Świat jest inny

OKULTYSTYCZNY WYSTĘP MADONNY NA EUROWIZJI – ŚWIATOWA PANDEMIA I NOWA PRZYSZŁOŚĆ.

Pseudo gwiadki showbiznesu od dawna są marionetkami illuminati a w swoich mistycznych przedstawieniach na koncertach dają nam do zrozumienia po której stoją stronie, nikt z nich się już z tym nie kryje symbole takie jak zasłonięte oko, 666, pentagram, czy rogi są na porządku dziennym na ich teledyskach i koncertach.

Eurowizja 2019 to nasiąknięty przekazem Illuminati Show, którego wisienką na torcie był, występ Madonny !

Na zeszłorocznej Eurowizji zagościł zakon Illuminati, na czele którego na najwyższym podium, na szczycie piramidy w świetlistej otoczce, na trzynastostopniowej piramidzie, stanęła Madonna z zasłoniętym lewym okiem.

W Egipcie w okresie Starego Państwa oko było jednym z najważniejszych symboli chroniących. Oczami Horusa były Słońce i Księżyc. Prawe oko to Słońce, lewe było Księżycem.

Prawe było odpowiedzialne za aktywność, przyszłość; lewe za pasywność i przeszłość. Razem dawały szerokie spojrzenie – w dzień i w nocy i wskutek tego symbolizowały wszechwiedzę.

W Islamie natomiast lewe oko reprezentuje Dajjala (Dadzal) księcia dżinów – islamskich demonów, który traci oko sprzeciwiając się Prorokowi.

Wszechwidzące oko, starożytny symbol przywłaszczony przez Iluminatów Bawarskich. Choć wszechwidzące oko spogląda na nas zewsząd, tylko nieliczni potrafią je dostrzec.

Madonna, po tym wejściu wykonuje piosenkę „Like a Prayer”. Scenografia jak i tekst dotyczy okresu od przeszłości do obecnego czasu. Widzimy tam jak upada stary system a Ci, którzy nie przejrzeli na oczy, nie obudzili się – zginą. Natomiast reszta, która nadal żyje będzie im poddana.

Następnie po wykonaniu wcześniejszej piosenki, możemy usłyszeć najnowszą kompozycję Madonny oraz Quavo pt. „Future”. W tym utworze tancerze noszą maski przeciwgazowe, podprogowo informując nas o tym co wydarzy się w przyszłości.

W piosence przewijają się słowa „nie dla każdego jest miejsce w przyszłości”. Po upadku starego świata, następuje tzw. nowy lepszy świat a wybrani w otaczających wokół płomienich ognia, opuszczają ziemię poprzez widoczny na telebimach portal, niczym jak w filmie Gwiezdne Wrota (Stargate).

Na końcu opuszcza go sam zakon z „Królawą Popu”, Madonną. Wybrani to osoby, które wykonały w przeszłości to co miały wykonać zgodnie z planem NWO, i jest im dane przejść do przyszłości na kolejny poziom poprzez tunel czasoprzestrzenny. Całość kończy napis „Wake Up”, czyli „Obudź Się”.

Ostatnie wpisy

Kategorie

OKULTYSTYCZNY WYSTĘP MADONNY NA EUROWIZJI – ŚWIATOWA PANDEMIA I NOWA PRZYSZŁOŚĆ.

6 marca 2020 / Możliwość komentowania OKULTYSTYCZNY WYSTĘP MADONNY NA EUROWIZJI – ŚWIATOWA PANDEMIA I NOWA PRZYSZŁOŚĆ. została wyłączona

Może Ci się spodobać

NAZISTOWSCY ZBRODNIARZE WOJENNI NA USŁUGACH USA. 8 stycznia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • OKULTYSTYCZNY WYSTĘP MADONNY NA EUROWIZJI – ŚWIATOWA PANDEMIA I NOWA PRZYSZŁOŚĆ.
  • Może Ci się spodobać