extra-terrestrial

VALIANT THOR – OBCY KTÓRY CHCIAŁ WZNIEŚĆ LUDZKOŚĆ NA WYŻSZY POZIOM.

VALIANT THOR – OBCY KTÓRY CHCIAŁ WZNIEŚĆ LUDZKOŚĆ NA WYŻSZY POZIOM.

Jedna z bardziej ciekawszych i mało znanych teorii dotyczących istot pozaziemskich dotyczy Pentagonu i “człowieka”, którego przez wiele lat widziano, obok tajnych służb i samego prezydenta Stanów Zjednoczonych w 1957 roku.

Wojskowe siły bezpieczeństwa rzadko mówią o swoich sprawach wewnętrznych, jednak zmuszone były dementować informacje na temat obecności istoty pozaziemskiej “pracującej” wewnątrz struktur Pentagonu. Istnieją jednak dowody na działalność istoty znanej jako Valiant Thor – Wenusjanin, który przybył na ziemię by pomóc ludzkości.


W książce wydanej przez dr Franka E. Strange’a, zatytułowanej “A Stranger at the Pentagon”, opowiadającej dziwną i dość kontrowersyjną historię o tym, że obcy wylądował na Ziemi 16 marca 1957 roku, około godziny 8 rano, na polu w mieście Aleksandria w Wirginii.

Mając w pewnym sensie cechy ludzkie, istota ta miała około 1,85 metra wzrostu, brązowe oczy, krótkie i faliste włosy i około 85 kg wagi, nazwał siebie Valiant Thor twierdził, że odpowiada za utrzymanie porządku w naszej galaktyce, więc poprosił, aby go przywieźć przed ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Dwighta D. Eisenhowera.

Kiedy Valiant Thor został przewieziony do Pentagonu, ku zdziwieniu obecnych sam przeszedł przez wszystkie zabezpieczenia i mógł uzyskać pełny dostęp do obiektów rządowych dzięki swojej umiejętności telekinezy i kontroli umysłu. W tej sytuacji szybko został powitany przez ówczesnego Sekretarza Obrony USA, Charlesa Erwina Wilsona.

Thor spotkał się następnie z wiceprezydentem Richardem Nixonem i innymi członkami gabinetu prezydenckiego, którzy następnie doprowadzili go do osobistego spotkania z prezydentem Eisenhowerem.

Thor twierdził że jest jednym z głównych dowódców na swojej rodzimej planecie i został wysłany na Ziemię przez Radę Najwyższą odpowiedzialną za ochronę i porządek w Galaktyce z misją stabilizacyjno-pokojową. Misja dotyczyła wyścigu zbrojeń jądrowych, który w tym czasie nabierał zawrotnego tępa, co w konsekwencji mogło doprowadzić do wojny nuklearnej, wyniszczającej naszą cywilizację.

Valiant Thor spotkał się z najważniejszymi urzędnikami rządu USA, spotkania miały charakter pertraktacji politycznych i odbywały się na najwyższym szczeblu oraz zostały udokumentowane. Żaden z urzędników nie złożył odpowiednich oświadczeń, aby zaprzeczyć plotkom na ten temat.

W czasie zimnej wojny obcy spędził na naszej planecie całe trzy lata, aby pośredniczyć w pertraktacjach między różnymi światowymi przywódcami, oraz pracował przy różnych projektach związanych z bezpieczeństwem na świecie.

Dr Frank E. Stranges, autor książki, był agentem federalnym, który utrzymywał bezpośredni kontakt z Valiant Thorem, jego historia ma być prawdziwa, ponieważ Harley Bird, bratanek admirała Richarda E. Birda, pracował dla Departamentu Obrony w momencie pojawienia się Thor’a w Pentagonie, i potwierdza wszystkie kontrowersyjne historie z nim związane.

Znany w kręgach teoretyków spiskowych, inżynier Phil Schneider twierdził, że to wszystko prawda. Według historii Valiant Thor wylądował w Wirginii na małym statku kosmicznym w marcu 1957 roku.

