Świat jest inny

OKULTYSTYCZNE EKSPERYMENTY – TWORZENIE LUDZKO-ZWIERZĘCYCH HYBRYD.

OKULTYSTYCZNE EKSPERYMENTY – TWORZENIE LUDZKO-ZWIERZĘCYCH HYBRYD.

Wielu ludzi nienawidzi człowieka. Tak po prostu. Nienawidzą innych ludzi, bardziej ceniąc zwierzęta. Robią karierę idąc po trupach do celu, a gdy już mają to, co chcą (pieniądze i władzę – atrybut zwierząt), zaczynają się nudzić. Ci, co bardziej prymitywni, wynajmują polskie modelki do koprofilii, a bardziej inteligentni bawią się w zarządzanie światem i jego psucie, m.in. poprzez rozkoszne finansowanie ruchów rewolucyjnych i totalitarnych (komunizm, nazizm), wojennych, ale i pokojowych.

O czy nie mówi Greta Tunberg?

Nie mówi o niezdrowym, modyfikowanym genetycznie jedzeniu GMO, które w trzecim pokoleniu powoduje bezpłodność, o truciznach w wodzie, o masowej umieralności na raka, o tym, że przyczyny nowotworów są wiadome oraz jak leczyć i unikać zachorowalności na raka. Dlaczego Greta Tunberg nie mówi o tym, że jej działania zmierzają do zniszczenia przemysłu, a tym samym podniesienia poziomu życia, w krajach rozwijających się?

Ależ to bardzo proste. Jednym z powodów jest to, że ludzie bogaci nie chcą, aby inni żyli na tym poziomie, co oni sami. Nie chcą, aby inny człowiek miał taki samochód jak oni. Tak, to małostkowość, ale taki jest świat.

Zwykli ludzie chcą spokojnie żyć. Budzą jednak ogromną pogardę ubranych w garnitury lub dresy prymitywów, gloryfikujących agresywną, prymitywną naturę ludzką w stosunkach międzyludzkich.

Niestety, pragnienie spokojnego życia, często idzie w parze z obojętnością i zgodą na zło, ale ten spokój to złudzenie. Tym pragnieniem często rządzi strach.

Zmowa milczenia.

Mediami głównego nurtu rządzi zmowa milczenia, strach, podłość, a Polsce, jak to w Polsce, synekury i pociotki. Dlatego źródeł prawdziwych informacji należy szukać w Internecie.

  • Czy chcesz, aby Twoje dziecko było niewolnikiem? – minerałami, podobnie jak rodzajami białek, można sterować zachowanie organizmów. Pasożyty są ty w znakomity sposób wyposażone przez naturę. Minerały to nie tylko fluor, dodawany, by rzekomo chronić zęby. Stosowany w stomatologii, owszem, przydaje się w niewielkich ilościach, ale w nadmiarze szkodzi. Fluor może potęgować działanie leków psychotropowych, powodując ospałość, uległość na sugestie, podatność na manipulacje – popularne valium zmieszane z fluorem daje nowy lek, tzw. Rohypnol, który jest składnikiem środków insektobójczych, pestycydów i trutek na gryzonie : Rohypnol to inaczej Flunitrazepam – pigułka gwałtu.
  • Dieta niskobiałkowa – jeśli uważasz, że jesteś za wysoki, ogranicz białko w każdej postaci, a na pewno zmalejesz. Przy okazji, dieta niskobiałkowa powoduje, że ludzie są bardziej podatni na sugestię, czyli wpływ. Promuj wegetarianizm, które nie tylko jest ideologią polegającą na niejedzeniu mięsa, ale uważa, że zwierzęta maja duszę i są równe człowiekowi.
  • Dla wielu „rządzących światem”, przeciętny Polak, hindus, czy Kenijczyk, nie jest człowiekiem, a tylko mówiącą biologiczną maszyną.

Zróbmy sobie potwora.

O tym nie mówi się w Polsce, ale mieszanie genów ludzkich i zwierzęcych jest faktem. W 2008 r. prezydent USA George W. Bush „w opowiedział się za zwiększoną regulacją inżynierii genetycznej, w tym w badaniach nad mieszaniem elementów zwierzęcych i ludzkich”. Była to oficjalna zgoda na powoływanie do życia mieszańców ludzi i zwierząt. Wcześniej zarówno on jak i amerykański kongres sprzeciwiali się takim i podobnym badaniom.

Jaka będzie granica człowieczeństwa? Dlaczego nie ma rozważań na ten temat? Dlaczego w tej sprawie milczy zgodnie papież Franciszek oraz profesorowie Magdalen Środa i Jan Hartman? Dlaczego w Polsce zawsze zostaje się w tyle czekając z rozdziawioną gębą, co powiedzą na Zachodzie? Jeśli zostaniemy w tyle, te eksperymenty będą przeprowadzane na nas. Właściwie już są, ale kto się przejmuje bezdomnymi, którzy kilkanaście lat temu w liczbie kilkudziesięciu umarli z powodu wadliwych szczepionek?  Dlaczego media w Polsce nie zajmują się naprawdę bardzo kontrowersyjną tematykę przeszczepów od zwykłych ludzi, w tym od pacjentów, którzy na swoją śmierć nie wyrażają zgody?

