extra-terrestrial

DLA CZEGO ANUNNAKI WYDOBYWALI ZŁOTO NA ZIEMI ?

DLA CZEGO ANUNNAKI WYDOBYWALI ZŁOTO NA ZIEMI ?

Dlaczego Anunnaki zdecydowali się wydobywać złoto na ziemi
Jednym z kamieni węgielnych teorii starożytnej astronautyki, jak powiedziano w ”Kronikach Ziemi” Zachecha Sitchina, jest to, że starożytni kosmici Anunnaki przybyli na Ziemię w poszukiwaniu złota.

Nie wyjaśnia to jednak, dlaczego Anunnaki potrzebowali przede wszystkim złota. Po drugie, dlaczego jako zaawansowana technologicznie cywilizacja nie wyprodukowała po prostu złota lub nie pozyskała go z asteroid zamiast zamiast wydobywać go na Ziemi, co powoduje konieczność manipulowania DNA Homo Sapiens w celu stworzenia gatunku niewolników ludzkich zamiast budowania robotów lub korzystania z AI.

To są wszystkie uzasadnione pytania i wymagają odpowiedzi. Dlaczego Annunaki przede wszystkim potrzebowali złota?

Według sumeryjskich tekstów Anunnaki pochodzą z Planety Nibiru . Atmosfera Nibiru pogarszała się, a możliwym rozwiązaniem tego problemu mogło być zawieszenie cząstek złota w atmosferze Nibiru poprzez dodanie nowej warstwy złotej atmosfery.

Projekt był by bardzo podobny do naszej własnej wiedzy o geoinżynierii i może również odzwierciedlać inne procesy ingerencji w atmosferę, takie manipulacje atmosferyczne byłyby wymagane do pomyślnego terraformowania planety .

Dlaczego Anunnaki nie wyprodukowali złota?

Nawet jeśli Anunnaki potrzebowali złota, aby naprawić atmosferę Nibiru, wciąż nie wyjaśnia, dlaczego zdecydowali się przybyć na Ziemię, aby je wydobyć, zamiast po prostu produkować je swoją zaawansowaną technologią.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale jedną z możliwości, które można wziąć pod uwagę, jest to, że produkcja mogła nie wytworzyć wymaganych ilości, i lepiej było pracować z naturalnymi złożami, nawet jeśli były one poza ich planetą.

Dlaczego nie wydobywać złota z planetoid zamiast je wydobywać na ziemi?

Podczas gdy złoto można znaleźć w planetoidach, po raz kolejny wydaje się możliwe, że ilości mogły być niewystarczające. Możliwe jest jednak, że Anunnaki faktycznie wydobyli złoto z innych obiektów w kosmosie, a sumeryjskie zapasy kruszcu nie wykluczały takiej możliwości.

Wydaje się, że górnictwo na Ziemi było najlepszym sposobem działania, ponieważ Ziemia była szczególnym miejscem docelowym z ogromnymi ilościami złota w połączeniu z atmosferą grawitacji, co pozwoliło na utworzenie zmechanizowanych platform górniczych, które mogły być eksploatowane przez znaczny czas w środowisku naturalnym.

Po co manipulować DNA, aby tworzyć ludzkich górników zamiast budować roboty?

Teksty takie jak ”Lost Book Of Enki” pokazują, że Anunnaki początkowo próbowali zdobyć złoto z wód Morza Śródziemnego, używając Technologii na swoich Statkach. Tylko wtedy, gdy ilości okazały się niewystarczające, uciekli się do wydobywania kruszcu z głębi ziemi.

Dlaczego złoto było ważne dla Anunnaki.

Według tekstów sumeryjskich wydobycie złota zostało początkowo przeprowadzone przez grupę Anunnaki zwaną ”Igigi”. Sugerowano, że Igigi mogły być androidami, ale nie ma na to dowodów.

Niemniej jednak dopiero wtedy, gdy Igigi zbuntował się z powodu wymagającego charakteru pracy, podjęto decyzję o stworzeniu prymitywnego pracownika przy użyciu genów Homo Erectus i stopieniu ich z DNA Anunnaki, aby nowy pracownik był wystarczająco inteligentny, aby zrozumieć instrukcje od swych władców.

Jest więc jasne, że Anunnaki nie przybyli na Ziemię z zamiarem stworzenia Prymitywnego Robotnika. Był to nieoczekiwany rozwój po buncie Igigi, który sam mógł być jakąś formą zaawansowanej sztucznej inteligencji.

Anunnaki niechętnie stworzyli istoty ludzkie, a kontrowersje z nimi związane od incydentu w Ogrodzie Eden, aż do Wielkiej Powodzi, spowodowały by Anunnaki pozwolili prymitywnym pracownikom utonąć w wielkim potopie. Liczba ludności wzrosła ponad to czego oczekiwano przeciążając ograniczone zasoby Boskich stwórców, którzy prawdopodobnie starali się ograniczyć swoją działalność na Ziemi do wydobycia złota, dla którego tu przybyli. Jednak ludzie zmuszali ich do większego zaangażowania w sprawy Ziemi, które wcale ich nie interesowały.

W ostatecznej analizie, podczas gdy Teoria Starożytnych Astronautów pozostaje kwestionowana, podstawą teorii było dążenie Anunnaki do zdobycia Złota poza Ziemią w celu uratowania własnej Planety przed katastrofą ekologiczną przy użyciu dostępnej technologii.

Paradoksem jest, fakt że nasza planeta boryka się z podobnymi problemami środowiskowymi, jakie opisywały sumeryjskie teksty 5000 lat temu.

Obecnie szukamy sposobów na wykorzystanie dostępnej technologii, aby uratować naszą planetę lub zbudować nowy dom w innym miejscu.

Zastanawia fakt, jak starożytni Sumerowie wiedzieli o tym dylemacie na taką skalę, biorąc pod uwagę fakt, że było to całkowicie obce i nieznane doświadczenie dla nich samych.

Rozsądne wydaje się przynajmniej rozważenie możliwości, że źródłem tej historii są doświadczenia samych Anunnaki, których cywilizacja rozwinęła się do tego stopnia, że ​​groziła destrukcją planety, podobnie jak to odbywa się dziś na ziemi.

Ich zadaniem było wydobycie złota do naprawy ich atmosfery, a to niezamierzone konsekwencje tej decyzji doprowadziły do ​​stworzenia Prymitywnego Robotnika, a ostatecznie do wprowadzenia Cywilizacji jako sposobu zaspokojenia potrzeb ludzkich na Ziemi.

Źródło :

https://www.afrikaiswoke.com/2020/06/03/why-the-anunnaki-chose-to-mine-gold-on-earth/?fbclid=IwAR29-ufm5zS0sHlYuU6fHtZeh79tEVotK_pygukmEaRANqQf6Zm90t8TFI8

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DLA CZEGO ANUNNAKI WYDOBYWALI ZŁOTO NA ZIEMI ?

Globalna Świadomość12 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY USA TO ”MISTYCZNY WIELKI BABILON” KTÓRY WKRÓTCE UPADNIE ?Następny artykułW POLSCE ODRADZA SIĘ POGAŃSTWO – RODZIMOWIERSTWO SŁOWIAŃSKIE PRZYBIERA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLA CZEGO ANUNNAKI WYDOBYWALI ZŁOTO NA ZIEMI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?