Thor wyglądał jak normalny człowiek. Schneider powiedział, że jest to nieśmiertelna istota, która miała 6 palców, powiększone serce, jedno gigantyczne płuco a jego krew miała brunatny kolor ze względu na wysoką zawartość tlenku miedzi.

Ponadto był to niezwykle inteligentny przedstawiciel Wenus. Jego IQ wynosiło 1200 punktów. Thor mówił płynnie w setkach języków w tym obcych, miał 500 lat, chociaż z wyglądał na mężczyznę w wieku 25 lat.

Dlaczego Thor przybył na Ziemię? Mówiono, że jego głównym celem było pomóc ziemianom prowadzić życie oparte na duchowych zasadach. Opracował plan poprawy opieki zdrowotnej, gospodarki, nauki i technologii, wymiaru sprawiedliwości, edukacji i zarządzania. Rząd USA wysłuchał go, ale odmówił przyjęcia pomocy.

Schneider zapewnił także, że osobiście spotkał się z obcym już w strefie 51, opracowując projekt budowy podziemnej bazy wojskowej. Inżynier twierdził, że Thor znał wiele tajemnic rządowych. Powiedział, że Stany Zjednoczone mają urządzenie, które wywołuje silne trzęsienia ziemi na całym świecie, a wirus AIDS został stworzony celowo, aby zredukować populację ludzką.

Schneider powiedział, że w 1954 r. Stany Zjednoczone podpisały traktat pokojowy z istotami obcymi. W 1995 r. oświadczył, że rząd poluje na niego, ponieważ jest jedną z 8 osób, które wiedziały o obcym pochodzeniu Thora, reszta z nich zmarła w dziwnych okolicznościach. Kiedy inżynier został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu, ufolodzy byli przekonani, że służby bezpieczeństwa po prostu usunęły dodatkowego świadka.

W archiwach Projekt Blue Book jest oznaczona pod nazwą 002741-57-ROOM4D-717:Lądowanie Valiana Thora [i jego załogi] było prawdopodobnie pierwszym udokumentowanym lądowaniem wyglądającego na człowieka obcego przez oficerów wojskowych. Spotkał się on z prezydentem Eisenhowerem i wiceprezydentem Richardem Nixonem przez co najmniej godzinę. Następnie przydzielono mu status VIP i wysłano z powrotem do Pentagonu. – Harley Byrd, Project Blue Book, USAF

Podczas tego spotkania Valiant Thor miał przekazać prezydentowi Eisenhowerowi fliki w wersji cyfrowej. Zaproponowano, że przywódcy Wenus zapewnią Ziemi duchowy i technologiczny rozwój w zamian za zakończenie wyścigu nuklearnego na Ziemi. Prezydent miał się zgodzić z propozycją, ale natknął się na sprzeciw generałów reprezentujących kompleks militarno-przemysłowy. Podobno oficjalnie Prezydent odmówili takiego porozumienia ze strachu przed zagranicznymi mocarstwami.

Gdzie teraz podziewa się Valiant Tor? Niektórzy ufolodzy twierdzą, że mieszka w tajnej bazie w pobliżu jeziora Mead, na pograniczu Nevady i Arizony. Istnieje również założenie, że rząd Stanów Zjednoczonych stworzył historię o Valiant Torze, aby odwrócić uwagę od bardziej sklasyfikowanych projektów.

https://www.youtube.com/watch?v=FZQfaI5k71w

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

VALIANT THOR – OBCY KTÓRY CHCIAŁ WZNIEŚĆ LUDZKOŚĆ NA WYŻSZY POZIOM.

Globalna Świadomość10 stycznia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł„MAPA GOMBERGA” – TAK MA WYGLĄDAĆ POWOJENNY ŚWIAT WEDŁUG NWO .Następny artykuł95% BANKÓW NA ŚWIECIE JEST W RĘKACH RODZINY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • VALIANT THOR – OBCY KTÓRY CHCIAŁ WZNIEŚĆ LUDZKOŚĆ NA WYŻSZY POZIOM.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?