extra-terrestrial

NAGRANIA NASA – HUMANIODALNE ISTOTY NA POWIERZCHNI MARSA.

NAGRANIA NASA – HUMANIODALNE ISTOTY NA POWIERZCHNI MARSA.

Wielu badaczy zjawisk ponadnaturalnych twierdzi, że to zdumiewające zdjęcie wykonane na Marsie przedstawia KOBIETĘ stojącą na Czerwonej Planecie.

Badacze ogłaszają wielki przełomu w wyścigu mającym na celu znalezienie dowodu na istnienie życia pozaziemskiego po tym, jak „miniaturowy Marsjanin” został zauważony na zdjęciach Marsa przesłanych przez NASA na Ziemię z ich łazika Curiosity Rover , czterokołowej sondy badającej obecnie powierzchnię planety.

Uważają, że zdjęcie przedstawia humanoidalne stworzenie podobne do człowieka, które najwyraźniej jest swego rodzaju obserwatorem.

Według strony internetowej UFO Sightings Daily, która podkreśla odkrycie, skala obrazu sprawiłaby, że „istota” miałaby od 8 do 10 metrów wzrostu.

Łowca obcego życia Scott C Waring napisał: „Ta humanoidalna istota wydaje się mieć piersi… widzimy również ramiona i coś, co wygląda jak głowa z długimi włosami”.

Trudno powiedzieć, czy to żywa istota, czy posąg z dawnych czasów. Jednakże posąg łatwo uległby erozji i zniszczeniu, więc jest większa szansa że to żywa istota. Humanoid jest zwrócony w stronę łazika Curiosity… obserwując go z daleka.

Szereg ziemskich obiektów, rzeźb, istot i zwierząt zostało zauważonych na zdjęciach łazika Curiosity Rover NASA przez badaczy życia pozaziemskiego od czasu ich pierwszego umieszczenia w Interneci.

NASA odmawia komentowania rzekomych odkryć, ale większość naukowców uważa, że ​​jest to po prostu psychologiczne zjawisko znane jako pareidolia – kiedy mózg oszukuje oczy, aby dostrzec znajome obiekty i kształty w teksturach i wzorach.

Środowisko internetowe było sceptycznie nastawione do wizerunków „kobiety” na Marsie, ujawnionych w filmie na YouTube.

Na Marsie znaleziono ciała humanoidów?

Jak pisze rueconomics.ru, Rosjanin uważa, że przed ludźmi ukrywana jest prawda o pozaziemskich cywilizacjach.

Badacz przeanalizował znajdujące się w swobodnym dostępie zdjęcia, które wykonał łazik Curiosity. Rosjanin poza śladami samych kosmitów zobaczył też na powierzchni Czerwonej Planety statek kosmiczny ufoludków.

Jego zdaniem NASA specjalnie psuje jakość zdjęć z Marsa, aby ludzie nie dowiedzieli się prawdy. Badacz uważa, że naukowcy nie są w stanie wyjaśnić unikalnych znalezisk na Marsie. 

Inny Znany radioamator i „wirtualny badacz” Walentin Degterew opublikował w sieci tajemnicze zdjęcie Marsa, na którym, jak twierdzi, wyraźnie widać ciało martwego humanoida.

Po przestudiowaniu zdjęcia wykonanego przez łazik Curiosity jeszcze w 2015 roku Degterew znalazł w lewym rogu fotografii dziwny obiekt, bardzo przypominający obiekt latający. Ale jeszcze bardziej zaskakujące było kolejne odkrycie: w pobliżu UFO badacz zobaczył zwłoki przybysza.

Jak zaznacza Degterew, ciało jest trudne do zauważenia, ponieważ obraz jest bardzo ciemny, ale na przetworzonym zdjęciu ciało obcego widać dość wyraźnie.

Specjalista jest przekonany, że chodzi naprawdę o przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji, który z jakiegoś powodu urządził się na Księżycu. Ufolog uważa przy tym, że NASA wie o istnieniu obcych na naturalnym satelicie Ziemi, ale nie upublicznia tej informacji, bo woli ukryć prawdę.

Ponadto uważny radioamator zauważył w pobliżu obcego dwie butle z tlenem i coś, co bardzo przypomina broń.

Degterew zaznacza, że nie pozostaje w jedynym prawdziwym założeniu, że dziwny obiekt jest właśnie przybyszem. Ale zaznacza, że na przykład obiekt latający widzi dość wyraźnie. I zaprasza użytkowników sieci do przestudiowania tajemniczego zdjęcia. Kto wie, może kolonizacja Marsa nie jest dobrym pomysłem?

NASA wybrała 12 kandydatów, którzy wezmą udział w misji na Marsa — 5 kobiet i 7 mężczyzn. Ponad 18 tys. ludzi zgłosiło się w USA do programu lotu na Czerwoną Planetę.

Udostępnij

NAGRANIA NASA – HUMANIODALNE ISTOTY NA POWIERZCHNI MARSA.

Globalna Świadomość8 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOŚCIG ZA NIEZNANYMI GATUNKAMI HUMANOIDÓW – MISSING 411, RANCZO SKINWALKERA ,PRZEŁĘCZ DIATŁOWA.Następny artykułTAJNE ARCHIWA ROSJI – WEJŚCIE DO PODZIEMNEGO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NAGRANIA NASA – HUMANIODALNE ISTOTY NA POWIERZCHNI MARSA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?