Przekraczając Rubikon

CZY MORDERSTWO PREZYDENTA GDAŃSKA BYŁO OPERACJĄ ”FAŁSZYWEJ FLAGI”?

CZY MORDERSTWO PREZYDENTA GDAŃSKA BYŁO OPERACJĄ ”FAŁSZYWEJ FLAGI”?

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz mógł zostać wybrany na ofiarę operacji Fałszywej Flagi. Był on znakomitym obiektem, zarzuty prokuratorskie,nieczyste interesy i sam fakt nazewnictwa gdańskich układów „mafia gdańska”. Sama Śmierć Adamowicza mogła być wykorzystana do wzniecania niepokojów w kraju, celem uzyskania celów politycznych.

Można wnioskować, że zabójstwo Adamowicza właśnie na tak masowej imprezie w dodatku w Gdańsku może być szerzej zaplanowaną akcją, dokonania zamachu na władze RP. Prezydent Adamowicz mógł być wytypowaną ofiarą przez zorganizowanych spiskowców. Wybór czasu, miejsca i osoby były jak najbardziej trafne.

Czy hipoteza fałszywej flagi w przypadku śmierci Adamowicza ma sens?Oczywiście o pewności nie ma tu mowy, jednak cała ta akcja, od początku nie wiedzieć dlaczego, jakoś wydawała się zbyt sprawna.

Działania zabójcy.

 • jest zdeterminowany do dokonania mordu; po morderstwie nie doznał szoku, tylko spokojnie wygłaszał swoje kwestie.
 • ma on odpowiednie cechy fizyczne i chyba umiejętności wyćwiczone, by przebić nożem kilkakrotnie zimowe ubranie ofiary;
 • skutecznie przemyka przez kordony ochronne, jakby miał dobrze opracowane rozpoznanie i plan;
 • spokojnie się poddaje, po wykonaniu swego zadania; a przecież tak cierpiał w więzieniu – to co teraz już nie będzie cierpiał więcej? Ktoś mu coś obiecał?
 • momentalnie pojawiają się siły polityczne, próbujące zdyskontować sobie tę tragedię; ba, nawet zagraniczne ośrodki zainteresowane przejęciem Polski, zaczynają mieszać swoimi kijami w naszym kotle.

W życiu zdarzają się technicznie idealne akcje, ale to była sytuacja ekstremalna. Zabójca działał tu jak robot.

Zamach na Pawła Adamowicza jak wyglądał, tego nikt nie wie, bo był niewyraźny lub wycięty przez TVN jako „drastyczny”. Został on poddany nachalnej edycji i manipulacji. Jeśli ktoś jeszcze nie widział tego niewyraźnego zamachu, zawsze może go nie zobaczyć chociażby tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=petniBsyx90

nieco lepsza jakość (z innego kąta) lecz niestety wycięte odliczanie jest również tutaj:

Co zatem na tym zamachu rzeczywiście widać? Ten pierwszy niewyraźny film to bardzo ważny materiał, bowiem mimo słabej jakości obrazu, dźwięk jest w porządku, a właśnie on zawiera sprawę kluczowego znaczenia: wyraźną komendę wydaną dla Adamowicza:

Słychać bowiem i trochę widać, że kiedy się kończy finałowe odliczanie:

– dziesięć, dziewięć, osiem, siedem, sześć, pięć, cztery, Paweł!, Paweł! (Adamowicz na ten sygnał unosi swoje światełko w górę), trzy, dwa, jeden, i już!!!

W tym momencie zamachowiec jak puma wyrusza przed siebie w idealnej do tego chwili, czyli kiedy błyski rac na moment odwracają uwagę wszystkich. Podbiega pod ich osłoną w rejon, gdzie stoi Adamowicz i tam rozpoczyna się trwająca ułamek sekundy przepychanka.

Jest kilka nerwowych ruchów, na ziemię spadają iskry z zimnego światełka, które wcześniej uniósł Adamowicz i zamachowiec odchodzi od niego. Ci, którzy chcieli rozdzielić go z Adamowiczem, rezygnują z tego zamiaru w tym momencie, a zamachowiec swobodnie spaceruje po scenie napawając się triumfem.

Kolejnym ciekawym faktem jest obezwładnienie napastnika. On po prostu czekał aż ktoś w końcu podejdzie aby go „obezwładnić”. Czekał, rozglądał się za kimś kto go aresztuje, czekał, czekał, wzrokiem aż prosił żeby ktoś z ochrony zareagował, aż w końcu połapał się że to już jest ten moment i podszedł zakończyć scenę. Zamachowiec ucieszył się na jego widok i jak na amerykańskich filmach położył się na brzuchu.

