Przekraczając Rubikon

SUPERKOMPUTER KOMPLEKSU ”CERN” – OKULTYZM, TUNEL GOTARDA, PODWODNE BAZY,”GWIAZDA ŚMIERCI”,CIA

SUPERKOMPUTER KOMPLEKSU ”CERN” – OKULTYZM, TUNEL GOTARDA, PODWODNE BAZY,”GWIAZDA ŚMIERCI”,CIA

CERN jest największym i najbardziej zaawansowanym laboratorium fizyki jądrowej i cząstek elementarnych na świecie, bezpieczeństwo w ściśle tajnym obiekcie jest najbardziej rygorystyczne na Ziemi. W związku z tym jest to idealne miejsce na ukrycie wejścia do jedynej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA). Krótko mówiąc, CERN służy jako tajne wejście do siedziby CIA, która znajduje się w podwodnych alpejskich kanionach Jeziora Genewskiego , jeziora tak głębokiego, że musiało zostać zbadane przez Mir 1 i Mir 2 , rosyjskie okręty podwodne, które są znane ze swoich zdolności do nurkowania do 6000 metrów (19685 stóp).

W związku z tym do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim można dojechać tylko podziemnymi pociągami z CERN oraz łodziami podwodnymi, które podróżują przez podziemny tunel o długości 275 kilometrów (170 mil), który najwyraźniej zaczyna się w Genui we Włoszech, a kończy w Jeziorze Genewskim.

Tunel LEP CERN , który ma 26,659 kilometrów (16,6 mil) długości, wprawdzie przechodzi przez Szwajcarię i Francję , prawdopodobnie w drodze do siedziby CIA. Przypadkowo CERN znajduje się około 27 kilometrów od centrum Jeziora Genewskiego (tj. 46 ° 27’19,8 ″ N 6 ° 36’01,9 ″ E ), gdzie ewidentnie znajduje się siedziba CIA.

Dlatego wydaje się, że tunel LEP CERN jest polityczną osłoną podziemnego tunelu, przez który codziennie podmiejskie pociągi dowożą osobiste CIA z przedmieść Genewy w Szwajcarii do siedziby CIA głęboko pod Jeziorem Genewskim .

3

Kwatera główna CIA jest ewidentnie nazywana „obszarem północnym”, jednym z tak zwanych miejsc eksperymentalnych CERN . Podczas gdy Obszar Północny ewidentnie służy jako przykrywka dla Kwatery Głównej CIA, CERN jest domem dla największego na świecie superkomputera, który jest używany przez CIA do prowadzenia elektronicznego szpiegostwa i inwigilacji 24/7, a także kontrolowania półświatka (np. manipulować światowymi rynkami, przeprowadzać ataki dronów itp.).

CERN jest przypadkowo położony w sąsiedztwie Genewy w Szwajcarii, która była wcześniej siedzibą Ligi Narodów . Dziś Genewa jest siedzibą największej liczby organizacji międzynarodowych na świecie, w tym Międzynarodowego Czerwonego Krzyża i Organizacji Narodów Zjednoczonych .

Dlatego ma sens, że Genewa, de facto stolica podziemia, jest także domem dla niesławnej Centralnej Agencji Wywiadowczej . Ponieważ Genewa zasadniczo zarządza światem podziemnym na polecenie CIA, nadano jej przydomek „Globalne miasto”.

Twierdzenie, że CERN to tajne wejście do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim, potwierdza fakt, że od 2013 roku CERN liczył 2513 pracowników i 12313 członków, współpracowników i praktykantów, z których większość prawdopodobnie była osobista CIA.

Biorąc pod uwagę, że około 15 000 osób codziennie dojeżdża do CERN i / lub siedziby CIA, muszą to robić tajnymi podziemnymi pociągami, ponieważ w CERN nie ma głównych parkingów, jak widać na widoku z lotu ptaka siedziby CIA w Langley w Wirginii .

Pogląd, że superkomputer CERN jest używany jako broń, jest zapowiedziany w powieści „ Anioły i demony ” (2000) autorstwa Dana Browna, która przedstawia antymaterię stworzoną w CERN i używaną w broni przeciwko Watykanowi. W rzeczywistości jednak CERN jest używany jako broń przeciwko całej ludzkości.

Pogląd, że CERN jest odpowiedzialny za zorganizowanie chaosu i terroru w podziemnym świecie, potwierdza raport z 7 czerwca 2015 r., W którym stwierdzono, że zbliżający się apokaliptyczny atak asteroidy wywołany przez człowieka „ rozpocznie Wielki Zderzacz Hadronów CERN ”.

Drugi raport datowany na 8 czerwca 2015 r. Stwierdził, że naukowcy z CERN mogą „ otworzyć czarną dziurę ” i że „ Logo CERN to 666 – znak bestii ” może teoretycznie przynieść wydarzenie „ końca dni ”, jak zostało to zapowiedziane w książce Objawienia Kościoła rzymskokatolickiego.

Krótko mówiąc, CERN jest ostatecznie odpowiedzialny za wszelkie przyszłe zdarzenia podobne do apokaliptycznych, które teoretycznie mogłyby zniszczyć planetę Ziemię (np. Atak asteroid, pandemia biologiczna, atak terroru nuklearnego, III wojna światowa itp.), Czego można by się spodziewać po Centralnym Agencja Wywiadu (CIA).

