extra-terrestrial

ROSYJSKI ASTRONAUTA UJAWNIA FILM UDOWADNIAJCY, ŻE KSIĘŻYC JEST HOLOGRAMEM.

ROSYJSKI ASTRONAUTA UJAWNIA FILM UDOWADNIAJCY, ŻE KSIĘŻYC JEST HOLOGRAMEM.

Rzadkie zdjęcia zrobione przez rosyjskiego astronautę Siergieja Kud-Swierczkowa na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) pokazują, że księżyc „wydaje się Wchłaniać” po czym znika za horyzontem.

W  filmie  „Warped Moon” powoli zaczyna zmieniać kształt i wydaje się wchłaniać, aż przybiera kształt swego rodzaju omletu lub naleśnika po czym znika w ciemności.

Kud-Sverchkov jest astronautą Roskosmos (Rosyjskiej Federalnej Agencji Kosmicznej) od 2010 roku i obecnie przebywa na pokładzie ISS  jako inżynier lotu, swój pierwszy lot kosmiczny.

Zauważył, że film został nakręcony w nocy, więc na zdjęciach horyzont ziemi jest niewidoczny.

Na jednolitym czarnym tle sylwetka ziemi łączy się z ciemnym niebem, a księżyc wydaje się topić i rozpuszczać w powietrzu.

Według astronauty, który przybył na ISS w październiku 2020 r., Tak wygląda orbitalny zachód księżyca w pełni patrząc z kosmosu.

Rosyjski astronauta wyjaśnił, że w filmie naprawdę zdarza się, że księżyc powoli znika za horyzontem Ziemi, a zniekształcenia są spowodowane atmosferą naszej planety.

Światło to ugina się, gdy przechodzi przez dwa różne ośrodki przestrzeni i ziemskiej atmosfery, sprawiając, że księżyc wygląda tak, jakby zmienił kształt, gdy przemieszcza się po horyzoncie Ziemi z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

To niesamowite kosmiczne zjawisko znane jest jako „zachód słońca na orbicie księżyca”.

„Odpowiedź jest bardzo prosta: zanim księżyc zniknie za horyzontem, jego odbite światło przechodzi przez ziemską atmosferę i ulega zniekształceniu”.

Oświadczenie Kud-Sverchkov  nie powstrzymało niektórych od  twierdzenia,  że nagranie wideo było niezbitym dowodem na to, że księżyc jest hologramem.

Wierzący w tę teorię mówią, że nasz „naturalny satelita” został stworzony przez rząd Stanów Zjednoczonych i obsługiwany przez pewną liczbę niezarejestrowanych satelitów w przestrzeni kosmicznej, które zasilają projekcję dużego obiektu.

Ale zanim porzucisz wszystkie te teorie lub pomyślisz, że nasz kierunek w którym podążamy zachacza o ”szuryzm”, musisz wiedzieć, że niektórzy fizycy uważają, że wszechświat, w którym żyjemy, może być hologramem !

Nie chodzi o to, że wszechświat jest jakąś fałszywą  symulacją podobną do ”matrixa” , ale chociaż wydaje się, że żyjemy w trójwymiarowym wszechświecie, możliwe jest, że ma on tylko dwa wymiary.

Nazywa się to zasadą holograficzną.

Myślenie wygląda następująco: odległa dwuwymiarowa powierzchnia zawiera wszystkie dane niezbędne do pełnego opisania naszego świata i tak jak w hologramie, dane te są rzutowane tak, że pojawiają się w trzech wymiarach.

Podobnie jak postacie na ekranie telewizora, żyjemy na płaskiej powierzchni, która wydaje się mieć głębię.

To może brzmieć absurdalnie. Jeśli jednak fizycy zakładają, że tak właśnie jest w ich obliczeniach, to wszelkiego rodzaju wielkie problemy fizyczne, takie jak natura czarnych dziur i pogodzenie grawitacji i mechaniki kwantowej, są znacznie łatwiejsze do rozwiązania.

Krótko mówiąc, prawa fizyki wydają się mieć większy sens w dwóch wymiarach niż w trzech.

Naukowcy próbowali wykorzystać tę zasadę, aby znaleźć podobieństwo między różnymi dziedzinami fizyki kwantowej i teorią grawitacji.

W naszym wszechświecie te dwie teorie zwykle się nie zgadzają: przewidują różne wyniki pod względem zachowania określonej cząstki.

W pracy fizycy obliczyli, w jaki sposób te teorie będą przewidywać stopień splątania, dziwne zjawisko kwantowe, w którym stany dwóch małych cząstek mogą być skorelowane, tak że zmiana jednej cząstki może wpływać na drugą, nawet jeśli są bardzo daleko.

Odkryli, że gdyby spojrzeli na konkretny model płaskiego wszechświata jako hologram, mogliby faktycznie zgodzić się z wynikami obu teorii.

A jeśli zostanie potwierdzone, że żyjemy w hologramie?

W ścisłym tego słowa znaczeniu niewiele by to znaczyło. Wydaje się, że te same prawa fizyki, którymi żyłeś przez całe życie, pozostają takie same.

Twój dom, pies, samochód i ciało nadal będą wyglądać jak trójwymiarowe obiekty, jak zawsze. Ale w głębszym sensie to odkrycie zrewolucjonizowałoby naszą egzystencję na głębokim poziomie.

Czy oznacza to, że wideo Siergieja Kud-Swierczkowa udowadnia, że ​​Księżyc to hologram? To zależy od tego, jak postrzegasz rzeczywistość.

Udostępnij

ROSYJSKI ASTRONAUTA UJAWNIA FILM UDOWADNIAJCY, ŻE KSIĘŻYC JEST HOLOGRAMEM.

Globalna Świadomość16 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułADERENOCHROM – WYCIEK DOKUMENTÓW Z TAJNYCH PLACÓWEK GDZIE POZYSKIWANO NARKOTYK I ”UTYLIZOWANO” DZIECI.Następny artykułTRANSHUMANIZM – BILL GATES ŻĄDA ABY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ROSYJSKI ASTRONAUTA UJAWNIA FILM UDOWADNIAJCY, ŻE KSIĘŻYC JEST HOLOGRAMEM.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?