extra-terrestrial

OBCY I DEMONY – ŚWIATOWE ELITY I ”GOŚCIE” Z INNYCH WYMIARÓW.

OBCY I DEMONY – ŚWIATOWE ELITY I ”GOŚCIE” Z INNYCH WYMIARÓW.

Istoty międzywymiarowe (UFO) współistnieją z ludzkością. Od połowy XX wieku nastąpił gwałtowny wzrost bezpośrednich kontaktów z powodu spopularyzowania rytualnego okultyzmu. Istoty są wzywane (poprzez channeling lub seanse), a następnie materializują się przez międzywymiarowe bramy. Są w stanie to zrobić, ponieważ ich struktura molekularna, która ma znacznie większą gęstość energii niż nasza, jest w stanie dowolnie dostosowywać się do naszej.

Ich główną metodą komunikacji jest telepatia, która jest wyraźnym znakiem, że są istotami duchowymi, a nie technologicznymi „kosmitami”. Wielu wysokich rangą urzędników państwowych wyznaje mroczny okultyzm. Są w pełni świadomi starożytnych praktyk babilońskich i starożytnych hieroglifów przedstawiających anielskie istoty z latającymi statkami.

Elity zainteresowane okultyzmem wykonują rytuały, które zapraszają istoty do przejścia przez wymiary. Kiedy tak jest, byty mogą przebierać w formach swego wyglądu zgodnie z wyborem lub zgodnie z oczekiwaniami kulturowymi. Rząd USA zawarł umowy z ”onymi” w 1954 r., Dwa lata po tym, jak ufo przeleciały nad Białym Domem. 21 lutego 1954 roku prezydent Dwight Eisenhower spotkał się z „obcymi szarymi” w Bazie Sił Powietrznych Holloman.

Potwierdza to członek rodziny Eisenhowera, a także były C.I.A. agent. Mówi się, że Eisenhower miał jeszcze trzy spotkania z kilkoma innymi „rasami pozaziemskimi”, z których jedno ostrzegało go przed negocjacjami z „szarymi” z powodu nieszczerości. „Gatunki”, które ostrzegały Eisenhowera, znane są jako „Nordycy”. Zamiast tego zaproponowali porozumienie, umożliwiające dostęp do technologii bez obawy o kompromis, ale tylko pod warunkiem, że rząd USA zrezygnuje z broni jądrowej. Rząd Stanów Zjednoczonych jednak zgodził się i ostatecznie podpisał traktat z „szarakami”.

Traktat przewidywał, że rząd zapewni „szarakom” infrastrukturę, kryjówki i milczenie na temat „pozaziemskiej” egzystencji oraz pozwolenie na uprowadzenia ludzi. Od momentu podpisania traktatu rząd zaczął dostarczać infrastrukturę umożliwiającą „szarym” budowę potrzebnego im sprzętu. Później doszło do nieporozumień i kiedy „szaraki” osiągnęły to, co było potrzebne do kontynuowania operacji, zaczęli wydalać ludzi ze swych obiektów. Donoszono nawet o konfliktach militarnych, a do połowy późnych lat 70. rząd stracił kontrolę nad wszystkimi tajnymi obiektami wojskowymi.

Wygląda na to, że nowy traktat jest podpisywany co dziesięć lat z dodatkowym włączeniem ludzi jako pożywki do eksperymentów. Jest to naturalna część satanistycznego rytualnego okultyzmu. Podmioty współpracujące obecnie z rządem są określane jako „mali szarzy”, „wysocy szarzy”, i „gady”. Zgłoszono łącznie co najmniej 15 różnych gatunków obcych. Niektóre z nich to bio-roboty bez duszy, po prostu zaprojektowane tak, aby postępować zgodnie z instrukcją.

Strefa 51, S-4 i Dulce Base New Mexico wydają się być głównymi bazami, chociaż jest ich, więcej. Co ciekawe w niektórych bazach w ogóle nie wolno używać imienia Jezus Chrystus. Zgodnie z porozumieniami traktatowymi rząd najwyraźniej rozwinął wiedzę o antygrawitacji, urządzeniach i systemach dylatacyjnych, fizyce molekularnej (przechodzenie przez ściany), niewidzialności, zjawiskach psychicznych, broni psychotronicznej (tj. Zdolnościach psychotronicznego zabijania na odległość) i wielu innych. ”Elita Collinsa” była tajną grupą badaczy w różnych programach rządowych, którzy sprzeciwiali się traktatom, dochodząc do wniosku, że istoty te były międzywymiarowymi demonami.

Dziś Elitynie nazywają tych istot „kosmitami”, ale raczej „bytami spoza świata”, są także świadomi, że trzeba zapłacić duchową cenę z współpracę z nimi . W najwyższych szczeblach władzy krążą informacje, że ​​Szatan pochodzi z równoległego wszechświata i został zrzucony wraz z innymi istotami, które wymyślają „kosmitów”, aby tworzyć ”wielkie zwiedzenie” dla ludzi na ziemi. Oszustwo polega na tym, że istnieje wiele gatunków „obcych” najeżdżających i porywających ludzi, oraz że Szatan wraz z innymi istotami przyjdzie, aby wyzwolić ludzkość od „obcych”.

Kiedy oficjalnie wydarzy się „pozaziemskie” ujawnienie, Szatan, pojawiający się jako gatunek „pozaziemski” podobny do człowieka, pokona i usunie obcych, aby ”uratować” świat. Najwyraźniej usunie również Illuminati i elitę z władzy. Przyniesie on globalny, usunie broń nuklearną. Zażąda nowej globalnej waluty cyfrowej, a ludzie będą musieli przysięgać wierność nowemu systemowi i jego liderowi. Wierzący w Boga w tym czasie będą musieli się ukrywać.

Szatan, który „przebiera się za anioła światła” jest także „starym wężem, smokiem”, która oszukał Ewę. Istnieją starożytne relacje historyczne przedstawiające wężowych bogów, symbolikę węża używana w rytuałach jest bardzo popularna w okultyzmie.

”I oddali pokłon smokowi, który dał władzę bestii, i oddali pokłon bestii, mówiąc: Kto jest podobny do bestii? kto jest w stanie toczyć z nim wojnę?”

Udostępnij

OBCY I DEMONY – ŚWIATOWE ELITY I ”GOŚCIE” Z INNYCH WYMIARÓW.

Globalna Świadomość2 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTRZYMAJCIE SIĘ MOCNO BO ZATRZĘSIE – W SWOJEJ NOWEJ KSIĄŻCE GATES PIESZE ”JAK URATOWAĆ ŚWIAT”.Następny artykułSMUGI CHEMICZNE – NEVADA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OBCY I DEMONY – ŚWIATOWE ELITY I ”GOŚCIE” Z INNYCH WYMIARÓW.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?