Struktury składowe kompleksu CERN

BEBC 

To komora z nierdzewnej stali, który rzekomo stosowany do badania fizyczne cząstek w CERN . Projekt BEBC został podobno uruchomiony w 1966 roku przez Francję i Niemcy i był używany w CERN od 1973 do 1984 roku. Jednak w rzeczywistości jest znacznie bardziej prawdopodobne, że BEBC był prototypem podziemnej siedziby CIA, znajdującej się obecnie głęboko pod Jeziorem Genewskim . Przypadkowo, pod koniec lat 60., kiedy budowano CERN, zanieczyszczenie Jeziora Genewskiego sprawiło, że pływanie było zbyt niebezpieczne, a widoczność pod jeziorem była bliska zeru.

Wspomniane zanieczyszczenie było prawdopodobnie wynikiem masowej budowy odbywającej się głęboko pod powierzchnią, dosłownie zamulającej wody Jeziora Genewskiego. Jak widać na zdjęciach BEBC, okna w komorze pozwalają na penetrację zarówno sztucznego, jak i naturalnego światła, podczas gdy większe i głębsze okrągłe wejścia mogą służyć jako tunele do zewnętrznych zasobników lub portów podwodnych. Ze względu na podzieloną strukturę BEBC jest w stanie zalać daną komorę lub kapsułę, jeśli uznają jej mieszkańców za potencjalne zagrożenie. 

Dostęp do BEBC pod Jeziorem Genewskim jest prawdopodobnie możliwy pociągiem z jednego lub więcej 6 wejść CERN (patrz poniżej) oraz łodzią podwodną przez tunel Genewski, który najwyraźniej zaczyna się w Genui we Włoszech. Oparta na kopulastym kształcie BEBC, prawdopodobnie służy jako centralny element Kwatery Głównej CIA, czego dowodem jest Sub-Biosphere 2, która jest prawdopodobnie wzorowana na niej. 

Cylindryczny kształt i kopuła BEBC przypadkowo można znaleźć również w architekturze budynku 40 CERN, który znajduje się w siedzibie Meyrin, co jest pozornym hołdem dla siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim.

800px-CERN-20060225-24

Aquarius Reef Base

Porównując wspomnianą wcześniej Big European Bubble Chamber (BEBC) z Aquarius Reef Base , jedynym dopuszczonym podwodnym laboratorium na świecie, podobieństwa są niezaprzeczalnie uderzające. Oprócz tego, że ma ten sam ogólny kształt cylindra, Aquarius Reef Base zawiera te same okna podobne do łodzi podwodnych, te same rurowe rury, te same metalowe nity i to samo rusztowanie na górze.

Kapsuły centrali CIA

Sub-Biosphere 2

Najprawdopodobniej kwatera główna CIA pod Jeziorem Genewskim ma prawie identyczny kształt jak Sub-Biosphere 2 , futurystyczny podziemny projekt rzekomo zaprojektowany przez Phila Pauleya. Jednak w przeciwieństwie do Sub-Biosphere 2, kwatera główna CIA ma tylko 6 zewnętrznych kapsuł połączonych z centralnym centrum dowodzenia, którego prototypem była Big European Bubble Chamber (BEBC). Wydaje się, że prototypem CERN dla tych 6 kapsuł jest wnęka RF z Wielkiego Zderzacza Elektronów i Pozytonów, która jest obecnie prezentowana na wystawie mikrokosmosu w CERN . 

Co ciekawe, świat nauki i innowacji, którego celem jest dezinformowanie odwiedzających o badaniach w CERN, jest przypadkowo ukształtowany dokładnie w tej samej formie, co kapsuła Sub-Biosphere 2, a także wspomniana wcześniej RF Cavity, co dodatkowo potwierdza pogląd, że projekt Sub-Biosphere 2 jest polityczną przykrywką dla CIA Siedziba ukryta głęboko pod Jeziorem Genewskim.

Jezioro Genewskie

Jezioro Genewskie 

Big Bubble Chamber Europejskiej (BEBC), który zwie się centrali CIA, najwyraźniej leży pod Jeziora Genewskiego , które znajduje się w północno-wschodniej części zarówno CERN i Genewie, w Szwajcarii. Jezioro Genewskie, największy zbiornik wodny w Szwajcarii, jest znacznie większe niż wszystkie inne jeziora w dolinach Alp . Chociaż jezioro ma rzekomą głębokość 309,7 metrów (1016 stóp), w Alpach znajduje się łącznie 537 gór, których wysokość przekracza 3000 metrów (9842 stóp), w tym Mont Blanc który ma 4809 metrów wysokości i leży bezpośrednio na południe od Jeziora Genewskiego. Ponieważ jeziora alpejskie są odwrotnością Alp, które je otaczają, jest wysoce prawdopodobne, że Jezioro Genewskie jest znacznie głębsze niż przypuszczano. 

Twierdzenie to potwierdza fakt, że niealpejskie jezioro, takie jak Jezioro Zuryskie, ma 143 metry (469 stóp) głębokości, czyli mniej więcej połowę rzekomej głębokości Jeziora Genewskiego. Najgłębsza część Jeziora Genewskiego znajduje się podobno między Évian-les-Bains a Lozanną, co jest przypadkiem, gdy przebiega prosta granica między Francją a Szwajcarią. W związku z tym siedziba CIA najprawdopodobniej znajduje się na 46 ° 27’19,8 ″ N 6 ° 36’01,9 E; połowa we Francji, połowa w Szwajcarii. Oprócz matematycznych i symbolicznych aspektów tego układu, podzielona kwatera główna CIA pozwala Szwajcarii zaatakować Francję lub Francję w celu zaatakowania Szwajcarii, jeśli Cesarstwo Rzymskie na Grenlandii kiedykolwiek uzna to za uzasadnione. W konsekwencji zawsze istnieje równowaga sił w odniesieniu do Kwatery Głównej CIA, która jest odpowiedzialna za rządzenie półświatkiem.

