AGENDA 2030

WEF – WODA WKRÓTCE TYLKO DLA ELIT !

WEF – WODA WKRÓTCE TYLKO DLA ELIT !

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos nakazało władzom globalistycznym przeprowadzenie serii niszczycielskich cyberataków na amerykańskie źródła zaopatrzenia w wodę w ramach inicjatywy mającej na celu wywołanie globalnego kryzysu wodnego z dalekosiężnymi konsekwencjami dla ludzkości.

Niedawny materiał filmowy z Davos pokazuje, że światowa elita przyznała, że ​​pandemia Covida była porażką, ponieważ ludzie na świecie nie ulegli przerażeniu i nie zgodzili się na poddanie się, a zdecydowanie zbyt wiele osób odmówiło poddania się szczepionce.

Ale zło nie śpi i niepokojąco elity mówią teraz o kryzysach związanych z produkcją żywności i wody jako o swoim nowym sposobie działania pozwalającym przejąć całkowitą kontrolę nad ludzkością.

Ponieważ WEF i ONZ nakazują rządom światowym przygotowanie się do racjonowania dostaw wody dla ludzi w ramach ich programu „Wielkiego Resetu” dla ludzkości, rozpowszechnianie informacji o ich niegodziwych planach nigdy nie było ważniejsze.

Globalna elita ostrzegała nas, że „nie będziemy posiadać niczego i będziemy szczęśliwi” w świecie kontrolowanym przez autorytarny rząd jednego świata, który zniewala ludzkość w systemie totalitarnym obejmującym masową inwigilację, obowiązkowe szczepienia i desperacką niewolę.

Klaus Schwab otwarcie przechwalał się zdolnością swojej organizacji do infiltrowania rządów na całym świecie. W Instytucie Polityki Harvard Kennedy School współzałożyciel WEF omawiał swoją technikę obalania demokracji poprzez osadzanie na stanowiskach władzy swojego kultu „Młodych Globalnych Liderów”.

Teraz widzimy, jak sprawdza się sposób działania Schwaba. WEF przeniknęła do rządów na całym świecie, a każdy lewicowo głosujący naród jest pod ich kontrolą.

Nie dajcie się zwieść, ci Młodzi Globalni Liderzy, w tym Justin Trudeau i Emmanuel Macron, współpracują z Davos, aby wdrożyć globalistyczny program elity.

Teraz, w obliczu niepokojącego rozwoju wydarzeń, elita globalistyczna zarządziła serię niszczycielskich cyberataków na amerykańskie wodociągi i infrastrukturę krytyczną, aby zainicjować sztuczny globalny kryzys wodny, który będzie miał dalekosiężne skutki dla wszystkich na planecie.

Nikogo nie powinno dziwić, że elita Nowego Porządku Świata wraz ze swoim ulubionym krajem, Chinami, toczy wojnę z Zachodem i obiera za cel zaopatrzenie w wodę.

Tutaj, w People’s Voice, ostrzegaliśmy świat przed takim prawdopodobieństwem ponad cztery miesiące temu.

Elita zawsze mówi ci, jaki jest ich plan. Świat musi po prostu zwrócić uwagę i się obudzić.

Profesor wykonawcza WEF Mariana Mazzucato została przyłapana na opowiadaniu o tym, co elity planują dla ludzkości, w nagraniu  ze spotkania grupy w Davos w zeszłym roku.

W niepokojącym filmie Mazzucato dzieli się swoim rozczarowaniem faktem, że narracje dotyczące zmian klimatycznych i Covid-19 okazały się jak dotąd nieprzydatne w wspieraniu ich sprawy, ale przyznała, że ​​kryzys wodny zakończy się sukcesem tam, gdzie te podejścia zawiodą.

Złapałeś to? Maazucato przyznaje, że elita ponownie zamierza „eksperymentować” na ludzkości. Jakby eksperymentalne szczepionki na Covida, które obecnie sieją spustoszenie wśród zaszczepionych, nie wystarczyły na jedno pokolenie. Elita naprawdę darzy nas całkowitą pogardą.

