extra-terrestrial

DOWÓDCY MARYNARKI WOJENNEJ ODTAJNIAJĄ PRAWDZIWE ZDJĘCIA UFO.

DOWÓDCY MARYNARKI WOJENNEJ ODTAJNIAJĄ PRAWDZIWE ZDJĘCIA UFO.

Poniższy zestaw obrazów uchwyconych kamerą dowódcy Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, może stanowić jeden z najlepszych dowodów, że zjawisko UFO nie tylko istniało, ale także było dokumentowane i badane przez główne inteligencje wojskowe tego kraju.

Byłym oficerem wojskowym marynarki wojennej, odpowiedzialnym za przeprowadzenie tych ważnych przecieków jest Graham Bethune. Podobnie jak Bethune, on i inni wysoko postawieni byli wojskowi czuli się zaangażowani w szerzenie prawdy w obliczu ograniczeń armii i postanowili ujawnić ważne objawienia, które wywołały wielkie kontrowersje.

Były wojskowy Graham Bethune, potwierdził, że obrazy zostały mu przekazane z pełnym zaufaniem przez jednego z jego najlepszych przyjaciół w wojsku, który wyznał mu, że we wszechświecie istnieją różne formy inteligencji i że już wielokrotnie odwiedzał naszą planetę. Zdjęcia te zostały uchwycone we wrześniu 1989 roku.

Fotografie UFO krążyły w mediach w zeszłym tygodniu, kiedy Dowódca Marynarki Wojennej USA zdecydował, że teraz jest czas na ujawnienie informacji niejawnych, głównie zdjęć, które posłużą jako potwierdzenie istnienia UFO.

W zeszłym tygodniu dowódca Marynarki Wojennej Graham Bethune zrobił zdjęcia startu UFO i kilku innych. Zdjęcia pochodzą z 1989 roku i są wstrząsające, ponieważ są rozpowszechniane przez media. Bethune jest obecnie na emeryturze i uważa, że prawda jest ważniejsza od jego pozycji i reputacji w Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych.

Niesamowite zdjęcia UFO przeciekły przez amerykańskiego kapusia wojskowego.
Bethune mówi, że zdjęcia są od bliskiej przyjaciółki. Ten przyjaciel, który prosi o anonimowość i utrzymuje ją, wysłał zdjęcia do Bethune, twierdząc, że spotkał się z inną formą inteligencji i zrobił te zdjęcia w tym czasie. W tym czasie zdjęcia zostały wykonane 27 września 1989 roku.

Historia jest taka, że 14 lipca 1989 r. fotograf jechał na obrzeża Nashville, przez nieznane wiejskie tereny miasta, chcąc zrobić zdjęcia nocnego nieba. Za linią drzew, fotograf zobaczył światło, które wydawało się aktywne i poruszające. Więc około 21:00 zatrzymał swój samochód i zabrał z bagażnika dwa modele aparatów fotograficznych. Jednym z nich był Canon AE-1, a drugim Canon T-90.

Lokalizacja zdjęć była gdzieś w okolicach Nashville, Tennessee. Zdjęcia pochodzą podobno z rekreacji teatralnej, w tym z rzeczywistego statku kosmicznego Obcych. Silne, okrągłe słupy światła opadają z jednostki, gdy wydaje się, że startuje lub ląduje.

Jako profesjonalny fotograf, przeniósł się na linię gór i drzew, aby uzyskać lepszy widok. Stamtąd zrobił niedawno opublikowane imponujące zdjęcia. Przewiduje, że był sześć mil stąd, ale wciąż ma niesamowite zdjęcia. W końcu wykorzystał resztę swojego filmu do zrobienia tych zdjęć. National UFO Center uważa, że te zdjęcia są prawdziwe, ponieważ film pokazuje centralny wyładunek do startu. Osoba przypisana do zdjęć pozostaje anonimowa, a zdjęcia te są badane i studiowane do dziś.

Szybko to ucichło, pamiętam jak widziałem te obrazy w latach 90-tych, kiedy narodził się Internet. Potem zupełnie o nich zapomniałem, aż do następnego miesiąca, kiedy przez przypadek znalazłem je ponownie.

Obecnie dostępne są 4 zdjęcia z tego wydarzenia. Myślałem, że one też zostały przeanalizowane i były w 100% legalne.

Myślę, że są to jedne, jeśli nie najlepsze serie zdjęć nocnych, jakie kiedykolwiek zrobiono. A historia o tym, skąd się wzięły, również dodaje wagi.

Zgodnie z dostępnymi informacjami zdjęcia te zostały wykonane w Nashville, Tennessee. Organizacja NUFORC, zajmująca się poważnym i naukowym badaniem zjawiska UFO, potwierdziła, że obrazy te są naprawdę autentyczne.

UFO-Nashville Zgodnie z zeznaniami anonimowego świadka, obrazy te zostały uchwycone podczas jazdy jego pojazdu w okolicach Nashville, bardzo blisko terenów wiejskich. Zdumiewające UFO znajdowało się wśród drzew z założonymi pędnikami i świadek zdołał je sfotografować aparatem Canon AE-1.

Dowody te, mogłyby stanowić jeden z najważniejszych elementów akredytujących i poświadczających fakt, że zjawisko UFO było i jest obecne wśród nas, jednak z jakiegoś powodu nie wychodzi to na jaw.

Udostępnij

DOWÓDCY MARYNARKI WOJENNEJ ODTAJNIAJĄ PRAWDZIWE ZDJĘCIA UFO.

Globalna Świadomość16 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPAPIRUSY TULLI – EGIPSKIE MANUSKRYPTY OPISUJĄCE SPOTKANA Z UFO UKRYWANE PRZEZ WATYKAN.Następny artykułMISJA ”CLEMENTINE” – TAJNE BAZY I WYBUCHY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DOWÓDCY MARYNARKI WOJENNEJ ODTAJNIAJĄ PRAWDZIWE ZDJĘCIA UFO.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?