Skok w króliczą norę

ZEZNANIA OFIAR – TOM HANKS I OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA.

ZEZNANIA OFIAR – TOM HANKS I OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA.

Na świecie istnieję międzynarodowa szajka pedofilska zajmująca się handlem dziećmi. Australijka Fiona Barnett w 2015 r. na konferencji prasowej w Sydney wyjawiła, że świat rządzony jest przez elity, które zaangażowane są w satanistyczny kult oraz pedofilię. Fiona była ofiarą satanistycznego kultu. 

Barnett wyjawiła, że Australia to raj dla pedofilów. Powiedziała, że Australia przyjęła wielu nazistowskich zbrodniarzy wojennych, w tym jej własnych przybranych dziadków. Przez swoją rodzinę została włączona do międzynarodowej grupy pedofilskiej zajmującej się handlem dziećmi, która siedzibę miała w Sidney. 

Zeznania Fiony Barnett o rytuałach okultystycznych na dzieciach.

Kobieta powiedziała, że sieć pedofilska jest złożona z największych gwiazd Hollywood oraz sędziów, polityków oraz innych osób, które piastują wysokie stanowiska. Pedofile pracują we wszystkich kluczowych organizacjach i instytucjach  między innymi w Australii, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. 

Pierwsze traumatyczne doświadczenie Fiona przeżyła jako mała dwuletnia dziewczynka. Jej rodzina zawiozła ją na imprezę dla VIPów. Kobieta widziała jak sławni politycy i aktorzy podczas tej imprezy wciągali kokainę. Naćpani zwyrodnialcy zgwałcili ją oraz potem udawali, że ją topią w basenie. Fiona na konferencji powiedziała, że była również poddawana torturom oraz brała udział w satanistycznych rytuałach. Jako dziecka była poddawana elektrowstrząsom. 

Fiona na spotkaniu ujawniła imiona i nazwiska osób, które ją gwałciły oraz torturowały:

 • Antony Kidman (ojciec Nicole Kidman, która również była ofiarą)
 • dr John Gittinger (strażnik litewskiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego oraz agent CIA)
 • były prezydent USA Richard Nixo
 • były premier Australii Gough Whitlam
 • były premier Australii Bob Hawke
 • były premier Australii Paul Keating
 • były przywódca australijskiej opozycji Kim Beazley
 • były premier NSW Bob Carr
 • pastor ewangelista Billy Graham
 • Ted Turner (CNN)

Swoje ofiary pedofile często porywali z ulicy. Nie powinny, więc nas dziwić wysokie statystyki zaginięć małoletnich dzieci. Część z ofiar w ręce pedofilów jest przekazywane przez rodziny zaangażowane w satanistyczny kult. Dzieci poczęte z gwałtów nie dostają aktów urodzenia i również trafiają pod opiekę oprawców. 

Barnett powiedziała, że była świadkiem jak Kim Bazley (późniejszy przywódca Australijskiej Partii Pracy i Opozycji) oraz Richie Benaud (słynny australijski kapitan krykieta i komentator sportowy) rozpoczęli satanistyczny rytuał od pieśni wychwalającej Baala oraz Lucyfera. Widziała również jak podczas ceremonii dokonano mordu na ciężarnej kobiecie. Sataniści wyciągnęli kobiecie z brzucha nienarodzone dziecko, a następnie je posiekali nożem. Kawałki dziecka zostały położone na złotym talerzu. Sataniści przeprowadzili czarną mszę i raczyli się szczątkami dziecka jakby to była ich eucharystia. 

Podczas tej okultystycznej uroczystości Benaud wystąpił z samurajskim mieczem i odciął głowy kilku znajdującym się tam dzieciom. Sataniści na koniec urządzili sobie orgie seksualną, a na końcu wypili adrenalizowaną krew kobiety i zabitego płodu. 

Barnett wspomina również, że jako dziecko brała udział w okultystycznym rytuale jaki został przeprowadzony w Bohemian Grove. Brała tam udział w imprezie, która polegała na tym, że polowano tam na dzieci jak na zwierzęta, a następnie je gwałcono bądź mordowano. Relacje Barnett potwierdzają zeznania innych kobiet, które przeżyły podobny koszmar w młodości: Kathy Collins oraz Cathy O’Brien. 

