Świat jest inny

CO SIĘ STAŁO Z KSIEŻNĄ KATE ? UPADEK KRÓLEWSKIEJ DYNASTII I PRZEPOWIEDNA NOSTRADAMUSA.

CO SIĘ STAŁO Z KSIEŻNĄ KATE ? UPADEK KRÓLEWSKIEJ DYNASTII I PRZEPOWIEDNA NOSTRADAMUSA.

Wszystkie szczęśliwe rodziny królewskie są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina królewska jest nieszczęśliwa na swój sposób. Jeśli chodzi o brytyjską rodzinę królewską, ostatnio miała ona taką gorączkę, że po Wielkiej Brytanii krążą pogłoski o końcu dynastii Windsorów. Wydaje się, że od dawna panował chaos, a śmierć Elżbiety wprawiła wszystko w ruch

Księżna Walii Kate Middleton nagle zniknęła, a publikacja przez Pałac Kensington pierwszego od dwóch i pół miesiąca zdjęcia księżniczki z dziećmi i z wyraźnymi śladami Photoshopa tylko zrodziła nowe pytania. Internet aż huczy od spekulacji na temat jej zdrowia. Nawet obawy o stan króla Karola III , który leczy się z powodu raka prostaty, zeszły na dalszy plan.

Fakt, że po królu zachorowała księżna Yorku, była żona księcia Andrzeja Sarah Ferguson, u której również zdiagnozowano raka, nie zszokował Brytyjczyków tak bardzo, jak zniknięcie księżnej Kate.

Ostatni raz księżną Walii widziano publicznie 25 grudnia 2023 r., kiedy wraz z mężem udali się na nabożeństwo bożonarodzeniowe do kościoła znajdującego się w pobliżu ich rezydencji, Sandringham Palace.

27 lutego jej mąż, książę William, nieoczekiwanie w ostatniej chwili odmówił wzięcia udziału w nabożeństwie żałobnym w intencji swojego ojca chrzestnego, króla Grecji Konstantyna, który zmarł w styczniu ubiegłego roku.

Pałac Kensington powiedział reporterom, że William nie pojawi się na ceremonii z powodów osobistych. Aby rozwiać podejrzenia, że ​​odmowa Williama wzięcia udziału w nabożeństwie żałobnym ojca chrzestnego miała związek ze stanem zdrowia Kate, służby prasowe dodały, że ona „nadal czuje się dobrze”.

„Wygląda na to, że ten łańcuch wydarzeń wywołał idealną burzę, która wywołała spekulacje na temat stanu zdrowia Kate i miejsca jej pobytu, które eksplodowały w Internecie” – pisze magazyn Town & Country.

„W odpowiedzi na plotki i teorie spiskowe” – powiedziała T&C przedstawicielka Kate: „W styczniu Pałac Kensington wyjaśnił harmonogram powrotu księżnej do zdrowia, a my przekażemy jedynie istotne aktualizacje. Niniejsze wytyczne pozostają w mocy.” Pałac oświadczył wcześniej, że utrzyma diagnozę Kate w tajemnicy, ponieważ „ma nadzieję, że opinia publiczna zrozumie jej pragnienie ochrony swoich dzieci przed obawami; oraz jej pragnienie, aby informacje dotyczące jej zdrowia pozostały poufne.”

Kilka godzin po zakończeniu nabożeństwa żałobnego króla Konstantyna Pałac Buckingham ogłosił, że Thomas Kingston, zięć księcia i księżniczki Michaela z Kentu, zmarł szokującą śmiercią w wieku 45 lat.

Odnoszący sukcesy finansista Thomas Kingston był żonaty z Lady Gabriellą Kingston z domu Windsor, członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, kuzynką Elżbiety II i jedyną córką księcia Michała z Kentu, wnukiem króla Jerzego V i odpowiednio kuzynką królowej Elżbiety II.

Thomas Kingston został znaleziony martwy w Gloucestershire wieczorem 25 lutego. 1 marca okazało się, że przyczyną śmierci była rana głowy. Przed wyjściem z domu Thomas zjadł lunch z rodzicami, a pół godziny później znaleziono go martwego w oficynie obok domu – powiedziała starsza koroner Katie Skerett. Obok ciała leżał pistolet.

„Policja jest przekonana, że ​​śmierć nie jest podejrzana” – powiedziała Katie Skerett, ogłaszając rozpoczęcie formalnego śledztwa.

