AGENDA 2030

WEF – ”DO LGBTQ+ NALEŻY DODAĆ PEDOFILIĘ”

WEF – ”DO LGBTQ+ NALEŻY DODAĆ PEDOFILIĘ”

Tęczowa społeczność LGBTQ+ musi dodać P, zgodnie ze Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, które stwierdziło, że pedofilia jest akceptowalną orientacją seksualną i zasługuje na szacunek.

Według Klausa Schwaba i jego globalistycznych kumpli pedofilów należy dodać do chronionej klasy obywateli w krajach zachodnich, którzy identyfikują się jako LGBTQ i korzystają z dobrodziejstw ochrony przed przestępstwami z nienawiści.

Zgodnie z dyrektywą Schwaba obowiązującą w krajach, w tym w Kanadzie Trudeau, każdemu uznanemu za winnego obrazenia pedofila grozi pięć lat więzienia lub dożywocie.

Schwab przechwalał się, że WEF całkowicie zinfiltrowało rząd Kanady i teraz widzimy, jak ta dystopijna wizja wygląda w rzeczywistości.

„Daily Telegraph”  donosi  , że Trudeau zabiega o możliwość uwięzienia Kanadyjczyków, co do których rząd podejrzewa, że ​​„mogą” popełnić w przyszłości „przestępstwo z nienawiści” .

Zgadza się – rząd Kanady sprawi, że przestępstwa myślowe będą zagrożone karą kilkudziesięciu lat więzienia. Wygląda na to, że Trudeau przeczytał Rok 1984 Orwella i uznał, że jest to świetny podręcznik instruktażowy.

Polityka myślowo-przestępcza będzie stanowić część skrajnie lewicowej, faszystowskiej ustawy Trudeau o szkodach w Internecie, która rozprawia się z wszelkim sprzeciwem wobec autorytarnego programu reżimu.

Jednym ze środków przewidzianych w projekcie ustawy byłoby uprawnienie do umieszczania poszczególnych osób w areszcie domowym i zmuszania ich do noszenia identyfikatora elektronicznego, jeśli państwo uzna, że ​​dana osoba może w przyszłości popełnić przestępstwo z nienawiści .

Ale jest jeszcze gorzej.

Poczekaj, aż usłyszysz, co infiltrowany przez WEF rząd kanadyjski uważa za „przestępstwo z nienawiści”.

Wskazówka: wiąże się to z zranieniem uczuć poprzez użycie wulgarnych słów w celu opisania klasy ludzi chronionych przez WEF.

To przemawia do WEF i ich wizji zniszczenia jednostki rodzinnej i wyludnienia ziemi.

WEF, który nakazał swojej armii influencerów rozpoczęcie forsowania tej narracji, chce wprowadzić politykę międzynarodową, która będzie wymagać od większości krajów dekryminalizacji lub przynajmniej złagodzenia przepisów dotyczących pedofilii.

Jakby to nie było wystarczająco niepokojące, inni wpływowcy WEF przekonują swoich zwolenników, aby akceptowali i cenili pedofilów jako wartościowych członków społeczeństwa posiadających wyjątkowe dary i spostrzeżenia wynikające z cierpienia, przez które przechodzą każdego dnia.

Według światowej elity gwałcenie i torturowanie dzieci oraz rujnowanie ich życia nie jest równoznaczne z zrobieniem czegokolwiek złego.

Jednak w Kanadzie i innych krajach zachodnich obrażanie pedofilów i innych gatunków chronionych może skutkować dziesięcioleciami więzienia.

Coś poszło bardzo nie tak i zostanie Ci wybaczone, że nie zrozumiałeś dokładnie, co się dzieje. Dopiero zagłębiając się w głęboki gadzi mózg psychopatycznej elity, można zrozumieć ich zdeprawowaną logikę.

Sądząc po wydarzeniach, które miały miejsce w Hiszpanii w zeszłym miesiącu, ruch na rzecz normalizacji pedofilii odnosi sukcesy. Rodzice byli oburzeni, gdy w sieci pojawił się materiał filmowy przedstawiający dzieci w wieku do 9 lat paradujące po ulicach w bieliźnie w stylu burleski, osłonach na sutki i perukach, z tęczowymi flagami Pride na plecach.

