extra-terrestrial

TELEWIZJA ZHAKOWANA NA ŻYWO W 1977 ROKU – TAJEMNICZY PRZEKAZ OD OBCYCH Z OSTATNIM OSTRZEŻENIEM.

TELEWIZJA ZHAKOWANA NA ŻYWO W 1977 ROKU – TAJEMNICZY PRZEKAZ OD OBCYCH Z OSTATNIM OSTRZEŻENIEM.

W listopadzie 1977 roku nastąpiła przerwa w transmisji (telewizyjnej) w części południowej, południowo-wschodniej i południowo-zachodniej Anglii. Właścicielem licencji na tę usługę była telewizja Southern Television, której siedziba główna mieściła się w Southampton i Dover i nadawana była między innymi przez nadajniki w Dover, Bluebell Hill i Hannington.

Popularny klip, który można dziś znaleźć w całym Internecie, pokazuje prezenterkę wiadomości Southern TV, Andrew Gardnera, przekazującego wiadomości dnia, kiedy nagle telewizory oglądających stały się rozmazane i chwiejne, a transmisja została zastąpiona zniekształconym głosem który dostarczył wiadomość przez około sześć minut.

Wydarzenie wywołało panikę, było szeroko opisywane w gazetach w wielu krajach, głównie w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

To, co mnie interesuje w tej sprawie, to fakt, że nigdy nie został rozwiązany. Po prostu przyjęto, że stacja została „zhakowana” i był to jakiś żart. Myślę sobie, jak trudno byłoby coś takiego zrobić w 1977 roku? To musiało nie być łatwe w tamtych czasach, biorąc pod uwagę fakt, że technologia nie była zbyt zaawansowana, to nie jest tak, że można to zrobić w kilka minut z laptopem. Jak w tym czasie można zablokować sygnał telewizyjny i zastąpić dźwięk i obraz własnym? Nie znam odpowiedzi na to pytanie ani czy jest to możliwe i / lub jak trudne byłoby to w tamtym czasie.

Wiadomość z audycji brzmi następująco:

Mówi do ciebie głos Vrillon, ​​przedstawiciel Ashtar Galactic Command. Przez wiele lat widzieliście nas jako światła na niebie. Rozmawiamy z wami teraz w pokoju i mądrości, tak jak robiliśmy to z waszymi braćmi i siostrami na całej tej planecie Ziemi. Przychodzimy, aby ostrzec cię przed przeznaczeniem twojej rasy i twojego świata, abyś mógł przekazać swoim bliźnim drogę, którą musisz obrać, aby uniknąć katastrofy, która zagraża twojemu światu i istotom na naszych światach wokół ciebie.

Dzieje się tak, abyście mogli uczestniczyć w wielkim przebudzeniu, gdy planeta przechodzi w Nową Erę Wodnika . New Age może być czasem wielkiego pokoju i ewolucji dla waszej rasy, ale tylko wtedy, gdy wasi władcy zostaną uświadomieni o siłach zła, które mogą przyćmić ich wyroki.

Nie ruszaj się i słuchaj, bo twoja szansa może się nie powtórzyć. Cała twoja broń zła musi zostać usunięta. Czas konfliktu już minął i rasa, której jesteście częścią, może przejść do wyższych etapów swojej ewolucji, jeśli okażecie się godni, aby to zrobić. Masz niewiele czasu, aby nauczyć się żyć razem w pokoju i dobrej woli. Małe grupy na całej planecie uczą się tego i istnieją po to, aby przekazać wam wszystkim światło wschodzącego New Age.

Możesz zaakceptować lub odrzucić ich nauki, ale tylko ci, którzy nauczą się żyć w pokoju, przejdą do wyższych sfer duchowej ewolucji. Usłysz teraz głos Vrillona, ​​przedstawiciela Ashtar Galactic Command, przemawiającego do ciebie. Pamiętaj też, że w twoim świecie działa wielu fałszywych proroków i przewodników. Wyssą z ciebie twoją energię – energię, którą nazywasz pieniędzmi i skierują ją na złe cele, aw zamian dadzą ci bezwartościowe żużle.

Twoje wewnętrzne boskie ja ochroni cię przed tym. Musisz nauczyć się wrażliwości na wewnętrzny głos, który może ci powiedzieć, co jest prawdą, a co pomieszaniem, chaosem i nieprawdą. Nauczcie się słuchać głosu prawdy, która jest w was, a poprowadzicie się ścieżką ewolucji. To jest nasza wiadomość dla naszych drogich przyjaciół. Obserwowaliśmy, jak wzrastasz przez wiele lat, tak jak i ty obserwowałeś nasze światła na niebie.

