Świat jest inny

WEDŁUG ELIT DO 2030 ROKU NIE BĘDZISZ POSIADAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY.

WEDŁUG ELIT DO 2030 ROKU NIE BĘDZISZ POSIADAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY.

Okres od 1945 do 2019 roku był dla wielu „złotym wiekiem” – okresem względnego pokoju, dobrobytu, stabilności i wolności. Obecnie zakończył się on jako najbardziej niebezpieczny i destrukcyjny okres w historii świata, zapoczątkowany przez wrogie i niezwykle bezwzględne siły charakteryzujące się zupełnym brakiem empatii w tworzeniu globalnego reżimu totalitarnego. Jeśli ta linia czasu nie zostanie wkrótce wykolejona – a niewiele wskazuje na to, że tak się stanie – rezultatem będzie śmierć, zniszczenie i niewola na biblijną skalę dla większości ludzkości i już widzimy ten początek.

„W skrócie, mają zabić duży procent rasy ludzkiej i zamienić ocalałych w całkowicie kontrolowaną armię niewolników, którzy nic nie posiadają są zniewoleni i śledzeni, śledzeni i monitorowani 24 / 7 wszędzie, nawet w swoich własnych domach, których oczywiście nie będą już posiadać”.

Przykładami innych takich punktów zapalnych w historii, które prowadzą do katastrofy, są zastrzelenie arcyksięcia Ferdynanda w Sarajewie, która wywołała początek I wojny światowej i wypowiedzenie wojny Niemcom przez Wielką Brytanię w 1939 roku, pod pretekstem, że zawarła ona pakt z Polską, ale to, co widzimy teraz, to o rząd wielkości wyższy i prawdziwie globalny charakter, aby nigdzie na Ziemi nie wydostać się z sieci.

„Wszystko zaczyna mieć sens dopiero wtedy, gdy zrozumiesz, że wszystko, co się wydarzyło i dzieje, jest wynikiem skrupulatnie zaplanowanej i złowrogiej akcji realizowanej przez wąską klikę gangsterów, którzy teraz kontrolują nasz świat.”

Tym razem wokół spustu następuje czasowe uwolnienie stosunkowo niegroźnego wirusa, który został mocno zahipnotyzowany przez media, aby uświadomić opinii publicznej, że jest on podobny do Czarnej Śmierci. Jeśli chodzi o czas uwolnienia wirusa i towarzyszącą mu histerię w mediach, było to zdeterminowane przez dwa czynniki. Pierwszym z nich było to, że sytuacja globalnego zadłużenia stała się krytyczna, a światowa gospodarka znalazła się na skraju załamania – potrzebowała kryzysu, aby zapewnić pretekst do kolejnej orgii tworzenia pieniądza, więc w marcu rozbiły się światowe rynki i zrzuciły winę na wirusa.

Sposób działania napadu nie mógł być prostszy. Ci, którzy maja wszystko pod kontrolą, załamują światową gospodarkę i zmuszają większość jej mieszkańców do ogromnego zadłużenia tylko po to, by przetrwać. Ci, którzy mają jakiekolwiek aktywa warte kradzieży, otrzymują wtedy ultimatum – oddają je, głodują lub są wysyłani do więzienia dla dłużników, co np. w USA będzie bez wątpienia oznaczało wykorzystanie rozległej sieci obozów FEMA.

Mniej więcej w tym czasie duża część światowej populacji uważana za nadwyżkę w stosunku do potrzeb i niepotrzebne obciążenie dla środowiska i uciążliwość będą zabijane (czyli zabijane) albo przez śmiertelne zastrzyki, albo przez głód…Obecnie prawie cała ludność świata nieświadomie angażuje się w rytuały okultystyczne, które mają na celu przeniesienie ich do nowej, podporządkowanej rzeczywistości.

Jest to pierwszy raz w historii świata… Ważne jest, aby zrozumieć, że ta wąska, ale niezwykle bogata i potężna klika na szczycie piramidy już kontroluje wszystko – Banki Centralne, w tym i w szczególności Fed, rządy, polityków i sądownictwo, które są prawie wszystkie „na sprzedaż”, duchowieństwo, media, itp. Nie kontrolują jeszcze całkowicie Internetu… ale pracują nad nim, a wkrótce zamkną to okno. Jeśli chodzi o ich cele, to w skrócie, mają wybić duży procent rasy ludzkiej i zamienić ocalałych w całkowicie kontrolowaną armię niewolników.

Ich wspaniałe plany obejmują także oczyszczenie terenów wiejskich a tych, którzy nie zdążą być poddani ubojowi selektywnemu, wysiedlenie do gett NWO .Poza prywatnymi posiadłościami NWO, które będą pełne armii służby i prywatnej ochrony. Ocalali mieszkańcy wsi po Wielkim Uboju będą zmuszeni i ostatecznie przymusowo usunięci do silnie sfotografowanych, wysoko położonych budynków mieszkalnych typu bokser w miastach, które być może będą musieli dzielić na zmianę z innymi, co ułatwi im nieposiadanie żadnej własności, być może w sposób japońskich „love hotels”.NWO jest zdania, że świat jest rażąco przeludniony, i mają rację, to jest, z masowo nadmiarem ludności kładąc miażdżący ciężar na ekosystemy planetarne.

