extra-terrestrial

GIGANTYCZNE KRYSZTAŁOWE PIRAMIDY ODKRYTE W CENTRUM TRÓJKĄTA BERMUDZKIEGO.

GIGANTYCZNE KRYSZTAŁOWE PIRAMIDY ODKRYTE W CENTRUM TRÓJKĄTA BERMUDZKIEGO.

Za pomocą sonaru oceanograf dr Meyer Verlag odkrył gigantyczne szklane piramidy na głębokości dwóch tysięcy metrów. Zastosowanie innych urządzeń pozwoliło naukowcom ustalić, że te szklane olbrzymy są wykonane z krystalicznej substancji i są prawie 3 razy większe niż piramida Cheopsa w Egipcie.

Dr Verlag uważa, że ​​dalsze dochodzenie w sprawie tajemnic w centrum piramid może ujawnić więcej informacji na temat przypadków tajemniczych zaginięć związanych z Trójkątem Bermudzkim. Podczas konferencji prasowej na Bahamach naukowiec przedstawił raport z dokładnymi współrzędnymi piramid i zauważył, że stosowana technologia jest nieznana współczesnej nauce. Bardziej szczegółowe badanie może przynieść wyniki, które trudno nam sobie wyobrazić. Kto wie, co zostanie odkryte na temat podwodnych anomalii architektonicznych?

SKĄD POCHODZĄ PIRAMIDY?

Istnieje kilku zachodnich uczonych, którzy twierdzą, że piramida na dnie morskim mogła zostać początkowo wykonana na kontynencie, po czym nastąpiło trzęsienie ziemi, które całkowicie zmieniło krajobraz. Inni naukowcy twierdzą, że kilkaset lat temu wody obszaru Trójkąta Bermudzkiego mogły być obszarem działań mieszkańców Atlantydy.

Bardziej szczegółowe badania z czasem przyniosą wyniki. Naukowcy przetworzyli wszystkie dane i doszli do wniosku, że powierzchnia jest idealnie gładka, jak powierzchnia szkła lub tafla lodu. Rozmiar piramid jest prawie trzy razy większy niż piramidy Cheopsa. Ta wiadomość wzbudziła nie małe zamieszanie i została omówiona na konferencji na Florydzie, a nawet zgłoszona lokalnym gazetom. Obecni w niej dziennikarze mają wiele zdjęć i cyfrowych danych, które pokazują idealnie gładkie trójwymiarowe piramidy pokryte powierzchnią wolną od gruzu, glonów lub pęknięć.

WYJĄTKOWE ODKRYCIE.

Gigantyczna struktura, początkowo zidentyfikowana w latach 60. XX wieku, została niedawno niezależnie zweryfikowana przez zespoły nurków z Francji i USA.

Odkrycie wstrząsnęło naukowcami na całym świecie, jednak w środowisku naukowym temat jest niechętnie poruszany i ignorowany.

Znalezisko może potwierdzić domniemania niektórych inżynierów, że piramidy zostały pierwotnie stworzone jako ogromne baterie energii, biorąc pod uwagę, że istniało starożytne miasto-państwo Atlantydy, które nierozerwalnie łączy się z regionem Atlantyku zwanym Trójkątem Bermudzkim.

Według historii piramida została przypadkowo odkryta w 1968 r. Przez doktora naturopatii, Ray Browna z Mesa w Arizonie.

Brown był na wakacjach na Karaibach i nurkował z przyjaciółmi w regionie u wybrzeży Bahamów znanym jako „Język oceanu”. Obszar zyskał tę nazwę, ponieważ część dna morskiego w kształcie języka wystaje z wyspy, zanim gwałtownie spada na znacznie większe głębokości.

Opowiadając o swoim odkryciu, lekarz wyjaśnił, że został oddzielony od swoich nurkujących przyjaciół pod wodą. Próbując do nich dołączyć, natknął się na masywną konstrukcję wznoszącą się z dna oceanu: czarny, masywny obiekt ustawiony na tle jaśniejszej, filtrowanej przez słońce wody. Obiekt miał kształt piramidy.

Ponieważ miał mało powietrza, nie spędzał dużo czasu na badaniu piramidy, ale znalazł dziwną kryształową kulę.

Wyniósł go na powierzchnię, a później, gdy badano starożytny kryształ, badacze byli zaskoczeni jego właściwościami.

WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁOWYCH PIRAMID.

Niektóre teorie Atlantydy sugerują, że piramidy zostały wykonane z kryształu lub ich szczyty zostały pokryte krystaliczną substancją.

Czy coś takiego może faktycznie generować, przechowywać i rozprowadzać energię na żądanie? Tak.

Eksperci odkryli przed dziesięcioleciami, że piramidy działają w pewien sposób jak naturalny kondensator elektryczny gromadzący i magazynujący wokół siebie energię. Im większa piramida, tym większa zdolność do gromadzenia i magazynowania energii. Ważna jest również kompozycja piramidy, a wierzchołek z kryształu może znacznie zwiększyć jego moc.

Od dawna wiadomo, że kryształ ma zastosowania energetyczne i wykazuje naturalne właściwości piezoelektryczne.

Wczesne radio wykorzystywało kryształy z germanu do przechwytywania fal radiowych i przekształcania ich w sygnały elektryczne, które można przetwarzać i transmitować przez słuchawki w fale dźwiękowe powielające ludzki głos, muzykę i inne dźwięki.

Zdaniem badaczy, jest to architektura, która sprawdziła się jako akumulator energii i wzmacniacz siły energetycznej.

Jakby w celu udowodnienia prawdziwości twierdzeń badaczy, ostatnio niektóre piramidy na świecie zaczęły wyrzucać wiązki surowej energii w kosmos. Piramidy są z natury naturalnymi generatorami mocy.

Innym śmiertelnym zjawiskiem z podwodnymi piramidami mogą być wiry energetyczne.

Oprócz anomalii czasowych i przestrzennych w Trójkącie Bermudzkim, niektórzy ocaleni z incydentów mówili o ogromnych wirujących wirach, które pojawiały się i nagle znikały. Obserwacje niektórych zanurzonych piramid potwierdzają że piramidy sporadycznie wytwarzają intensywne wiry, które mogą być spowodowane rozładowaniem energii wewnętrznej.

Obserwacje niektórych zanurzonych piramid pokazują, że sporadycznie wytwarzają intensywne wiry w przepływającej wokół nich wodzie oceanu. Te wiry mogą być spowodowane rozładowaniem energii wewnętrznej.

Jeśli te zanurzone piramidy wyładowują również ogromną enegię przez swoje wierzchołki, może to tłumaczyć powstawanie śmiertelnych wirów na powierzchni morza, które pochłaniają całe statki wraz z ich skazanymi na zagładę załogami.

Przyszłe wyprawy mogą w końcu odkryć niesamowite starożytne technologie. Niestety archeologia głębinowa jest bardzo droga a uniwersytety na świecie nie są szczególnie zainteresowane badaniami, które potwierdzą istnienie starożytnych ruin zawierających zaawansowane technologie, które podważają praktycznie wszystkie podstawy konwencjonalnej nauki.

Źródło:

https://www.soulask.com/two-giant-underwater-crystal-pyramids-discovered-in-the-center-of-the-bermuda-triangle/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *