Świat jest inny

”FORBIDDEN PLACES” – ZAKAZANE MIEJSCA DO KTÓRYCH ZWYKŁY ŚMIERTELNIK NIE MA WSTĘPU.

”FORBIDDEN PLACES” – ZAKAZANE MIEJSCA DO KTÓRYCH ZWYKŁY ŚMIERTELNIK NIE MA WSTĘPU.

Trudno w to uwierzyć, ale w XXI wieku na mapach świata są białe plamy, cenzurowane miejsca na ”google maps” do których przeciętny zjadacz chleba nigdy nie będzie miał wstępu.

W tych miejscach przechowywane są starożytne tajne księgi i święte artefakty, żyją tam jadowite węże, ukryte są tam laboratoria naukowe i malowidła naskalne, których nikt nie może zobaczyć.

Snake Island – Captains Bypass.

Zaledwie 35 kilometrów od wybrzeża Brazylii znajduje się malownicza wyspa Queimada Grande. Turyści często proszą o zatrzymanie statku, aby wysiąść na tym skrawku lądu zatopionym w bujnej zieleni.

Snake Island

Ale to się nigdy nie zdarza: kapitanowie ściśle przestrzegają zakazów. Faktem jest, że w tym raju roi się od jadowitych węży, a kilka kroków na lądzie wystarczy, by umrzeć od śmiertelnego ukąszenia. Władze zakazały odwiedzania tej wyspy nie tylko dla bezpieczeństwa ludzi, ale także dla bezpieczeństwa gadów: wiele węży to rzadkie gatunki. Ciekawe jeszcze jakie sekrety skrywa wyspa węży…

Wyspa Poveglia – dziwne przypadki zgonów.

Nikt nie chce dostać się na wyspę Poveglia, położoną we Włoszech: to bardzo ciemne i tajemnicze miejsce. 

W XVIII wieku Włochy zostały dosłownie zniszczone przez straszliwą epidemię dżumy. Aby jakoś chronić ludzi, wszystkich zarażonych zabrano do rezerwatu utworzonego na wyspie Poveglia. Zmarło tam ponad 150 tysięcy pacjentów.

Wyspa Poveglia

Potem już w XX wieku powstał tu szpital psychiatryczny. Krążyły pogłoski, że lekarze przeprowadzali nieludzkie eksperymenty na niezdrowych ludziach, a wielu Włochów jest przekonanych, że dusze tysięcy zmarłych na zawsze pozostały na tej strasznej wyspie. 

Według wyników badań gleba na Povelje zawiera 50% szczątków ludzkich.

Jaskinia Lascaux – starożytne malowidła skalne… ale czy tylko ?

W 1940 roku archeolodzy odkryli we Francji wyjątkową jaskinię, której wiek określono na 17 tysięcy lat. To najstarsze znane jaskinie na świecie, której wnętrza zdobią liczne malowidła naskalne.

Jaskinia Lasko

Chcieliście już pojechać do Francji i zobaczyć ten cud na własne oczy? Niestety nie uda to się nikomu. Jaskinia została zamknięta dla zwiedzania, a po jej odkryciu pod wpływem dwutlenku węgla cenne okazy starożytnej sztuki naskalnej zaczęły szybko niszczeć. Dla pocieszenia miłośników antyków w pobliżu ustawiono sztuczną kopię jaskini na której na ścianach wiszą dokładnie te same rysunki. Bardzo możliwe, że w tych jaskiniach są tunele, które prowadzą do podziemnego świata…

Biblioteka Watykańska – archiwum dla bardzo wąskiego kręgu.

W archiwach tajnej biblioteki Watykanu zgromadzono około 45 tysięcy ksiąg i innych dokumentów. Czego tu nie ma – listy wysłane do Papieża od Michała Anioła, rękopisy Galileusza i dokumenty pozostawione przez starożytny Zakon Templariuszy…

Nikt nie powie Ci całej prawdy o wartości tych skarbów. Uważa się, że ukryte są tu starożytne dokumenty, które zawierają informacje o pochodzeniu chrześcijaństwa na Ziemi. Jest to całkiem możliwe, ponieważ pierwsze rękopisy, jakie ukazały się w dyspozycji Watykanu, pochodzą z IV wieku. Zgromadzono je w archiwach, a wieki później, w 1475 r., Powstała Watykańska Biblioteka Apostolska.

Kto może się tu dostać? Bardzo niewielu ludzi: sam Papież i jego świta, a także za jego pisemną zgodą niektórzy naukowcy i badacze.

Magazyn Mormonów.

Niedaleko amerykańskiego miasta Salt Lake City znajduje się Granitowa Góra, w której wycięto tunel, sięgający prawie 200 metrów w głąb góry. Tam, za masywnymi drzwiami ważącymi 15 ton, pod całodobową ochroną zbrojną, w tajnym bunkrze przechowywane są najbardziej niesamowite dokumenty: informacje o drzewie genealogicznym Jezusa Chrystusa, rzekomo informacje o jego krewnych i potomkach… Te dane są jednak bardzo przybliżone… mówią, że oprócz tajnego magazynu istnieją tam tajne laboratoria w wydrążonych częściach góry. 

