extra-terrestrial

PHIL SCHNEIDER I JEGO FENOMENALNA WIEDZA O UFO.

PHIL SCHNEIDER I JEGO FENOMENALNA WIEDZA O UFO.

Philip Schneider (23 kwietnia 1947 r. – styczeń 1996 r.) był geologiem i inżyniera budownictwa, który był zaangażowany w budowę podziemnych baz wojskowych w Stanach Zjednoczonych oraz był jedną z trzech osób, które przeżyły śmiertelną bitwę, w której zginęło 66 żołnierzy amerykańskich i NATO „Delta Force”. Ta bitwa rzekomo miała miejsce w 1979 r. między szarymi kosmitami a siłami wojskowymi USA i NATO w podziemnej bazie w Dulce, Nowy Meksyk.

Przez ostatnie dwa lata swojego życia Schneider wygłosił ponad 30 wykładów dla różnych odbiorców na całym świecie, dotyczących teorii spiskowych. Jednak Schneider nigdy nie był w stanie ani nie chciał udowodnić swoich tez, a jego teorie wywołały spore zamieszanie w kręgach entuzjastów UFO.

Phil mówił otwarcie, że umiera na raka na skutek napromieniowania organizmu podczas wydarzeń Dulce’79 jednak mimo to wytrwale jeźdżił po kraju z prelekcjami i otwierał ludziom oczu na to, co naprawdę dzieje się w USA. wyjaśniał też, że czyni to narażając własne życie, gdyż kocha swój kraj bardziej, niż swoje życie.

Schneider został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Wilsonville w stanie Oregon 17 stycznia 1996 r. Najwyraźniej był martwy od kilku dni (może nawet do tygodnia) i podobno miał owinięty wokół szyi gumowy wąż. Tim Swartz pisze, że „biuro koronera hrabstwa Clackamas początkowo przypisało śmierć Philipa Schneidera udarowi lub zawałowi serca”. W przeciągu 22 lat 11 najlepszych przyjaciół Phila Schneidera zostało zamordowanych, przy czym w ośmiu przypadkach zgony te upozorowano na samobójstwa.

Wszystkie fakty wskazują na to że Schneider został zamordowany dlatego, że przekazywał tajne informacje opinii publicznej, odsłaniając spiski. Phill twierdził, że uniknął 13 prób zamachów na swoje życie w czasie, gdy popularyzował swoje teorie spiskowe. Pod koniec swego życia, cierpiał na wiele chorób fizycznych takich jak osteoporoza oraz nowotwory i urazy, których doznał podczas bliskich kontaktów z obcymi i ich technologią.

Rodzicami Philipa byli Oscar i Sally Schneider. Oscar Schneider był kapitanem marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, pracował w medycynie nuklearnej i pomagał w projektowaniu pierwszych atomowych okrętów podwodnych. Kapitan Schneider był także częścią operacji ”Crossroads”, która była odpowiedzialna za testowanie broni jądrowej na Pacyfiku. Twierdzi, że jego ojciec odkrył obce implanty w ciałach uczestników, którzy brali udział w eksperymencie ”Filadelfia”.

W wykładzie nagranym na wideo w maju 1995 r. Phil Schneider twierdził, że jego dziadek, kapitan Otto Oscar Schneider był jednym ze schwytanych nazistowskich dowódców U-Boota, który następnie został przerzucony do wywiadu marynarki wojennej USA poprzez projekt ”paperclip”. Był on zaangażowany w niesławny eksperyment w Filadelfii, pomógł zaprojektować pierwszy amerykański atom okręt podwodny, Nautilus, a także wynalazł kamerę wysokich prędkości, która była w stanie precyzyjnie śledzić i nagrywać UFO.

