Świat jest inny

ICH WROGIEM JESTEŚMY MY ! – DOKUMENT N.A.S.A UJAWNIA DZIAŁANIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

ICH WROGIEM JESTEŚMY MY ! – DOKUMENT N.A.S.A UJAWNIA DZIAŁANIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

Według tego dokumentu, międzynarodowa elita zdecydowała w 1954 r. wypowiedzieć ”cichą wojnę” ludzkości w celu przeniesienia bogactwa z rąk wielu nieodpowiedzialnych do rąk niewielu odpowiedzialnych i na nie zasługujących.

Pochodzący z maja 1979 roku dokument ‘Cicha broń dla cichych wojen’ (Instrukcja Techniczna SW7905.1) znaleziony został w 1986 r. w kopiarce IBM, zakupionej na wyprzedaży. Jest to produkt z zakresu ‘Badań Operacyjnych’ powstały w czasie drugiej wojny światowej w celu zaatakowania wroga przy pomocy narzędzi takich jak inżynieria społeczna i wojna psychologiczna. WROGIEM JESTEŚMY MY.

„Opinia publiczna nie rozumie tej broni i dlatego nie wierzy, że jest przez nią atakowana i ujarzmiana” – cytat z dokumentu. Napisano w nim, że nie powinien on być rozpowszechniany, bo stanowi DEKLARACJĘ WOJNY. Jednak iluminaci zostawili maleńką furtkę do odnalezienia go, bo mają w zwyczaju zawsze uprzedzać o swoich planach. Dzięki temu czują się rozgrzeszeni…

„Według prawa naturalnej selekcji uzgodniono, że państwo lub świat ludzi, którzy nie potrafią posłużyć się inteligencją, nie są lepsi od zwierząt, które nie posiadają inteligencji. Tacy ludzie są zwierzętami jucznymi i stekami podawanymi na stół (!) z wyboru i za ich zgodą”. (źródło: wolna-polska.pl)

W dokumencie stwierdza się, że ludzie są za duzi, za ciężcy i zbyt słabi, zbyt powolni, zarówno fizycznie jak i umysłowo, a przez to wymagają ogromnego łańcucha dostaw (tzn. utrzymanie nas zbyt dużo kosztuje), a ich wartość jest coraz niższa, a nawet ujemna.

W projekt zaangażowały się Siły Powietrzne USA, DARPA, CIA, FBI i inne agencje korporacji.

Nie ma już legalnego rządu. Kontrolują nas korporacje i banki, które udają legalny rząd, ale nim nie są.

Do prowadzenia wojny są używane LEGALNIE i z premedytacją:EMP czyli impuls elektromagnetyczny

 • Częstotliwości radiowe. Fale będą miały wpływ na 100% populacji.
 • Mikrofale
 • Niskie częstotliwości
 • Inteligentne liczniki
 • Smugi chemiczne
 • Inteligentny pył (smart dust to nanotechnologia, która istnieje już od kilku dekadJego właściwości są bezprzewodowo programowane w określonej sieci komputerowej i mają tyle zastosowań, ile tylko można sobie wyobrazić). 

Ludzie doświadczają przez to przeróżnych dolegliwości. Z reguły zaczyna się od dzwonienia w uszach, palpitacji serca, wysypek, bezsenności. Oni blokują nasze układy odpornościowe tymi falami. Fale radiowe powodują napady padaczkowe. Jest to robione celowo.

Jak chronią się przed swoją własną bronią? Dysponują środkami niedostępnymi dla nas, jak np. lekami na raka. Oni nie chorują na raka. Istnieją też mechanizmy chipowe, które odpierają ataki falami.

Co my możemy zrobić? LUDZIE POWINNI SIĘ EDUKOWAĆ TAK SZYBKO, JAK TO MOŻLIWE.

NASA została założona przez zmarłego w niewyjaśnionych dla ogółu okultystę i ucznia jednoczenie najbardziej znanego okultysty naszych czasów. NASA nigdy z założenia nie działała dla ludzi i ich dobra.

Udostępnij

ICH WROGIEM JESTEŚMY MY ! – DOKUMENT N.A.S.A UJAWNIA DZIAŁANIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

Globalna Świadomość28 lutego 202029 lutego 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNA OKULTYSTYCZNA ORGANIZACJA W WATYKANIE TRZYMA JEGO WSZYSTKIE SEKRETY I TAJEMNICE.Następny artykułNA ANTARKTYDZIE ODKRYTO OGROMNE PRADAWNE PIRAMIDY.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE RELIGIJNE KSIEGI UKRYWANE PRZEZ KOŚCIÓŁ KATOLICKI DLACZEGO ROSJA NE WYKORZYSTUJE FUTURYSTYCZNEJ BRONI ? PO CO PODNIESIONO STUKROTNIE NORMY PROMIENIOWANIA

O czym myślisz?

 • ICH WROGIEM JESTEŚMY MY ! – DOKUMENT N.A.S.A UJAWNIA DZIAŁANIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • O czym myślisz?