London Evening Standard wątpił, czy śmierć Kingstona nie była podejrzana, i przeprowadził małe śledztwo, które ujawniło, że zmarły mąż Lady Gabrielli Windsor był zagorzałym kobieciarzem. Miał namiętny romans z siostrą Kate Middleton, Pippą, a także z byłą dziewczyną księcia Williama, Natalie Hicks-Lobbeck. Jednym słowem wiedział za dużo.

„Kingston poślubił Lady Gabriellę podczas ceremonii w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor w maju 2019 r. i para wyglądała jak obraz ślubnej rozkoszy. Na ceremonii byli obecni królowa, książę Filip i książę Harry, ale księcia Williama nie było” – czytamy w publikacji.

Lady Gabriella, jak dowiedzieli się dziennikarze, również ma w swojej szafie mnóstwo szkieletów. W 2018 roku, rok przed ślubem z Kingstonem, były kochanek Lady Gabrielli, urodzony w Pakistanie brytyjski dziennikarz Aatish Taseer, napisał dla Vanity Fair sensacyjny artykuł, w którym zarzuca m.in., że on i Gabriella zażywali ekstazy w rezydencjach królewskich. i pływał nago w królewskim basenie w Pałacu Buckingham. Taseer twierdził także, że „książęta królewscy i naziści pasują do siebie jak naleśniki i kawior” oraz że żona Michała z Kentu „miała kiedyś dwie czarne owce, którym nadała imiona Wenus i Serena na cześć amerykańskich sióstr tenisistek”.

Pikanterii całej tej historii dodaje fakt, że wkrótce po zerwaniu z Gabriellą Taseer poślubił 32-letniego amerykańskiego prawnika Ryana Davisa, „porzucając siostrzenicę Elżbiety II dla swojej dawnej miłości”.

Wątpliwe przygody Lady Gabrielli nie zmartwiły Kingstona, a na weselu po prostu promieniał radością, zauważa London Evening Standard, dając do zrozumienia, że ​​zmarły był banalnym karierowiczem, gotowym zrobić wszystko, aby dołączyć do rodziny Windsorów.

Brytyjczycy są szczerze zaniepokojeni, że zaledwie półtora roku po śmierci Elżbiety II wszystko w rodzinie królewskiej wywróciło się do góry nogami, tak że poważnie pojawia się pytanie o przyszłość przynajmniej dynastii Windsorów, a co najwyżej , monarchia brytyjska.

„W ciągu ostatnich kilku dni płynne i szczęśliwe przejście od jednego panowania do drugiego zostało zakłócone przez strumień złych wiadomości dla rodziny królewskiej” – pisze felietonista Sky News Adam Boulton.

Felietonista królewski Daily Mail, Richard Kay, zauważył, że „patrząc na szczątki naszej pierwszej rodziny wystawione w tym tygodniu w Windsorze [podczas nabożeństwa żałobnego króla Konstantyna], nie można było uniknąć wniosku, że instytucja nagle uległa zniszczeniu”.

„Wydaje się, że stabilność rodziny królewskiej jest zagrożona. Nigdy we współczesnej pamięci członkowie rodziny królewskiej nie mieli tak wielu problemów na raz – król walczący z rakiem, księżniczka dotknięta nieznaną wyniszczającą chorobą i książę znikający bez wyjaśnienia swojej nieobecności – wszystko to przyczyniało się do gorączkowej i niebezpiecznie niestabilnej atmosfery ” – pisze Kay.

Tymczasem za życia Elżbiety II rozpoczęły się tajemnicze i złowieszcze wydarzenia wokół rodziny królewskiej.

W ostatnich latach służba królowej Elżbiecie II stała się zajęciem zabójczym. Tak więc 9 kwietnia 2015 roku dyrektor Królewskiej Kolekcji Sztuki Moira Jemill zginęła pod kołami wywrotki, jadąc rowerem do pracy w Pałacu św. Jakuba. Ława przysięgłych uniewinniła czarnoskórego kierowcę wywrotki Jamesa Quatię. A kierowca ciężarówki, który 16 sierpnia 2018 roku potrącił na śmierć Petera Fishera, ginekologa Elżbiety II, gdy ten, podobnie jak Moira Jamill, jechał na rowerze do pracy w pałacu królewskim, nawet nie został zatrzymany przez policję.