Wiecie teraz, że jesteśmy tutaj i że na waszej Ziemi i wokół niej jest więcej istot, niż przyznają wasi naukowcy. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni Tobą i Twoją drogą do światła i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc. Nie bójcie się, starajcie się tylko poznać siebie i żyjcie w harmonii z drogami waszej planety Ziemi.

My, członkowie Ashtar Galactic Command, dziękujemy za uwagę. Opuszczamy teraz płaszczyznę twojego istnienia. Błogosławieństwo najwyższej miłości i prawdy kosmosu.

Inżynierowie telewizyjni próbowali dotrzeć do sedna przerwy i zatrzymać ją, ale bezskutecznie. Nikt nigdy nie przyznał się do odpowiedzialności za to wydarzenie, a odcinek wiadomości tego dnia pozostaje ciekawą nierozwiązaną tajemnicą, która nigdy nie zostanie wyjaśniona.

Dochodzenie w tej sprawie zostało wszczęte przez Independent Broadcasting Authority, ale trudno jest znaleźć wyniki. IBA została zastąpiona w 1991 r. Przez Niezależną Komisję Telewizyjną, która sama przestała istnieć w 2003 r., Kiedy ona i inne organy zostały włączone do nowego regulatora nadawania Ofcom.

David Barnett, dziennikarz z Independent stwierdza :

Zapytałem Ofcom, ale oczywiście nie przechowują zapisów innych ciał, które miały miejsce w przeszłości. Zwrócili uwagę, że celowa ingerencja w brytyjską infrastrukturę telewizyjną i radiową jest niezgodna z prawem i może wpływać na innych, którzy muszą korzystać z ważnych fal radiowych – takich jak służby ratunkowe.

Czy „Federacja Galaktyczna” naprawdę istnieje? 

Pomysł, że istnieje jakaś „galaktyczna federacja” ras, które reprezentują dobroczynną siłę w naszej galaktyce lub wszechświecie, nie jest nowym pomysłem. Kanalerzy, ci, którzy twierdzą, że są w telepatycznej komunikacji z różnymi grupami istot pozaziemskich, przekazują ten pomysł rasie ludzkiej przez wiele dziesięcioleci. 

Pomysł ten pojawił się ostatnio ponownie, gdy Haim Eshed, były szef izraelskiej dyrekcji kosmicznej Ministerstwa Obrony, były generał i szanowany profesor stwierdził, że Stany Zjednoczone i Izrael utrzymują kontakt z inteligentnymi istotami pozaziemskimi od dłuższego czasu. W szczególności odniósł się do „Federacji Galaktycznej”, podkreślając, jak czekają oni na ewolucję ludzkości i że nie jesteśmy do końca gotowi na kontakt. Ten sentyment odzwierciedla przesłanie z powyższej transmisji. 

Historia została podjęta przez wiele mediów głównego nurtu, większość z nich przedstawiła historię z kpiną, a niektóre z nich sugerowały, że Eshed stracił swoje kulki. Uważam to za interesujące, biorąc pod uwagę fakt, że media głównego nurtu niedawno opublikowały różne artykuły w wielu mediach , traktując kwestię UFO i możliwości pozaziemskiej inteligencji dość poważnie, w tym CNN . Warto zauważyć, że historia o rzekomych istotach pozaziemskich, zachęcających nas do zjednoczenia się, jest całkowicie wyśmiewana, ale inne incydenty z odrobiną nastawienia na zagrożenie są traktowane całkowicie poważnie.

Według pułkownika Rossa Dedricksona, który był odpowiedzialny za utrzymanie zapasów broni jądrowej dla Komisji Energii Atomowej USA, Stany Zjednoczone próbowały zdetonować broń jądrową na Księżycu do celów naukowych i pomiarów. Twierdził, że istoty pozaziemskie „zniszczyły broń”, zanim dotarła na Księżyc, i że detonacja jakiejkolwiek broni nuklearnej w kosmosie przez jakikolwiek rząd Ziemi „była nie do zaakceptowania przez istoty pozaziemskie, co było wielokrotnie demonstrowane”.

Były kanadyjski minister obrony Paul Hellyer stwierdził kiedyś, że „dziesiątki lat temu goście z innych planet ostrzegali nas przed kierunkiem, w którym zmierzamy i oferowali pomoc”.

Istnieją wypowiedzi „wiarygodnych” ludzi z bardzo interesującym doświadczeniem, które również pochodzą sprzed dziesięcioleci. Powyżej znajduje się kilka z wielu przykładów. Ponadto nagrania wideo, zdjęcia, dane śledzenia radarowego i zeznania agencji wojskowych dotyczące istnienia UFO są w tym momencie ponownie dość popularne.

