Świat jest inny

WITNEY HOUSTON – OKULTYSTYCZNA OFIARA ILUMINATÓW.

WITNEY HOUSTON – OKULTYSTYCZNA OFIARA ILUMINATÓW.

W tym artykule zagłębimy się w metafizyczne i okultystyczne aspekty śmierci Whitney Houston. Ten artykuł jest trochę bardziej zaawansowany i jest przeznaczony dla tych, którzy mają już jakieś pojęcie o okultyzmie i doktrynach iluminatów. W tym artykule użyję numerologii i astrologii jako punktów odniesienia przy potwierdzaniu moich twierdzeń.

Whitney Houston była gwiazdą i celebrytą, a o celebrytach trzeba zdać sobie sprawę, że są postrzegani w innym statusie i klasie niż zwykli ludzie. Gwiazdy nazywane są gwiazdami i są zdecydowanie czczone i szanowane w naszej kulturze. 

Podobnie jak w niektórych krajach masz system obsady, a nawet w Biblii masz elitarną klasę oraz resztę nazywaną Gojami (nieświadomi). To samo panuje we współczesnym świecie, a na szczycie łańcucha pokarmowego znajdują się gwiazdy. Dzieje się tak głównie za sprawą mediów i dużych kwot pieniędzy (banknotów fiducjarnych), które co roku są wypłacane światu rozrywki. 

W szczytowym momencie Whitney Houston była warta ponad 150 milionów dolarów, a niektóre z moich wewnętrznych powiązań w branży mówią mi, że Whitney Houston była uważana za piątą najpopularniejszą kobietę w Hollywood. Dlatego wielu spekuluje, że była bardziej warta śmierci dla wytwórni i dyrektorów, ponieważ krążą pogłoski, że Whitney była spłukana, i żyła z jałmużny Clive’a Davisa. 

Widzisz, w przemyśle muzycznym musisz zachować znaczenie, ponieważ chodzi o pieniądze. Ci, którzy długo żyją w Hollywood, to ci, którzy mają najwięcej pieniędzy.

W przemyśle muzycznym, kiedy złożysz przysięgę czczenia kozła, jesteś uważany za króla lub królową. Po podpisaniu dużej umowy za miliony dolarów już nigdy nie będziesz mógł ponownie stać się zwykłym człowiekiem. Dlatego artyści nagrywający otrzymują tantiemy, ten trmin w okultyzmie oznacza to króla.

W Tajnym Stowarzyszeniu zwanym przemysłem muzycznym wyznają inną religię, jest ona podobna do starożytnych religii Egiptu, Babilonu i Sumerii. W tych starożytnych religiach, kiedy ktoś był inicjowany jako król lub królowa, musiał zgodzić się na udział w pewnych rytuałach. Chociaż nie będę tutaj wchodził we wszystkie te rytuały, powiem, że wtajemniczony musi zgodzić się na śmierć. Mam na myśli to, że kiedy zostaniesz królem lub królową, nigdy nie będziesz mógł wrócić do swojego starego życia, nie ma odwrotu. 

Po zainicjowaniu król lub królowa godzą się na rytualizację ich życia aż do śmierci. Ich długość życia mierzono próbą siły i wytrzymałości. Faraonowie Egiptu (Tama Re) byli testowani w rytuale zwanym festiwalem ”Sed”. W tym rytuale siła faraona została poddana próbie na wiele sposobów. Jeśli faraon nie mógł zdać tego testu, został zamordowany. 

Te rytuały i festiwale wciąż trwają w przemyśle muzycznym i w przestrzeni politycznej. Ludzie zaangażowani w te branże są na innym poziomie, ponieważ ich przekonania są całkowicie sprzeczne z tym, w co wierzą i w co wierzą masy.

Whitney Houston była uważana za Boginię w kulcie i dlatego nazywano ją Divą. Słowo diva to grecko-łacińskie słowo, które oznacza boginię, a Whitney zdecydowanie nią była. Widzisz, w przemyśle muzycznym są różne poziomy i można pokonać rangę Króla lub Królowej i stać się Bogiem lub Boginią. 

Dowód na to można znaleźć u wielu artystów, którzy nazywają siebie bogami i diwami, jak Jay Z i Beyonce. Im więcej pieniędzy zarabia celebrytka, tym wyższa jest jej pozycja w kulcie. Kiedy branża ma zamiar pozbyć się królowej lub króla, planuje to z dużym wyprzedzeniem, wykorzystując astrologię i numerologię. 

Wiedzą, kiedy celebrytka słabnie i po prostu nie może już dłużej żyć. Liderzy pierścieni Zakonów Okultystycznych są mistrzami prawdziwej magii i muszą składać ofiary swoim Bogom i Boginiom, zgodnie z określonymi zwyczajami i doktrynami. Kiedy definiujemy słowo rytuał, oznacza to zwyczaj lub sposób robienia rzeczy oparty na pewnych prawach.