Muzeum Szpiegów.

Muzeum Szpiegów, położone w północnych Chinach, nie jest miejscem zakazanym: każdy może się do niego dostać. To prawda, tylko jeśli ta osoba jest Chińczykiem. Ekspozycja nie jest przeznaczona dla obcokrajowców. Chińczycy pilnie strzegą swoich tajemnic.

Gold Vault w Londynie – jedna piąta światowych rezerw złota.

W skarbcu brytyjskiego banku centralnego znajduje się 20% światowych rezerw złota. Nie sposób sobie wyobrazić takiej ilości złota: jest go 5134 tony! Jeśli przeliczysz to na dolary, otrzymasz prawie 250 miliardów.

Skarbiec złota w Londynie

Nie trzeba dodawać, że skarbiec banku jest starannie strzeżony. Dostać się tu mogą tylko nieliczni – upoważnieni pracownicy banku.

Strefa 51.

W Stanach Zjednoczonych, 130 kilometrów od miasta Las Vegas, zbudowano kiedyś bazę wojskową. Oprócz zwykłych funkcji wykonuje również badania. Mówią, że to w lokalnych laboratoriach badano kosmitów, którzy rozbili się na własnym talerzu w latach 60. To prawda, amerykańscy urzędnicy zaprzeczyli tym plotkom, ale jak można było oczekiwać potwierdzenia?

Obszar 51

Amerykański rząd generalnie wolał nie wspominać o Strefie 51 do niedawna. Według oficjalnej wersji testowane są tutaj samoloty. Ale z jakiegoś powodu dostęp jest tutaj zabroniony, a przestrzeń powietrzna nad bazą i okolica jest zamknięta.

Bohemian Grove – okultystyczny obóz dla elit.

Tak nazywa się rezerwat przyrody w kalifornijskim raju. Nie może się tu dostać osoba „z ulicy”. Bohemian Grove to miejsce spotkań najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Co jakiś czas przyciąga polityków, biznesmenów, a nawet „wtajemniczonych” artystów.

Czeski Gaj

Tak dużo się mówi o tej społeczności! Mówią o „rządzie światowym”, o dziwnych i strasznych rytuałach, a nawet o ofiarach.

Niektóre z tych legend mają podstawę. Jest film dokumentalny, który został nagrany przez dwóch amerykańskich dziennikarzy: udało im się dostać do chronionego gaju i sfilmować jeden z rytuałów, podczas których czczony jest symbol klubu, gigantyczna Sowa, i składane są jej ofiary. Dziennikarze sugerowali, że członkowie zamkniętego klubu należą do masonów lub satanistów.

Jednak większość ich obliczeń to tylko spekulacje. Być może w Bohemian Grove gromadzą się wpływowi ludzie, zmęczeni dźwiganiem ciężaru odpowiedzialności, chcąc odpocząć od irytujących problemów…szczerze w to wątpimy. 

Rosja – Metro 2 .

Czy wiesz, że pod moskiewskim metrem jest jeszcze jedno „piętro”? Nazywa się „Metro 2”, a ta linia od dawna pozostaje tajemnicą. O jego istnieniu dowiedzieliśmy się po raz pierwszy z raportu Departamentu Obrony USA, który ukazał się w 1991 roku.

Informacja została później potwierdzona przez Władimira Szewczenki – „osoby bliskiej cesarzowi”: był on szefem służby protokolarnej w czasach Gorbaczowa i Jelcyna.

Ten tajny obiekt został zbudowany pod osobistym nadzorem Stalina. Niektóre lokalizacje rządowe są połączone ”metrem 2” z lotniskiem Wnukowo. A pod Kremlem jest jego główne wejście. Według niektórych raportów Metro 2 ma kilka poziomów i osiąga głębokość 250 metrów.

Źródło : https://www.soulask.com/forbidden-places-of-the-world-where-people-are-not-allowed-and-what-does-it-have-to-do-with-snakes-and-ufos/

Udostępnij

”FORBIDDEN PLACES” – ZAKAZANE MIEJSCA DO KTÓRYCH ZWYKŁY ŚMIERTELNIK NIE MA WSTĘPU.

Globalna Świadomość8 października 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułODTAJNIONE DOKUMENTY FBI : TESLA POCHODZIŁ Z WENUS ?Następny artykułKWAS HUMINOWY – UKRYTY MINERAŁ POLSKI KTÓREGO PRAGNIE ARABIA SAUDYJSKA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”FORBIDDEN PLACES” – ZAKAZANE MIEJSCA DO KTÓRYCH ZWYKŁY ŚMIERTELNIK NIE MA WSTĘPU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?