extra-terrestrial

ARCHEOMATRIX – KTO STWORZYŁ TAJEMNICZE MEGALITY NA KSIĘZYCU I MARSIE ?

ARCHEOMATRIX – KTO STWORZYŁ TAJEMNICZE MEGALITY NA KSIĘZYCU I MARSIE ?

Przez ziemskie teleskopy zaobserwowano na Księżycu budowle oraz system technicznych struktur nieznanego pochodzenia ! Oprócz tego nagrano świetlne pojazdy nieziemskich inteligencji. Można by to nazwać wstępem do książki z gatunku fantastyki, jednak jest to prawdziwa rzeczywistość, dobrze udokumentowana, zarejestrowana za pomocą najnowszej technologii video dzięki wysokiej klasy optyki astronomów. Od jakiegoś czasu dostępne są aparaty fotograficzne o rozdzielczości 40 mega pixeli, które nagrywają „filmy 4K”, a te pozwalają na ogromne powiększenia danego obszaru Srebrnego Globu.

Jeśli połączymy najnowszą video technologię z dobrej jakości teleskopem, przykładowo o średnicy 35 centymetrów, to z pewnością nagramy szokujące kosmiczne anomalie. Tego typu zestaw posiada bohater naszego filmu dokumentalnego, który tu państwu przedstawiamy. Bruce Swartz jest Kanadyjczykiem, wiek około 48 lat.

Mniej więcej od 8 lat (licząc do roku 2021) obserwuje nocne niebo, w tym Księżyc, robi to za pomocą wspomnianego sprzętu. Jego nagrania są przetwarzane przez program komputerowy, który pozwala mu na jeszcze większe powiększenia, a co najważniejsze, na dojrzenie nieznanych ludzkości struktur, istot UFO oraz przedziwnych anomalii.

Mówi się, że coś widzieli astronomowie misji Apollo. Miała ich zadziwić jasna poświata nad księżycowym horyzontem. Pojawiała się nieco przed wschodem słońca i w krótkim czasie zmieniała w niesamowity pokaz strzelających w górę fontann światła. Do dziś nie wiadomo, skąd się tam wzięła. To samo albo prawie to samo nagrał Bruce Swartz ! Jak państwo zobaczą, jest to energetyczna „chumra”, która ukrywa istoty UFO, będące grupami świateł, albo pojedynczymi „pojazdami jak chmury” !

Od dziesięcioleci z Księżyca docierają na Ziemię dziwne błyski. Naukowcy są w stanie je zaobserwować, ale nie mają pojęcia, czym one są i skąd się biorą, większość wierzy w małpę więc szukają wyjaśnienia typowo materialistycznego. Powierzchnia Księżyca w dziwny sposób rozświetla się kilka razy w tygodniu.

Obserwują szybkie i krótkie błyski, a czasem światło widać przez kilka godzin. Czasami widać coś innego, mianowicie na Księżycu zapadają tajemnicze ciemności, jakaś „ciemna materia” zasłania dane obszary ! Przykładem jest poniższe zdjęie, pokazane również w filmie, na którym widać „ciemną geometryczną masę”, całkowicie nieprzeniknioną !

Skąd te błyski? Naukowcy ewolucjoniści nie mają odpowiedzi, mimo że obserwują je od dziesięcioleci. W czasopismach naukowych opisywano je już w latach 50. ubiegłego wieku. W jednym czasopiśmie w 1970 roku stwierdzono, że na powierzchni Księżyca światło rozciąga się na szerokość kilku mil, a błyski trwają zazwyczaj 20 minut. Zaznaczono też jednak, że czasem jest to kilka godzin.

Do tej pory mieliśmy jedynie jakieś historyczne strzępy informacji o tego typu zjawiskach z powierzchni Księżyca. Ukrywano przed nami co tam się dzieje, co tak na prawdę widać przez profesjonalne wielkie teleskopy ! Na szczęście najnowsza technologia zawitała pod strzechy i możemy przełamać zmowę milczenia elit.

Te sensacyjne nagrania są bardzo nie na rękę okultystom, oni wierzą w te istoty, trzymają wiedzę o księżycowych budowlach w swoich sejfach, traktują UFO inteligencje jako duchowy skarb, dlatego starają się by nikt o tym nie wiedział, a jeśli się uda coś upublicznić, to taka osoba, jak na przykład ufolog Taylor Glockner, zostaje skasowana przez okultystyczne służby NWO !

