Przekraczając Rubikon

PRZPOWIEDNIE Z ”ZOHAR” – RABINI OSTRZEGAJĄ – NADCHODZĄ 3 DNI CIEMNOŚCI, CISZY I BRAKU ODCZUWANIA CZASU.

PRZPOWIEDNIE Z ”ZOHAR” – RABINI OSTRZEGAJĄ – NADCHODZĄ 3 DNI CIEMNOŚCI, CISZY I BRAKU ODCZUWANIA CZASU.

Mistycy wszystkich religii, wszystkich krajów i ludzi od dawna mówią o zbliżającym się wydarzeniu znanym jako „Trzy dni ciemności”. Dla niektórych nie chodzi o to, czy to się stanie, tylko kiedy.

Kilka lat temu ludzie zaczęli mieć dziwne doświadczenia. Oczywiście wcześniej były sny, ale mówimy o masowych snach i wizjach, w których pojawiają się albo zjawisko trzech dni ciemności. Nikt nie posał daty, ale biorąc pod uwagę ogólną falę gdzieś na planie astralnym, stało się jasne, że nastąpi to wkrótce. 

Według Marie Julie Jahenni, jednej z katolickich zakonnic, której w 1884 roku pokazano Trzy dni ciemności, wszystko nadejdzie nieoczekiwanie. Będą zamieszki i rewolucje, przez które Europa pogrąży się w chaosie, a potem nagle zgasną światła. Stanie się to w czwartek, więc Trzy dni ciemności będą w czwartek, piątek i sobotę.

Rabini już mówią o przygotowywaniu świec.

Niektóre izraelskie źródła  ostrzegają, że od początku miesiąca Adar (12/2) rozpoczyna się druga faza odkupienia. Według nich pierwsza faza to koronawirus, a druga to wojna. 

9 lutego na tym samym kanale ukazało się kolejne wideo, które obecnie szczegółowo przedstawia Israel365 News . Opublikowane we wtorek wideo jest nagraniem dźwiękowym w języku hebrajskim otrzymanym od anonimowej osoby, która powtarza słowa, które osobiście usłyszał od rabina Jakowa Icchaka Bidermana, który obecnie kieruje ogromną gałęzią judaizmu Lelov.

Według zapowiedzi rabina wyczekiwana Gwiazda Jakuba, którą inni nazywają Nibiru, zacznie mieć wpływ na Ziemię od tego tygodnia, a dokładniej od miesiąca Adar, który rozpoczyna się 12 lutego 2021: 

„Rabin powiedział, że powinniśmy zacząć widzieć efekty gwiazdy już na początku hebrajskiego miesiąca Adar. Po Rosz Chodesz (początek nowego miesiąca) na świecie zacznie się dziać wiele dziwnych rzeczy. Pojawienie się gwiazdy będzie tylko jednym z nich ”- mówi wideo.

„Rabin poinstruował ludzi, aby przygotowywali świece i inne tego typu rzeczy, bo wtedy zapanuje wielka ciemność. Trzęsienia ziemi będą też miały miejsce we wszystkich krajach oprócz Izraela. W Izraelu szkody będą znacznie mniejsze. Kiedy zapytałem, jak się przygotować, rabin odpowiedział, że nic nie możemy zrobić. Jedyne, co możemy zrobić, to uwierzyć w Boga ”

Słynny badacz tematu Nibiru, Yuval Ovadiy, został poproszony o skomentowanie wideo Israel365 News. Przypomniał, że wielu żydowskich mistyków ostrzegało przed Gwiazdą Jakuba, w szczególności Gaonem Wileńskim, który powiedział, że moc tego systemu gwiezdnego może zniszczyć świat.

Rabin Moses ben Maimon, wybitny XII-wieczny autorytet w Torze , którego orzeczenia są nadal używane jako prawo, wcześniej ostrzegał przed tym samym. Powiedział, że pojawienie się tej mesjańskiej gwiazdy byłoby katastrofalne i towarzyszyłyby mu ekstremalne klęski żywiołowe.

Jednak najbardziej interesującym proroctwem wydaje się dla nas Księga Zohar, w której Gwiazda Jakuba opisana jest jako „gwiazda z siedmioma gwiazdami krążącymi wokół niej”. Dlaczego uważamy to proroctwo za najbardziej interesujące?

Faktem jest, że latem 2020 roku młoda kobiera zamieściła film na YouTube, któremu najpierw pokazano koniec świata w objawieniu, a następnie kazano wziąć ołówki i narysować, gdzie to się zacznie. Więc narysowała:

Mówimy o jakiejś wielkoskalowej, kardynalnej akcji organów zarządzających planetą, a mianowicie o oddzieleniu ludzkości przez wibracje, ostrzeżeniu dla ludzi o początku działania. Trzęsienia ziemi mogą rozpocząć się 20 lutego, a szczyt węzła nastąpi za miesiąc. 

I tak podział powinien nastąpić nie wcześniej niż podczas równonocy wiosennej, czyli 20 marca 2021 roku. Dlaczego w tej chwili, ale dlatego, że w tym czasie zarówno półkula północna, jak i południowa będą w takich samych warunkach pogodowych. 

W tym czasie możliwe staje się utrzymanie tej samej temperatury na całej planecie, a zatem wszyscy ludzie na Ziemi będą mogli wygodnie przejść przez ten trudny moment w czasie. Wtedy, najprawdopodobniej, rozpoczną się kardynalne zmiany planetarne, w tym trzy dni ciszy lub bezczasowości, lub trzy dni ciemności i wiele więcej innych zjawisk. 

Według jednej wersji ludzie mogą zapaść w letargiczny sen 19 marca, a obudzić się 21 marca, już w innej przestrzeni, a to będzie najłagodniejszy scenariusz. W tym czasie planeta zmieni swój wymiar. To wszystko jednak to tylko przypuszczenia. To właśnie ten czas został wybrany ze względu na kardynalne zmiany, a mianowicie przeniesienie planety i ludzkości do nowych wibracji, nowego wymiaru. 

Udostępnij

PRZPOWIEDNIE Z ”ZOHAR” – RABINI OSTRZEGAJĄ – NADCHODZĄ 3 DNI CIEMNOŚCI, CISZY I BRAKU ODCZUWANIA CZASU.

Globalna Świadomość11 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM.Następny artykułBAYER STAŁ SIĘ WŁASCICIELM 12 NAJGORSZYCH PRODUKTÓW DLA ŚWIATA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ ! TAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRZPOWIEDNIE Z ”ZOHAR” – RABINI OSTRZEGAJĄ – NADCHODZĄ 3 DNI CIEMNOŚCI, CISZY I BRAKU ODCZUWANIA CZASU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?