Alternatywna historia świata

TAJEMNICE IV RZESZY – JFK, MAFIA I SATANISTYCZNY KOŚCIÓŁ ANTONA LAVEY’A.

TAJEMNICE IV RZESZY – JFK, MAFIA I SATANISTYCZNY KOŚCIÓŁ ANTONA LAVEY’A.

Gdyby John F. Kennedy nie został zamordowany nie dowiedzieli byśmy się tyle o jego życiu gdyż zamach na jego osobę przyciągnął uwagę całego ówczesnego świata.

Po zamachu Iluminaci ujawnili wiele szczegółów dotyczących życia seksualnego, zostało to ujawnione w celu odepchnięcia krytyki jego zabójstwa, pozwalając na nadszarpnięcie jego reputacji12. NIestety prawda jest taka, że JFK był prawdopodobnie całkowicie skorumpowany skorumpowane i nie różnił się niczym od wielu innych, którzy byli i są dziś na szczycie politycznego bałaganu na świecie.

John F. Kennedy miał bardzo aktywne życie seksualne, nawet po ślubie z Jackie, a nawet po tym, jak został prezydentem w Białym Domu. Ci, którzy nie uważają, że elita może ukrywać sekrety, wystarczy spojrzeć, jak John F. Kennedy był w stanie uprawiać seks z wieloma kobietami podczas prezydentury i często organizować imprezy w basenie w Białym Domu. opinia publiczna nic o tym nie wie. Żądza Johna F. Kennedy’ego do kobiet była dobrze znana elicie.

Jeden z członków elity McGeorge Bundy ostrzegł swojego przyjaciela JFK podczas gdy ten był senatorem, że otwartość Johna na kobiety może wpędzić go w kłopoty z opinią publiczną. Kennedy był bardzo otwarty na temat swojej seksualności.

Na jednym z przyjęć w hotelu Mayflower w Waszyngtonie John F. Kennedy otwarcie uprawiał seks z jedną partneką, podczas gdy jego przyjaciółka, senator Estes Kefauver, robiła to samo. Potem zamienili się partnerami i zaczęli znowu robić to na widoku. John F. Kennedy miał wiele tak zwanych „przygód na jedną noc”. Były to po prostu kobiety przyprowadzane mu przez jego pomocników, tajne służby lub jego przyjaciół, takich jak Frank Sinatra. 

Ale Kennedy miał również długotrwałe relacje z niektórymi kobietami, z którymi był aktywny seksualnie. To właśnie te relacje ujawniają tak wiele o ukrytej szatańskiej stronie Kennedy’ego. 

JKK miał trzy ”długoterminowe dziewczyny” – Marilyn Monroe, Jane Mansfield i Zsa Zsa Gabor, które były TAKŻE przyjaciółkami Antona LaVeya, który stał na czele Kościoła Szatana. Jayne Mansfield była wysoką kapłanką Kościoła Szatana. Marilyn Monroe była uczestnikiem satanistycznych rytuałów LaVeya, zanim LaVey założył swój Kościół Szatana.

Zarówno JFK, jak i jego brat Robert Kennedy mieli romans z Marilyn Monroe i obaj odwiedzili ją tuż przed jej tajemniczą śmiercią. Zsa Zsa od lat interesowała się okultyzmem. JFK miał również relacje z innymi kobietami związanymi z Iluminatami.

Zanim zbadamy znaczenie tych trzech związków JFK i zanim przejdziemy do jego związków z innymi kobietami z elit, omówmy związek między Antonem LaVeyem i Illuminati. 

Kalifornia była bardzo żyzną glebą dla satanizmu z powodu wielu czynników. Dwa mniej znane czynniki tamtych lat to fakt, że istniały społeczności haitańskie, które praktykowały voodoo w Kalifornii na początku tego wieku. Kalifornia stała się rajem dla czarownic i satanistów uciekających z Francji i innych miejsc, gdzie ich szatańskie praktyki nie były tolerowane. 

Kalifornia miała reputację tolerancji i akceptacji tego typu rytuałów. Kiedy dodamy do tego takie miejsca jak Hollywood, łatwo zauważyć, jak dolina San Bernandino stała się tak silnym centrum satanistycznym.

Babcia Antona LaVeya ze strony matki pochodziła z Transylwanii. To właśnie z tej strony rodziny Anton był zachęcany do okultyzmu. Anton La Vey uwielbiał horrory. Studiował Aleistera Crowleya i nauki jego kultu OTO, które miało loże w Kalifornii, w której mieszkał. W 1947 roku wstąpił do Clyde Beatty Circus. LaVey pracował w kilku cyrkach i nauczył się być showmanem. 

Pracował przy okultystycznych pokazach towarzyskich w cyrku i odkrył, że ludzie chcą wierzyć okultystycznym oszustom. Anton LaVey poznał Marilyn Monroe, żydowską dziewczynę, pracującą w klubach ze striptizem. LaVey pomógł jej w występie, a dzięki jego koneksjom rozpoczęła wielką karierę. 

LaVey wykorzystał swój talent pokazowy, aby stworzyć rodzaj satanizmu, który mógłby być reklamowany publicznie. LaVeyowi zawsze udawało się stąpać po linie między jawnym wspieraniem twardych praktyk satanistycznych, takich jak składanie ofiar z ludzi, a byciem po prostu teatralnym showmanem.

