Otwórz oczy

KTO TAK NAPRAWDĘ WYGRAŁ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ ?

KTO TAK NAPRAWDĘ WYGRAŁ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ ?

Większość ludzi na świecie znając oficjalną historię największego konfliktu XX wieku jest przekonana, że Stany Zjednoczone wygrały II wojnę światową, a także uratowały Żydów przed Holokaustem. Nic bardziej mylnego.

W odniesieniu do europejskich Żydów praktycznie wszyscy byli martwi do końca wojny. II wojna światowa nie uratowała ich przed Holokaustem.

Co równie ważne, Stany Zjednoczone nie przystąpiły do ​​wojny, aby ocalić Żydów przed Holokaustem. Wszedł do wojny, ponieważ Niemcy wypowiedziały wojnę Stanom Zjednoczonym po japońskim ataku na Pearl Harbor.

Gdyby Japończycy nie zaatakowali i gdyby Niemcy nie wypowiedziały wojny Stanom Zjednoczonym, to prawdopodobnie Stany Zjednoczone nie przystąpiłyby do wojny. Uznając, że I wojna światowa pociągnęła za sobą marnotrawstwo amerykańskiego życia i zasobów, większość Amerykanów stanowczo sprzeciwiała się rozpoczęciu kolejnej wojny zagranicznej w Europie.

Franklin Roosevelt powiedział Amerykanom podczas kampanii prezydenckiej w 1940 r .:

„Mówiłem to wcześniej, ale powtarzam to raz po raz; nasi chłopcy nie zostaną wysłani na żadne obce wojny ”.

Oczywiście większość ludzi przyznaje teraz, że Roosevelt kłamał i faktycznie robił wszystko, co mógł, aby pokrzyżować wolę narodu amerykańskiego, prowokując zarówno Niemców, jak i Japończyków do pierwszego ataku, a tym samym uwikłania Amerykanów w wojnie.

Nie powinniśmy również zapominać o stosunku rządu USA do Żydów, w tym mieszkających w Niemczech i Polsce. Rząd Roosevelta nie lubił ich bardziej niż reżim Hitlera.

Rzeczywiście, kiedy Hitler zaproponował, że Żydzi opuszczą Niemcy przy życiu, Roosevelt nie pozwolił im przyjechać do Stanów Zjednoczonych . 

Jeśli o to chodzi, nie zapominajmy, jak rząd Roosevelta traktował niemieckich Żydów w niesławnej „ Podróży potępionych ”, kiedy amerykańscy urzędnicy odmówili zezwolenia żydowskim uchodźcom z Niemiec opuszczenia portu w Miami Harbour.

Smutna prawda jest taka, że ​​wejście USA w II wojnę światową nie uratowało Żydów przed Holokaustem, ani też nigdy nie było to celem rządu USA.

„Ale, pokonaliśmy nazistów. Czy to nie znaczy, że wygraliśmy II wojnę światową? ”

Pod pojęciem „my” ludzie mają na myśli „Wielką Brytanię, Francję, Stany Zjednoczone i Związek Radziecki”.

Ale jeśli podzielisz ten zaimek na poszczególne części, natychmiast zauważysz problem. Wielka Brytania, Francja i Stany Zjednoczone nie wygrały wojny. ZSRR tak.

Zastanówmy się, kto wypowiedział wojnę komu. Kiedy Niemcy i Związek Radziecki zaatakowały Polskę, Wielka Brytania i Francja wypowiedziały wojnę Niemcom, a nie na odwrót. Dlaczego to zrobili? Ich oficjalnym celem było uwolnienie Polaków od nazistowskiej tyranii.

Dlaczego nie wypowiedzieli również wojny Związkowi Radzieckiemu, skoro i on najechał Polskę? Dobre pytanie! Ludzie nigdy nie mają na to odpowiedzi.

Jaki był zatem wynik pod koniec II wojny światowej? Czy Polacy zostali uwolnieni od nazistowskiej tyranii?