Świat dookoła nas wydaje się materialny, jednak badania naukowców od mechaniki kwantowej zdecydowanie podważają takie założenie. Materia jest tylko jakąś „skrystalizowaną formą”, możliwe że energii, lub myśli Stwórcy. Na kadrach jakie tu zamieszczamy widać kosmicznych rozmiarów księżycowe instalacje, niektóre to jakby „rury”, albo „rzędy rur”. Jeśli przyjąć, że Księżyc jest bazą Obcych, to możliwe, że część tej mega wielkiej konstrukcji jest widoczna.

Można także założyć, że ktoś zbudował podziemne, podksiężycowe bazy, a to co widzimy, to tylko część tych struktur. Innym wytłumaczeniem może być działalność starożytnych, którzy prowadzili tam jakieś prace. Dodatkowo jeśli wspomnimy na starodawne doniesienia o wojnach bogów, ludzi i demonów, to obraz taki staje się jeszcze bardziej ciekawy !

Przygotowywałem się do tego artykułu oraz do zrobienia tego filmu około 10 miesięcy więc moje obserwacje są podparte pracą badawczą. Osobiście zajmuję się grafiką komputerową od wielu lat, powiedzmy od czasów „Commodore128”, dlatego wiem o czym opowiada Swartz. Zresztą to nie ma znaczenia, bo to co państwu tu prezentujemy jest potwierdzane przez innych astronomów filmowców.

Spora część niezależnych badaczy kosmosu ujawnia swoje nagrania, które również zamieszczamy w filmie. Warto jeszcze wspomnieć o poglądach Bruce’a Swartz’a. W swoich audycjach często opisuje nagrywane księżycowe istoty-światła UFO jako bezcielesne byty energetyczne, które mogą być również, patrząc z innej perspektywy, biologicznymi inteligencjami (zmieniającymi się w energetyczne byty). W innym miejscu mówi, że możemy mieć tam także demoniczne zło !

Kto lub co stworzył tajemnicze Megality ?

Cywilizacja łacińska zwana także cywilizacją zachodnią oznacza cywilizację ukształtowaną w Europie, jej podstawą jest przekaz Biblii. Z czasem ten typ cywilizacji objął takie tereny jak obie Ameryki, Australię i Nową Zelandię. Tak rozumiany Zachód często przeciwstawiał się Wschodowi bizantyjskiemu i muzułmańskiemu, przeciwstawiał, bo obecnie jesteśmy świadkami zmiany cywilizacyjnej, a ta pociąga za sobą zmianę duchowości, można śmiało założyć, albo uznać, że w pierwszej kolejności nastąpiła zmiana zbiorowego ducha, który w pewnym momencie dziejów, został odrzucony na rzecz innego, obcego względem chrześcijaństwa.

Badając historię wielkich megalitów, tajemniczych zaginionych cywilizacji, dziwnych starożytnych artefaktów, informacji o Vimanach oraz dotykających duszę przekazów pradawnej ludzkości, można odnieść wrażenie, że świat poprzedniej ludzkości był baśniowy, miał w sobie coś z baśni. Przypomnijmy, baśń to odmiana bajki, a właściwie „bajka magiczna„. Bajka magiczna (fantastyczna) zwana bywa niekiedy właśnie baśnią. Terminy, które się do niej stosuje, określają jej cechę podstawową, czyli elementy fantastyczne, cudowne, bądz czarodziejskie, mające przewagę nad realnymi i ludzkimi.

Są to pierwiastki te same, które występują w ufologii, demonologii, angeologii, pradawnych kultach, wszelkiej religii, często wyrastają z dawnych wierzeń magicznych. Badacze sądzą, że od struktur religijnych różnią się tym tylko, że nie mają oficjalnego uznania, nie wchodzą do kanonu wierzeń, reprezentowanego przez taką czy inną organizację religijną.

Należy dodać, że jest to bardzo powierzchowne i ogólne twierdzenie, bo prawdziwa religia opiera się na objawieniu Jedynego Boga YHWH, a tamte są, lub często były ułudą, demonicznym zwiedzeniem, czy niezatwierdzonym przekazem anielskim. Oczywiście same Pismo Święte w sporej części opiera się również na anielskim objawieniu, jest nim naszpikowane: „Oto Ja posyłam anioła przed tobą(…)imię moje jest w nim” Ks. Wyjścia 23:20-21

Zwiedzenie pochodzące od istot nadprzyrodzonych może być w odbiorze tak samo realne, jak każde inne doświadczenie, i raczej nie opiera się na prawdzie jaką jest starożytny Jezus Chrystus – Alfa i Omega – Alef i Taw, Ojciec i Duch Święty – Ruah-Ha Kodesz. W baśni dominują elementy fantastyki; opowiada się w niej o siłach nadprzyrodzonych, cudownych zdarzeniach, nadnaturalnych postaciach i zjawiskach. To wszystko znajduje się w Biblii, jednak w przypadku tej ostatniej mamy fakty, a nie jak to usiłują nam wmówić materialiści marksiści i lewacy: jakoby wymysły „szalonych Hebrajczyków”. Baśń jest utworem nasyconym cudownością związaną z wydarzeniami magicznymi, w Świętym Przekazie nazywanymi cudami.

