Świat jest inny

OKULTYZM ELIT – LADY GAGA OPISUJE RYTUAŁ INICJACYJNY ILUMINATÓW.

OKULTYZM ELIT – LADY GAGA OPISUJE RYTUAŁ INICJACYJNY ILUMINATÓW.

Lady Gaga znana na całym świecie wokalistka, idol i mentor dla wielu, niedawno wyznała, że na początku swojej kariery muzycznej wezwała mroczną istotę do jej ciała w trakcie religijnej ceremonii. Lady Gaga wyznała oficjalne, że należy do mrocznego bractwa Illuminati, które zawładnęło jej duszą i przyczyniło się do choroby duchowej. Dziś żałuje, że kiedykolwiek zetknęła się z przedstawicielami tego bractwa i wreszcie, że do niego wstąpiła.

,,Myślę, że masz to, czego nam potrzeba. Czy chcesz posiąść wszystko, na czym ci teraz zależy? Zapytałam, o co mu chodzi, ale on tylko uśmiechnął się i powiedział: Wszystko. Powodzenie, sława, bogactwa i moc. Czy chcesz to wszystko? Patrzyłam na niego, jakby był ciemnym klejnotem, który wynurzył się z najgłębszego oceanu. Uklękłam na kolanach. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałem, że chcę tego wszystkiego.’’

Lady Gaga, cierpiąca na bolesny zespół fibromyalgia (FMS), twierdzi, że ​​jej długotrwała choroba jest skutkiem tego, iż ciemne siły manifestują się w jej ciele. Personel współpracujący przy licznych produkcjach video z Lady Gagą dowiedział się, że piosenkarka wielokrotnie w ostatnim czasie spotykała się z katolickim księdzem, aby omówić przeprowadzenie egzorcyzmu.

,,Byłam w ekstazie dookoła panowała miłość i burza oklasków niesiona z tłumu. Po koncercie wyszłam na zewnątrz odpalając jednego papierosa. Rozmyślałam przy tym, w jaki sposób zdobyć trochę więcej kokainy. Chciałam tylko poczuć się dobrze, w zasadzie lepiej niż kiedykolwiek. I właśnie w tym momencie ten człowiek, dziwny, początkowo wzbudził moją ciekawość, ale i strach, był jakiś nieokreślony.

Egzorcyzmu, który umożliwi pozbycie się z jej ciała, duszy i umysłu owej mrocznej istoty duchowej, którą zaprosiła do swojego ciała podczas Satanistycznego rytuału na początku kariery. Opisywała, jak po raz pierwszy została wprowadzona do Illuminati przez tak zwaną darowiznę duszy, która miała miejsce w klubie w Nowym Jorku, po wykonaniu Burlesque Show w 2006 roku.

Migają jasno jak gwiazda poranna, a następnie zaczynają popełniać samobójstwa lub niszczą się nadużywaniem substancji. Taki obraz odzwierciedla wielu przeszłych i teraźniejszych idoli, gwiazdorów, którzy wydaje się mają wszystko, są zawsze uśmiechnięci, gdy nagle okazuje się, że popełniają samobójstwo.

Otóż ten człowiek ubrany w czarny eleganci garnitur wyłonił się dosłownie znikąd i oparł o ścianę obok mnie a następnie powiedział do mnie: Myślę, że masz to, czego nam potrzeba. Czy chcesz posiąść wszystko, na czym ci teraz zależy? Zapytałam, o co mu chodzi, ale on tylko uśmiechnął się i powiedział: Wszystko. Powodzenie, sława, bogactwa i moc. Czy chcesz to wszystko? Patrzyłam na niego, jakby był ciemnym klejnotem, który wynurzył się z najgłębszego oceanu. Uklękłam na kolanach. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałem, że chcę tego wszystkiego.’’

Niedawno taka sytuacja miała miejsce w przypadku wokalisty zespołu Linkin Park. Lady Gaga ogłosiła niedawno, że planuje sprostać zbliżającej się trasie koncertowej w Europie. W ostatnim czasie Lady Gaga na Instagramie, zamieściła post zawierający zdjęcie samej siebie z krucyfiksem w ręku, bardzo wymowna fotografia.

Powiązań ludzi show biznesu z magią, okultyzmem a nawet z satanizmem jest bardzo wiele. Przypadek Katy Perry także budzi zainteresowanie, napiszemy o tym w przyszłości, niemniej jednak sprawa dotyczy, rzekomej śmierci tej wokalistki jeszcze w wieku 6 lat. Wówczas jej mama miała sprowadzić człowieka od magii, który przywrócił życie małej Katy, ale nie była ona już tym samym dzieckiem.

To tylko potwierdza źródła wielkich sukcesów, a ludzie się do tego tak rwą. Tak jest w muzyce, kinie, polityce, biznesie, medycynie, itd

Gaga mogła stworzyć muzykę, za którą stała się znana z najbardziej szanowanymi współpracownikami, producentami i promotorami w branży kolejce do pracy z nieznanym wokalistą klubowym .

W ciągu jednego roku była jedną z największych sprzedawców na świecie. “Jego obietnice szybko się spełniły.” “Na samym początku myślałam, że stworzyliśmy dobry zespół. Ale na krótko przedtem zacząłem cierpieć. “Gaga walczyła z siłami sprzecznymi, które walczyły o dominację od lat, a ona często walczy z nią w filmie dokumentalnym. Jedna strona jest napędzana, a gwizdek inny wydaje się zmagać się z “ciemnymi siłami” .

Gaga cierpiała na choroby fizyczne, fibromialgię, przewlekły stan bólowy, od lat, co jest fizyczną manifestacją jej walki, aby wydostać się z przemysłu muzycznego kontrolowanego przez Illuminati i złamać umowę z “ciemny księciem” “Mogą dać ci na chwilę szczególne uprawnienia, zewnętrzne piękno, talent i bogactwo … ale to nie trwa wiecznie “, powiedziała Gaga.

”Dlatego tak wielu ludzi, którzy ubierają się w sztukę ciemną, są tak nieszczęśliwi. Migają jasno jak gwiazda poranna, a potem zaczynają popełniać samobójstwa lub niszcząc się różnymi substancjami. Wyobraźcie sobie, że Lady Gada jest Ambasadorką Dobrej Woli Unicef. Jest to  honorowy tytuł organizacji Funduszu Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom (UNICEF).

Udostępnij

OKULTYZM ELIT – LADY GAGA OPISUJE RYTUAŁ INICJACYJNY ILUMINATÓW.

Globalna Świadomość7 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNAJWIEKASZA OKULTYSTKA ŚWIATA I KSIĘGI O SAMOZAGŁADZIE CYWILIZACJI.Następny artykułBELMONT – PRYWATNE MIASTO BILLA GATESA I PLANY EWAKUACJI ELIT.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OKULTYZM ELIT – LADY GAGA OPISUJE RYTUAŁ INICJACYJNY ILUMINATÓW.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?