extra-terrestrial

ANTYCZNA WOJNA NUKLEARNA MIĘDZY LEMURIĄ I ATLANTYDĄ ORAZ JEJ KONSEKWENCJE DLA KOLEJNYCH CYWILIZACJI.

ANTYCZNA WOJNA NUKLEARNA MIĘDZY LEMURIĄ I ATLANTYDĄ ORAZ JEJ KONSEKWENCJE DLA KOLEJNYCH CYWILIZACJI.

Atlantydzi zostali zmanipulowani przez Anunnaki. W tej ukrytej historii sprzed ponad 10 000 lat, która pojawia się w książkach takich jak Kroniki Akakoru, zaginione kontynenty Lemurii i Atlantydy zatonęły z powodu wojny nuklearnej wywołanej przez samych Anunnaki, którzy przybyli do Atlantydy, by nią rządzić.

Wojna między Lemurią a Atlantydą: zaawansowane cywilizacje starożytności.

Stworzyło to światową katastrofę, ale byli też ocaleni z Lemurii i Atlantydy. Oba kontynenty można było znaleźć na powierzchni oceanu jeszcze 10 000 lat temu. Lemuria znajdowałaby się na Oceanie Spokojnym, a Atlantyda na Atlantyku. ”W The Chronicles of Akakor” Karl Brugger stwierdza, że oba kontynenty były domem dla dwóch ras bogów i ich cywilizacji, które były bardziej zaawansowane niż cokolwiek co obecnie znamy.

Te dwa antyczne mocarstwa weszły w konflikt, rozwijając w ten sposób starożytną konflikt jądrowy. W końcu oba kontynenty zatonęły z powodu tej katastrofalnej wojny. Cytat z książki Akakor: „Zmierzch pokrył powierzchnię Ziemi.

Słońce wciąż świeciło, ale szara mgła, wielka i potężna, zaczynała przesłaniać światło dzienne. Na niebie pojawiały się dziwne znaki… Przecinały się czerwone słońce i czarna ścieżka. Czerń, czerwień, cztery rogi Ziemi były czerwone… Dwie rasy bogów zaczęły się spierać. Spalili świat ciepłem słonecznym i próbowali odbierać sobie energię… Zmienił się bieg rzek, zmieniła się wysokość gór i siła słońca.

O Lemurii mówią tajemnicze tabliczki hinduskie znalezione przez Jamesa Churchwarda w 1868 roku. Wraz z Najwyższym Kapłanem świątyni zinterpretował on tablice mówiące o zaginionej ziemi Mu, gdzie mieszkali ”Naacales” lub Święci Bracia. Według tabliczek, ląd Mu zatonął około 12 000 lat przed obecną erą, a Wyspa Wielkanocna, wraz z innymi wyspami polinezyjskimi, to pozostałości op Lemurii.

Książka ”The Visitors” autora JJ Benítez opowiada o porwaniu przez kosmitów naukowca Daniela W. Fry’ego 4 lipca 1959 r. Na statku kosmici powiedzieli mu, że ich przodkowie mieszkali na ziemi Mu, a na Atlantydzie rozwijała się inna cywilizacja. Atlantydzcy naukowcy nauczyli się obchodzić z energią atomową bardziej umiejętnie niż obecnie. Wspomniał również o nieuchronnym konflikcie zbrojnym.

Edgar Cayce, amerykański medium, otrzymał telepatyczne wiadomości od kosmitów z Cassiopei. Z jego informacji wynika, że Atlantydzi żyli do czasów starożytnych. Podróżowali w kosmos, a nawet mieli bazy na różnych planetach, takich jak Mars. Ponadto posiadali tajemniczą technologię zbierania energii z kosmosu za pośrednictwem gigantycznych kryształów. Różni informatorzy twierdzą, że Atlantydzi byli zaawansowanymi i życzliwymi ludźmi, którzy popadli w zło, podczas gdy inni sugerują, że pochodzili z innego układu słonecznego.

Mówi się, że od 210 000 pne. życie na Atlantydzie w pokoju i harmonii. Jednak rasa antycznych bogów Anunnaki zaczęła negatywnie wpływać na tę cywilizację, w szczególności na Atlantydzkich Wysokich Kapłanów. Ci skorumpowani Atlanci nazywali się „Synami Beliala”, tak rozpoczął się konflikt z Lemurią.

Około 25 000 lat temu Synowie Beliala zaczęli spierać się z Lemurianami o to, jak rządzić Ziemią. Atlantyda chciała rządzić wszystkimi innymi plemionami i cywilizacjami na świecie. Lemurianie woleli, aby inne ludy rozwijały się samodzielnie, więc kazali im zostawić ich w spokoju. Ta decyzja sprawiła, że ​​atlantydzcy synowie Beliala chcieli wypowiedzieć wojnę Lemurii, której kulminacją był plan zbombardowania kontynentu Mu z użyciem broni jądrowej.

Spowodowało to katastrofę, w wyniku której eksplodowały podziemne pola gazowe. W końcu zginęło ponad 60 milionów Lemurian. Ci, którzy przeżyli, schronili się w podziemnych miastach gdzie obecnie znajduje się mityczna Agharta, skąd kierowali atakiem na Atlantydę. Jednak zatonięcie tego kontynentu było spowodowało serię ogromnych klęsk żywiołowych.

Eksplozje nuklearne Atlantydów spowodowały przesunięcie ośi Ziemi i zamiany biegunów. Wielu Atlantydów szukało schronienia w każdym możliwym zakątku planety rozprzestrzeniając się po całym świecie. Mówi się, że prehistoryczne struktury, takie jak kamienne kręgi Stonehenge, piramidy i geoglify, są dziełem Atlantydy, ponieważ znali oni technologię lewitacji akustycznej do podnoszenia ciężkich skał ponadto w jaskiniach na całym świecie znajdują się symbole Atlantydy: spirale, półksiężyc i wąż.

Wraz z upływem tysiącleci i stabilizacją Ziemi, obie cywilizacje wyszły na powierzchnię tworząc kultury Sumeru, Egiptu, Indii oraz Chin. To alternatywna historia, która przekształca konwencjonalną historię, ale ma sens ze względu na wszystko, co odkryliśmy o Atlantydzie, Lemurii, a nawet mitologii Anunnaki. Może być to prawdziwa historia ziemi, którą ukrywają elity i tajne stowarzyszenia.

Udostępnij

ANTYCZNA WOJNA NUKLEARNA MIĘDZY LEMURIĄ I ATLANTYDĄ ORAZ JEJ KONSEKWENCJE DLA KOLEJNYCH CYWILIZACJI.

Globalna Świadomość30 listopada 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułFRANCJA SIĘ BUDZI ! ZAMIESZKI STULECIA – PODPALONO BANK ROTHSCHILDÓW.Następny artykułPODZIEMNY ŚWIAT NAZISTÓW – TAJEMNICE KOMPLEKSU ”RIESE”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ANTYCZNA WOJNA NUKLEARNA MIĘDZY LEMURIĄ I ATLANTYDĄ ORAZ JEJ KONSEKWENCJE DLA KOLEJNYCH CYWILIZACJI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?