Mir Lake Geneva

Eksploracja Jeziora Genewskiego przez ”Mir”

Twierdzenie, że Jezioro Genewskie jest znacznie głębsze niż rzekome, zostało zapowiedziane w raporcie z Rosji Today z 14 czerwca 2011 r. Zatytułowanym „ Russian Submersibles Explore Lake Geneva ”. Co ciekawe, w raporcie stwierdzono, że „Dwie słynne rosyjskie łodzie podwodne głębinowe wyposażone w najnowocześniejszą technologię badają głębiny szwajcarskiego Jeziora Genewskiego”, aby rzekomo sprawdzić czystość wody. W raporcie stwierdza się również, że dwa Rosjanki o nazwach Mir 1 i Mir 2 to „ dwa z nielicznych na świecie, które mogą funkcjonować na głębokości 6000 metrów”, Oraz że„ mini-łodzie podwodne słyną z wyprawy na miejsce wraku Titanica w 1997 roku ”. Nie trzeba dodawać, że najgłębsze na świecie okręty podwodne do nurkowania są potrzebne tylko podczas nurkowania na głębokościach głębszych niż 309,7 metra (1016 stóp), rzekomej głębokości Jeziora Genewskiego. 

Dokładnie, dlaczego okręty podwodne Mir zostały rozmieszczone w Jeziorze Genewskim, nie jest znane, ale prawdopodobnie były używane do sprzątania poza siedzibą CIA lub do wykonywania innych czynności konserwacyjnych. W raporcie Der Spiegel z 20 lipca 2011 r. Zatytułowanym „ Głęboko w alpejskiej otchłani: okręty podwodne odkrywają tajemnicze, mroczne głębiny Jeziora Genewskiego”, Ujawniono, że wspomniane rosyjskie okręty podwodne były używane do„ eksploracji ukrytych głębin największego akwenu w Szwajcarii ”i że„… nawet dzisiaj stosunkowo niewiele wiadomo o 580-kilometrach kwadratowych (224-milach kwadratowych ) dno Jeziora Genewskiego ”. 

W podtytule „ Niebezpieczne kaniony w głębinach ” raport stwierdza, że ​​rosyjskie łodzie podwodne były wykorzystywane do „eksploracji kanionów Rodanu, które są prawdopodobnie największą tajemnicą jeziora”. Nie trzeba dodawać, że podwodne kaniony bardziej wskazują na alpejskie jezioro niż rzekę. Według słownika Webstera, „ kanion” Definiuje się jako„ głęboką dolinę o stromych zboczach skalnych ”z„ przepływającym przez nią strumieniem lub rzeką ”. Najprawdopodobniej Jezioro Genewskie jest głęboką doliną, a przepływająca przez nie rzeka to Rodan. 

W raporcie Der Spiegel stwierdza się również, że rosyjskie okręty podwodne opadały „z prędkością 40 metrów (131 stóp) na minutę”, a „podróż na dno jeziora” trwała około „dwóch i pół godziny”. Na podstawie tych liczb można wywnioskować matematycznie, że Jezioro Genewskie ma około 3000 metrów (9842 stóp) głębokości, zapewniając wystarczająco dużo miejsca na siedzibę CIA. Raport stwierdza również, że „Na świecie są tylko cztery inne okręty podwodne tego typu, które mogą sięgać do głębokości ponad 3000 metrów (9843 stóp)”. Nie trzeba dodawać, że 50% najgłębszych łodzi podwodnych do nurkowania na świecie nie zostałoby rozmieszczonych w Jeziorze Genewskim, chyba że głębokość faktycznie tego uzasadnia. 

W końcu, aby sprzedać pogląd, że Jezioro Genewskie zostało dogłębnie zbadane, było wcześniej domem dla dwóch pojazdów podobnych do łodzi podwodnych. Po pierwsze, „Auguste Piccard ”podobno wykonał 1100 nurkowań w Jeziorze Genewskim w latach 1964–1965, zabierając około 33 000 gości na głębokość około 150 metrów. Po drugie, „ F.-A. Forel ”(PX-28) wykonał podobno 3600 nurkowań w latach 1979-2005, w sumie ponad 6000 pasażerów. Wystarczy powiedzieć, że podjęto wspólne wysiłki, aby rozwiać wszelkie wyobrażenia, że ​​Jezioro Genewskie jest znacznie głębsze niż przypuszczano, a jezioro nie zostało w pełni zbadane.

f457ed1f18a41a884bf9b517a58f8c8b

Tajne tunele do siedziby CIA

Ponieważ CERN jest jednocześnie wejściem do kwatery głównej CIA pod Jeziorem Genewskim , istnieje wiele tajnych tuneli, które umożliwiają osobom CIA z odpowiednią identyfikacją (np. Chipem RFID ) wejście do podziemnego kompleksu. Mogło to być miejsce, w którym doszło do małżeństwa między chipem RFID a „Znakiem Bestii”, ponieważ w logo CERN widnieje liczba „666” . W związku z tym jest wysoce prawdopodobne, że jest 6 wejść i 6 wyjść do Kwatery Głównej CIA, a także 6 zewnętrznych komór lub zasobników przypominających Subbiosferę 2.projekt. Twierdzenie to potwierdza fakt, że istnieje co najmniej 6 wejść do CERN, z których jedno lub więcej może dostać się do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim. Jedno z tych 6 wejść prowadzi do wspomnianego tunelu LEP o długości 26,659 km (16,6 mil). 