Phil Schneider potwierdzał zawarcie przez administrację Eisenhowera w 1954 r. paktu z Szarymi znanego jako „Greada Treaty”; według niego rząd USA wie o obcych od roku 1909, kiedy w jaskiniach stanu Nowy Meksyk natknęła się na nich kawaleria ścigająca bandytów – żołnierze uciekli stamtąd galopem, a istoty opisywali później jako „szare demony”; władze Wielkiej Brytanii i Francji rozpoczęły badania nad zjawiskiem ufo w latach dwudziestych XX wieku. Obecnie w ramach sił zbrojnych USA funkcjonują lotne oddziały, które natychmiast zabezpieczają wraki zestrzelonych latających talerzy lub ewentualnie zakopują je na miejscu, gdy mają np. 80 metrów średnicy – bo i takie się zdarzają; Rosjanie wyrzucają uziemione spodki na zagubioną wśród gór pustynię w pobliżu granicy z Mongolią, gdzie na powierzchni kilku boisk futbolowych leżą jedne na drugich. Obecnie aby móc bezpiecznie zbliżyć się do Ziemi na odległość mniejszą niż 250 mil, spodek musi mieć pozwolenie – inaczej zostanie ostrzelany „promieniami cząsteczek” (ang.”particle beam weapon”) – utrzymywaną w tajemnicy bronią oparta na osiągnięciach Nikoli Tesli.

Historia Phila Schneidera tak naprawdę nabrała rozpędu dopiero po jego śmierci, a uśmiercając go, zrobiono mu się tylko fenomenalną reklamę. Obecnie publicznie znane osoby zajmujące się tego typu tajemnicami przechodzą na tamten świat w tempie zaledwie jednej na kilka lat, może to też symptom rzekomo zbliżającego się ujawnienia że ziemia nie jest jedyną zamieszkaną planetą i władze wiedzą o tym już na 100% – kto wie, być może z myślą o przyszłości teraz już mało kto pali się do podpisywania wyroków śmierci „w imię bezpieczeństwa państwa”; zresztą to i tak nie było efektywne i ponoć już kilka dekad temu w kręgach rządowych stwierdzono, że w praktyce najlepiej funkcjonuje ośmieszanie ludzi z tego typu kręgów.

Poniżej przedstawiamy zbiór fenomenalnych i niewiarygodnych ustaleń które skatalogował i propagował Phil Schneider za życia.

OBCY.

 •  przede wszystkim trzeba rozumieć, że wszelkie dotyczące ufo i obcych informacje są zapalczywie skrywane przed opinią publiczną przez władze, wojsko i tajne służby – tak samo w USA, jak i na całym świecie.
 • podziemne bazy znajdują się przeciętnie na głębokości 5 tys. stóp i są umiejscowione w strategicznych lokacjach; ich oryginalnym przeznaczeniem było zapewnienie schronienia dla prezydenta i rządu w czasie wojny, ale obecnie wiele z nich jest wykorzystywanych do zapewniania schronienia obcym.
 • od roku 1946 Ziemię odwiedza masowo 11 ras przybyszy z innych planet.
 •  obcy przebywają na Ziemi od co najmniej 500 tyś. lat, a ich ślady są wyryte w każdej cywilizacji która była przed nami.
