extra-terrestrial

NAUKOWA ANALIZA NAGRAŃ OGROMNYCH OBIEKTÓW PRZY POWIERZCHNI KSIĘŻYCA.

NAUKOWA ANALIZA NAGRAŃ OGROMNYCH OBIEKTÓW PRZY POWIERZCHNI KSIĘŻYCA.

Pod koniec marca 2020 roku na YouTube został opublikowany film wideo autorstwa „Jean-Michel Tenac”, francusko-kanadyjskiego amatorskiego astronoma. Film pokazuje trzy obiekty, które byłyby bardzo dużymi UFO podróżującymi wokół Księżyca.

Zastanów się: Mamy dowody z radarów, nagrania wideo od pilotów wojskowych, zdjęcia opublikowane przez agencje rządowe i wiele więcej źródeł pokazujących, że UFO są prawdziwe. Amatorskie materiały filmowe są jednak również bardzo ważne, chociaż nie ma sposobu, aby je zweryfikować.

Analizą filmów zajął się Mark Carlotto . Posiada blisko 40-letnie doświadczenie w zakresie satelitarnego i cyfrowego przetwarzania obrazu. Studiował optykę, sygnał i przetwarzanie obrazu na Carnegie-Mellon University w latach 1972-1981, gdzie uzyskał stopień doktora. w elektrotechnice.

Zajmował kilka stanowisk w środowisku akademickim i przemysłowym, a obecnie pracuje w przemyśle lotniczym. Przez lata publikował prace w wielu recenzowanych czasopismach i napisał ponad 100 artykułów technicznych.

Filmy (poniżej) opublikowane na YouTube pod koniec marca 2020 roku przedstawia trzy, według Carlotto, „bardzo duże” niezidentyfikowane obiekty latające wokół Księżyca. Obiekty wznoszą się nad ramieniem księżyca, przelatują nad jego powierzchnią i znikają w cieniu księżyca.

Film został nagrany przy pomocy teleskopu przez francusko-kanadyjskiego astronoma-amatora o nazwisku Jean-Michel Tenac. Oryginalny film, który możecie zobaczyć poniżej, został przesłany na jego kanał YouTube.

Według Carlotto, który opublikował analizy wielu materiałów wykorzystując prostą matematykę do analizy obiektów:

„Ocenia się, że obiekty mają od 5 do 15 mil długości i około 1 do 3 mil szerokości i wydają się poruszać z prędkością przekraczającą 30 mil na sekundę ! nad powierzchnią Księżyca. ” Carlotto zauważa, że ​​„Od razu widać, że obiekty na filmie są duże i poruszają się wystarczająco blisko księżyca, aby rzucać zauważalne cienie”.

Jego artykuł jest próbą odpowiedzi na cztery kluczowe pytania. Jak blisko księżyca znajdują się te obiekty? Jak duże są? Jak szybko się poruszają? Czym oni są?

Jak wiele wystarczająco „wiarygodnych” dowodów, którymi można się podzielić na temat zjawiska UFO, ale ponownie uważam, że ważne jest, aby podzielić się różnorodnością, biorąc pod uwagę fakt, że wiele „amatorskich” nagrań może rzeczywiście być prawdziwych.

Z drugiej strony w dzisiejszych czasach wyprodukowanie fałszywego wideo jest tak łatwe, że nigdy tak naprawdę nie można powiedzieć, co jest prawdziwe. Tego filmu nie można obalić, ale nie można też powiedzieć, że jest w 100% autentyczny.

Carlotto bez wątpienia interesuje się Księżycem i ogólnie anomaliami kosmicznymi. Jest współautorem badania opublikowanego w Journal Space Exploration w 2016 roku, w którym przedstawiono dogłębną analizę zdjęć wykonanych z Apollo 15 oraz Lunar Reconnaissance Orbiter.

Zdaniem autorów wydaje się, że w kraterze Paracelsus C po drugiej stronie Księżyca, czyli stronie, która nigdy nie jest widoczna z Ziemi, znajdują się wiele niezwykłych cech, które są do dziś niezbadane.

Tematy te, a w szczególności temat UFO, mają potencjał poszerzenia ludzkiej świadomości i otwarcia zbiorowego umysłu na koncepcje naszej rzeczywistości, których jeszcze nie przyjęliśmy. Mówimy o tym w wielu artykułach o UFO.

Udostępnij

NAUKOWA ANALIZA NAGRAŃ OGROMNYCH OBIEKTÓW PRZY POWIERZCHNI KSIĘŻYCA.

Globalna Świadomość14 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułETIOPIA I ARKA PRZYMIERZA – CZEMU KRÓLOWA ANGIELSKA KŁANIAŁA SIĘ WŁADCOM AFRYKI ?Następny artykułTAJNE MISJE APOLLO I ZAGADKA ”MONA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA – CZYM BĘDZIE ”WIELKIE UJAWNIENIE” ? RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA I PŁASKA ZIEMIA, CO

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NAUKOWA ANALIZA NAGRAŃ OGROMNYCH OBIEKTÓW PRZY POWIERZCHNI KSIĘŻYCA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?