Przypadkowo CERN około 27 km od środka Lake Genewie, gdzie Centrala CIA jest oczywiście znajduje się w temperaturze 46 ° 27’19.8 „N 6 ° 36’01.9” E . Dlatego wydaje się, że tunel LEP jest osłonięty dla codziennych pociągów podmiejskich, które dowożą osobiste CIA z przedmieść Genewy do podziemnej siedziby CIA. Biorąc pod uwagę, że tunel LHC CERN znajduje się wprawdzie 175 metrów (574 stóp) pod międzynarodowym lotniskiem w Genewiemożna wywnioskować, że wybrana liczba 15 milionów pasażerów lotniska rocznie wsiada do ukrytego pociągu na lotnisku, który potajemnie przewozi ich do centrali CIA. Taka konfiguracja zasadniczo umożliwia osobom przybywającym do Genewy dostęp do siedziby CIA bez publicznego pokazywania się. 

Co ciekawe, międzynarodowe lotnisko w Genewie ma jeden betonowy pas startowy o długości 3900 metrów (12795 stóp), najdłuższy w Szwajcarii i jeden z najdłuższych w Europie. W związku z tym lotnisko może oferować samoloty wszystkich istniejących rozmiarów, w tym samoloty wojskowe i kosmiczne. Wreszcie Meyrin to najbliższe szwajcarskie miasto od głównej siedziby CERNlaboratorium. Oprócz tego, że międzynarodowe lotnisko w Genewie jest częściowo zlokalizowane w Meyrin, miasto ma 6 wejść do CERN. Chociaż tylko przypuszczenie, jest wysoce prawdopodobne, że „tunel między lokalizacjami” jest jednym z tajnych tuneli, które prowadzą do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim, znanego również jako Obszar Północny.

Tunel Gotarda w Genewie

Chociaż tylko przypuszczenie, jest wysoce prawdopodobne, że Genua we Włoszech wyznacza wejście do podziemnego tunelu o długości 275 kilometrów (170 mil), który umożliwia okrętom podwodnym emanującym z Grenlandii dostęp do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim . Potwierdzeniem tego poglądu jest fakt, że Genewa (G + N + V) i Genova (G + N + V) to zgodnie z tą samą nazwą, co sugeruje, że „tunel genewski” może być w rzeczywistości oficjalną nazwą tunelu. Flaga Genova i herb Genova opatrzone rzymski krzyż podobny do flagi Szwajcarii i identyczne z logo Czerwonego Krzyżaktóra przypadkowo ma siedzibę w Genewie w Szwajcarii. Innymi słowy, nazwy i symbole związane z Genovą są zasadniczo w języku szwajcarskim. Co ciekawe, w 1946 r. Zainicjowano kolosalny projekt wiertniczy mający na celu wykonanie tunelu u podnóża Mont Blanc , najwyższej góry w Alpach. Wspomniany projekt stał się ostatecznie znany jako tunel Mont Blanc, który miał ostatecznie połączyć Chamonix we Francji z Courmayeur we Włoszech. 

Biorąc pod uwagę, że CERN została publicznie założona 29 września 1954 r., wydaje się, że tunel Mont Blanc mógł być projektem przykrywającym budowę tunelu Genewskiego między Genuą a Genewą. W przypadku, gdyby oba tunele były budowane jednocześnie, wszelka aktywność sejsmiczna związana z tunelem w Genewie byłaby naturalnie obwiniana o budowę tunelu Mont Blanc. Pogląd, że tunel Mont Blanc był osłoną dla tunelu w Genewie, potwierdza fakt, że budowa tunelu Mont Blanc zajęła 20 lat, mimo że ma tylko 11 611 kilometrów (7,215 mil) długości. I odwrotnie, tunel w Bazie Gotarda, która obejmuje 151,84 km (94,3 mil) tuneli, również trwała 20 lat.

 Argument, że ulepszenia technologiczne są ostatecznie odpowiedzialne za ponad dziesięciokrotny wzrost wskaźnika ukończenia tunelu, rozważmy to: tunel Simplon pod Alpami szwajcarsko-włoskimi był budowany tylko przez 9 lat (1912 do 1921) i ma 39,524 kilometry. (24,5591 mil) długości. 

Dlatego 20-letnia budowa tunelu Mont Blanc o długości 11 611 kilometrów (7,215 mil) sugeruje, że była to pokrywa budowlana dla budowy tunelu w Genewie, który znajduje się bezpośrednio na wschód od niego. Pogląd, że tunel na poziomie podstawy mógłby być nudny 275 kilometrów (170 mil) pod Alpami, jest poparty faktem, że z najdłuższych i najgłębszych znanych tuneli na świecie, Szwajcaria jest domem lub stroną co najmniej 11 z nich, o łącznej długości 315,937 kilometrów (196,314 mil). 

Te tunele obejmują między innymi: tunel bazowy Gotthard (57,104 kilometrów), tunel bazowy Mont d’Ambin (57 kilometrów), tunel bazowy Ceneri (39,8 kilometrów), tunel bazowy Lötschberg (34,57 kilometrów), LEP Tunel (26,659 km), Simplon Tunnel (19,824 km), Vereina Tunnel (19 058 km), Gotthard Road Tunnel (16,9 km), Furka Base Tunnel (15,407 km), Gotthard Tunnel(15,003 km) i tunel Lötschberg (14,612 km).