 • kolejne traktaty Stanów Zjednoczonych z pozaziemskimi rasami były podpisywane w latach 1944, 1954, 1962 i 1979.
 •  w trakcie „bitwy z obcymi” w podziemnych okolicach miejscowości Dulce w roku 1979 w, której brał udział Phill zginęło 22 komandosów z krajów takich jak m.in. Izrael, Niemcy, Norwegia i RPA; w jaskiniach gdzie ukrywali się obcy odnaleziono pojemniki z pływającymi w roztworach częściami ciał ludzi i obcych.
 • w okaleczenia zwierząt (ang. 'cattle mutilations’) jest zamieszany rząd, a trwa to od roku 1967 i ma związek z koniecznością pozyskiwania dla obcych ssaczych wydzielin hormonalnych.
 • tajne podziemne bazy na terenie Stanów Zjednoczonych są budowane od lat 40-tych, a niektóre powstawały nawet wcześniej.
 •  obcy sami w sobie stanowią zabójczą broń biologiczną, gdyż pasożytujące w ich skórze bakterie są dla nas śmiertelnie groźne a nasz układ immunologiczny nie zna ich i nie potrafi się przed nimi bronić, choć zresztą to samo działa w drugą stronę – nasze zarazki i bakterie działają zabójczo na nich.
 • w USA znajduje się 131 tajnych podziemnych baz, a na całym świecie jest ich 1477.Koszt budowy jednej wynosi 17-19 miliardów dolarów, czas wykonania kiedyś wahał się od roku do dwóch lat, ale obecnie powstaje ich już kilka rocznie. W USA wszystkie bazy są połączone podziemną siecią kolejową dla pociągów osiągających prędkość 2 Machów podczas lewitacji na wysokości 0.75 cala nad pojedynczą szyną.
 • W skład kompleksu Groom Lake wchodzi 9 podziemnych baz, ich nazwy to m.in. Area 51, S4, S2; pracuje tam 18 tys. ludzi w systemie zmian trwających po 12 godzin, większość w ciemnościach; objętość każdej z tych 9 baz to średnio 4,25 mili sześciennej; używane przez wojsko maszyny drążące pod ziemią tunele nie wybierają gruntu lecz topią go na miejscu, utwardzając nim ściany; nowe technologie prezentowane opinii publicznej na powierzchni to przestarzałe technologie wojskowe.
 • 9 ras obcych odwiedzających Ziemię postrzega zamieszkujących ją ludzi i zwierzęta jako pożywienie, tzn. nie w sensie mięsa, ale unikalnych składników zawartych w naszych organizmach, m.in. wydzielin gruczołów (ang. 'glandular secretions’) – obcy dodają je do swojego pożywienia niczym witaminy, choć porównanie z kokainą też byłoby na miejscu.
 • NWO (Nowy Porządek Świata) to zasadniczo to samo, co knowania obcych; globalny rząd to też to samo, jeden i ten sam projekt.
 • plan obcych odnośnie naszej planety jest ukierunkowany na jej całkowite przejęcie i redukcję populacji o 5/6 – 7/8 do roku 2029, a wojsko USA wie o tym od 45 lat ( 1995 – 45 = 1950 r. ); traktat zawarty w roku 1954 był porozumieniem z wszystkimi trzema znanymi wówczas rasami obcych.