Zanim jednak zamachowiec się poddał, pokazywał wszystkim uniesione ręce oraz nóż. Nóż, którym rzekomo zadźgano Adamowicza, lecz na którym… nie ma nawet jednej kropli krwi. Nóż błyszczy jak nowy ze sklepu. Oto parę ujęć tego noża wykonanych z odległości metra, tuż zza pleców zamachowca przez kogoś ze sceny.

Na żadnych zdjęciach z zamachu nie widać również słynnej plakietki z napisem „Media”, którą rzekomo podrobił sprawca, aby przedostać się na scenę. Nie ma takiej plakietki ani na jego piersi ani na jego plecach. A podobno nosi się ją na specjalnej limitowanej smyczy. Świadkowie zeznają, że nie sposób było wnieść choćby butelki w pobliże sceny, bowiem wszystkich dokładnie przed imprezą rewidowano.

Każdą torebkę, każdy plecak dokładnie przeglądała ochrona. Nikt nie wniósł nawet małego piwa, a zamachowiec wniósł nóż desantowy? Jakim sposobem? Na niewidzialną plakietkę? A skąd siedząc w więzieniu wiedział w ogóle, jak wyglądają limitowane plakietki do podrobienia? Z raportów wynika, że prosto z więzienia udał się do Warszawy, tam spłukał się w kasynie i pociągiem na gapę powrócił do Gdańska. Zatem z czego, kiedy i jak podrobił plakietkę „Media”, której nigdzie nie było widać?

Dlaczego spośród setek osób będących na miejscu zdarzenia, absolutnie nikt nie zareagował prawidłowo? Ani jedna osoba? Przecież ludzie na widowni powinni po staropolsku zakląć, krzyczeć lub wdzierać się na scenę. Po co?

Dlaczego więc, absolutnie nikt z setek osób na widowni i na scenie nie zachował się prawidłowo? Dlaczego wszyscy stali i z uśmiechem na ustach filmowali zamachowca? Dlaczego nie spłoszyły się nawet małe dzieci stojące obok zabójcy? Dlaczego wszyscy ludzie metr obok niego cały czas się cieszyli?

Kierownik sceny wręcz upomniał podczas odliczania Pawła Adamowicza słowami „Paweł, Paweł”, aby na ten znak on wysoko uniósł swoje światełko, co jest dowodem na to, że Adamowicz to też aktor tego widowiska a nie ofiara zamachu. Przypuszczam że on zareagował w ustalony sposób po to, aby nieznajomy napastnik z kimś innym go nie pomylił.

Akcja ratownicza.

Na portalu wolnego miasta Gdańsk można zobaczyć już w lepszej jakości przebieg żenującej akcji ratowniczej oraz posłuchać, jeszcze bardziej żenujących wypowiedzi obsługi nie mającej pojęcia o co chodzi:

Sama natomiast reanimacja to jeszcze większy skandal niż zamach.

Ofiara ataku nożem w serce ma prowadzony masaż serca. Tego oczywiście nie robi się przy ranach serca. Lekarze, którzy już się na ten temat wypowiedzieli stwierdzili stanowczo, że za coś takiego lekarz/ratownik powinien mieć postawione zarzuty i odebrane uprawnienia.

Zranionego serca się nie dotyka. A jak jest w nim jakiś nóż to się go tam zostawia aby nie powiększać szkód i krwawienia. Absolutnie nie masuje się rannego serca. A tymczasem, ktoś aż pół godziny, mocno i rytmicznie wykonywał reanimacyjny masaż.

Dziwna jest też sama sekcja zwłok, z której wynika:

Adamowicz zmarł od rozległych ciosów nożem a nie od 30 minutowego ucisku serca naciętego nożem. Wszyscy jednak widzieliśmy coś zupełnie innego: po zamachu Adamowicz żył jeszcze długo – wyzionął ducha dopiero po nieudolnej reanimacji prowadzonej przez przygrubą ratowniczkę i po interwencji szpitalnych ”cudotwórców” , którym udało się jakomś cudem wpompować w ciało Adamowicza ponad 20 litrów krwi.