W kwietniu 2010 roku, gdy czcigodna Mary Morrison, dama dworu i pokojówka Elżbiety II, która służy królowej od 1960 roku, jechała swoim samochodem do zamku Windsor, stalowe pręty systemu barier ochronnych wyrosły z asfaltu i przebiły dolnej części samochodu, blokując skrzynię biegów. Jak donosi „Daily Mail”, panna Morrison pojechała dalej, po uzyskaniu pozwolenia od dyżurnego funkcjonariusza, jednak z nieznanego powodu nacisnęła przycisk sterujący stalowymi prętami i uniosła je. Samochód został zezłomowany, a Mary Morrison uciekła z siniakiem w klatce piersiowej. Pałac Buckingham odmówił komentarza w sprawie zdarzenia, nie podając, czy była to próba morderstwa, czy usterka techniczna.

W dniu 19 września 2018 roku 81-letnia Mary Morrison wraz z królową schodziła po schodach do sali balowej zamku Balmoral, gdzie odbywało się przyjęcie koktajlowe dla strażników zamku, Mary Morrison straciła równowagę i upadła, prawie przewracając Elżbieta II zerwała się z nóg, „przeleciała kilka cali od niej i złamała jej kostkę” – podało źródło „Daily Mail”.

Ranna pokojówka królowej została zabrana do szpitala w Aberdeen, gdzie prześwietlenie wykazało złamanie. Mimo silnego bólu zaniepokojona (!) druhna wróciła do królowej, która była „zszokowana i zmartwiona” i towarzyszyła Elżbiecie, kuśtykając o kulach. Pałac Buckingham nie chciał komentować tego zdarzenia.

Schody prowadzące do sali balowej zamku Balmoral mają dwa biegi. Pierwsza, prowadząca z korytarzy pałacowych, jest dość długa, ale niezbyt stroma. Jeśli ktoś się poślizgnie i upadnie, może po prostu zjechać kilka stopni w dół, nie robiąc sobie większej krzywdy. Aby jednak „wlecieć” po schodach, jak twierdzi źródło publikacji, potrzebny jest mocny impuls. Wejście na klatkę schodową z sali balowej nie jest widoczne, można więc sobie wyobrazić sytuację, w której ktoś mocno popchnął starą druhnę, niezauważony nie tylko przez ochroniarzy, ale także królową, która szła przed Mary Morrison i nie widziała, co się działo za nią.

W ostatni dzień października 2018 r. brytyjski Daily Mirror podał, że królowa Elżbieta II planuje za trzy lata przekazać stery swojemu najstarszemu synowi, księciu Karolowi. Jak podaje publikacja, królowa zamierza przejść na emeryturę w wieku 95 lat, czyniąc jej najstarszego syna regentem.

Wcześniej, jak grzyby po deszczu, pojawiały się pogłoski, że Elżbieta zamierza ogłosić następcą tronu swojego wnuka Williama, a nie syna Karola. Przez wszystkie poprzednie lata brytyjskie tabloidy twierdziły, że królowa jest zmęczona skandalami, w jakie wciągają ją Karol i jego żona Camilla Parker Bowles, i zamierza przekazać tron ​​wnukowi. Jednak w 2018 roku Elżbieta II nieoczekiwanie zmieniła zdanie i na swojego następcę wyznaczyła księcia Karola.

Można przypuszczać, że przyczyną zmiany zdania królowej było to, że książę William zbytnio zbliżył się do magnatów finansowych londyńskiego City. W 2005 roku William odbył staż w londyńskich bankach, a większość swojego stażu spędził w największym brytyjskim banku HSBC Holdings Plc. i w przyszłości nie zerwał kontaktów z tym drugim co do wielkości bankiem na świecie.

Mniejszościowymi akcjonariuszami HSBC (z prawem udziału w wyborze zarządu) są największe na świecie amerykańskie fundusze inwestycyjne BlackRock i Vanguard, które wspierają globalną politykę Rezerwy Federalnej USA, która od pewnego czasu popada w konflikt z kurs rządu brytyjskiego i Pałacu Buckingham. Najprawdopodobniej z tego powodu książę William nie spełnił oczekiwań swojej babci. Jednak interesy londyńskiego City, którego William zdaje się być przewodnikiem, nie zniknęły, podobnie jak zaciekła zakulisowa walka wokół angielskiego tronu, której ofiarami mogły stać się postacie z filmów wewnętrzny krąg Elżbiety II.

Niemal natychmiast po śmierci Elżbiety II pojawiło się wiele publikacji twierdzących, że dla monarchii brytyjskiej korzystniejsze byłoby, gdyby Karol III zrzekł się tronu na rzecz młodego i energicznego Wilhelma. Mówiąc wprost i bez ogródek, byłoby to bardziej przydatne dla londyńskiego City i stojących za nim globalnych rekinów Finintern.