Cóż, tak, ale tutaj jest problem. Podczas gdy „my” świętowaliśmy nasze zwycięstwo nad nazistami przez kilka następnych dziesięcioleci, Polacy tego nie zrobili.

Dlaczego nie? Ponieważ pozostawali pod kontrolą Związku Radzieckiego przez kilka następnych dziesięcioleci! Pamiętajcie: Związek Radziecki jest częścią „my”, gdy ludzie krzyczą, że „my” wygrali wojnę.

Co jest złego w pozostaniu pod kontrolą Związku Radzieckiego? Związek Radziecki był rządzony przez reżim komunistyczny, równie brutalny co reżim nazistowski.

Tak więc, podczas gdy amerykańska opinia publiczna przekonana była, że dominacja komunistyczna była w jakiś sposób lepsza niż dominacja nazistowska, Polacy wiedzieli, że miedzy Hitlerem a Stalinem nie było większej różnicy.

Następnie, amerykańscy bankierzy i lobbyści wykorzystali Związek Radziecki – tak, ich byłego partnera i sojusznika z okresu II wojny światowej, w celu masowej rozbudowy amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego,

wraz ze stale rosnącymi budżetem na wojsko, CIA, Agencje kosmiczne, tajne agendy rządowe oraz zimną wojnę, wojnę koreańską, wojnę w Wietnamie, MK-ultra i całą resztę która powstała w wyniku ”zagrożenia ze strony komunistów” w USA po II wojnie światowej.

Druga wojna światowa dała Ameryce sowiecką kontrolę komunistyczną nad Europą Wschodnią i Niemcami Wschodnimi wraz z wciąż rozwijającym się państwem w państwie.

Och, prawie zapomniałem wspomnieć, że epoka powojenna doprowadziła USA również na skraj wojny nuklearnej przeciwko naszemu staremu partnerowi i sojusznikowi z drugiej wojny światowej, Związkowi Radzieckiemu, z którym „wygraliśmy” II wojnę światową.

Opinia publiczna twierdzi, że gdyby Stany Zjednoczone nie przystąpiły do ​​II wojny światowej, Niemcy najechałyby i podbiły USA. O? Odnosi się to do narodu, który nie był w stanie przekroczyć Kanał La Manche, aby najechać i podbić Anglię?

Co więcej, nie ma jednego dowodu na to, że Hitler nawet chciał przekroczyć ocean, aby najechać i zająć Stany Zjednoczone. 

Zamiarem Hitlera było zawsze poruszać się na wschód – przeciw Związkowi Radzieckiemu – tak, przeciwko narodowi, który ostatecznie okzał się wrogiem Stanów Zjednoczonych w okresie zimnej wojny – po tym, jak służył jako partner i sojusznik II wojny światowej .

Co więcej, jeśli Stany Zjednoczone mogłyby przetrwać w świecie, w którym Związek Radziecki kontrolował Niemcy Wschodnie i Europę Wschodnią, dlaczego nie zrobiłby tego samego ze światem, w którym nazistowskie Niemcy kontrolowały Niemcy i Europę Wschodnią?

Trzeba dodać, że zwycięstwo USA nad Japonią spowodowało, że siły japońskie opuściły Chiny, co przełożyło absolutną władzę chińskich komunistów w kraju środka, a sytuacja ta trwa do dziś. .

Dla władzy w USA niekoniecznie jest to zła rzecz, biorąc pod uwagę, że chiński reżim komunistyczny pożyczył rządowi USA pieniądze na inwazję na Irak i Afganistan.

Kto wygrał II wojnę światową? Komuniści zrobili to wraz z miłośnikami wielkiego światowego rządu USA.

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KTO TAK NAPRAWDĘ WYGRAŁ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ ?

Globalna Świadomość13 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPO CZYJEJ STRONIE STOI WŁADZA – PEDOFILIA W POLSCE PRAWIE LEGALNA ?Następny artykułCO ZNAJDUJE SIĘ W PODZIEMIACH KOMPLEKSU PIRAMID

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KTO TAK NAPRAWDĘ WYGRAŁ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?