extra-terrestrial

ANUNNAKI – NIGDY NIE WYDANY FILM KTÓREGO PRZESTRASZYŁ SIE PRZEMYSŁ FILMOWY.

Jest to pierwszy film fabularny pokazujący, w jaki sposób Sumeryjczycy stali się nagle najbardziej zaawansowaną cywilizacją na świecie. Wielu ludzi nadal nie wie, że na Ziemi były latające maszyny na długo przed tym, jak Egipcjanie osiągnęli szczyt swojej cywilizacji.

Zazwyczaj wiele podprogowych komunikatów jest przekazywanych do kina z zamiarem “przygotowania się” do pewnych sytuacji lub rzeczywistości. Ale, co tajemnicze, był film, który nigdy nie przeszedł przez filtr i nie został opublikowany w kinach świata. To właśnie w 2006 roku amerykański reżyser Jon Gress rozpoczął realizację projektu nakręcenia kontrowersyjnego filmu. Celem tej jednostki było zastąpienie teorii ewolucji Darwina trylogią związaną z Anunnaki. Czyż nie jest podejrzane, że ten film nie znalazł się w kinach świata? Dlaczego inne tematy, skoro im się udało?

Od tego czasu prawie wszystkie ślady produkcji filmu zostały usunięte z Internetu, w tym wywiad z reżyserem filmu, Jonem Gressem, który również został usunięty przez Google. Oficjalna strona filmu również zniknęła. Dlaczego?

Samodzielny projekt Jona Gressa, oparty na tekstach Zecharii Sitchin, powinien był zostać opublikowany w latach 2007-2009, ale tak się nie stało. Na oficjalnej stronie internetowej projektu znalazły się zdjęcia z przedprodukcją tego filmu. Jednak coś się wydarzyło, co już się wydarzyło. Strona została zamknięta, a wszystkie jej zdjęcia i związane z nimi filmy wideo zostały usunięte z sieci. Oficjalny film Anunnaki nigdy nie został pokazany publicznie, a większość jego śladów usunięto ze wszystkich mediów.

Pismo Cuneiform pojawia się nagle w wielu częściach świata. Zaawansowana wiedza na temat gwiazd, rolnictwa, zwierząt gospodarskich, a nawet struktur społecznych jest wprowadzana do ludzkości przez zaawansowane cywilizacje. Ten film pokazuje, jak to zostało zrobione w sposób, który będzie pisał historię w taki sposób, w jaki powinna być napisana w pierwszej kolejności.

A jeśli ta fascynująca hipoteza zostanie potwierdzona, to czy naprawdę mamy uwierzyć, że od wieków dziwne stworzenia wędrowały po naszej planecie ukryte za fałszywymi pozorami?

Powiązania między pozaziemskimi i starożytnymi populacjami występują również w odniesieniu do świata sumeryjskich, w rzeczywistości Zecharia Sichin opracowała teorię, która opierała się na rodzaju tajemniczej archeologii nawiązującej do rzekomego istnienia starożytnych nawigatorów galaktyk z innych światów, które byłyby związane z cywilizacjami starożytnych Mezopotamów.

Sitchin twierdził, że stworzenie Sumeryjczyków powinno być związane z obcą rasą zwaną Anunnaki planety, Nibiru.

Osiemdziesiąt procent starożytnej “wiedzy” zostało utracone w wojnach, zniszczeniach, grabieżach, kradzieżach, handlu, klęskach żywiołowych lub spowodowanych przez człowieka, katastrofach ekologicznych itp. (wystarczy wspomnieć o zniszczeniu około 500.000, rzekomo zebranych i spalonych w bibliotece Aleksandryjskiej w Egipcie). Dzisiejsza cywilizacja ludzka opiera się na pozostałych 20%.

Istnieje spisek, który rozprzestrzenia się wokół filmu, a mianowicie, że sam Anunnaki został objęty zakazem lub cenzurowany, chociaż oficjalna wersja jest taka, że zabrakło im budżetu.

Reżyser i twórca – John Gress, reżyser, który ma tylko kilka filmów jako reżyser i nie jest dobrze znany, John w wywiadzie pokazał, że był lojalnym zwolennikiem historii Zacharego Sitchina.

Zachary Sitchin powiedział, że żył, rozszyfrowując starożytne teksty sumeryjskie i opisując, że starożytni sumeryjscy mieli kontakt z kosmitami, którzy nagle uczynili z Sumeryjczyków najbardziej zaawansowaną cywilizację na Ziemi, nagle w różnych częściach planety pojawiła się forma pismauneiform, Sumeryjczycy zdobyli imponującą wiedzę o astronomii, stworzyli rolnictwo i bydło, a ponadto stworzyli pierwsze struktury społeczne w cywilizacji, które przyszły do naszych czasów.

Niektórzy naukowcy całkowicie nie zgadzają się z Zachariasem Sitchinem i twierdzą, że teorie opierają się na błędnej interpretacji starożytnych tekstów sumeryjskich.

Anunnaki byłoby tylko filmem science fiction, gdyby nie to, że podobno opierał się na prawdziwych faktach z historii ludzkości. Według wielu badaczy, film ten mógłby wpłynąć na ludność świata, rozprzestrzeniając monoteizm na Zachodzie do nowego przekonania, które zniszczyło darwinowską teorię ewolucji, mógłby również mieć znaczący wpływ na nasze rozumienie siebie. I miejsce, które zajmujemy w ogromie wszechświata.Oto niektóre z powodów, dla których projekt filmowy “Anunnaki” został nagle zamknięty.

Takie zachowanie zdradza wyraźny wpływ elity światowej i Watykanu na zachowanie obecnej tajemnicy i prawdy z dala od nas wszystkich. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu, które przetrwało cenzurę:

Najnowsze wpisy

Kategorie

ANUNNAKI – NIGDY NIE WYDANY FILM KTÓREGO PRZESTRASZYŁ SIE PRZEMYSŁ FILMOWY.

4 listopada 2020 / Możliwość komentowania ANUNNAKI – NIGDY NIE WYDANY FILM KTÓREGO PRZESTRASZYŁ SIE PRZEMYSŁ FILMOWY. została wyłączona

Może Ci się spodobać

ANTYCZNA WOJNA NUKLEARNA MIĘDZY LEMURIĄ I ATLANTYDĄ ORAZ JEJ KONSEKWENCJE DLA KOLEJNYCH CYWILIZACJI. 30 listopada 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ANUNNAKI – NIGDY NIE WYDANY FILM KTÓREGO PRZESTRASZYŁ SIE PRZEMYSŁ FILMOWY.
  • Może Ci się spodobać