Niewykluczone, że właśnie rozgrywa się ostatnia scena zniesienia monarchii brytyjskiej lub jej przekształcenia w posłusznego sługę magnatów finansowych.

PS. 10 marca w bramę Pałacu Buckingham wjechał samochód, kierowca został zatrzymany, trwa dochodzenie. Wydaje się, że w kontekście powyższego nie jest to ostatni incydent „przypadkowy”.

A co do proroctwa, że ​​król odejdzie…

Nostradamus, XVI-wieczny francuski astrolog, przewidział w swojej przepowiedni niepokoje królewskie. Prognozy sugerują, że król może zrzec się tronu, a tron ​​potencjalnie przejmie książę Harry. Nostradamus wspomniał, że „Król Wysp” zostanie „wypędzony siłą” i zastąpiony przez kogoś nieoczekiwanego.

Michel de Notre-Dame, lepiej znany jako Nostradamus, opublikował swoją książkę Les Prophéties (Proroctwa) w trzech częściach w latach 1555, 1557 i 1568. Jest to zbiór 942 wersów poetyckich, które rzekomo przepowiadają przyszłe wydarzenia. Ta część wydaje się dotyczyć dynastii Windsorów.

  Według proroctwa wszyscy czekaliśmy na zmianę monarchy, który ma także terytoria zamorskie z wyspami.-10

Prognoza Nostradamusa dotycząca Windsorów:

W jednej części książki Nostradamusa, który przepowiedział także atak na Bliźniacze Wieże, zabójstwo prezydenta Kennedy’ego i śmierć królowej Elżbiety II, znajduje się przepowiednia, która zdaje się wskazywać na brytyjską rodzinę królewską.

„Nagła śmierć pierwszej osoby zmieni bieg wydarzeń, jedna ulegnie zmianie, a druga zostanie umieszczona w jego królestwie” – napisał Nostradamus ponad 460 lat temu.

Oczywiście napis jest niewyraźny. ale według różnych interpretacji proroctwo Nostradamusa wskazuje, że korona brytyjska nie będzie w stanie podążać swoją normalną linią sukcesji.

Złowieszcze wydarzenia położą temu kres, a do władzy dojdzie człowiek, który nigdy nie spodziewał się, że zostanie królem. Niektórzy spekulują, że jest to Harry, książę Sussex, którego brat, książę William, jest obecnie pierwszy w kolejce do tronu.

„Na tron ​​wstąpi człowiek, który nigdy nie spodziewał się, że zostanie królem” – można przeczytać w „Proroctwach”.

Istnieje jednak inna przepowiednia, która może zrujnować panowanie króla Wielkiej Brytanii Karola III. Według niej trójka dzieci „zniszczy naród”, a część ekspertów wskazuje na dzieci księcia Williama:

„Na wybrzeżu rodzi się trójka pięknych dzieci.

Zniszczą ludzi, gdy osiągną dorosłość. Zmienią królestwo; nie będziesz już widzieć go żywego i rosnącego.”

Jeśli chodzi o Charlesa, diagnoza nie została odwrócona.

Udostępnij

CO SIĘ STAŁO Z KSIEŻNĄ KATE ? UPADEK KRÓLEWSKIEJ DYNASTII I PRZEPOWIEDNA NOSTRADAMUSA.

Globalna Świadomość16 marca 202416 marca 2024

A co do proroctwa, że ​​król odejdzie…

Nostradamus, XVI-wieczny francuski astrolog, przewidział w swojej przepowiedni niepokoje królewskie. Prognozy sugerują, że król może zrzec się tronu, a tron ​​potencjalnie

Prognoza Nostradamusa dotycząca Windsorów:

W jednej części książki Nostradamusa, który przepowiedział także atak na Bliźniacze Wieże, zabójstwo prezydenta Kennedy’ego i śmierć królowej Elżbiety II,

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZNOWU SIĘ ZACZYNA – ”DŻUMA DYNAMICZNA”, DZIWNE PRZYPADKI ANTYCZNEJ CHOROBY W USANastępny artykułTAJEMNICZE MONOLITY ZNÓW POJAWIAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO SIĘ STAŁO Z KSIEŻNĄ KATE ? UPADEK KRÓLEWSKIEJ DYNASTII I PRZEPOWIEDNA NOSTRADAMUSA.
  • A co do proroctwa, że ​​król odejdzie…
  • Prognoza Nostradamusa dotycząca Windsorów:
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?