Świat jest inny

5 ŚCIŚLE TAJNYCH MIEJSC CENZUROWANYCH PRZEZ GØØGLE.

5 ŚCIŚLE TAJNYCH MIEJSC CENZUROWANYCH PRZEZ GØØGLE.

Znajdujemy się w takich czasach, gdy odwiedzenie oddalonych o kilka tysięcy kilometrów miejsc jest możliwe, jednocześnie nie ruszając się z domu. Pozwala nam na to Google Street View oraz Google Earth. Można stwierdzić, że nie mamy ograniczeń. Czy aby na pewno?

Czy wiesz, że są pewne miejsca w Google Earth, które są całkowicie niedostępne dla ogułu społeczeństwa? Okazuje się, że na całym świecie istnieją „tajne bazy”, które zostały celowo edytowane i zaciemniane, aby ukryć to, co się tam znajduję.

Czym są te liczne „ocenzurowane” miejsca w Mapach Google? Czy to tylko ściśle tajne bazy wojskowe należące do różnych rządów na całym świecie? A jeśli to coś więcej niż tylko bazy wojskowe? Dlaczego są cenzurowane w Mapach Google? Co Google próbuje ukryć przed zwykłym wzrokiem ludzi ?

Wydaje się, że jeśli chodzi o Google, nigdy się nie dowiemy. To coś, co wielu nazywa globalną przykrywką, dzieje się obecnie na całym świecie.

Ale dlaczego miejsca takie jak strefa 51 nie są uwzględniane w Google? Czy to możliwe, że istnieją tajne obiekty, które są jeszcze bardziej tajne niż strefa 51 ? A co, jeśli niektóre z tych „tajnych baz” nie należą do rządu USA ? Co jeśli – jak sugerują badający temat – niektóre z tych baz nie należą nawet do rasy ludzkiej?

Ten interesujący film, opublikowany na YouTube przez użytkownika ”Dark5”, pokazuje nam pięć absorbujących ściśle tajnych lokalizacji, które zostały edytowane i zaciemnione tak aby ukryć to, co się tam znajduję.

Co dzieję się w tych miejscach ? Co może być tak ważnego, że Google, że musiało to ukryć przed opinią publiczną? A jeśli jest tak wiele miejsc w Google, które są ograniczone i usuwane z obrazów satelitarnych, to co jeszcze jest tam ukrywane ?

Wydaje się, że nasz świat jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy.

A elity światowe wykonały misternie dobrą robotę, utrzymując swoje tajemnice z dala od wścibskich oczu i ogółu społeczeństwa. Wydaje się, że wiele rządów na całym świecie ma jedną wspólną cechę: zgadzają się, że są pewne rzeczy, o których społeczeństwo – zwykli ludzie, nie powinno wiedzieć.

Tajne technologie? Obcy? Zagubione starożytne budowle z niewytłumaczalnymi mocami? A może po prostu błędy w obrazach satelitarnych? Jak myślisz, czym są te tajemnicze miejsca i co próbują ukryć? Wydaje się, że jeśli chodzi o takie miejsca w Mapach Google, jest za dużo pytań i za mało odpowiedzi.

Udostępnij

5 ŚCIŚLE TAJNYCH MIEJSC CENZUROWANYCH PRZEZ GØØGLE.

Globalna Świadomość12 czerwca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKULT WĘŻA W WATYKANIE I RELIGIACH ŚWIATA – CZY WSZYSCY WYWODZIMY SIĘ OD GADA?Następny artykuł”BIZZARE WORLD” – 17 DZIWNYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 5 ŚCIŚLE TAJNYCH MIEJSC CENZUROWANYCH PRZEZ GØØGLE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?