Tymczasem w Niemczech rząd rozważa propozycje otwarcia „pokojów eksploracji ciała” dla małych dzieci, które chcą odkrywać swoją seksualność z dorosłymi.

Elity mają obsesję na punkcie legalizacji pedofilii i robią wszystko, aby zapalić społeczeństwo, aby zaakceptowało ich występek.

„The New York Times” , zawsze znajdujący się w czołówce programów globalistycznych, zamieścił artykuł, w którym argumentował, że pedofilia nie jest przestępstwem.

Aby nie dać się prześcignąć, CNN odpowiedziała artykułem stwierdzającym, że pedofile nie są „potworami” ani „dewiantami społecznymi żyjącymi w cieniu”. Według CNN najwyższy czas, aby społeczeństwo zaktualizowało swój wizerunek pedofilów.

W odpowiedzi na ten artykuł CNN zamieściło jeszcze bardziej wyraźne wezwanie do współczucia . Według CNN powinniśmy do nich dotrzeć i starać się zrozumieć gwałcicieli dzieci, ponieważ „nie można wybrać, że nie będzie pedofilem”.

Psycholog Jesse Bering , autor książki „Perv: The Sexual Deviant in All of Us” również namawia czytelnika, aby współczuł osobom molestującym dzieci, pisząc, że osoby cierpiące na pedofilię „nie żyją w ukryciu; wiecznie chowają się w pomieszczeniu paniki.

Salon również włączył się w tę akcję, namawiając nas do spotkania i przyjęcia tak zwanych cnotliwych pedofilów, którzy rzekomo chcą jak najlepiej dla naszych dzieci.

BBC, która przez dziesięciolecia ukrywała Jimmy’ego Savile’a, najsłynniejszego brytyjskiego pedofila, również chce, abyśmy pozytywnie myśleli o tak zwanych nowych pedofilach.

Ruch przedostał się teraz także do Kongresu . Kiedy Klaus mówi „skocz”, Demokraci mówią, jak wysoko.

Fascynacja elit zbrodniami na dzieciach dezorientuje wielu normalnych ludzi, którzy nie potrafią znaleźć w sobie zrozumienia tak zdeprawowanych gustów.

Wielokrotnie nagradzana była dziennikarka „60 minut”, Lara Logan, wyjaśnia, dlaczego światowa elita ma taką obsesję na punkcie gwałcenia i torturowania dzieci.

Jak wyjaśnia Logan, elita jest zdeterminowana, aby pokonać Boga.

Tutaj, w People’s Voice, od wielu lat ostrzegamy przed złudzeniami elity dotyczącymi boga. Słowa Lary Logan należy potraktować bardzo poważnie. Choć dla wielu mogą być szokujące, jej słowa są, jeśli w ogóle, niedopowiedzeniem.

Prowadzą duchową wojnę przeciwko naszym dzieciom, która nie wykazuje oznak słabnięcia.

Potępieńcy nie odsłonili nowej flagi , aby wesprzeć swoje wysiłki na rzecz normalizacji swoich występków, podczas gdy w dalszym ciągu nawołują do „praw obywatelskich dla pedofilów”.

Według ruchu propedofilskiego 25 kwietnia to „Dzień Alicji”, specjalny dzień dla pedofilów, aby celebrować swoją „seksualność daną od Boga”.

Mowa tu o Lewisie Carrollu, autorze Alicji w Krainie Czarów, który sam rzekomo był pedofilem.

Uważaj na swoje dzieci i chroń je. To jest taka królicza nora, do której nie chcesz, żeby zeszły.

Udostępnij

WEF – ”DO LGBTQ+ NALEŻY DODAĆ PEDOFILIĘ”

Globalna Świadomość1 kwietnia 20241 kwietnia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCERN ROZPOCZYNA TAJNY EKSPERYMENT PODCZAS EPICKIEGO ZAĆMIENIA SŁOŃCA 8 KWIETNIA !Następny artykułGWARDIA NAROWOWA NA ULICACH, APEL BY GROMADZIĆ WODĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WEF – ”DO LGBTQ+ NALEŻY DODAĆ PEDOFILIĘ”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?