extra-terrestrial

KOLEJNE DOWODY NA TO ŻE NIE JESTEŚMY SAMI -WOJSKO ODTAJNIA ARCHIWA UFO.

Obecnie dyskutuje się o życiu pozaziemskim w dwóch płaszczyznach. Jedna strona medalu jest taka, jesteśmy odwiedzani przez obce cywilizacje od tysięcy lat, druga strona twierdzi, że wszystkie te zjawiska to konwencjonalne samoloty lub anomalie pogodowe.

Opublikowane poniżej materiały zostały nagrane w 2004 r., kolejny w 2013 r., A ostatni w 2014 r. Filmy zostały przeanalizowane przez ekspertów, którzy zgadzają się, że obiekty są niezwykłe i z pewnością nie są to zwykłe samoloty. Dwa z tych filmów zostały niedawno odtajnione przez rząd.

Jeden z najbardziej niesamowitych filmów został nagrany przez Narodowe Siły Bezpieczeństwa USA. Widzimy w nim tajemnicze obiekty latające wykonujące manewry, niemożliwe do wykonania przez ludzi dzisiaj. Niezwykle dużą prędkość dziwnego obiektu można obserwować, dopóki nie znika on w oddali.  Prawa fizyki zdają się mieć niewielki na UFO, które wydaje się całkowicie ignorować grawitację. Niektóre z tych UFO nie były widoczne gołym okiem i mogły uniknąć wykrycia przez radar.

Ostatnie wpisy

Kategorie

KOLEJNE DOWODY NA TO ŻE NIE JESTEŚMY SAMI -WOJSKO ODTAJNIA ARCHIWA UFO.

5 marca 2020 / Możliwość komentowania KOLEJNE DOWODY NA TO ŻE NIE JESTEŚMY SAMI -WOJSKO ODTAJNIA ARCHIWA UFO. została wyłączona

Może Ci się spodobać

”BLACK VAULT” – CIA ODTAJNIŁO WSZYSTKIE DOKUMENTY O UFO NA MOCY PRAWNEJ. 18 stycznia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KOLEJNE DOWODY NA TO ŻE NIE JESTEŚMY SAMI -WOJSKO ODTAJNIA ARCHIWA UFO.
  • Może Ci się spodobać