extra-terrestrial

DLACZEGO UFO TAK BARDZO INTERESUJE SIĘ NASZĄ PLANETĄ ?

DLACZEGO UFO TAK BARDZO INTERESUJE SIĘ NASZĄ PLANETĄ ?

Tak zwane istoty pozaziemskie na przestrzeni lat z jednej strony były określane jako istoty demoniczne, z drugiej zaś jako nasi zbawcy z kosmosu. Zjawisko ich występowania było badane przez domorosłych łowców ufo jak i tajne instytucje naukowe przy użyciu najlepszych technologii.

Niektórzy wierzą, że przyszli nas ocalić, a inni w ogóle nie wierzą w ich istnienie. Ale z co niektórzy widzieli ich, gdy spoglądali na nocne niebo, ponieważ żyją „Oni” w jednym z widocznych układów gwiezdnych.

Nawet starożytne indyjskie Wedy i Purany, które zostały napisane kilka tysięcy lat temu, szczegółowo opisały te dobrze rozwinięte żywe stworzenia przybywające na Ziemię za pomocą viman – ich statków kosmicznych. Nasza galaktyka podobno ma kształt jajka.

Składa się z 14 układów planetarnych – 7 wyższych i 7 niższych. Zgodnie z tą koncepcją nasza Ziemia należy do przeciętnego układu planetarnego. Oznacza to, że jest to najwyższa planeta spośród gorszych.

A może najniższa spośród najwyższych, to już zależy od tego, jaki kto pogląd preferuje. Wszystko, co widzimy na niebie, to wyższe ciała niebieskie.

Dlaczego więc, u licha, zawracają sobie głowę, przybywając tu na Ziemię? Według badaczy UFO, oprócz zbierania ziemskich próbek gleby i różnych ziół leczniczych do celów medycznych, kosmici proszą kobiety o zgodę na rodzenie im dzieci.

Takie dzieci podobno żyją dłużej, ogólnie czują się znacznie lepiej i odnoszą większe sukcesy w życiu niż inne. Jednak krążą pogłoski, że tysiące ziemian są porywane i zabierane w nieznane miejsca. Bardzo niewielu z nich wraca później, większość z nich z wymazanymi wspomnieniami, a inni z objawami chorób psychicznych.

Najbardziej radykalni entuzjaści twierdzą, że nie ma już żadnych naturalnych ziemian. Wszyscy jesteśmy zmienionymi istotami pozaziemskimi.

Niektórzy przedstawiciele wyższych planet, którzy decydują się odwiedzić Ziemię, są bardzo inteligentni i mają piękny wygląd, co nadaje im nieco ludzkiego podobieństwa.

Niemniej jednak są i takie rasy, które zdecydowanie są bezlitosne w swoim postępowaniu, gadopodobne istoty. Nie są w stanie doświadczać ludzkich emocji i okazywać uczuć swoim dzieciom.

Oni sami są na skraju wyginięcia, ponieważ nie mogą płodzić zdrowego, żywotnego potomstwa. Aby dowiedzieć się, jakie są tajniki rozrodu naszego gatunku, chwytają ciężarne kobiety i badają ich rozwój płodu, lub też wchodzą w kontakt seksualny z ludźmi, aby zdobyć trwałe genetyczne mieszanki.

To nie przypadek, że nasza planeta wzbudza takie zainteresowanie wśród pozaziemskich przedstawicieli. Uważa się, że Ziemia znajduje się w na osi przestrzeni inter-galaktycznej.
Według różnych opisów wedyjskich wewnątrz tej osi znajduje się przejście prowadzące do świata duchowego, świata wiecznego i niezniszczalnego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DLACZEGO UFO TAK BARDZO INTERESUJE SIĘ NASZĄ PLANETĄ ?

Globalna Świadomość16 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚWIATOWA SPOŁECZNOŚĆ JEST PRZEKSZTAŁCANA W JEDEN WIELKI ”MEGA RÓJ”.Następny artykułJAKIE SĄ PRZYCZYNY ESKALACJI ZJAWISKA PEDOFILII W KOŚCIELE KATOLICKIM ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLACZEGO UFO TAK BARDZO INTERESUJE SIĘ NASZĄ PLANETĄ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?