Przejdźmy do sedna, a mianowicie do otaczających nas niewidzialnych duchowych stworzeń. Zapewne niektóre z nich nadzorują inne, któreś mogły pozostawić ślady swojej działalności na planetach Układu Słonecznego. Cały System jest przecież dziełem Wiekuistego. Byty duchowe materializują się też w Ziemskiej rzeczywistości, wzbudzając nie lada zainteresowanie.

Jeśli zaś chodzi o wrogie moce, które oddały się takiemu zadaniu i powinności, to o nich też trzeba myśleć podobnie, a mianowicie, że nie jest ich substancjalną przypadłością to, iż są „Zwierzchnościami, Władza­mi, rządcami świata ciemności, duchowymi pierwiastkami zła, złymi duchami lub nieczystymi demonami„, i że nie zostały takimi stworzone, lecz stosownie do swych uczynków i postępów w zbrodni takie właśnie otrzymały stopnie zła. Istnieje więc i drugi stan rozumnego stworzenia, który tak bardzo pogrążył się w niegodziwości, że raczej nie chce, niż nie może wycofać się stamtąd, ponieważ szaleństwo zbrodni jest już dla niego rozkoszą i uciechą.

Trzecim natomiast stanem rozumnego stworzenia jest stan tych duchów, które Bóg uznał za odpowiednie do napełnienia ludzkiego rodzaju; chodzi tu o dusze ludzkie; niektóre z nich dzięki postępowi zostają przyjmowane, jak widzimy, do stanu anielskiego: te mianowicie, które stały się „synami Bożymi” lub „dziećmi zmartwychwstania„; dotyczy to również tych duchów, które porzucając ciemności umiłowały światłość i stały się „synami światłości” oraz przezwyciężywszy wszelką walkę i „czyniąc pokój” stają się „synami pokoju” i „synami Boga„; odnosi się to także do tych, które uśmiercając swoje ziemskie członki i przekraczając nie tylko naturę cielesną, ale również niepewne i kruche poruszenia samej duszy „połączyły się z Panem” i w pełni stały się duchami, ażeby zawsze „być z Nim jednym duchem„, z Nim wszystko rozsądzają, aż dochodzą do tego, że będąc doskonałymi istotami duchowymi „rozsądzają wszystko” dzięki temu, iż w całej świętości oświecone w umyśle przez Słowo i Mądrość Bożą, przez nikogo nie mogą zostać osądzone.(…)

Możemy śmiało przypuszczać o toczącej się dookoła nas duchowej wojnie, że trwa już bardzo długi czas. Pozostałości na planetach Systemu Planet Słońca mogą być resztkami poprzednich działań. Skutki  bitwy Mocy, lub Struktur Zła z dobrem („Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg” Łukasza 18:19) odczuwamy każdego dnia. Są w nią zaangażowani politycy, media i wszyscy którzy są w mocy złego. Wcale nie jesteśmy osamotnieni w tym zmaganiu. Należy ciągle i bez ustanku przypominać o potędze Boga Jezusa, Maryi Dziewicy i Ducha świętego, o miłości jaką darzy ludzkość, o jego baśniowych możliwościach ! Jak nieopisanie wielkie są te cudowne narzędzia „magiczne różdżki” ? Proszę przeczytać co mówi do św. Faustyny Prawdziwy Władca „prostokątów” !

Udostępnij

ARCHEOMATRIX – KTO STWORZYŁ TAJEMNICZE MEGALITY NA KSIĘZYCU I MARSIE ?

Globalna Świadomość20 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE WIĘZIENIA NEWGATE – ? EKSPERYMENTY NA LUDZIACH MIAŁY MIEJSCE JUŻ W 1721 ROKU!Następny artykułGATES, MONSANTO, BIG-TECH – PLANOWANY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ARCHEOMATRIX – KTO STWORZYŁ TAJEMNICZE MEGALITY NA KSIĘZYCU I MARSIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?