Przekraczając Rubikon

PROJEKT ” RABE NEU” I ”SMARTDUST” – WOJNY Z ZATOCE PERSKIEJ JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY DLA BRONI ”MIND CONTROL”.

PROJEKT ” RABE NEU” I ”SMARTDUST” – WOJNY Z ZATOCE PERSKIEJ JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY DLA BRONI ”MIND CONTROL”.

Amerykańska broń do kontroli umysłu została użyta przeciwko Irackim żołnierzom. Zostało to odnotowane w Washington Post i zacytowane przez Chińską stację telewizyjną CCTV7, która zrobiła reportaż z udziałem Armii Ludowo-Wyzwoleńczej Chin.

Program zajmujący się systemami uzbrojenia wyemitowany przez CCTV7 powstał przy użyciu zawodowych wojskowych, w pełni wyposażonych i uzbrojonych.

W programie wymieniono niezwykle ważną rzecz, że cele na których dokonuje się eksperymentów z nowymi broniami (neuronalnymi) są zazwyczaj skrycie wybierane.

Washington Post – Wojskowy cotygodniowy korespondent niedawno przekazał poufną wiadomość ujawnioną przez Pentagon i CIA, w którym stwierdza się, że w godzinach wieczornych 23 października 2007 roku w północnym Iraku wojska amerykańskie były zaangażowane w zaciętych walkach z wojskami przeciwnika. Dodatkowe amerykańskie oddziały rozmieszczone na polach walki wykorzystywały stacjonarne urządzenia o rozmiarach komputera PC, ich działania były wycelowane we wroga. Natychmiast wrogie oddziały zbrojne uklęknęły na ziemi i poddały się.

W dniu 2 listopada w mieście Sdr w Bagdadzie uzbrojeni żołnierze, którzy walczyli wytrwale z wojskami USA zbiorowo porzucili swoją broń i zniknęli w tajemniczych okolicznościach w ciągu nocy. To wydarzenie które można zobaczyć tylko na filmach sci-fi miało miejsce na prawdziwym polu walki z prawdziwymi żołnierzami. To jest naprawdę niesamowite!

W jaki sposób te urzadzenia przejmują kontrole nad umysłami swoich celów?

Jakie są zasady działania kryjące się za tajemniczymi brońmi do kontroli umysłów?

Zasada działania użytej broni kontroli umysłu polega na wytworzeniu silnej halucynacji w umysłach określonych obiektów (ludzi), spowodowano w oddziałach wroga działania przesyłając je sygnałami z zewnątrz prosto do ich umysłów, mogą to być nawet myśli o działaniu zwalczającym własne oddziały, czyli niezgodne z własnym interesem, albo kapitulacja. W przeciwieństwie do konwencjonalnych bitew z użyciem artylerii i karabinów, walki z użyciem kontroli umysłu są „cichymi walkami”. Chociaż bez obronnych eksplozji, bronie do kontroli umysłów w swej „cichej wojnie” mogą być równie skuteczne.

Bronie do kontroli umysłów mogą zostać zaklasyfikowane do 3 kategorii: elektromagnetyczne, akustyczne oraz optyczne (lasery). Elektromagnetyczne bronie mogą być następnie zaklasyfikowane jako: pola elektryczne, pola magnetyczne, mikrofalowe oraz pozostałe elektromagnetyczne bronie. Bronie akustyczne mogą zostać zaklasyfikowane jako infradźwiękowe, lub ultradźwiękowe. Laserowe bronie korzystają głównie z częstotliwości promieniowania ultrafioletowego lub wyższego, jako bronie wiązkowe laserowe.

Podczas zimnej wojny Rosja i kraje bloku wschodniego zajmowały się maksymalizowaniem efektów broni energii skierowanej (tzw. ‘nie’śmiercionośnych). Na przykład polegało to na przytłoczeniu ogromem natarczywych informacji prosto do mózgu określonej osoby, na przykład przesłanie specjalnie obrobionych myśli od których oczekiwano że dana osoba dokona samobójstwa.

Jednakże w ostatnich udoskonaleniach broni kontrolującej umysły ich zastosowania wydają się bardziej humanitarne. Przełączają wrogów w sojuszników (sic!!), aby wojska nieprzyjacielskie poddały się bez potrzeby zabijania ich. Z drugiej strony zagrożenia wynikające z potencjału do nadużyć broni kontrolujących umysły skupia na sobie większy niepokój o czym alarmują naukowcy. Jeśli bronie kontrolujące umysł zostaną nadużyte, mogą w zasadzie kontrolować ludźmi wewnątrz prywatnych posesji, lokali publicznych, budynków przemysłowych, wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej czy też w prywatnym pojeździe.

Potajemnie selekcjonowane ofiary kontroli umysłu mogą być obiektem tych technologii a w skutek napromieniowania mogą wystąpić u nich objawy broni chemicznej i biologicznej. Po dłuższej ekspozycji cel ataku może zostać odizolowany ze społeczeństwa z powodu zmian w zachowaniu, może osłabnąć system immunologiczny lub wystąpią zawirowania przeróżnych stanów chorobowych, nawet śmierć.

