AGENDA 2030

KOLEJNY AKTOR PRZERYWA MILCZENIE – ELIJAH WOOD – ”W HOLLYWOOD DZIAŁA ZORGANIZOWANA SEKTA PEDOFILSKA”.

KOLEJNY AKTOR PRZERYWA MILCZENIE – ELIJAH WOOD – ”W HOLLYWOOD DZIAŁA ZORGANIZOWANA SEKTA PEDOFILSKA”.

Takiego skandalu w Hollywod jeszcze nie było. Elijah Wood, aktor znany na świecie przede wszystkim z roli Frodo we „Władcy Pierścieni”, ujawnił w wywiadzie dla „Sunday Times”, że w filmowym mieście od lat istnieje „zorganizowana pedofilia”, której nikt nie przeciwdziała. – Ofiary nie potrafią mówić tak głośno jak wpływowi ludzie – powiedział.

Elijah Wood zaczął karierę, gdy był małym chłopcem. Najpierw grywał w reklamach, a już w wieku 8 lat wkroczył do Hollywood. Teraz 35-letni aktor wypowiedział się na temat wykorzystywania dzieci w Hollywood, opisując środowisko, w którym na młodych aktorów czyhają szychy z branży. „W tej branży czai się wiele żmij — ludzi, którzy mają na uwadze tylko swoje korzyści”.– stwierdza Wood i oświadcza, że pedofile są chronieni przez grube hollywoodzkie ryby.

Aktor stwierdził, że w Hollywood za przyzwoleniem wpływowych ludzi wykorzystuje się seksualnie młodszych aktorów i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Elijah Wood już w wieku 8 lat zetknął się z filmowym światem i tylko dzięki „przemyślanym działaniom jego matki, nie spotkało go to, co innych aktorów.”

Mama zabraniała mu chodzić na imprezy branżowe, gdzie najczęściej pojawiały się niemoralne propozycje i dochodziło do nadużyć w stosunku do niepełnoletnich. – Dla niej ważniejsze było wychowanie mnie na porządnego człowieka, niż przyspieszanie mojej kariery – wyznał.

To nie pierwsze takie wyznanie aktora. W 2012 roku Corey Feldman opowiedział, że kiedy miał 14-15 lat „był otoczony przez zboczeńców”. Aktor przypomniał również sprawę dziennikarza BBC, Jimmiego Savila, który „przez dekady gwałcił gości swojego programu za milczącym przyzwoleniem otaczających go ludzi”. Sprawa wyszła na jaw dopiero po jego śmierci.

Corey Feldman, inny znany aktor, który swoją karierę rozpoczynał w latach 80-tych opowiedział w 2012 roku w jednym z brytyjskich tabloidów, że kiedy miał 14-15 lat był otoczony przez zboczeńców.

Wood jako dziecko, nie chodził więc na imprezy branżowe, gdzie pojawiały się niemoralne propozycje i dochodziło do nadużyć w stosunku do niepełnoletnich. – Dla niej ważniejsze było wychowanie mnie na porządnego człowieka, niż przyspieszanie mojej kariery – wyznał.

Opisał on panującą w Hollywood atmosferę napaści i ukrywania. Porównał tę sytuację do głośnej sprawy brytyjskiego prezentera Jimmy’ego Savile’a. Po jego śmierci potwierdziły się plotki: przez dekady wykorzystywał swoją pozycję i napastował wiele osób, głównie dzieci. Nawiązując do obecnej sytuacji w Hollywood, Elijah dodał: „Istnieje też ciemna strona. Wszystko, co przychodzi wam do głowy, pewnie już się tam wydarzyło”.

Wood powiedział, że wykorzystywanie wciąż trwa, bo napastnicy są chronieni i mają władzę.

Aktor wyjaśnił, że udało mu się uchronić przed takimi doświadczeniami, bo mama nie puszczała go na branżowe imprezy. „Bardziej zależało jej na wychowaniu mnie na dobrego człowieka niż na rozwoju mojej kariery”.

Aktor dodał też, że dzieci stykając się po raz pierwszy z filmowym światem nie są do końca świadome niebezpieczeństw, jakie czyhają na nie ze strony dorosłych, wykorzystujących swoją silną pozycję, a jednocześnie zależy im na sukcesie. – Można je uciszyć, ale w ich psychice często powstają nieodwracalne zmiany – podkreślił.

Ostatnio również Chloë Sevigny wypowiedziała się na temat polowania na ofiary w trakcie castingów. W zeszłym tygodniu w Cannes podkreśliła, że reżyserzy często próbują wykorzystać młode kobiety, które starają się o rolę.

Źródło : https://www.joe.co.uk/entertainment/elijah-wood-pedophile-ring-61588

Udostępnij

KOLEJNY AKTOR PRZERYWA MILCZENIE – ELIJAH WOOD – ”W HOLLYWOOD DZIAŁA ZORGANIZOWANA SEKTA PEDOFILSKA”.

Globalna Świadomość6 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”TEMATY ZASTĘPCZE” – ULUBIONE NARZĘDZIE W RĘKACH MEDIÓW I WŁADZY.Następny artykułKULISY POWSTANIA INSTYTUTU ”TAVISTOCK” – CO ŁĄCZY KONTROLĘ UMYSŁU,HOLLYWOOD

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

COŚ NADCHODZI… MIKROIGŁOWA SZCZEPIONKA ”ZNAK” STWORZONA PRZEZ FUNDACJĘ GATESA POLSKA PODPISUJE TRAKTAT Z WEF ! 3 LATA WIĘZIENIA ZA OBRAZĘ PEDOFILÓW

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KOLEJNY AKTOR PRZERYWA MILCZENIE – ELIJAH WOOD – ”W HOLLYWOOD DZIAŁA ZORGANIZOWANA SEKTA PEDOFILSKA”.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?