Skok w króliczą norę

”ŻOŁNIERZE ODYNA” POLUJĄ NA PEDOFILÓW I GWAŁCICIELI W KRAJACH SKANDYNAWII.

”ŻOŁNIERZE ODYNA” POLUJĄ NA PEDOFILÓW I GWAŁCICIELI W KRAJACH SKANDYNAWII.

Skandynawia nie jest jeszcze stracona – długie lata polityki multi-kulti i napływu nieprzebranej liczby uchodźców nie pozbawiły jeszcze Szwedów, Norwegów i Finów instynktu samozachowawczego. To w tym państwach działają ochotnicze patrole o nazwie Żołnierze Odyna mające na celu ochronę obywateli przed agresywnymi uchodźcami.

W Skandynawii, gdzie przebywa kilka milionów muzułmanów, jest bardzo niebezpiecznie i o tym świadczą statystyki. W Szwecji odkąd 40 lat temu wprowadzono politykę multi-kulti, ilość przestępstw wzrosła o 300 procent. A ilość gwałtów – aż o 1472 procent – w 1975 roku, gdy w Szwecji mieszkali w zasadzie tylko Szwedzi, policja odnotowała 421 gwałtów. W roku 2010, kiedy w Szwecji były już dziesiątki tysięcy wyznawców islamu, odnotowano 6620 przypadków gwałtów, a nie wszystkie są ujmowane w oficjalnych statystykach. Tym samym obecnie Szwecja jest krajem, w którym dokonuje się prawie najwięcej gwałtów na świecie. Ich sprawcami są przede wszystkim muzułmanie. Jednak policja przesiąknięta polityczną poprawnością często nie reaguje na te potworności, a nawet często je tuszuje.

Media na ten temat również milczą, a jeśli już zdecydują się o tym mówić, to wspominają nie o uchodźcach, ale o obywatelach szwedzkich. Doprowadziło to do tego, że kobiety boją się wychodzić na ulice. Ale skandynawscy mężczyźni postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i w obliczu bezradności policji sami zaczęli patrolować ulice w ramach ochotniczej organizacji noszącej nazwę Żołnierze Odyna (Soldiers of Odin) To ochotnicze patrole, których głównym zadaniem jest ochrona obywateli przed niebezpiecznymi i agresywnymi uchodźcami pochodzącymi głównie z krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, najczęściej muzułmanami, który definiują swoją kulturę poprzez gwałty i pedofilie.

W zeszłym roku „Żołnierze Odyna”, ogłosili polowanie na gwałcicieli i pedofilów.

Film, zrealizowany w języku angielskim i arabskim, został usunięty z Facebooka i Vimeo, pokazuje grupę zamaskowanych mężczyzn ubranych w ciemne stroje i w kominiarkach, uzbrojonych w w łańcuchy, maszerujących w zimowych, ciemnościach przy dźwiękach ciężkiego heavy metalu.

Jeden z mężczyzn , który występuje w charakterze rzecznika, ogłasza, że ​​„sezon polowań na pedofilów został otwarty!”

Mówca wskazuje, że ich celem są „seks-turyści, którzy zaatakowali nasz kraj” i „polują na nasze dzieci”. I wyjaśnia, że ​​Żołnierze Odyna zamierzają wziąć sprawiedliwość w swoje ręce, ponieważ „władze i politycy nic nie robią”.

Żołnierze Odyna twierdzą również, że połowa propozycji seksualnych do niepełnoletnich dziewcząt pochodziła od Arabów. Jednak grupa podkreśla, że ​​polowanie jest  też skierowane do „krajowych pedofilów i gwałcicieli wszystkich kolorów”.

„Gwarantujemy, że randka z nami będzie niezapomniana. I hej, nie martw się, nie zadzwonimy na policję „, stwierdzają.

Film jest odpowiedzią na przypadki wykorzystywania seksualnego nieletnich w Oulu i Helsinkach przez grupę cudzoziemców, którzy zostali aresztowani przez policję.

Grupa powstała w odpowiedzi na coraz liczniejsze przestępstwa migrantów przybywających do Finlandii w związku z kryzysem migracyjnym.

Stowarzyszenie zaprzeczyło twierdzeniom mediów, że jest rasistowską lub neonazistowską grupą. Oprócz Finlandii podmioty powiązane z Żołnierzami Odyna powstały w Australii, Szwecji, Estonii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, Belgii, Kanadzie, Niemczech.

Odinin soturit” organizują patrole w Szwecji od 2016 roku, działając w kilku miastach i miasteczkach, spotkali się już z opozycją ze strony Antify i innych lewackich grup.

W kraju roi się od przypadków przestępstw seksualnych popełnionych na nieletnich dziewczętach.

Podejrzanymi również są imigranci pochodzący z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy ubiegali się o azyl. Policja poinformowała o śledztwie wobec czterech z nich, których podejrzewa się o gwałt i wykorzystywanie seksualne dzieci.

Jak twierdzą Żołnierze Odyna, władze niewiele robią w tej sprawie i sami obywatele muszą chronić swoje dzieci.

Jednak grupa podkreśliła, że ​​polowanie dotyczy zarówno “krajowych pedofilów, jak i gwałcicieli wszystkich kolorów”.

Krajowa Rada Policji zwróciła się do Wydziału Policji w Helsinkach o dokonanie oceny, czy należy podejrzewać przestępstwa na tle nienawiści wobec grup etnicznych oraz o ustalenie, jakie środki zapobiegawcze i inne należy podjąć w związku z tą publikacją.

Źródło : https://www.hbl.fi/artikel/nya-soldiers-of-odin-videon-kan-vara-hets-mot-folkgrupp/

Udostępnij

”ŻOŁNIERZE ODYNA” POLUJĄ NA PEDOFILÓW I GWAŁCICIELI W KRAJACH SKANDYNAWII.

Globalna Świadomość28 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPEDOFILIA, FILMY SNUFF, MORDY RYTUALNE – MROCZNE OBLICZE ŚWIATOWEJ PORNOGRAFII.Następny artykułWAYFAIR – SIATKA PEDOFILSKA POD PRZYKRYWKĄ SIECIOWEGO GIGANTA MEBLOWEGO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”ŻOŁNIERZE ODYNA” POLUJĄ NA PEDOFILÓW I GWAŁCICIELI W KRAJACH SKANDYNAWII.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?