W 33 stopniu masonerii istnieje rytuał zwany „Zabij Króla 33”. Rytuał ten został przejęty przez lożę masońską ze starożytnych kultur Babilonu i Egiptu. Zasady tego rytuału są takie, że ofiara musiała zostać zabita w określonym czasie i miejscu, aby Bogowie ją przyjęli. Wiek celu i liczby otaczające wydarzenia z życia celów muszą się zgadzać, aby ich ofiara została przyjęta.

Spójrzmy okultystycznie na śmierć Whitney. Pokażę wam, że jej śmierć była rytuałem dla Bogini płodności. Aby zrozumieć, jak myśli elita, trzeba umieć czytać symbole, oraz wiedzieć, jak łączyć je ze sobą tak aby tworzyły całość. 

Chodź ze mną, zabierając Cię w podróż do królestwa okultyzmu.

Śmierć celebrytki nastąpiła w chińskim roku smoka, jest on symbolem śmierci według chińskiego folkloru. W 12 rozdziale Księgi Apokalipsy znajdujemy czerwonego smoka toczącego wojnę z kobietą, która ma urodzić syna, który będzie rządził narodami.

Gdy smok zobaczył, że został zrzucony na ziemię, ścigał kobietę, która urodziła chłopca. Kobieta otrzymała dwa skrzydła wielkiego orła, aby mogła polecieć na przygotowane dla niej miejsce na pustyni, gdzie będzie, poza zasięgiem węża. Wtedy wąż ze swoich ust wypluł wodę jak rzekę, aby dogonić kobietę i porwać ją potokiem. Ale ziemia pomogła kobiecie, otwierając paszczę i połykając rzekę, którą smok wypluł ze swoich ust. Wtedy smok rozgniewał się na kobietę i wyruszył na wojnę z resztą jej potomstwa – z tymi, którzy przestrzegają przykazań Bożych i mocno trzymają się ich świadectwa.

XII rozdział Apokalipsy, wersety 13-17

Rytuał wykonany na Whitney Houston został wykorzystany do kradzieży energii kobiety . Ten film wideo można obejrzeć za pośrednictwem mojej witryny internetowej, odwiedzając łącze na końcu tego artykułu. Elita ściga teraz kobietę, aby wykorzystać ją w rytuałach ofiary. Madonna, Nicki Minaj, Whitney Houston, Lady Ga Ga i Blue Ivy zostały użyte jako część rytuału, aby odebrać kobiecą energię i ofiarować ją tym demonom, które Elita czci jako bogów.

Whitney zmarła w Hollywood w Kalifornii w hotelu Beverly Hilton. Termin Hollywood oznacza Holy Wood. Święte drewno pochodzi z mistycyzmu druidów powiązanego z kultem płodności. Teraz córka Jaya Z i Beyonce również uczestniczą w tym rytuale, ponieważ ma na imię Blue Ivy. 

Bluszcz jest symbolem płodności, o czym przekonasz się, gdy go zbadasz. Istnieje kolęda pod tytułem „Ostrokrzew i Bluszcz”, która była podstawą tego rytuału. 

Hollywood zostało również wybrane jako miejsce ofiar ze względu na jego współrzędne geograficzne. Hollywood leży dokładnie 34 stopnie na współrzędnej północnej, która określa położenie punktu na powierzchni Ziemi ze wschodu na zachód. Kiedy składana jest ofiara, musi być dokonana w odległości 3 stopni na północ lub południe od współrzędnej 33 stopnia, co jest symboliczne dla 33 stopni masonerii. 

Martin Luther King, Michael Jackson i JFK to przykłady celów, które zostały ofiarowane Bogom w promieniu 3 stopni lub mniej od współrzędnej północnej 33 stopnia. 

Według astrologii, gdy obiekt znajduje się w odległości mniejszej niż 3 stopnie od innego obiektu, jest to uważane za twardą koniunkcję. W astrologii, gdy rozważa się dwa obiekty w połączeniu, energie tych obiektów stają się jednym. Ziemia ma sieć energetyczną, a punkty ogniskowe tych centrów energii znajdują się na 33 stopniu długości geograficznej. 

Kiedy Elita składa ofiary, ofiarowuje swoje ofiary Bogini, którą nazywają Matką Ziemią. Jest to jeden z najważniejszych powodów, dla których wybierają określone miejsca do wykonywania tych rytuałów.

Numerologia stojąca za śmiercią Whitney jest ciężka w symbolice. Jeśli dodasz 2012-02-11, otrzymasz 9, więc data jako całość wibruje na 9, a sam dzień był 11-ty, stąd ponownie 9-11. Whitney urodziła się 9-go i zmarł 11-go. Numer hotelu, w którym zmarła Whitney Houston, to 434, a jeśli dodamy to, otrzymamy ponownie 11.

Czas, w którym stwierdzono zgon Whitney to 3:55 i jeśli dodasz, że dochodzi do 13. Trzynaście to bardzo znacząca liczba w okultyzmie, ponieważ do utworzenia sabatu potrzeba 13 czarownic. Czarownice to kobiety, a zdrowa kobieta ma 13 miesiączek w roku. Nie myśl, że te liczby są zbiegami okoliczności, ponieważ tak nie jest. 