Globalny Internet

CERN: Strona główna sieci WWW

Sieć WWW powstała jako projekt CERN o nazwie INQUIRE, który został rzekomo zainicjowany przez Tima Bernersa-Lee w 1989 r. I Roberta Cailliau w 1990 r. Ponieważ CERN jest wprawdzie miejscem narodzin i ojczyzny World Wide Sieć ma niemal absolutną władzę nad Ziemią, z której większość jest obecnie zarządzana przez superkomputery. Ponieważ praktycznie cała bankowość, handel, komunikacja, walka z dronami i podróże są teraz kontrolowane przez komputery, każda agencja ma władzę nad wspomnianym CERN-em zasadniczo rządzi światem. 

W głównej siedzibie CERN w Meyrin znajduje się „duża placówka komputerowa zawierająca wydajne przetwarzanie danychobiekty, głównie do eksperymentalnej analizy danych ”i„ w przeszłości był głównym węzłem sieci rozległych ”. Termin „sieć rozległa” jest definiowany częściowo jako „sieć telekomunikacyjna lub sieć komputerowa, która rozciąga się na duże odległości geograficzne”. Innymi słowy, CERN to centrum internetowe lub płyta główna całego świata. 

Twierdzenie to potwierdza CERN Internet Exchange Point (CIXP), który jest pierwszym ogólnoeuropejskim szkieletem internetowym i pierwszym połączeniem T1 z NSFnet zostały założone w 1989 i 1990 roku. Tłumaczenie: CIXP jest płytą główną internetu, ponieważ wszystkie inne huby i portale internetowe są z nią połączone. W konsekwencji, jeśli i kiedy CIA chce zaatakować kraj, korporację lub osobę, może to łatwo zrobić, ponieważ ma natychmiastowy dostęp do wszystkich dostępnych informacji w czasie rzeczywistym.

Large Hadron Collider (LHC) Superkomputer

Large Hadron Collider (LHC) to podobno największa na świecie i najbardziej potężny zderzacz cząstek , największy, najbardziej złożony zakład doświadczalny , jaki kiedykolwiek zbudowano, a największym pojedynczym maszyna na świecie. Został podobno zbudowany przez Europejską Organizację Badań Jądrowych (CERN) w latach 1998-2008 we współpracy z ponad 10 000 naukowców i inżynierów z ponad 100 krajów. W rzeczywistości jednak LHC jest największym na świecie superkomputerem, który zbiera dane w imieniu centrali CIA pod Jeziorem Genewskim . 

Twierdzenie, że LHC jest największym komputerem na świecie, potwierdza Sieć LHC Computing Grid(patrz poniżej), jak również liczne budynki powierzchniowe, w których znajdują się pomocnicze urządzenia komputerowe, takie jak sprężarki, sprzęt wentylacyjny, elektronika sterująca i instalacje chłodnicze. Poprzednie superkomputery oparte na CERN obejmują między innymi: oryginalny akcelerator liniowy ( LINAC 1 ); synchrocyklotron 600 MeV (SC), który działał w latach 1957–1991; z przecinających się bagażu pierścienie (Izrael), który działa pomiędzy 1971 i 1984; Akcelerator LEP (LEP), który był w pracy między 1989 i 2000; oraz Low Energy Antiproton Ring (LEAR), który był używany w latach 1982-1996.

Siatka obliczeniowa LCH

Worldwide LHC Computing (WLCG) 

Worldwide LHC Computing Siatka (WLCG), dawniej znany jako LHC Computing kratka (LCG) to międzynarodowy projekt współpracy, które składa się z sieci oparte na sieci komputerowej infrastruktury. Został wprawdzie zaprojektowany przez CERN do obsługi ogromnej ilości danych generowanych przez sieć World Wide Web, stąd nazwa. W związku z tym obejmuje zarówno prywatne łącza światłowodowe, jak i istniejące, szybkie części publicznego Internetu, które umożliwiają przesyłanie danych z CERN i prowadzonych przez CIA instytucji akademickich i rządowych na całym świecie. Od 2010 roku WLCG składał się z około 200 000 rdzeni przetwarzających i 150 petabajtów miejsca na dysku w 34 krajach. Od 2012 roku WLCG włączyła ponad 170 centrów obliczeniowych w 36 krajach. 

Od 2015 roku liczba ta jest prawdopodobnie znacznie wyższa. Nie trzeba dodawać, że LHC Computing Grid to największa na świecie sieć obliczeniowa . WLCG zawiera 7 detektorów , każdy przeznaczony do określonych rodzajów badań. Strumień danych z detektorów dostarcza około 300 GB / s danych, które są następnie filtrowane pod kątem „interesujących zdarzeń” i „danych podsumowujących zdarzenia” poprzez obliczenia wykonywane przez procesorfarmę w centrum danych CERN. Innymi słowy, 7 detektorów identyfikuje potencjalne zagrożenia w podziemiu (np. Ruchy polityczne, wstrząsy społeczne itp.),

Aby CIA mogła je zidentyfikować i zneutralizować, zanim zdążą się zmaterializować, stąd posąg Śiwy w CERN (patrz poniżej). Ponieważ WLCG monitoruje i śledzi cały świat podziemny, wykorzystuje platformę BOINC , która umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich komputerów z systemem Mac OS X , Windows , Linux lub Scientific Linux. Biorąc pod uwagę, że praktycznie na wszystkich komputerach działa jeden z wyżej wymienionych programów, są one w istocie rozszerzeniem WLCG, znanego również jako WWW (tj. World Wide Web). 

