extra-terrestrial

PROJEKT ”SECRET ORION” – SYMULOWANE PORWANIA UFO ORGANIZOWANE PRZE CIA.

PROJEKT ”SECRET ORION” – SYMULOWANE PORWANIA UFO ORGANIZOWANE PRZE CIA.

W całej historii dziedziny ufologii oraz badań hipotezy pozaziemskiej bez wątpienia występowało mnóstwo dezinformacji. Ci, którzy zanurkowali w głębiny ufologii, wiedzą o tym najlepiej, ponieważ dobrze udokumentowano, że ”ludzie z zewnątrz” z agencji wywiadowczych i rządów przeniknęli w tą dziedzinę w celu oszukania naukowców i ludzi zainteresowanych tym tematem z jednego prostego powodu, aby trzymajcie ich z dala od prawdy.

Oprócz tych kampanii dezinformacyjnych, które wydają się nadal działać dzisiaj, od dawna istnieje „oficjalna kampania wyśmiewania i tajności” Dlatego zachęcam wszystkich czytających, którzy zagłębiają się w ten temat, aby trzymali się faktów, danych i dowodów, zamiast rozważać pozornie dziwaczne twierdzenia, których w żaden sposób nie można zweryfikować.

Projekt ”secret Orion”

Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na dr. Jacquesa Vallee , który posiada tytuł magistra astrofizyki i doktorat. w informatyce. Temat UFO po raz pierwszy zwrócił jego uwagę jako astronom w Paryżu. Później został bliskim współpracownikiem J. Allena Hynka z Projektu Blue Book i napisał kilka książek na temat zagadki UFO. Obecnie jest inwestorem venture capital mieszkającym w San Francisco.

Vallée współtworzył pierwszą komputerową mapę Marsa dla NASA w 1963 roku. Później pracował w sieciowym centrum informacyjnym dla ARPANET, prekursora nowoczesnego Internetu, jako inżynier sztabowy w Centrum Badań Rozszerzających SRI International pod kierownictwem Douglasa Engelbarta.

Jest naukowcem, który miał bardzo interesujące życie, delikatnie mówiąc, jeśli chodzi o badanie tematu UFO. Miał kontakt i spotkał się z większością ekspertów w tej dziedzinie, politykami z całego świata, wysokiej rangi wojskowymi i nie tylko.

Jego podróż w ten temat doprowadziła go do zbadania niezliczonej liczby opisów przypadków dotyczących UFO i rzekomych istot pozaziemskich, był on głównym graczem, jeśli chodzi o przybliżenia tego nurtu społecznością naukowym. W swojch czasach był w dużej mierze wyśmiewany.

Valle jest jednym z wielu, którzy napisali i udokumentowali zaskakujące dowody na to, że dobrze skonstruowane oszustwa i manipulacje medialne wprowadziły badaczy UFO w błąd, odwracając ich od samego zjawiska UFO, tego, co naprawdę się dzieje.

W jednej ze swoich ostatnich książek, Forbidden Science 4 , dzieli się zapisem ze swoich prywatnych badań nad niewyjaśnionymi zjawiskami między 1990 a końcem tysiąclecia, podczas których podróżował po całym świecie, wykonując swoją pracę zawodową jako inwestor w zaawansowane technologie. To trochę pamiętnik, dokumentujący jego doświadczenia i spotkania próbując zbadać i zgłębić to zjawisko.

We wpisie z marca 1992 roku Valle pisze:

Mam dokument potwierdzający, że CIA symulowało porwania przez UFO w Ameryce Łacińskiej (Brazylia i Argentyna) jako eksperymenty wojny psychologicznej.

Czytanie tego wersetu z jego książki skłoniło mnie do powrotu do wcześniejszej części jego książki, kiedy wspomina o jednej z wielu rozmów, które odbył z Ronem Blackburn :

Podczas lunchu z pułkownikiem Ronem Blackburnem (Siły Powietrzne) w Gatehouse w Palo Alto, ujawnił, że grupa „Secret Onion” rozpoczęła działalność w 1985 roku w tajnej jednostce znajdującej się w jego piwnicy w Lockheed Skunk Works. Pułkownik John Alexander przyniósł mu listę osób z wewnętrznego kręgu. 4 maja miel wyruszyć do Nowego Meksyku, w górę płaskowyżu – podobno na spotkanie z kosmitami.

Warto zauważyć, że pułkownik John Alexander Army pisze o Blackburn w swojej książce „UFO, mity, spiski i rzeczywistość”.

Wśród osób, które spotkałem, był dr Ron Blackburn, emerytowany podpułkownik Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, który wtedy pracował w Lockheed Skunk Works w Burbank. To Blackburn jako pierwszy zapytał mnie, czy kiedykolwiek słyszałem o niesławnej Strefie 51. We wczesnych latach osiemdziesiątych obiekt ten nie był jeszcze szeroko znany w wojsku, a co dopiero w opinii publicznej, mimo że funkcjonował od dziesięcioleci… Obszarem wspólnego zainteresowania między mną a Blackburn było zjawisko UFO.

Omówiliśmy wiele możliwości związanych z tym, kto może kierować badaniami UFO. Oboje myśleliśmy, że jest jakaś organizacja, prawdopodobnie w ramach Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, która ponosi za to odpowiedzialność. Byliśmy doskonale świadomi wszystkich dominujących historii i plotek. Zakładaliśmy, że Roswell było prawdziwym wydarzeniem UFO.