Część oprawców Barnett zajmuje się czarną magią. Psychopaci przywołują ciemne siły poprzez channeling oraz inne okultystyczne rytuały. Podczas satanistycznych rytuałów dopuszczają się wszelkiego rodzaju perwersyjnych czynów by złożyć hołd swoim demonicznym bogom. Sataniści gwałcą, uprawiają nekrofilię, kanibalizm, zabijają i torturują ofiary. 

Aktor Isaac Kapy oskarżył o bycie pedofilami Toma Hanksa, Meryl Steep oraz Stevena Spielberga. Dodał również, że aktorka Meryl Streep również jest zaangażowana w pedofilię. Warto wspomnieć, że kiedy wybuchła afera związana z gwałtem jakiego dokonał Roman Polański, to Steep była jedną z pierwszych aktorek, która murem stanęła za reżyserem. 

Według niego wielu aktorów godzi się na wszystko, aby tylko zyskać sławę i pieniądze. 

O pedofilię Toma Hanksa oskarżyła również jego domniemana ofiara Sarah Ruth Ashcraft, która wyjawiła, że w pedofilski kult jest zaangażowana jej rodzina, wspomniany Tom Hanks, Meryl Streep, Jonathan Freeman (znany z programu The Voice of Jafar), Craig Hilborn, John Conyers, Mi Dem Party oraz Fragomen. 

 W takie rewelacje, a zwłaszcza na temat uznanego aktora jakim jest Tom Hanks ciężko uwierzyć. Ktoś może pomyśleć, że łatwo opłacić podstawioną osobę i opłacić ją by zrujnować komuś dobrą opinię. Warto wejść na instagram syna Toma Hanksa – Cheta i przyjrzeć się jaki chłopak ma piękny masoński tatuaż – trójkąt z okiem – symbol Wielkiego Architekta Wszechświata. Symbol ten do kościoła katolickiego wprowadzili jezuici. Nie ma on jednak nic wspólnego ze Stwórcą znanym z Biblii. 

Na niekorzyść Toma Hanksa wpływa również jego doskonała znajomość sekretnych znaków masońskich, których używa, a zostały one opisane w książkach Alberta Pike’a. 

Co ciekawe aktor również uczestniczy w wyborach małych miss, gdzie krzyczy do nich: bądź seksowna dla swojego tatusia. Oczywiście to nie są twarde dowody, ale poszlaki wskazują, że Tom Hanks nie jest taki miłym jak się wydaję. 

Wyznania Fiony Barnett są szokujące i przerażające. Potwierdzają one jedynie to, że społeczeństwo żyję w wielkiej niewiedzy na temat tego jak świat naprawdę funkcjonuję. Wielkie sławy i elity polityczne są zaangażowane w pedofilsko-satanistyczny kult. Edukacja seksualna według polityków powinna zacząć się jak najwcześniej. Państwo chcę wtrącać się w kwestię wychowania dzieci. Narzucić im jedyną słuszną ideologię w myśl najbardziej znanej satanistycznej dewizy – róbta co chceta. Seksaualizacja dzieci jest wielkim obrzydlistwem i rodzice powinni robić wszystko co tylko mogą by ją zatrzymać. 

Uśmiechnięci politycy oraz celebryci kreowani są jako osoby spełnione, z których powinniśmy brać przykład. Niestety zakulisowo te osoby bardzo często podpisują pakt z diabłem bądź dopuszczają się najohydniejszych czynów, aby tylko wspiąć się na sam szczyt. W tym zakłamanym świecie nie powinniśmy szukać wzorców z potworów, które błyszczą tylko w świetle jupiterów. 

Udostępnij

ZEZNANIA OFIAR – TOM HANKS I OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA.

Globalna Świadomość17 listopada 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOSTATECZNA ”TEORIA SPISKOWA” WSZYSTKIEGO – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI W NASZEJ RZECZYWISTOŚCI ?Następny artykułEX OFICER FBI, TED GUNDERSON –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE BUNKRY RODZINY ROTHSCHILD ? GETTY MUSEUM – CO SKRYWA

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ZEZNANIA OFIAR – TOM HANKS I OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?