Mistyczny 11/09/2001

HOLLYWOOD ZAPROGRAMOWAŁO NAS NA 11 WRZEŚNIA.

HOLLYWOOD ZAPROGRAMOWAŁO NAS NA 11 WRZEŚNIA.

11 września było być może jednym z najważniejszych wydarzeń w obecnych czasach. Po dwudziestu latach to zdarzenie nadal kształtuje politykę międzynarodową. Skala tych ataków i ich konsekwencje w naturalny sposób przyciągnęły wielu teoretyków spiskowych.

Jeśli spojrzymy na 11 września w Internecie, znajdziemy wiele różnych teorii, wyjaśnień, domniemanych dowodów itp. Niektóre mówią o iluminatach, inne o zamachu fałszywej flagi, lecz wszyscy jednogłośnie kwestionują oficjalną wersję wydarzeń i robią to bardzo przekonująco.

Ale czy wiecie że przewidywano ataki na WTC? I nie tylko w filmach, ale w serialach telewizyjnych i kreskówkach, w komiksach, a nawet w reklamie?

Czy są to przypadkowe zbiegi okoliczności? Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy. Każdy z nas może wierzyć w to, czego chce, nawet w najbardziej kontrowersyjną teorię i nawet najbardziej ekscentryczne wyjaśnienie.

 Johnny Bravo – „Chain Gang Johnny” (27/04/2001).

Czy twórcy Johnny’ego Bravo wysłali podprogową wiadomość w odcinku zatytułowanym „Chain Gang Johnny”? Pod obrazem płonących wież widnieje napis „Wkrótce”.Atak na WTC wydarzył się kilka miesięcy po emisji tego odcinka.

The Simpsons – „To Surveil With Love” (2/5/1997)

W tym odcinku rodzina Simpsonów planuje wyjazd do Nowego Jorku. Czy reklama na okładce tego czasopisma oznacza datę przyszłego ataku na WTC?

„Asi sufre Latino America” (1983).

Ta książka Jose Borja została napisana prawie 20 lat przed atakami z 11 września. Czy autor przewidział przyszłość, czy był to zwykły zbieg okoliczności?

”The Lone Gunmen” (2/3/2001).

Twórcy X-Files stworzyli serial telewizyjny „The Lone Gunmen” opowiadający o historiach trzech zwolenników teorii spiskowych, którzy pojawiali się regularnie w odcinkach przygód Muldera i Scully . Odcinek pilotażowy obracał się wokół tematu ataków terrorystycznych fałszywej flagi. Finał odcinka pokazuje udaremniony atak samolotami na WTC, dokładnie jak to miało miejsce kilka miesięcy później w Nowym Jorku.

Jeszcze przed 11 września serial został zawieszony w produkcji i emisji..ciekawe dlaczego?

Fragment odcinka Z ataku na WTC.

Gra Trade Center Defender Game (początek roku 2001).

Na początku 2001 roku pojawiła się gra symulacyjna zatytułowana „Trade Center Defender”, w której trzeba było strzelać do samolotów zmierzających w kierunku wież.

Dream Theater – Live Scenes From New York (11/9/2001).

Ten album progresywnego rockowego zespołu Dream Theater został wydany w dniu ataku! Album przedstawia płonące Wielkie Jabłko z Nowym Jorkiem w tle. Tytuł płyty ”sceny na żywo z Nowego Jorku” daje do myślenia.

The Coup – Party Music (wrzesień 2001).

Rapowa płyta składu The Coup, pod tytułem ”Party Music” została wydana we wrześniu 2001 roku, . Ich okładka pokazała niepokojący obraz z WTC które są wysadzane przez członka zespołu. Po atakach na WTC artyści zostali zmuszeni przez wydawcę do zmiany okładki płyty oraz jej terminu wydania

Beavis and Butthead – Vice Magazine (1994).

Artykuł z magazynu Vice pokazuje Beavis & Butthead grających agentów „Al-Kaidy”, którzy latają woków wież WTC.

Gra karciana – Illuminati: The Game of Conspiracy (1980).

Ta gra została oparta na trylogii książkowej ”The Illuminatus” i była satyrycznym podejściem do tematyki globalnego spisku. Wielu ludzi twierdzi że gra karciana przepowiedziała wiele wydarzeń na świecie takich jak katastrofa w Fukushimie czy krach na giełdzie Wall street oraz ataki z 11 września na WTC i Pentagon!

Marvel Comic Book (1983).

Komiksy Marvela w latach osiemdziesiątych pokazały dwie wieże zniszczone przez nazistów w alternatywnej wersji historii

Reklama Pakistańskich linii lotniczych ”PIA”(1979).

Ta Pakistańska reklama mówi sama za siebie.

Okładka płyty zespołu ”The Roy Harper Band”(1982).

Angielski piosenkarz folk-rockowy Roy Harper i jego zespół wydali singiel pt.: „nikt nie wyjdzie z tego żywy” z okładką albumu pokazującą WTC.

Terminator 2 (1991).

Czy Terminator rzeczywiście wiedział, co czeka nas w przyszłości? Czy film ostrzegł nas przed zbliżającym się przeznaczeniem?

Ostrzeżenie przed datą 11 września?

”Nieoczekiwana zamiana miejsc” (John Landis, 1980).

W filmie widzimy Eddy’ego Murphy’ego wysiadającego z samochodu i podnoszącego wzrok. Scena pokazuje dramatyczne ujęcie Twin Towers a a zaraz zegar pokazujący czas: 9:11.

Super Mario Bros (1993).

W filmie o przygodach braci Mario, ta scena jest niepokojąco realna.

Dzień Niepodległości (1997).

W „Dniu Niepodległości” postać grana przez Jeffa Goldbluma pokazuje czas odliczania do ataku kosmitów: który zaczyna się o 09:11:01” W tym momencie Goldblum mówi – „Szach Mat”

Godzilla (1998).

Rok później w „Gozilli” (tego samego reżysera), gdy reporter grany przez Harry’ego Shearera mówi o „bombardowaniu World Trade Center”, ostatnie trzy cyfry kodu czasowego na dole ekranu to 9.11.

The Matrix (1999).

W kultowym Matrixie data ważności dokumentów Neo to 11.09.2001

Według teoretyków spiskowych wszystkie te przekazy to wyrafinowana forma podprogowego programowania ludzkości na wydarzenia które mają nadejść.

https://www.youtube.com/watch?v=p6n0o87aDNo

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HOLLYWOOD ZAPROGRAMOWAŁO NAS NA 11 WRZEŚNIA.

Globalna Świadomość10 grudnia 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWDZIWE OBLICZE KULTÓW MARYJNYCH W FILMIE – ”KRÓLOWA BIERZE WSZYSTKO”Następny artykułPHIL SCHNEIDER I JEGO FENOMENALNA WIEDZA O UFO.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • HOLLYWOOD ZAPROGRAMOWAŁO NAS NA 11 WRZEŚNIA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?