W maju 1990 roku, Valle pisze o Blackburn:

Jestem przekonany, że rząd pracuje nad UFO, powiedział mi. „Jakie są szanse, że niektórzy świadkowie zostaną oszukani przez efekty specjalne wywołane wojną psychologiczną?” Sprzeciwiłem się. Myślenie o przypadkach takich jak Bentwaters w Wielkiej Brytanii czy Cergy-Pontoise we Francji. „Są całkiem niezłe” – przyznał. „Załóżmy, że przez tydzień świecisz ludziom w oczy laserem podczerwieni; nie zaszkodzi im, ale może wywołać halucynacje. Przeprowadzono eksperymenty, w których wysyłasz wiązkę mikrofal przez czyjś mózg; odbierasz przesyłany wzór energii. Możesz w ten sposób wpływać na ludzi, a nawet sprawić, by usłyszeli. Użyto również hologramów.

Warto zwrócić uwagę na rozmowę, którą Valle odbył z Blackburn w 1990 roku, a następnie w 1992 roku pisze, że otrzymał dokument, że CIA była zaangażowana w inscenizację UFO (porwania przez kosmitów). Połącz te informacje z informacją Blackburn, że użyto hologramów i istnieje technologia do wywoływania stanów „halucynacyjnych”.

To tylko jeden z wielu przykładów i dowodów, które wielu badaczy w tej dziedzinie wskazuje na sugerowanie, że z nieznanych powodów zdarzają się inscenizowane porwania i że trwa to do dziś. Nie jest też zaskakujące, jeśli odważyłeś się podążać drogą taktyki kontrolowania umysłu CIA, programów takich jak MK ultra i ich chęć manipulowania percepcją mas w odniesieniu do różnych tematów. Nie jest to zaskakujące, jeśli spojrzysz na ”czarne projekty” które są znacznie bardziej zaawansowane niż świat głównego nurtu pod względem technologii.

Tak sprawę opisuje Dr David Jacobs, emerytowany profesor uniwersytetu, jest jednym z wielu ekspertów, którzy dokonali hipnotycznej regresji ludzi, którzy twierdzą, że mieli doświadczenia uprowadzeń przez ET. Po przebadaniu tysięcy ludzi wszyscy mają tę samą historię. Wielu z nich było poddawanych dziwnym zabiegom. Czy wiele z tych eksperymentów z wymuszonymi porwaniami może być po prostu czarnymi projektami prowadzonymi przez nieuczciwe agencje rządowe?

Krążą historie o tymże Eisenhower zawarł umowę z pewnymi pozaziemskimi grupami, które mogą uprowadzać pewną liczbę ludzi w celu wymiany technologii. Opierając się na idei, że przymusowe uprowadzenia mogą być operacjami wojskowymi, to rzekome spotkania z UFO można kwestionować.

Może to wyjaśniać, dlaczego istnieje cały szereg ludzi, którzy twierdzą, że mieli doświadczenie z istotami pozaziemskimi, ale doświadczenia te nie obejmowały wymuszonych uprowadzeń, ale raczej proste doświadczenia kontaktowe. Pamiętaj, kluczowy niuans jest taki, że mówimy o kontaktach między ludźmi i istotami pozaziemskimi, a nie przymusowych porwaniach, które często mają formę agresywną.

Można natknąć się na pracę wielu osób, które przeprowadzały wywiady z porwanymi, i na podstawie ich doświadczeń wydaje się, że jest tam również element wojskowy lub poczucie obecności personelu wojskowego występującego jako „Obcy”.

Jak głęboko sięga dezinformacja?

Richard Doty jest również wielokrotnie wymieniany w książce Valle’a. Jest emerytowanym oficerem śledczym Sił Powietrznych (AFSIO), a jego praca polegała na rozpowszechnianiu dezinformacji na temat UFO podczas jego pracy w Siłach Powietrznych. Szerzenie dezinformacji na temat UFO nie jest tajemnicą, a w przypadku Doty’ego przyznał się, że wraz z kolegami infiltruje kręgi alternatywne, aby karmić ufologów i dziennikarzy kłamstwami i półprawdami, tak aby nigdy nie dotarli prawdy.

Ten artykuł nie ma na celu poddania w wątpliwość samego zjawiska, a także hipotezy życia pozaziemskiego. Wiarygodne informacje dotyczące obserwacji, wyszukiwania wypadków oraz możliwych ciał i doświadczeń w kontakcie z „kosmitami” są dostępne i można je zbadać. Biorąc to pod uwagę, istnieje oczywiście wiele dezinformacji, śmiesznych twierdzeń, a także szarlatanów, którzy rozpowszechniają kłamstwa i fałszywe historie w celu zarobienia pieniędzy, a może zrobienia tego, co kiedyś zlecono Doty’emu, rozpowszechniać dezinformację.

Istnieje poważne prawdopodobieństwo, że od lat odwiedzają nas istoty z innych cywilizacji… To powinno być przedmiotem rygorystycznych badań naukowych, a nie tematem dla tabloidów.

Udostępnij

PROJEKT ”SECRET ORION” – SYMULOWANE PORWANIA UFO ORGANIZOWANE PRZE CIA.

Globalna Świadomość29 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMASOŃSKI FILM ”TENET” – TAJEMNICA GLOBALNYCH PORTALI CZASOWYCH.Następny artykułCZARNOGŁOWI – PRAWDZIWI STRAŻNICY BRAM TAJEMNEJ WIEDZY.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROJEKT ”SECRET ORION” – SYMULOWANE PORWANIA UFO ORGANIZOWANE PRZE CIA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?