Otwórz oczy

JEFF BEZOS – NAJBOGATSZY CZŁOWIEK ŚWIATA I JEGO ”ZEGAR ZAGŁADY”

JEFF BEZOS – NAJBOGATSZY CZŁOWIEK ŚWIATA I JEGO ”ZEGAR ZAGŁADY”

W ciągu ostatnich 10-15 lat wiele osób zaczęło zauważać różnego rodzaju osobliwości dotyczące upływającego czasu. Obiektywnie czas płynie tak, jak płynął: wciąż jest 24 godziny na dobę, 60 minut na godzinę, 60 sekund na minutę i tak dalej. Jednak subiektywnie wielu ludziom wydaje się, że dzień się skrócił i czas płynie szybciej.

Według ogólnych szacunków, dziś dzień trwa około 12-18 godzin, a czas nadal przyspiesza, ale ponieważ trwamy w tym czasie, nie ma szczególnej okazji, aby zarejestrować występujące z nim metamorfozy. Chociaż oczywiście istnieją pewne luki.

Tak więc, na przykład, pojawiają się doniesienia z góry Athos w Grecji, gdzie mnisi mają tam problemy z odmawianiem modlitw i paleniem lamp. Zgodnie z ich codzienną rutyną mnisi powinni czytać określoną liczbę modlitw dziennie – dzieje się tak od stuleci. Obecnie brakuje im czasu na czytanie wszystkich modlitw. 

Podobna historia dotyczy lamp: lampy zwykle liczą na ściśle określony czas spalania, niektóre palą się nawet przez cały rok, a raczej powinny się palić, ponieważ teraz olej albo nie wypala się w ciągu roku, albo trzeba go dodać.

Nikt nie wie, jak to wyjaśnić, ale luka pozostawiona przez Naturę jest oczywista.

Aby zauważyć jakiekolwiek wahania w strukturze czasoprzestrzeni, zegar nie może być elektroniczny, nie atomowy, ale zbudowany w stary sposób – na zasadach mechanicznych lub chemicznych. Na przykład, można zrobić ogromne dzwonki wieżowe, w których koła zębate mają dużą masę, a zatem są mniej podatne na deformacje kontinuum czasoprzestrzennego. Dzwony te powinny być umieszczone pod ziemią, aby zniwelowac działanie niepożądanych czynników zewnętrznych.

Całe to wyjątkowo drogie przedsięwzięcie brzmi abstrakcyjnie i niedorzecznie jednak według Popular Mechanics z 27 kwietnia tego roku Jeff Bezos, założyciel i szef firmy internetowej Amazon.com, właściciel firmy lotniczej Blue Origin, i Washington Post, którego fortunę szacuje się na 150 miliardów dolarów (według najbardziej konserwatywnych szacunków) nagle postanowił rozpocząć taki projekt. 

Budujemy zegar z przed 10 000 lat. Jest to specjalny zegar, który ma stać się symbolem i ikoną długotrwałego myślenia. To monumentalny budynek wewnątrz góry w zachodnim Teksasie. Ojciec projektu, Danny Hillis, pracował nad projektem od 1989 roku. Chciał stworzyć Zegar, który tyka raz w roku, w którym ręka stulecia porusza się raz na 100 lat, a kukułka pojawia się raz na tysiąclecie.

Koszt wstępny projektu to 42 miliony dolarów.

Pomysł polegał na stworzeniu zegara, który oszczędziłby czas przez następne 10 000 lat. Pomagam Danny’emu przy tym projekcie przez ostatnie kilka lat. Moim zdaniem projekt będzie tak zaawansowany technologicznie, aż czasowo osiągnie skalę cywilizacyjną. 

Projekt, jak można zrozumieć na podstawie wideo i opisu, jest ogromny, porównywalny z budową rządowego schronu przeciwatomowego. Oznacza to, że gdzieś w górach budowany jest zegar mechaniczny, obok którego Big Ben będzie jak zegarek kieszonkowy, a dzwonki na Królewskiej Wieży Zegarowej w Mekce będą jak budzik. Wszystko to w celu pokazania się i zarobienia pieniędzy na turystach, którzy zapłacą za projekt gdzieś za dwa lub trzy tysiące lat?

Aby zyskać na sławie w dzisiejszych czasach należy walczyć o środowisko, z AIDS, lub pomagać głodującym dzieciom w Afryce a najbardziej na czasie było by rozdawanie maseczek i respiratorów…ttutaj jednak chodzi o coś innego.

Według wersetów eschatologicznych adwentystów dnia siódmego i w wielu innych religiach jest mowa o przyspieszeniu czasu, zanim ten świat zamieni się w pył.

Jeff Bezos zainwestował ogromną kwotę w ten projekt, bo jest to  Budowa zegara, który liczy czas do końca świata.

„Godzina sądu nie nadejdzie, dopóki czas nie zostanie skrócony. Rok będzie jak miesiąc, miesiąc będzie jak tydzień, tydzień będzie jak dzień, dzień będzie jak godzina, a godzina będzie jak czas tlący się ”

KORAN

Jak sprawdzić czy nadchodzi zagłada? Możesz to badać tylko poprzez zbudowanie specjalnego zegara, który może rejestrować przyspieszenie czasu: budowa zegara już ruszyła….tak jak i czas, który nam został do końca.

Źródło :

https://www.soulask.com/jeff-bezoss-doomsday-watch-mystery-project-is-nearing-completion-in-the-united-states/

Udostępnij

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JEFF BEZOS – NAJBOGATSZY CZŁOWIEK ŚWIATA I JEGO ”ZEGAR ZAGŁADY”

Globalna Świadomość16 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZYGMUNT FREUD I OKULTYZM – JAK POWSTAŁA WSPÓŁCZESNA PSYCHIATRIA I PSYCHOLOGIA.Następny artykułNORMALIZACJA WYNATURZEŃ – NA PARADĘ LGBT W CZECHACH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE ECONOMIST” WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE

2 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JEFF BEZOS – NAJBOGATSZY CZŁOWIEK ŚWIATA I JEGO ”ZEGAR ZAGŁADY”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 2 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?