Elita wielbi demony, które pomagają im w wykonywaniu precyzyjnych rytuałów. Urodziny Whitney Houston przypadają na 9/8/1963 i jeśli dodasz to, otrzymasz ponownie 9. Liczba 3 to jedyna liczba, która może podzielić 9, a Whitney miała 48 lat, kiedy zmarła. 4 + 8 = 12 i 1 + 2 = 3

Ostatnia część tej okultystycznej historii jest bardzo ważna, ponieważ ujawnia inną kobietę, która jest zaangażowana w ten rytuał, królową Elżbietę II. W kręgach okultyzmu nazywana jest ona ”niebieską krwią” i być może powodem, dla którego córka B i Jaya nazywa się „Niebieski Bluszcz”. Królowa Elżbieta II jest suwerenem i głową Narodów ”Common Wealth Nations”, ale nie jest zwolniona z konieczności składania ofiar bóstwom, ponieważ w ten sposób zachowują swoją moc. John Todd nauczał, że suwerenni królowie i królowe elity są bezpośrednimi przedstawicielami demonów na ziemi.

Królowa Elżbieta II obchodziła w roku śmierci Witney swój Diamentowy Jubileusz, co oznacza, że ​​zasiada na tronie od 60 lat. Jeśli zbadasz historię terminu Jubileusz, przekonasz się, że było to słowo biblijne. To był rok sabatowy, który powtarzał się co 50 lat. Dawne jubileusze opierały się na Sirusie B (konstelacji gwiazd) obracającej się wokół Syriusza A.

Dopełnienie tego cyklu zajęło 50 lat, a po jego zakończeniu starożytni mieli sabat na pamiątkę bogów. To jest dokładnie to, co robi królowa Anglii w tym roku. Podtrzymuje obyczaje bogów, z wyjątkiem demonów, które ją wspierają, zmieniły cykl na 60 lat zamiast 50, ponieważ są zafascynowane liczbą 6.

Festiwal Jubileuszowy to ten sam rytuał, który wyjaśniłem wcześniej w odniesieniu do festiwalu Sed odprawianego przez faraona. Królowa musi pokazać swoją siłę i dokonuje się tego poprzez poważne poświęcenie. Ten festiwal trwał przez cały rok sprowadzając więcej rytuałów i ofiar. Wiele osób zapomniało, że dwie inne gwiazdy zmarły przed Whitney Houston, które moim zdaniem również były ofiarami. Don Cornelius, gospodarz programu ”Soul train”, o którym mówiono, że się zabił, oraz Leslie Carter, siostra jednego z ”Backstreet Boys”, która podobno zmarła w wyniku przedawkowania narkotyków.

Teraz możesz się zastanawiać, kim są te demony. Rytuały ofiarne, które odprawiają elita, są poświęcone demonicznej Bogini Lilth i Bogini Isztar. Nazywają te Boginie Matką Ziemią, aby ukryć swoje prawdziwe imiona przed zwykłymi ludźmi. Lilth była pierwszą żoną Adama, zgodnie z Biblią i przyszła przed Ewą. Lilth jest służebnicą Bogiń Isztar, a Isztar jest uważana za królową podziemia lub demonów. Innym imieniem Isztar jest NaNa i do tego właśnie nawiązywała Rhianna, śpiewając piosenkę „What’s My Name”. To jest przykład muzyków wzywających demony!

Rok jubileuszowy jest w Biblii nazywany rokiem szabatu. Whitney Houston została złożona w ofierze w szabat, czyli w sobotę. Jak powiedziałem, trzeba połączyć kropki, aby zobaczyć większy obraz, a obraz, który jest tutaj malowany, jest taki, że bóstwo płodności karmi się kobiecą energią, która jest wykorzystywana do stworzenia stanu strachu na tej planecie, który jest oparty na wibracji niższej czakry. 

Jeśli wibracje tej planety pozostaną w strachu, chaos i szaleństwo będą kontynuowane. Strach będzie nadal tłumił i zniewalał masy, dopóki nie nauczą się, jak rządzić sobą mocą miłości. Dopóki ludzkość spogląda na innych, aby nimi rządzić, będą nieustannie zniewoleni. Miłość jest odpowiedzią!

Opracował : Arsus.

Udostępnij

WITNEY HOUSTON – OKULTYSTYCZNA OFIARA ILUMINATÓW.

Globalna Świadomość22 października 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMASOŃSKA ”MISJA ANGLO-SAKSOŃSKA” – WYWIAD Z 2010 ROKU MÓWIĄCY O PANDEMII Z CHIN.Następny artykułKTÓRY Z DZIECIĘCYCH SCHEMATÓW UKSZTAŁTOWAŁ CIEBIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! WOJNY POGODOWE – ELITY ZACHODU ZAATAKOWAŁY DUBAJ ”BRONIĄ POGODOWĄ” ! TAJEMNICA ANTYCHRYSTA – O CO

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WITNEY HOUSTON – OKULTYSTYCZNA OFIARA ILUMINATÓW.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?