W 1979 roku były Związek Radziecki broniom infradźwiękowym i elektromagnetycznym nadał kategorie broni masowego rażenia, później rządy krajów zachodnich przyjęły podobne stanowisko, obiecując wstrzymanie rozwijania podobnych typów uzbrojenia. Z powodu „nieprawdopodobnej siły” leżącej w potencjale broni do kontroli umysłów, wiele krajów chciało rozwijać tego typu bronie.

Podobnie jak w przypadku broni atomowej, jeśli systemy do kontroli umysłu zostaną odpowiednio dopracowane, powstanie ryzyko jej rozpropagowania bez jakiejkolwiek kontroli. Jeśli terroryści uzyskają dostęp do technologii kontrolującej umysły, skutki będą wręcz niszczycielskie. Z drugiej zaś strony jeśli technologia kontroli umysłu jest użyta rozważnie i odpowiedzialnie, wtedy pomoże w promowaniu pokoju między narodami i wśród ludzkości.

Jest jeden dokument do którego chcemy się odwołać jest przekazywany z ręki do ręki w Niemczech, jest napisany po niemiecku, autor tego dokumentu był dyrektorem technicznym instytutu, który pracował nad Smart Dust – inteligentnym pyłem. Chorował na raka i miał 3-4 miesiące życia przed sobą zanim rak by go zabił i żałował rzeczy, które zrobił w ciągu swojego życia. Zdał sobie sprawę, że pieniądze, które za to otrzymał były niewiele warte, a rzeczy, które robił nie były zbyt przyjazne, miłe więc przelał na papier techniczną koncepcję, dołączył wystarczającą ilość informacji aby móc udowodnić, że to istnieje.

To co on opisał było głównie adresowane nie do ogólnej widowni jak ta, lecz raczej do społeczności zajmującej się wywiadem, która na pewno wysłucha tej lekcji. Tytuł projektu to „Rabe neu” po niemiecku a Raven new po angielsku coś typu „ty wiesz, że my wiemy co ty robisz”. On ujawnił kilka rzeczy dotyczących tego projektu, których nawet osoby zatrudnione w tym projekcie nie wiedziały i jest to przekaz kierowany do służ specjalnych, społeczności wywiadowczej bo wy powinniście wiedzieć, że coś jest nie tak z tym projektem. On mówi o inżynierii genetycznej, wcześniej chcę wspomnieć o kilku rzeczach o których on też mówił.

Chcę wam dać możliwość ogólnego spojrzenia na możliwości inżynierii genetycznej, które są publicznie udostępnione i znane W inżynierii genetycznej można stworzyć DNA, które jest pełną informacją genetyczną, podobnie jak w komórce i można rozdzielić helisę na pół i mieć tylko połowę struktury, tylko jedną jej stronę spirali i to jest RNA W inżynierii genetycznej to jest bardzo mądre, że operuje się na RNA bo ono ma pełne funkcje, ale nie psuje następnego pokolenia więc oni lubią tak nad tym pracować. Można manipulować genami nie niszcząc ich i nie ryzykując w przyszłości. 

Jeśli przeniesiesz to DNA i RNA do ludzkiego ciała MOŻESZ PRZY POMOCY SYGNAŁU RADIOWEGO AKTYWOWAĆ TO Z ZEWNĄTRZ ABY WYPRODUKOWAĆ SUBSTANCJĘ – JAKĄKOLWIEK CHCESZ, LUB ABY WYPRODUKOWAĆ ŚWIATŁO JAKIEKOLWIEK CHCESZ. ŚWIATŁO JEST EMOCJĄ, ŚWIATŁO JEST MYŚLĄ, ŚWIATŁO JEST WSZYSTKIM CO CZUJEMY, CZEGO DOŚWIADCZAMY JAKO SIEBIE, A SUBSTANCJA MOŻE ZROBIĆ KAŻDĄ RZECZ W NAS, MOŻE POWOLI NAS TRUĆ, MOŻE NAS TEŻ ZABIĆ NATYCHMIAST I JEST TO PROCES KONTROLOWANY PRZEZ CZĘSTOTLIWOŚĆ RADIOWĄ BEZ RYZYKA ŻE ZOSTANIE TO PRZYPADKIEM URUCHOMIONE BEZ ŚWIADOMEJ DECYZJI.

W PLANIE BYO ABY TEN SMARTDUST ZJANDOWAŁ SIĘ POWIETRZU OD 2003 ROKU W EUROPIEDRUGA WOJNA W IRAKU, OSTATNIA WOJNA W IRAKU BYŁA PROWADZONA TYLKO PO TO ABY TESTOWAĆ TEN SYSTEM, TO BYŁO JEDYNYM PRAWDZIWYM POWODEM WOJNY. 

Udostępnij

PROJEKT ” RABE NEU” I ”SMARTDUST” – WOJNY Z ZATOCE PERSKIEJ JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY DLA BRONI ”MIND CONTROL”.

Globalna Świadomość25 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPODZIEMNA POLSKA – MAMY SCHRONIENIE NA RESET – MASOŃSKIE LOCHY, FORTY, WARY.Następny artykułPRZEDPOTOPOWE RESETY – JAKICH KATAKLIZMÓW W PRZESZŁOŚCI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROJEKT ” RABE NEU” I ”SMARTDUST” – WOJNY Z ZATOCE PERSKIEJ JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY DLA BRONI ”MIND CONTROL”.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?