NWO będzie wstawiać się i siłą zmniejszyć ich liczbę poprzez śmiertelne szczepionki z „kill switch” i dlatego szczepionki wirusowe będą obowiązkowe lub poprzez celowo wywołaną falę masowego głodu spowodowanego zakłóceniami w łańcuchu dostaw. Istnieją trzy duże powody wszystkich poważnych ograniczeń nałożonych w tym roku, które są następujące.

Eliminują one tak wiele ludzkich interakcji, jak tylko mogą, aby zniszczyć spójność społeczną, odizolować ludzi i uniemożliwić im wymianę myśli, a tym samym poznanie prawdy o co w tym wszystkim chodzi, zmniejszając tym samym szanse na powstanie i ewentualną rewolucję, a także na dobre osłabić ich psychicznie i fizycznie.

Dlatego też zamknęli wszystkie miejsca, w których ludzie się spotykają – bary, kawiarnie i puby, restauracje, siłownie, itp. a nawet galerie sztuki, kościoły i muzea, i sprawiają, że ludzie boją się wchodzić w interakcje za pomocą masek i antyspołecznego dystansu, itp. Szczególnie ważne jest, aby zaprzestać spotkań kościelnych, ponieważ ci z wiarą mają zasady i wierzą w coś większego niż oni sami, co daje im odwagę do działania, której wielu innym brakuje.

Dużym powodem blokady jest zniszczenie jak największej liczby małych firm w celu uzależnienia ludzi od zatrudnienia w dużych korporacjach, które kontrolują, lub od rządowych datków, takich jak oczekujący powszechny dochód gwarantowany, który otrzymasz tylko wtedy, gdy zachowasz się i zaakceptujesz wszystkie ich wytyczne.

NWO już teraz mówi o ludziach, którzy do 2030 roku nie będą niczego posiadać i będą szczęśliwi, a my już widzimy, jak do tego doprowadzą. Jak już wspomniano powyżej, zrobią to, rozbijając gospodarkę i zmuszając ludzi do zadłużania się tylko po to, aby przetrwać. Następnie przyjdą i złożą ci ofertę, której nie możesz odmówić, mówiąc: „Musisz spłacić ten dług, ale nie możesz, więc wyeliminujemy go za ciebie w zamian za całą twoją własność”.

Dzięki tej metodzie, będą mogli nabyć większość nieruchomości należących do ludzi w tym, co będzie największym skokiem wszechczasów. Niektórzy z Was być może widzieli już film WEF, który mówi o was .Nie będziesz posiadał niczego. I będziesz szczęśliwy, Zaczyna się od uśmiechniętego idioty, który wyraźnie przynajmniej posiada, lub przynajmniej wynajmuje, dobrą tubkę pasty do zębów. To, czego byliśmy świadkami w tym roku, to absolutne szaleństwo na skalę światową, a wszystko to rzekomo z powodu choroby, która nie różni się wiele od grypy i zabija mniej niż 1% jej ofiar, a nie ma praktycznie żadnego wpływu na młodych.

Byliśmy świadkami niszczenia społeczeństwa poprzez wymuszone zapobieganie interakcjom międzyludzkim, zamykanie barów, kawiarni i pubów oraz miliony wypędzonych z biznesu, zamykanie sal koncertowych i muzeów oraz rozgrywanie meczów piłkarskich przed pustymi stadionami. To czysty obłęd, a jednak do tej pory ludzie się z nim zgadzali z powodu prania mózgu i słabości. Zaczyna to mieć sens dopiero wtedy, gdy zrozumiesz, że wszystko, co się wydarzyło i dzieje, jest wynikiem skrupulatnie zaplanowanego i złowrogiego spisku realizowanego przez wąską klikę gangsterów.

Ich cele zostały określone powyżej, które obejmują eksterminację 70% lub więcej populacji i wypędzenie reszty do zaawansowanych technologicznie miejskich gett, która ma być hodowana jako niewolnicy, gdzie każdy ich ruch, a nawet myśli będą monitorowane i kontrolowane.

Udostępnij

WEDŁUG ELIT DO 2030 ROKU NIE BĘDZISZ POSIADAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY.

Globalna Świadomość6 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGWIEZDNE WOJNY – CZY ZIEMIA PROWADZI WOJNĘ Z OBCYMI RASAMI W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ ?Następny artykułNAJWIEKASZA OKULTYSTKA ŚWIATA I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WEDŁUG ELIT DO 2030 ROKU NIE BĘDZISZ POSIADAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?