Teraz, w obliczu niepokojącego rozwoju wydarzeń, elity globalistyczne twierdzą, że woda nie jest prawem człowieka i światowe zasoby wody muszą zostać sprywatyzowane i racjonowane do domów ludzi przez elity.

Światowe Forum Ekonomiczne współpracuje z ONZ, aby skupić się na przejęciu kontroli nad światowymi zasobami wody i zmuszeniu ludzkości do okupu.

Organizacje globalistyczne były gospodarzami konferencji na temat wody w Nowym Jorku po raz pierwszy od 46 lat w ramach dążenia ONZ do osiągnięcia  17 celów zrównoważonego rozwoju, których lista, jeśli zostanie w pełni uchwalona, ​​zapewni elitom globalistycznym całkowitą kontrolę nad całą działalnością człowieka .

„Konferencja ma na celu podniesienie świadomości na temat światowego kryzysu wodnego i podjęcie decyzji w sprawie działań zapewniających osiągnięcie uzgodnionych na szczeblu międzynarodowym celów związanych z wodą” – napisano  w niedawnym poście Światowe Forum Ekonomiczne  .

„Światowa Komisja ds. Ekonomiki Wody, powołana na dorocznym posiedzeniu Światowego Forum Ekonomicznego w 2022 r., przedstawi raport na temat zmieniających zasady zasad cenienia wody jako dobra wspólnego i zarządzania nią” – napisano w tym samym niedawnym poście Światowe Forum Ekonomiczne.

Kluczowym zwrotem jest tam „dobro wspólne”. W ten sposób elity próbują usprawiedliwić przejęcie i kontrolę dostaw wody.

Według elit potrzebny jest rząd światowy, aby zarządzać globalnym dobrem wspólnym, przez co rozumieją środowisko, klimat, wodę i inne problemy transgraniczne.

Tak jak Porozumienie paryskie obiecało położenie kresu zanieczyszczeniom – gdyby tylko ludzie przestali latać samolotami, prowadzić samochody, ogrzewać swoje domy i korzystać z kuchenek gazowych – tak teraz ten kwitnący traktat dotyczący wody bez wątpienia obieca położenie kresu pragnieniu. Tak, koniec pragnienia — po wywołaniu kryzysu elita przybędzie z rozwiązaniem, zmuszając ludzi na świecie do zjednoczenia się i przestrzegania wszystkich nadchodzących nakazów WEF dotyczących wody.

Elity od dawna dążyły do ​​przejęcia kontroli nad dostawami wody.

Dyrektor generalny Nestle, Peter Brabeck-Letmathe, przyznał to podczas szokującego wywiadu, podczas którego przypadkowo zdemaskował psychopatyczny sposób myślenia elity.

W czasie, gdy inflacja osiągnęła dwucyfrowy poziom, płoną zakłady produkujące żywność, łańcuch dostaw znajduje się w kryzysie, a na horyzoncie widać niedobory żywności, rozumiemy teraz, że elity za kulisami podejmują działania mające na celu przejęcie kontroli nad naszymi zaopatrzenie w wodę.

Czy zatem woda jest wolnym i podstawowym prawem człowieka, czy też cała woda na planecie powinna należeć do największych korporacji i psychopatycznej elity?

Czy biedni, których nie stać na opłacenie tak zwanych „rekompensat za wodę”, powinni być zmuszani do zezwolenia państwu na ich eutanazję ze względu na ich słabą zdolność kredytową społeczną?

Taka jest przyszłość ludzkości według Nowego Porządku Świata.

Udostępnij

WEF – WODA WKRÓTCE TYLKO DLA ELIT !

Globalna Świadomość30 marca 202430 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZJAWISKO ”CZARNEGO ŁABĘDZIA” – ZAWALENIE SIĘ MOSTU W BALTIMORE TO DOPIERO POCZĄTEK…Następny artykułCZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WEF – WODA WKRÓTCE TYLKO DLA ELIT !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?