OBCA TECHNOLOGIA.

 •  niektóre metale pochodzące z wymiany technologii z obcymi lub z wraków ufo, jak również stopy tych metali, można wytwarzać tylko w przestrzeni kosmicznej w warunkach próżni – odbywa się to na pokładach wahadłowców, które wykonują jeden niejawny lot w tygodniu.
 • amerykański system strategicznej obrony antybalistycznej SDI tak naprawdę od początku ukierunkowany był na zagrożenie z kosmosu, zimna wojna stanowiła jedynie przykrywkę i w gruncie rzeczy była mistyfikacją użyteczną pod kątem uzasadniania intensywnych zbrojeń wobec społeczeństw i wszelakich osób niewtajemniczonych w prawdziwą sytuację Ziemian.
 •  niewidzialnych dla radaru samolotów klasy 'stealth’ wybudowano 172 egzemplarze, z czego 10 się rozbiło.
 • w Stanach Zjednoczonych wyprodukowano 64 tysiące tzw. „czarnych helikopterów”, które nie posiadają żadnego oznakowania i zazwyczaj widywane są w dziwnych sytuacjach, np. pojawienia się na niebie ufo.
 •  AIDS zostało wynalezione w laboratorium w Chicago w roku 1972.
 • przy użyciu zakupionej w latach 80-tych od USA broni biologicznej uzyskanej z pasożytujących na ciałach obcych bakterii, Saddam Husajn wymordował 3,5 miliona Kurdów.
 •  Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych przeznacza 1/16 swojego rocznego budżetu na prace nad psychologicznymi technikami programowania ludzkich umysłów, które prowadzone są w ramach tajnych struktur.
 • w samolotach F117A zastosowano trójwymiarowy radar i po raz pierwszy specjalny hełm, który pozwala pilotowi zmieniać broń za pomocą myśli i uniemożliwia uruchomienie samolotu przez osoby niepowołane.
 • niesklasyfikowane w szkolnym układzie okresowym pierwiastki pozyskane z wraków ufo są wykorzystywane w samolotach niewidzialnych dla radaru.
 • prawdziwa historia ziemskich sił obrony przeciwlotniczej w XX wieku to prawie 800 tys. zestrzelonych ufo – Rosjanie uziemiają 2 obiekty dziennie a na półkuli południowej, ściąga się 6 latających talerzy dziennie, w USA jeden, w Europie 1.
 • samolot F-177A jest już przestarzały – istnieją samoloty zdolne do osiągania prędkości 5 Machów i strzelające „promieniami naładowanych cząsteczek” (ang. 'charged particle beam weapon’)
 •  przestarzałe są również technologie takie jak radar, laser czy komputerowe rozszerzanie obrazu (ang. 'computer enhanced imaging’) – choć są one nadal stosowane w helikopterach przeznaczonych do inwigilacji społeczeństwa; przykład bieżącej technologii to 5 okrążających Ziemię satelitów obserwujących w podczerwieni z rozdzielczością o współczynniku 99.999961, zdolnych z odległości 150 tys. mil sfotografować monetę na podłodze w czyjejś kuchni.
 • oficjalnie nie istniejący pierwiastek o liczbie atomowej 140 – ang. „Corbomite” – po połączeniu z innymi obcymi pierwiastkami staje się niezniszczalny nawet dla „particle beam weapon” i wytrzymuje temperaturę 10 mln stopni Fahrenheita – został przekazany Ziemianom przez odłamowców rasy Szarych jako zemsta w ramach ich wewnętrznych rozgrywek.
 •  budowa i utrzymanie tajnych podziemnych baz pochłania 28% produktu krajowego brutto USA, a niektóre z nich to już w zasadzie miasta obcych; w cichą wojnę z obcymi zaangażowane są także Chiny; globalistami kierują obcy; szacunki dotyczące liczby ludzi zabitych przez obcych mówią o 6-7 milionach.
 •  wiele latających spodków to ziemskie pojazdy, których pilotażu Amerykanie uczą lotników z zaprzyjaźnionych państw Europy.
 • w jednej podziemnej bazie może pracować od 1800 do 20 tys. ludzi; „czarny budżet” pochłania ponad 500 mld dol. rocznie, pieniądze pochodzą m.in. z handlu narkotykami oraz innych szemranych operacji w krajach Trzeciego Świata, takich jak np. Panama, przychody generuje też rafinacja rzadkich minerałów.
 •  baza pod lotniskiem w Denver to generalnie port kosmiczny łączący wszystkie bazy, podziemne pociągi pokonują całe Stany od wybrzeża do wybrzeża w półtorej godziny i są szybsze niż jakiekolwiek odrzutowce, większość wojskowej kadry oficerskiej wie o tym wszystkim, objętość jednej bazy wynosi średnio 4,25 mil sześciennych, głębokość to 5700 stóp pod ziemią, koszt 17 – 31 mld, podziemne bazy istnieją także m.in. w Kanadzie i na północy Meksyku, a ostatnio rekordowych rozmiarów budowę pod egidą ONZ zlokalizowano w Szwecji – czas wykonania 5 lat, objętość 30 mil sześciennych, koszt 2 biliony dolarów.
 •  modyfikowanie pogody przez rząd USA to fakt, tak samo jak współpraca w tej dziedzinie z Rosjanami od roku 1972 lub może nawet 1966. Każdy huragan czy tornado można unicestwić, detonując w jego oku bezzałogowy samolot z odpowiednim ładunkiem, ale władze wolą z zaciekawieniem analizować zniszczenia.

W USA co roku znika bez śladu 1 milion dorosłych i 100 tys. dzieci – nikt nie wie, dokąd te osoby trafiają.

Źródło:

https://cryptoworld.co.uk/philip-schneider-biography/

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PHIL SCHNEIDER I JEGO FENOMENALNA WIEDZA O UFO.

Globalna Świadomość11 grudnia 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHOLLYWOOD ZAPROGRAMOWAŁO NAS NA 11 WRZEŚNIA.Następny artykułCZYM JEST UFO I ZJAWISKA PARANORMALNE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • PHIL SCHNEIDER I JEGO FENOMENALNA WIEDZA O UFO.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?