Skok w króliczą norę

KIM JEST Q-ANON ? CICHA WOJNA Z ELITĄ „DEEP STATE” POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII JUŻ TRWA !

KIM JEST Q-ANON ? CICHA WOJNA Z ELITĄ „DEEP STATE” POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII JUŻ TRWA !

Świat żyje koronawirusem. My nim też żyjemy. Zamknięci w swoich domach. Przestraszeni o to, co będzie z naszym życiem, zdrowiem, pracą. A co jeśli to wszystko jest tak naprawdę przykrywką do zupełnie innych działań? Kim jest QAnon? I czy tak jak twierdzi, mamy tak naprawdę do czynienia nie z triumfem, ale z definitywnym końcem Iluminati?

KIM JEST QANON ?

Qanon (określany także jako Q) pojawił się w 2017 roku i poprzez amerykańskie fora i strony internetowe, zaczął ogłaszać zbliżającą się operację, mającą na celu zdemaskowanie i aresztowanie członków skorumpowanych grup, które poprzez szereg nacisków kontrolują działanie instytucji państwowych na całym świecie.

Już od kilku lat Qanon przygotowywał swoich odbiorców na wielką czystkę wśród czarnych elit (zob. elity bankowe), znanych jako Iluminati. Czy na naszych oczach odbywa się likwidacja najbardziej szkodliwej, bezwzględnej i okrutnej grupy ludzi, która już od bardzo dawna dzierży władzę nad światem i nad nami?

QAnon ma sławnych zwolenników na zlotach Trumpa w całym kraju. „Q” to osoba posiadająca „poświadczenie poziomu Q” (poświadczenie bezpieczeństwa na wysokim poziomie) działa ona na rzecz ujawnia ukrytej bitwy między prezydentem Trumpem i jego sojusznikami z jednej strony, a satanistyczną kabałą pedofilów znaną zarówno jako ”Deep state”

Ta osoba (lub ludzie), która twierdzi, że jest blisko prezydenta Trumpa, znana jest jako „Q”. Q pozostawia „okruchy” ściśle tajnych informacji na marginesowych forach dyskusyjnych 4chan i 8chan. Wiadomości są tajemnicze, ale zwolennicy chętnie je rozszyfrowują, znajdując ślady apokaliptycznej, zakulisowej walki toczonej przez Trumpa przeciwko kabale pedofilów ujawnionej w aferze Pizzagate.

Według QAnona cała grupa elit w całym kraju – a nawet na całym świecie – jest w jednym wielkim klubie czczącym Lucyfera. I regularnie składają ofiary dzieciom kananejskiego boga Molocha.

W okrucieństwa, jakich się przy tym dopuszczali Iluminaci, trudno uwierzyć. Qanon twierdzi jednak, że to jest już koniec elit. Do czego ma doprowadzić Donald Trump wraz ze swoją administracją i ze wsparciem amerykańskich Sił Zbrojnych.

DEEPSTATE

Deep state – głębokie państwo – czyli amerykańskie struktury rządowe zdominowane przez Clintonów oraz kadrę przywódczą FBI i CIA. To tej właśnie frazy wyborcy Trumpa używają na Facebooku i YouTubie, gdy mają na myśli owo waszyngtońskie „bagno” (the swamp), które Trump obiecywał osuszyć.

Minęły dwa lata i bagno ma się lepiej niż kiedykolwiek, głównie za sprawą korupcji nowej administracji. Z kolei demokraci paradoksalnie znaleźli się w pozycji, gdzie ich główną bronią w walce z Trumpem jest FBI i republikanin Robert Mueller… Dziwny jest ten świat. Ale czy należy wierzyć własnym oczom?

WALKA Z ELITĄ

Ludzie z grupy określanej jako elity przejęli władzę nad światowym systemem bankowym, wszystkimi liczącymi się korporacjami, zwłaszcza takimi jak Google, FB, przemysł filmowy (Hollywood), medialno-informacyjny, przemysł spożywczy i farmaceutyczny (Bayer i połączone z nim Monsanto), paliwowy, zbrojny i wielu innych.

Doprowadziło to do zgromadzenia olbrzymich majątków i władzy w rękach tych, którzy za nic mają zdrowie i szczęście innych ludzi oraz bezpieczeństwo środowiska naturalnego. Systematycznie w imię pozyskiwania większych wpływów i pieniędzy wprowadzali coraz większe zniewolenie ludzkości.

A przy okazji coraz większą dewastację środowiska naturalnego, oskarżając później o to ludzi, których przecież niemalże całkowicie kontrolują poprzez ekonomiczny i polityczny system, w jakim obecnie żyjemy. Jak elity kontrolują świat?

Grupy te przejęły władzę nad rządami państw poprzez system łapówek i szantażów. Za sprawą swoich manipulacji i korupcji wciągali ludzi w sieć uzależnień i  kompromitujących sytuacji, którymi następnie ludzie Ci (najczęściej urzędnicy, politycy, prezydenci, biznesmeni itd.) byli szantażowani i zastraszani.

Elity, czyli Iluminaci, mają zostać powstrzymani. Aktualnie odbywa się bowiem akcja wyłapania wszystkich ludzi i grup, którzy działają wspólnie w celu przejęcia całkowitej kontroli nad światem.

Mają zostać oni skazani w specjalnych procesach sądowych za wszystkie swoje przewinienia. Koronawirus i zatrzymanie świata Pandemia i koronawirus to doskonały pretekst na blokadę lotniczą i graniczną krajów, która ma na celu zapobiec ucieczkom elit do pobudowanych wcześniej kryjówek. Czy jest to prawda? Nie wiadomo.

Masa informacji, jaka teraz szaleje po sieci jest wprost zatrważająca. Które są prawdziwe, a które fałszywe, człowiek nie jest w stanie tego sprawdzić. Jeśli jednak w tym co mówi Qanon, jest chociaż cząstka prawdy, to mamy do czynienia nie z próbą totalnego zniewolenia ludzkości, ale wręcz odwrotnie, z próbą uwolnienia ludzi od rządów okrutnej grupy bogatych elit, która od setek lat rozgrywała na Ziemi swoją grę o totalną władzę nad wszystkim i wszystkim.

CICHA WOJNA

Potwierdzeniem tego, że faktycznie coś się dzieje, jest nie tylko to, że w wciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wypłynęły na światło dzienne informacje o wykorzystywaniu seksualnym w Hollywood gdzie skazani zostali ludzie, którzy uważani byli za ikony kultury np. Bill Cosby, Harvey Weinstein oraz organizator nielegalnych seks zabaw elit, nieżyjący już multimilioner Jeffrey Epstein.

Znamienne wystąpienie Ricky Gervais’a na rozdaniu Złotych Globów, w którym rzuca elitom Hollywood prawdę prosto w oczy, pokazuje, że coś się dzieje i ludzie zaczynają mówić o pewnych sprawach całkiem głośno.

https://www.youtube.com/watch?v=tEXlfNCPklk

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KIM JEST Q-ANON ? CICHA WOJNA Z ELITĄ „DEEP STATE” POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII JUŻ TRWA !

Globalna Świadomość31 marca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPANDEMIE, KRYZYSY I WOJNY W BIBLII – CZY JEZUS POSŁUGIWAŁ SIĘ PROROCZYMI TEORIAMI SPISKOWYMI ?Następny artykułPRAWO KTÓRE OBOWIĄZUJE TO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KIM JEST Q-ANON ? CICHA WOJNA Z ELITĄ „DEEP STATE” POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII JUŻ TRWA !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?