Takiej akcji ratunkowej nikt zdrowy by nie przeżył, a co dopiero ranna ofiara ataku. Media twierdzą, że to były trzy ciosy nożem bojowym i że każdy z nich był profesjonalny w sensie śmiertelny. Dlaczego więc aż tyle godzin Adamowicz żył po rzekomo śmiertelnych ciosach?

Gruszka leżąca obok przygrubej ratowniczki znęcającej się nad rannym Adamowiczem w ogóle nie była używana do pompowania tlenu lub powietrza. Ot rekwizyt mający sprawić wrażenie, że robiona jest reanimacja.

Krzyki tuż po zamachu również budzą najwyższe zdumienie. Nikt nie wołał „lekarza!”, czy jest na sali lekarz?!”, „wezwać lekarza!”, lecz zamiast tego ktoś zawołał kilka razy wyraźnie: „medyk!”. „Medyk!” – gdyby ktoś tego jeszcze nie wiedział – to się krzyczy na amerykańskich filmach wojennych a nie na polskich świeckich tradycjach. Amerykańscy reżyserzy tego widowiska dali ciała na najwyższym poziomie wtopy, bo zdradzili miejsce, gdzie wyreżyserowano ten zamach. Nawet dubbingu nie dopracowali jak należy.

Podczas reanimacji w filmowym stylu, ktoś z obsługi stanowczym tonem nakazuje zrobić „breakout/blackout”. W branży filmowej oznacza to „wyłączyć oświetlenie i nagłośnienie”. Po co coś takiego nakazano na polskim zamachu? Tak więc zrozumiałe jest, że jego agonię również wyreżyserowano po amerykańsku plagiatując inne amerykańskie produkty: zamachy fałszywej flagi – jak chociażby ten podczas maratonu w Bostonie. Do tego rodzaju „zamachów” zatrudnia się tak zwanych „aktorów kryzysowych”, a le o tym napiszemy w oddzielnym materiale.

Osoba reanimowana daje się przez chwilę zauważyć jako nie posiadająca zarostu na twarzy, co jest nieco osobliwe, bo kilka minut wcześniej przemawiający Adamowicz posiadał zarost na twarzy.

Totalny brak śladów krwi na scenie i ubraniach ratowników to kolejne zagadki budzące najwyższe zdumienie. Przy ranie aorty, serca i innych organów wewnętrznych scena i ratownicy robiący masaż serca powinni być skąpani we krwi po same pachy. Krwi jednak żadnej nigdzie nie widać. Ani kropelki. Cały sprzęt, nosze, ubrania ratowników i nawet wyprowadzany zamachowiec, są czyste i nie skalane nawet plamką.

Całkowity brak policji zabezpieczającej miejsce tragedii to kolejne kuriozum. Służby powinni natychmiast profesjonalne zająć się miejscem zdarzenia. Dlaczego nie zrobiono tego co się zawsze robi na miejscu morderstwa? Nikogo z policji nie było godzinami i nikogo z publiki nawet nie wylegitymowano. Ochrona wręcz rozkazywała świadkom rozejść się do domów.

Kilku ludzi w kominiarkach kręciło się bez sensu po scenie – zupełnie jak podczas zamachu w Paryżu na Charlie Hebdo. Powstaje pytanie kom byli ci ludzie?

Kolejną kontrowersją jest dziwnie oznakowana „karetka” jaka podjeżdża zasłonić to czego nie udało się zasłonić parawanem. Na tej nietypowej karetce znajduje się masoński symbol, czyli słynny cyrkiel. Dopiero na drugiej jest normalna nazwa miasta, dla którego karetka jeździ w ramach pogotowia ratunkowego.

Ta jednak, która zabrała Adamowicza jest pierwsza – i właśnie tą, „masońską” karetką Adamowicz ze sceny zamachu został zabrany. Jest sprawą bardzo ciekawą, czy ten pojazd prócz tego zamachu kiedykolwiek był na ulicach widziany.

Mimo dziesiątek ludzi filmujących zdarzenie telefonami, nadal brak jest w sieci innych ujęć tego zamachu.

Zaraz po zdarzeniu ruszyła machina medialna, tak zwani „świadkowie”, zeznawali z uporem maniaka swą mantrę nie wnoszącą kompletnie niczego: „Widziałam człowieka z nożem”, „On miał nóż w prawej ręce, chyba” i tym podobne. Świadków ataku natomiast… no nie ma. Nie ma świadków, bo kazano się wszystkim świadkom rozejść do domu. Czy to jest normalne?