WLCG jest również ściśle powiązana z Europejskim Instytutem Bioinformatyki (EMBL-EBI), Centrum Badań Ciężkich Jonów im. Helmholtza GSI , Open Science Grid oraz CERN Openlab , współpracą między CERN a prywatnymi korporacjami, które opracowują nowe informacje i komunikację Technologie szpiegowania i kontrolowania podziemnego świata. Korporacje CERN Openlab obejmują między innymi: Brocade , Cisco , Huawei , IDT ,Intel , Oracle , Rackspace , Seagate , Siemens i Yandex .

Terminal CIA

Prywatna sieć optyczna LHC

Tajna komunikacja z centrali CIA za pośrednictwem superkomputera CERN, znanego jako „warstwa 0” światowej sieci obliczeniowej LHC (WLCG), jest ewidentnie prowadzona za pośrednictwem prywatnej sieci optycznej LHC (LHCOPN). Dane są podobno wysyłane z CERN przez LHCOPN do 11 instytucji akademickich „Tier 1” w Azji, Europie i Ameryce Północnej za pośrednictwem dedykowanych łączy 10 Gbit / s. Tłumaczenie: rozkazy są wysyłane z centrali CIA pod Jeziorem Genewskim do 11 podstacji CIA na całym świecie, z których jedna znajduje się w Langley w Wirginii. Ponad 150 instytucji „Tier 2” jest następnie połączonych z 11 instytucjami CIA „Tier 1”, tworząc sieć podstacji CIA, które pełnią funkcję sieci badawczo-edukacyjnej (NREN). Chociaż sieci NREN są rzekomo poświęcone wspieraniu potrzeb badawczych i edukacyjnych w danej społeczności, w rzeczywistości służą jako tajna podstacja CIA, która przeprowadza zabójstwa, szpiegostwo i ataki terrorystyczne.

CERN II

Numerologia i symbolika CERN

Po rozszyfrowaniu nazw i symboli związanych z siedzibą główną CERN i CIA pod Jeziorem Genewskim , zaczyna się wyłaniać bardziej przejrzyste i zwięzłe zrozumienie tych organizacji i ich odpowiednich programów. Używając współczesnego alfabetu łacińsko-angielskiego , termin „ CERN ” jest zgodny ze współbrzmieniem tak samo jak „ KORONA ” (litera „W” jest często łagodna), ponieważ reprezentuje prawdziwą siedzibę władzy w podziemnym świecie. Używając Roman Score (tj. Alfabetu łacińskiego), termin „ CERN ” w wymowie spółgłosce równa się „CRX”, co oznacza „ Crux ”, łacińskie słowo oznaczające „Krzyż”. Przypadkowo flaga Szwajcarii i logo CIA są opatrzone rzymskim krzyżem oznaczającym literę „D”, będącą akronimem „umierać” i „śmierć”. Logo CERN zawiera numer „666” , który wskazuje „ The Beast ”, biblijnego eufemizm dla Diabła lub Antychrysta. 

Stosując podstawowe metody algebry używane w żydowskiej Gematrii , wartość bezwzględna „666” równa się „18” (tj. 6 + 6 + 6 = 18), której pierwiastek cyfrowy to „9” (tj. 1 + 8 = 9 ). W alfabecie łacińsko-angielskim osiemnastą literą jest „R”, natomiast w alfabecie rzymskim(tj. alfabet łaciński) dziewiąty symbol to „Γ” (tj. oryginalna litera „R”). Ponieważ litera „R” i symbol „Γ” są akronimami słowa „Rzym”, można wywnioskować, że liczba „666” oznacza Cesarstwo Rzymskie. Ponieważ Cesarstwo Rzymskie znajduje się teraz na Grenlandii , zarządza światem podziemnym przez Szwajcarię, która jest domem dla CIA . 

Ponieważ Kwatera Główna CIA znajduje się w CERN, jej logo naturalnie zawiera numer 666. Biorąc to pod uwagę, potrójna 6 jest również reprezentatywna dla 6 wejść, 6 wyjść i 6 komór lub kapsuł związanych z kwaterą główną CIA. Pojęcie to jest przedstawione w logo CIA, które przedstawia gwiazdę lub kulę z licznymi kolcami, co wskazuje na liczne tunele łączące się z siedzibą CIA pod Jeziorem Genewskim. woryginalny herb Genewy , jezuicki symbol zdobi tarczę składającą się z liter „IHE”. Jak przedstawiono w książce „ Teoria Grenlandii: Czas Apokalipsy ”, jezuici (tj. Towarzystwo Jezusowe) są największym zakonem w Kościele katolickim, znanym jako „Boscy Marines”. Co ciekawe, jezuici przyjmują rozkazy od „ Czarnego Papieża ”, który wydaje się być głosem Cesarstwa Rzymskiego na Grenlandii. W związku z tym jest wysoce prawdopodobne, że większość osób pracujących w centrali CERN i CIA to jezuici.

Numerologia i symbolika CIA

Podczas rozszyfrowywania nazw i symboli związanych z siedzibą główną CERN i CIA pod Jeziorem Genewskim , zaczyna się wyłaniać bardziej jasne i zwięzłe zrozumienie tych organizacji i ich odpowiednich programów. Ponieważ litera „A” podwaja się jako symbol szewronu (tj. „Ʌ”), liczba / litera używana do przedstawienia liter „C” i „K” w rzymskiej punktacji, akronim „CIA” oznacza „CIɅ” które można przedstawić na 9 różnych sposobów (tj. CIC, CIK, KIC, KIK, CIɅ, ɅIC, KIɅ, ɅIK, ɅIɅ). Podwójne Ʌ, C lub K są gramatycznymi i numerologicznymi hołdami dla Chanii na Krecie , miejsca narodzin Imperium Grecko-Rzymskiego, które obecnie rządzi światem z Grenlandii poprzez siedzibę CIA. Logo CIA przedstawiaRoman Eagle , który znajduje się również w herbie Genewie , a także w herbie w kantonie Genewa , oba również zawierać klucz do trzymają tajemnice podziemi. Herb Genewie przedstawia również rzymskim krzyżu , który przypadkowo znalazł się w logo CIA. 

