Alternatywna historia świata

ZAGINIONA RASA ”GIGANTÓW-KANIBALI” ODNALEZIONA W NEVADZIE.

ZAGINIONA RASA ”GIGANTÓW-KANIBALI” ODNALEZIONA W NEVADZIE.

Na całym świecie znane nam są legendy czy mity o rasie gigantów, czyli ludzi o niezwykłym wzroście. Każdy z nas zetknął się w dzieciństwie z opowieściami o tej rasie. Przyjrzyjmy się na chwilę tej sprawie w dość szczegółowy sposób.Niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, prawie wszystkie starożytne cywilizacje posiadają legendy, które szczegółowo opisują istoty o ogromnym wzroście, które niegdyś rządziły Ziemią. Tego typu legendy funkcjonują również w Biblii, mitologii Sumeryjskiej, Greckiej, Irlandzkiej, a nawet Słowiańskiej.

W plemionach rdzennych Amerykanów istnieje wiele opowieści o wysokich i silnych rudowłosych olbrzymach, które zamieszkiwały region Nevady tysiące lat temu. W opowieściach opisywani są jako okrutna, kanibalistyczna i niezwykle barbarzyńska rasa humanoidalnych gigantów.

To plemię rasy gigantów, rdzennych Amerykanów nazywało się ”Paiute”.

W XVI wieku hiszpański konkwistador Pedro Cieza de León w ”Crónicas del Perú” znajduje opowieść o pochodzeniu gigantów z Ameryki Południowej. Według opowieści :

przybyli drogą morską w tratwach z trzciny na wzór wielkich łodzi; niektórzy mężczyźni byli tak wysocy, że od kolan w dół dorównali wzrostowi przeciętnego mężczyzny.

Według legendy to starożytne plemię Olbrzymów prowadziło wojnę ze wszystkimi innymi plemionami w ich sąsiedztwie. Rdzenne plemiona połączyły swoje siły, dzięki czemu udało im się zwabić olbrzymów ich do jaskini. Kiedy dostali się do środka, plemiona rozpaliły pożar przy wejściu do jaskini, w wyniku którego wszystkie olbrzymy dusiły się i umarły.

Wejście do jaskini zostało zamknięte przez plemiona do 1886 roku, kiedy John T. Reid, inżynier górnictwa, zaintrygowany opowieściami o rdzennych plemionach rozpoczął poszukiwania w jaskiniach.

Niestety, w tym samym czasie firma założona przez górników Davida Pugha i Jamesa Harta, odkryła w tym samym miejscu złoża guano. Zaczęli wydobywać ten cenny jak na tamte czasy surowiec do 1911 roku, w tym procesie każdy rodzaj artefaktów, które mogły byc tam odkryte, zostały prawdopodobnie zniszczone.

Niemniej jednak po wydobyciu zewnętrznej warstwy guana na powierzchnię zaczęły wychodzić fascynujące obiekty. To skłoniło do przeprowadzenia odpowiednich wykopalisk w 1912 roku przez Uniwersytet Kalifornijski, a następnie powtórzyć ten proces w 1924 roku. Raporty informowały o ogromnej liczbie zdobytych artefaktów, z których wiele było bardzo zdumiewających.

Prawdopodobnie jednym z najbardziej niezwykłych znalezisk w tej jaskini były pary ogromnych sandałów, które posiadały oznaki używania. Podobno odzyskano inne gabarytowo wielkie przedmioty, które są ukrywane w magazynach muzealnych i zbiorach prywatnych.

Jedynym dowodem, jaki można obecnie zobaczyć, jest ogromny odcisk dłoni, osadzony na głazie wewnątrz jaskini Lovelock.

Drugie wykopaliska, które miały miejsce w jaskini, ujawniły wiele innych niesamowitych odkryć. W 1931 roku, na podstawie artykułu opublikowanego w Nevada Review-Miner, znaleziono kilka ogromnych szkieletów pochowanych w suchym dnie jeziora w pobliżu Lovelock w Nevadzie. Ogromne szczątki miały odpowiednio 8,5 i 10 stóp wysokości i znaleziono na nich rudawe włosy.

Pozostaje zadać sobie pytanie, czego to wszystko dowodzi? Czy rzeczywiście mieszkańcy obu Ameryk mogli koegzystować z rasą gigantów? To wszystko tłumaczyłoby pochodzenie tych kolosalnych budowli ze świata starożytnego. Legendy wyraźnie mówią, że to giganci stoją za ich wzniesieniem. Wielu się zastanawia dlaczego nasi naukowcy mieliby ukrywać ten fakt. Powód jest prosty. Bo wyjdzie na jaw, że legendy to nie bajki. Jeśli giganci okażą się być prawdą, to bogowie również.

Źródło : https://earthmysterynews.com/2017/11/18/evidence-of-lost-race-of-cannibalistic-red-haired-giants-discovered-in-nevada

Udostępnij

ZAGINIONA RASA ”GIGANTÓW-KANIBALI” ODNALEZIONA W NEVADZIE.

Globalna Świadomość29 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułANTARKTYDA I TAJEMNICA PRADAWNEJ MAPY PIRIEGO REISA.Następny artykułDALAJLAMA – CIA,OKULTYZM I PRAWDZIWE OBLICZE DUCHOWEGO PRZYWÓDCY TYBETU.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZAGINIONA RASA ”GIGANTÓW-KANIBALI” ODNALEZIONA W NEVADZIE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?