Jacek Międlar komentuje nowe nagranie z momentu ataku na Pawła Adamowicza, wątpliwą żałobę Magdaleny Adamowicz oraz analizuje czy śmierć byłego prezydenta Gdańska może być faktem. Obejrzyjcie koniecznie.

https://ebd.cda.pl/620×395/305332825

Adamowicz generalnie nie miał dobrej opinii jako, że rzekomo zajmował się dokładnie tym samym co warszawska mafia mieszkaniowa, oto kilka artykułów o tym kim był ten zacny człowiek.

http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/nagy-wybuch-gazu-zaatakowa-nozem-prezydenta-gdanska
https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/2910-gdansk-nie-zyje-wojciech-dabrowski-ktory-prowadzil-strajk-glodowy-przed-urzedem-miejskim
https://gazetawarszawska.com/index.php/politics/2914-zlote-interesy-prezydenta-pawla-adamowicza

Minął rok od finału WOŚP, na którym dokonano „zabójstwa” Prezydenta Gdańska. Zdarzenie to pozostawia nam, nadal więcej pytań niż odpowiedzi, a samo ”morderstwo” przypominało groteskowy spektakl pomyłek w którym tak do końca nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij

 1. Questa software house, esperta di slot ma, in generale di giochi casinò online, offre il palinsesto più completo e ampio del segmento slot: La Croft Temples and Tombs, Jurassic Park, Tarzan, Terminator 2 e altre. Microgaming è di certo la prima azienda fornitrice di giochi, la prima già nel 2004, quando è arrivata al cinema l’eroina Lara Croft Tomb Raider. DimensioneCasino non è un operatore di gioco a distanza ma un sito di informazione dedicato ai giochi.Tutti i casinò online citati su DimensioneCasino hanno regolare licenza AAMS e sono concessionari autorizzati al gioco a distanza dall’Agenzia delle Dogane e dei Monopoli. I giri gratis o freespin sono degli slot online bonus che vengono offerti da tutti i migliori casino online in modalità diverse a seconda della piattaforma che decidiamo di utilizzare.
  http://www.bsland.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=52441
  Una fionda è invece il simbolo dei free spin, che permetterà di vincere fino a un massimo di 100 giri gratis e moltiplicatori fino a X30. Con il logo della slot Pierino tenta la fortuna, si ha la possibilità di entrare nella modalità Jackpot, in cui ci si potrà aggiudicare uno dei 4 jackpot a disposizione. Prima di consultare il paragrafo relativo ai trucchi Slot Pierino tenta la fortuna, ricordiamo che sul nostro blog è possibile provare le Slot Gratis e le Slot da Bar. Una volta che ci si iscrive alla piattaforma di casinò online di Betitaly, è possibile ottenere diverse promozioni, tra cui un bonus di benvenuto del 100% sul primo deposito che si effettua sul proprio conto di gioco, ma non solo, è anche possibile partecipare a molti tornei ed iniziative promozionali che permettono ai giocatori migliori di accaparrarsi parte dei ricchissimi montepremi messi in palio. In genere, si tratta di iniziative promozionali periodiche, all’interno delle quali viene stilata una classifica dei giocatori migliori, che a seconda del loro posizionamento potranno vincere uno dei vari premi messi in palio.

 2. Video Slots & Slots, Scratch card, Keno, Race, Arcade, Dice and all other games that do not appear in the table Play at 888 Casino Customers are treated with royalty at 888casino. When you sign up for an account at 888casino, you’ll be eligible for a welcome bonus of up to $200. To take advantage of this offer, make your first deposit and it’ll match it 100% up to $200. You can then use your bonus funds to play any of your favorite casino games on offer, including slots, table games, 888 exclusives, and more. In addition to the welcome bonus, 888casino also has a Premium welcome package which can earn you a whooping $1,500 in your first week. Terms & Conditions apply! Apart from the questionable design, the country restrictions, and the lack of a live chat option, everything else is fantastic. 888Casino definitely has what it takes to make you fell in love with the casino games.
  http://phpbt.online.fr/profile.php?mode=view&uid=11403&lang=en
  From my personal experience, I can safely say that claiming a Free Spins Casino bonus is one of the most straightforward processes. When claiming free spins in an online casino, I typically start by signing up for an account after finding a promotion offering free spins as part of a welcome bonus. Upon registration, I have to verify my account and possibly enter a promo code, after which the free spins are usually credited to my account automatically. I can use these spins on designated slot games, and even though winnings may be subject to wagering requirements before I can withdraw them, the entire process is generally straightforward and user-friendly. Free spins doesn’t necessarily mean ‘Free’ as usually the winnings from them are treated as a bonus with wagering requirements attached. Most are only ‘free’ in the sense that the are pre-paid spins but that doesn’t mean you get to keep the winnings straight away.