Co ciekawe, brew rzymskiego orła ma coś, co wydaje się być logo Nike Swoosh, symbolizującym Nike (N + K), grecko-rzymską boginię zwycięstwa, której imieniem nazwano stolicę Grenlandii „Nuuk” (N + K). . Samo Jezioro Genewskie ma kształt rzymskiego półksiężyca, który podwaja się jako litera „C”, akronim określenia Kreta (miejsce narodzin Cesarstwa Grecko-Rzymskiego), a także określenia „zabij” i „Cull”, stąd termin Stolica Apostolska (tj. „Święta CIA”), oficjalna nazwa Centralnego Wywiadu Agencja (CIA). Co ciekawe, według Wikipedii „Kształt półksiężyca był bardziej regularny w niedawnym okresie geologicznym, kiedy [Jezioro Genewskie] rozciągało się na Bex ”, szwajcarskie miasto położone około 20 kilometrów na południe od Jeziora Genewskiego. 

W związku z tym wydaje się, że obszar między Bex a Jeziorem Genewskim był wcześniej wypełniony ziemią i skałami, aby utworzyć kształt półksiężyca z Jeziora Genewskiego. Półksiężyc jest przypadkowo przedstawiony w herbie co najmniej trzech miast graniczących z Jeziorem Genewskim, w tym między innymi:Chens-sur-Léman , Francja; Meyrin w Szwajcarii i Montreux we Francji.

Statua Shiwy w CERN


Shiwa  jest uważany za Najwyższego Boga w Shaivizmie, który jest twórcą i niszczycielem wszystkiego, co istnieje. Przypadkowo 18 czerwca 2004 roku w CERN odsłonięto 2-metrowy posąg Śiwy . Święta liczba Shivy to „5”, co odpowiada symbolowi „Ж” (tj. „ Chi ”) w rzymskiej punktacji (tj. Alfabecie rzymskim), który wskazuje na kraj Szwajcarii. Shiva jest często przedstawiany z 10 ramionami, co symbolizuje geograficzny kształt Szwajcarii, która wydaje się mieć 10 rąk lub nóg. Tripurantaka , manifestacja Shivy, jest przedstawiony z czterema ramionami dzierżącymi łuk i strzały. Trzyma topór i jelenia na górnej parze ramion oraz odpowiednio łuk i strzałę w dolnej parze ramion. 

Tripurantaka jest symbolem czteroramiennego krzyża Szwajcarii, który jest odpowiedzialny za przeprowadzanie zabójstw, szpiegostwo, ataki terrorystyczne i wojny w podziemiach na rozkaz Cesarstwa Rzymskiego na Grenlandii . Shiva jeździ również na byku, swoim pojeździe, który jest reprezentantem Babilonu , dawnej stolicy Cesarstwa Rzymskiego. Przypadkowo Szwajcaria jest odpowiedzialna za zarządzanie i utrzymanie systemu Babylon w podziemiach. Angielski termin „ sito”(S + V), które jest zgodne ze słowem„ Siva ”(S + V), jest urządzeniem używanym do oddzielania pożądanych elementów od niepożądanego materiału. Mówiąc metaforycznie, Szwajcaria jest sitem podziemnego świata, ponieważ neutralizuje niechciane osoby i idee, zwłaszcza w odniesieniu do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim.

Gwiazda Śmierci CIA CERN

Gwiazda śmierci pojawia się nad CERN

Jak pierwotnie przedstawiono w raporcie Truther.org z 1 sierpnia 2015 r. Zatytułowanym „ Gwiazda śmierci pojawia się nad CERN, Szwajcaria, siedziba CIA ”, w marcu 2015 r. Obywatele Szwajcarii zaczęli zauważać jasna nowa gwiazda na zachodnim niebie Szwajcarii. Jaskrawo jaśniejsza od otaczającej ją Wenus , najwyraźniej sztuczna gwiazda znajdowała się około 100 mil nad Ziemią na Dolnej Orbicie Ziemi (LEO). Co ciekawe, sztuczna gwiazda została tymczasowo umieszczona nad CERN, który znajduje się na obrzeżach Genewy w Szwajcarii, de facto stolicy podziemnego świata. Przypadkowo geometria CERN naśladuje tę z Gwiazdy Śmierci dokładnie z Gwiezdnych Wojen. 

To nie przypadek, ponieważ kwatera główna CIA pod Jeziorem Genewskim była odpowiedzialna za wykonanie praktycznie wszystkich zabójstw, ataków terrorystycznych i wojen, których świadkami były podziemia w ciągu ostatnich 715 lat. Dokładnie to, czym jest Gwiazda Śmierci CIA ani jak przybyła nad CERN, nie jest jeszcze znane, ale jej pojawienie się zbiegło się w czasie z pierwszym wysadzeniem okładki szwajcarskiej CIA w historii 31 marca 2015 r., Jak przedstawiono w Truther. org zatytułowany „ 10 powodów, dla których Szwajcaria jest domem CIA ”. 