Innymi słowy, otwarcie popierał on dostateczną ilość zła, by przyciągnąć złych ludzi, ale publicznie nigdy nie dał się powiązać w jakikolwiek sposób z molestowaniem dzieci, składaniem ofiar z ludzi itp. LaVey w 1966 roku. że zakłada Kościół Szatana. Niektórzy zatwardziali sataniści twierdzili, że jest „pokazowy”, inni sataniści tworzą sabaty i próbują służyć LaVeyowi, ponieważ uważają go za wzór do naśladowania. 

Hrabstwo San Bernadino jest ich siedzibą. Oczywiście, jak napisałem wcześniej, iluminaci są zbyt tajni, by sami coś zrobić. Potrzebują współpracowników. Iluminaci są ściśle powiązani potajemnie kontrolując satanistyczne kulty na tym oraz najwyższe stopnie satanizmu. Niższe poziomy są przeznaczone dla rekrutów, pomruków, szeregowych, by tak rzec, w armii Szatana. 

W rejonie San Bernadino głównym doradcą Lavey’a są arcykapłani drugiego lub trzeciego stopnia. Inne pozycje to Strażnik Ksiąg i Strażnik Pieczęci. Pod koniec lat 60. Mike Warnke, który był arcykapłanem, głównym doradcą, podniósł liczbę satanistów do 1500 członków w rejonie San Bernadino. 

Anton LaVey bierze udział w konferencjach poświęconych okultyzmowi, na których obecni są tajni nadzorcy iluminatów. Innymi słowy, LaVey nie traci kontaktu z twardym satanizmem, po prostu udaje mu się utrzymać czysty profil publiczny, będąc agentem reklamowym, który ma dać satanizmowi dobry wizerunek. 

Anton LaVey wiedział, jak być showmanem. Ze swoimi koneksjami pomógł Marilyn Monroe w aktorstwie i zdobyciu Hollywood, natomiast  JFK miał wieloletni ”romans” z Marilyn Monroe. Kiedy JFK został wybrany na konwencji na kandydata na prezydenta, Kennedy rzucił partię i poświęcił się w wyścigu na stanowisko głowy państwa. jego imprezy na konwencjach opisywano tak : Każdy delegat na kongresie grupa Kennedy’ego dostarczył wszystko, czego potrzebował do rozrywki, w tym trunki i kobiety wysłane do jego pokoju. JFK spędził czas na konwencji i następnego jeździł do Marilyn Monroe.

Po jego przemówieniu, cała grupa udawała się do jego bliskiego przyjaciela Petera Lawfordsa na tęgą imprezę. Peter Lawford, Frank Sinatra i Sammmy Davis, Jr. byli bliskimi przyjaciółmi JFK, Sammy Davis, Jr. został członkiem Kościoła Szatana, który założył LaVey. Od połowy 1955 r. Do końca 1959 r. JFK miał apartament na 8. piętrze hotelu Mayflower w Waszyngtonie przeznaczony na pozamałżeńskie sprawy. Te wszystkie fakty wynikają z nieoficjalnych akt FBI.

Wiadomo również, że JFK był w bezpośrednim kontakcie z Meyerem Lanskim i Joe Fishettim, szefami lokalnych mafii i grup przestępczych oraz czerpał od nich korzyści materialne w zamian za polityczną protekcję w pewnych sprawach. Nie jest to niespodzianką, istnieje wiele książek autorstwa byłych satanistów i byłych członków mafii, w których jasno mówią, jak te grupy uwielbiają szantażować ludzi.

 JFK pewnością mógłby zostać łatwo szantażowany przez te grupy, nie odnotowano jednak żadnych oznak szantażu, więc jedynym innym wnioskiem, który pasuje do wielu dowodów JFK współpracował z satanistami i mafią. Pomijając fakt, że mafia sfałszowała wyniki w kilku ważnych hrabstwach w wyborach, takich jak Chicago, co przeważyło szalę zwycięstwa Kennedy’ego w wyścigu o miejsce w Białym Bomu. 

Kennedy udawał, że jest przeciwny wojnie biorąc udział w manewrach mających na celu oszukanie narodu amerykańskiego. To dobry przykład tego, jak nawet dzisiaj społeczeństwo oczekuje od niektórych urzędników publicznych, aby ich uratowali. Myślą, że ci politycy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc im w walce z systemem.

Ponieważ jest tak wiele dezinformacji na temat ludzi, którzy rządzą tym światem, czasami musi wydawać się dość dziwne, że ludzie tacy jak ja przychodzą i mówią, że istnieje szatański spisek na wielką skalę. Gdyby ludzie potrafili myśleć krytycznie to rzuciliby wyzwanie propagandzie, którą dają im kontrolowane media, wtedy fałszywe fronty i fałszywe publiczne obrazy ich przywódców mogłyby nie zostać zapisane tak łatwo jak historia. Rodzina Kennedy’ego odegrała rolę w tym spisku, a JFK oddał za niego życie.

Opracował : Arsus

Udostępnij

TAJEMNICE IV RZESZY – JFK, MAFIA I SATANISTYCZNY KOŚCIÓŁ ANTONA LAVEY’A.

Globalna Świadomość30 października 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJOHN TODD – OKULTYSTYCZNE TAJEMNICE PRZEMYSŁU MUZYCZNEGO.Następny artykułTŁUMIONE TECHNOLOGIE – ”STARLIT”, SUBSTANCJA KTÓRA MOGŁA ZMIENIĆ ŚWIAT.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO ŚREDNIOWIECZNYM POTOPIE ? PRZED RESETOWE WOJNY NUKLEARNE – KTO ZNISZCZYŁ ATLANDYDĘ ? PRZEDRESETOWY

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE IV RZESZY – JFK, MAFIA I SATANISTYCZNY KOŚCIÓŁ ANTONA LAVEY’A.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?