Dyskusja na temat istot pozaziemskich i tego, czy są one życzliwe, czy wrogie, jest ogromną dyskusją, której wolałbym nie wdawać się w ten artykuł, biorąc pod uwagę fakt, że chciałem tylko opowiedzieć historię przypuszczalnej wiadomości przerywającej transmisję, a ja ” omawiałem to w wielu innych moich artykułach , takich jak ten . Będąc badaczem tego tematu od ponad 15 lat, mogę powiedzieć, że istnieje ogromna ilość informacji do przeszukania, od udokumentowanych przypadków UFO po rzekome bliskie spotkania i doświadczenia, które setki tysięcy, jeśli nie miliony ludzi miały z istoty z innych planet.

Jasne, może nie być wyraźnych dowodów na istnienie „galaktycznej federacji”, ale istnieją „liczne dowody na to, że… cywilizacje odwiedzają nas od bardzo dawna” (były profesor fizyki NASA Astronauta i Princeton, Brian O’leary ). Istnieją dobre dowody na zjawisko UFO i stojącą za nim hipotezę pozaziemską, a wiele osób każdego dnia budzi się do tej świadomości.

Ten temat zmusza nas do otwarcia się na szerszy pogląd na rzeczywistość i porzucenia systemów przekonań, których trzymaliśmy się przez długi czas. Rodzi pytania o nas, dlaczego żyjemy tak, jak żyjemy, o kosmosie i naturze rzeczywistości. Dotyka historii, nauki, metafizyki, ekonomii, edukacji i wszystkich systemów na naszej planecie. Co najważniejsze, poszerza ludzką świadomość do poziomu, którego jeszcze nie doświadczyliśmy, a który sam w sobie będzie manifestował nowe ludzkie doświadczenie, gdy zbliżamy się do „ostatecznej granicy”.

Jeśli chodzi o przesłanie, niezależnie od tego, czy wierzysz, że pochodziło od istoty pozaziemskiej, czy przedstawiciela jakiejś galaktycznej federacji, jestem pewien, że zgodzisz się, że ludzkość naprawdę musi się zjednoczyć. Aby przynieść pokój na świecie, musimy nim być. 

Musimy przestać przekazywać naszą moc w ręce tych, którzy nie chcą dobra ludzkości, musimy „obudzić się” i zobaczyć, jak naprawdę działa nasz świat i dlaczego nie musi tak być. Problemem nie jest znalezienie rozwiązań, ponieważ one istnieją, więc zadaj sobie pytanie, co powstrzymuje ludzkość przed wdrożeniem tych rozwiązań? 

Dlaczego działamy z miejsca, które pragnie władzy, kontroli i zysku? Dlaczego nie z miejsca miłości, zrozumienia i chęci robienia tego, co najlepsze dla ludzkości. 

Czy nasz system polityczny jest rzeczywiście miejscem, do którego należy się zwrócić w celu wprowadzenia znaczących zmian? Dlaczego zawsze walczymy ze sobą i jesteśmy rozdzieleni w naszych przekonaniach na temat tego, co dzieje się na naszej planecie? Dlaczego kontrowersyjne tematy i obawy podnoszone przez wielu zawsze są wyśmiewane i uważane za teorię spiskową? Dlaczego mamy tyle problemów z komunikowaniem się i rozumieniem? Potrzebujemy zmiany w ludzkiej świadomości.

https://www.youtube.com/watch?v=hhNriwaMTQE&fbclid=IwAR2E2j_NVN2lRA5flajLxaXVwvj-_hPmcZSOK6_i2c1twg8rrvfykwoSTG4&ab_channel=RukiTheDreamerOfficial

Udostępnij

TELEWIZJA ZHAKOWANA NA ŻYWO W 1977 ROKU – TAJEMNICZY PRZEKAZ OD OBCYCH Z OSTATNIM OSTRZEŻENIEM.

Globalna Świadomość18 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułEGIPSKIE KORZENIE CHRZEŚCIJAŃSTWA I TAJEMNICA MODLITWY ”OJCZE NASZ”.Następny artykułNAWIA I WYRAJ – SŁOWIAŃSKIE ZAŚWIATY. GDZIE TRAFIALI NASI PRAOJCOWIE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TELEWIZJA ZHAKOWANA NA ŻYWO W 1977 ROKU – TAJEMNICZY PRZEKAZ OD OBCYCH Z OSTATNIM OSTRZEŻENIEM.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?