Chociaż to tylko przypuszczenie, wydaje się, że jedyna siła planety Ziemia (tj. Cesarstwo Rzymskie na Grenlandii ) zdecydowała się przenieść część dowództwa jego siedziby CIA na Gwiazdę Śmierci CIA nad CERNw celu zapobieżenia odkryciu przez sługusów CIA przebywających na ziemi, że tak naprawdę nie rządzą. Innymi słowy, CIA w Szwajcarii zarządza światem podziemnym na polecenie Imperium Grecko-Rzymskiego na Grenlandii. W konsekwencji, gdy po raz pierwszy w historii zdmuchnięto przykrywkę operacyjną CIA , siedziba CIA została przeniesiona z dala od Gwiazdy Śmierci CIA. 

Czy Międzynarodowa Stacja Kosmiczna(ISS) jest operacyjną przykrywką Gwiazdy Śmierci CIA, która nie jest jeszcze znana, ale określenia „ISS” (S + S) i „Suisse” (S + S) są zgodne ze współbrzmieniem. Dlatego też termin ISS może być w rzeczywistości słowem kodowym dla Gwiazdy Śmierci CIA. Nie wiadomo również, czy Greko-Rzymianie podróżują teraz z Grenlandii do Szwajcarii przez Gwiazdę Śmierci CIA, czy też nie, ale pojawienie się gwiazdy w marcu 2015 r. I jej późniejsze zniknięcie około 15 lipca 2015 r. najmniej. Najprawdopodobniej Gwiazda Śmierci CIA albo: a) wróciła na Grenlandię lub inne odległe miejsce, gdzie pozostaje ukryta przed wścibskimi oczami podziemi, albo b) wylądowała gdzieś na terenie kompleksu CERN (prawdopodobnie pod Jeziorem Genewskim), co jest nieprawdopodobnym wyczynem ze względu na swój rozmiar.

Gwiazda Śmierci CIA

Mistyfikacja gwiazdy śmierci CIA przez NASA

NASA opublikowała 11 czerwca 2015 r. Raport propagandowy , w którym stwierdzono, że Gwiazda Śmierci CIA była zjawiskiem występującym naturalnie. Według NASA Gwiazdą Śmierci CIA była po prostu Jowisz lub Wenus zbliżające się do siebie, zjawisko, które podobno nie powtórzy się do 2023 roku . Jednak pierwszy problem z fałszywym raportem NASAjest to, że stwierdzają, że zjawisko to spadło dopiero do czerwca 2015 r. Jest to całkowicie sprzeczne z dziesiątkami raportów naocznych świadków, które stwierdzają, że Gwiazda Śmierci CIA znajdowała się na nocnym niebie od marca 2015 r. Osobiście byłem świadkiem Gwiazdy Śmierci CIA w Maj 2015 i monitorowałem go prawie codziennie, aż zniknął około 15 lipca 2015 roku.

Czekałem jednak na opublikowanie raportu, dopóki nie będę mógł osobiście pojechać do CERN, ale nigdy nie miałem okazji. Drugi problem z fałszywym raportem NASA polega na tym, że obecnie na nocnym niebie nie ma gwiazdy tak jasnej jak Gwiazda Śmierci CIA. Innymi słowy, kiedy Jowisz i Wenus znajdują się na nocnym niebie, ich jasność zawodzi w porównaniu z gwiazdą Śmierci CIA, jak pokazano na wielu zdjęciach i filmach. Trzeci problem zFałszywy raport NASA mówi, że na nocnym niebie nie ma gwiazdy tak dużej jak Gwiazda Śmierci CIA. Innymi słowy, kiedy największe gwiazdy znajdują się na nocnym niebie, ich rozmiar nie jest porównywalny z rozmiarem Gwiazdy Śmierci CIA, jak pokazano na licznych zdjęciach i filmach. 

Czwarty problem z fałszywym raportem NASA polega na tym, że nie ma zdjęć ani filmów potwierdzających rzekomą koniunkcję Jowisza i Wenus. Innymi słowy, nie ma dowodów, które opisywałyby stopniową koniunkcję dwóch ciał planetarnych; są obserwowani tylko w tej samej względnej odległości od innych, jak pokazano na zdjęciach i filmach. Aby jeszcze bardziej zabłocić wody w odniesieniu do Gwiazdy Śmierci CIA, Rosja opublikowała dziś raport z 1 lipca 2015 r. Zatytułowany „Tysiące łapią Jowisza, Wenus tworząc super jasną „Gwiazdę Betlejemską” ”. Nazwa „Gwiazda Betlejemska” została zaprojektowana w celu dodania biblijnych konotacji do Gwiazdy Śmierci CIA, jeszcze bardziej rozpowszechniając pogląd, że jest to zjawisko występujące naturalnie.

Udostępnij

SUPERKOMPUTER KOMPLEKSU ”CERN” – OKULTYZM, TUNEL GOTARDA, PODWODNE BAZY,”GWIAZDA ŚMIERCI”,CIA

Globalna Świadomość25 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł11:11 – JEŚLI CZĘSTO WIDZISZ TE LICZBY TO OZNACZA TYLKO 1EDNO.Następny artykuł”CZARNE LUSTRO” – OKULTYSTYCZNE PRZESŁANIE SERIALU I ŚWIAT,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SUPERKOMPUTER KOMPLEKSU ”CERN” – OKULTYZM, TUNEL GOTARDA, PODWODNE BAZY,”GWIAZDA ŚMIERCI”,CIA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?