„Udoskonalanie” człowieka.

Co zrobić ze zwierzęciem, którego geny w 1 proc. są genami człowieka? Co zrobić, jeśli proporcje te będą pół na pół? Jak zdefiniować takie stworzenie. Czy o prawach człowieka będzie decydować liczba neuronów w mózgu?

O pierwszych hybrydach człowieka i zwierzęcia pisał „National Geographic” w tekście „Human-Pig Hybrid Created in the Lab”, a dokładnie i mieszaninie człowieka i świni wyhodowanych w Instytucie Salka w Kalifornii, którzy użyli narzędzia Czy rozwiąże to problem braku narządów do przeszczepów?

Na zdjęciu widzimy świński zarodek z wstrzykniętymi ludzkimi komórkami, które następnie umieszczono w świniach, by usunąć je po koło 4 tygodniach. Świńskie narządy są podobne do ludzkich, dlatego użycie ich w medycynie, jako dawców narządów, w najbliższej przyszłości jest więcej niż pewne.

29 lipca 2019 r. Japonia jako pierwszy kraj na świecie zatwierdziła eksperymentowanie na ludzko-zwierzęcych embrionach. Hiromitsu Nakauchi, pracujący na Uniwersytecie w Tokio i Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii, planuje hodować ludzkie komórki w embrionach myszy i szczurów, a następnie przeszczepić te embriony do zwierząt zastępczych.

Komunizm, nazizm i małpoludy.

Znany jest eksperyment sowieckiego naukowca, który próbował stworzyć małpoluda. Towarzysz Iwanow badania rozpoczął w Paryżu w 1924 r. Eksperyment miał się nie udać.

Inna ciekawa historia. Podobno w 2015 r. Chińczycy przeszczepili głowę małpie. Wcześniej, bo w 1954 r. radziecki chirurg Władimir Dernichow przeszczepiał szczeniakom głowy i przednie łapy. Przyszył tez psu drugą głowę. Uczony ten nazywany jest współtwórcą transplantologii.

Pytanie jest tylko takie, jaki wpływ miały podłe eksperymenty medyczne w niemieckich obozach koncentracyjnych. Wiadomo, że sowici weszli w posiadanie „badań” niesławnego doktora Mengele. Opinia publiczna nie wie, lub nie chce wiedzieć wszystkiego, m.in. tego, że ludzie ci w swoich obozach koncentracyjnych dokonywali przeszczepów kończyn zwierząt ludziom. Pamiętajmy, ze zarówno niemieccy, jak i radzieccy naukowcy pracowali nad powstaniem tzw. super żołnierza – stosunkowo bezmyślnej maszyny do zabijania.

Konkluzja.

Co decyduje o człowieczeństwie? Bycie biologicznym człowiekiem, czy iloraz inteligencji? Co z osobami silnie upośledzonymi lub chorymi psychicznie pozbawionymi świadomości? Czy o człowieczeństwie decyduje inteligencja, czy coś więcej. Jestem zdania, że coś więcej, czyli sama idea, dlatego mały ludzki embrion jest już człowiekiem.

Postępy w inżynierii genetycznej mają służyć człowiekowi. Tak mówią. Sama genetyka jest córką eugeniki, nauki mówiącej o tym, jak eksterminować (pozbywać się ze społeczeństwa) niepotrzebnych ludzi. Pamiętajmy, że eugenika była inspiracją nazistów, amerykańskich rasistów i wciąż jest upiornym natchnieniem dla wielu eutanatorów i aborcjonistów. Nie tylko dla nich.

Korwin-Mikke mówił kiedyś, że jeśli małpy dostaną prawa człowieka, to zrobi się to po to, by móc ludzi traktować, jak małpy. Wojciech Cejrowski w swoim programie, „WC kwadrans” w kontekście krów, jako matek zastępczych dla ludzi, ponad 20 lat temu zapytał: co będzie czuło dziecko, którego matką jest krowa?

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/

https://www.nature.com/articles/d41586-019-02275-3

Udostępnij

OKULTYSTYCZNE EKSPERYMENTY – TWORZENIE LUDZKO-ZWIERZĘCYCH HYBRYD.

Globalna Świadomość20 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY NASZĄ PLANETĘ ODWIEDZALI W PRZESZŁOŚCI PODRÓŻNICY W CZASIE ?Następny artykułMASZ DOKOŁA DOKŁADNIE TO CO SAM SOBIE WYKREOWAŁEŚ.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OKULTYSTYCZNE EKSPERYMENTY – TWORZENIE LUDZKO-ZWIERZĘCYCH HYBRYD.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?