 3. To get started on your cosmetic dentist teeth whitening journey, contact our office for the best teeth whitening Bay Area residents can get! If you are new to our practice, the first step is to come in for an initial exam along with a review of your digital x-rays to see if you are a candidate for our Glo system. After applying the whitening gel, Dr. Ayoub will let it sit on the teeth for about 10 minutes. The whitening gel contains a type of bleaching agent (either hydrogen peroxide or carbamide peroxide). The bleach will break up stains and discoloration into smaller pieces, which dilutes the concentration of the stains and makes the teeth look brighter. Are you a heavy coffee drinker? Do you smoke? Do you drink soda? Are your teeth naturally discolored? If so, chances are your teeth have seen whiter days. Dental Health of San Francisco makes whitening your teeth extremely fast and affordable with our powerful whitening system. With this whitening system that only a dentist can provide (not to be mistaken for those mall-style teeth whitening stations we’ve all seen), we are able to whiten stained and discolored teeth up to 9 shades whiter in less than an hour!
  https://www.fotosidan.se/member/view.htm?ID=280614
  Natural teeth-whitening strategies that may harm the teeth include using: After consuming things like red sauce, wine, coffee, soda, and the likes, you should brush as promptly as possible, says Apa. “Routine brushing and flossing are little things that can also make a big difference in minimizing stains,” he adds. And if you’re eating something as light as oatmeal or white bread, it is still important to brush in between meals rather than let food particles settle into place around the gums in between the teeth—anything to prevent the steady buildup of plaque. (But hey, that one is a standard-fare oral health tip, too.) There are two basic types of staining. Intrinsic and extrinsic teeth staining. Over time our teeth become discolored because of the foods we eat. Our enamel can get discolored because the pigments in our food slowly get lodged into our teeth.

 4. Kindly note that you cannot play or bet on this site. TaifaTips is only a platform for providing tips, predictions and betting guides on football. If you see any bugs, please Contact Site Admin Disclaimer: This website does not offer any form of real money gambling, prizes, or simulated gambling. All content provided on this website is purely for informational and entertainment purposes. Oops! We detected that you use AdBlocker… ✍️ Try the Acca Tip Builder ✍️ Try the Acca Tip Builder Disclaimer: This website does not offer any form of real money gambling, prizes, or simulated gambling. All content provided on this website is purely for informational and entertainment purposes. Kindly note that you cannot play or bet on this site. TaifaTips is only a platform for providing tips, predictions and betting guides on football. If you see any bugs, please Contact Site Admin
  https://www.xs400.com/members/ybubes.18423/
  Think the Rangers can make a run this season? Put your picks to the test and bet with BetMGM Sportsbook. New depositors can use bonus code „GNPLAY” for special offers! The Rays won both of their series in the past week, taking two out of three from both the Houston Astros and the New York Yankees. They dominated the Yankees for the first two games and looked like a shoo-in for a sweep. Luckily the Yankees came to life in the final game of the series to help the Orioles out. It’s hard to find a more disappointing story than the Chicago White Sox‘s past two seasons. There are many talented position players on this roster and some high-end starters in their rotation. The White Sox sold off pieces at the trade deadline and communicated to their fans that they’re going to try and be competitive in 2024. With what we’ve seen transpire over the last three years, good luck with that. There really aren’t many bright spots on this roster, and they’ve once again seen their odds to win the AL Central drop from +7500 to +13000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY MORDERSTWO PREZYDENTA GDAŃSKA BYŁO OPERACJĄ ”FAŁSZYWEJ FLAGI”?

Globalna Świadomość11 stycznia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł95% BANKÓW NA ŚWIECIE JEST W RĘKACH RODZINY ROTHSCHILD.Następny artykułZWOJE Z NAD MORZA MARTWEGO BYŁY INSPIRACJĄ DLA JEZUSA I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ ! TAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CZY MORDERSTWO PREZYDENTA GDAŃSKA BYŁO OPERACJĄ ”FAŁSZYWEJ FLAGI”?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?