Filmoteka świadomych

JANET OSSEBAARD POWRACA Z FILMEM -”UPADEK KABAŁY 2”

JANET OSSEBAARD POWRACA Z FILMEM -”UPADEK KABAŁY 2”

Holenderska badaczka Janet Ossebaard powraca z 17-odcinkową kontynuacją swojej wcześniejszej, 12-odcinkowej serii filmów dokumentalnych „Upadek kabały”, wydanej w zeszłym roku. Poprzednia seria obracała się wokół historii związanej z ówczesnym prezydentem Trumpem i zjawiskiem Q-anon. Kolejna cześć jest łatwym do przyswojenia i prostym przedstawieniem wpływu tajnych stowarzyszeń w całą historię naszego świata.

Kolejna seria przedstawia nam historię założenia przez Adama Weishaupta Zakonu Iluminatów w 1776 roku, trzy lata po papieskiej bulli Klemensa XIV, która stłumiła jezuitów. Był to kluczowy moment, kiedy finansowe imperium Rotszyldów swym bogactwem i władzą wsparło pozbawiony praw wyborczych zakonu wojskowego jezuitów, którego celem było zdominowanie planety za pomocą Jednego Rządu Światowego.

Ossebaard mówi, że Adam Weishaupt oparł Zakon Iluminatów na starożytnych dokumentach, z których jednym był list przekazany mu przez Mayera Rotszylda. Ten list, określany jako „List Konstantynopolitański”, został napisany w 1489 roku przez Nasi, Przewodniczącego Rady Żydowskiej w Konstantynopolu (Wielkiego Sanhedrynu), jako odpowiedź na apel o pomoc ze strony głowy Żydów aszkenazyjskich we Francji:

Jeśli chodzi o to, co mówisz, że król Francji zobowiązuje cię do zostania chrześcijanami: zrób to, bo inaczej nie możesz. Ale niech prawo Mojżesza będzie zachowane w waszych sercach. Uczyń swoich synów kupcami, aby po trochu mogli ograbić ich chrześcijan.

„A jeśli chodzi o to, co mówisz o próbach zamachu na twoje życie, uczyń swoich synów lekarzami i aptekarzami, aby mogli odebrać życie chrześcijanom.

„Jeśli chodzi o to, co mówisz o zniszczeniu twoich synagog, uczyń swoich synów kanoników i duchownych, aby mogli niszczyć kościoły.

„Jeśli chodzi o wiele innych ucisków, na które się skarżysz, postaraj się, aby twoi synowie stali się adwokatami i prawnikami i dopilnuj, aby zawsze mieszali się ze sprawami państwa, kładąc chrześcijan pod swoim jarzmem.

„Nie zbaczaj z tego nakazu, który ci dajemy, bo dzięki doświadczeniu odkryjesz, że tak upokorzony jak teraz, osiągniesz urzeczywistnienie mocy”.

Innymi słowy, Sanhedryn w Konstantynopolu (Imperium Osmańskie) powiedział Chazarom we Francji, aby sfałszowali swoje nawrócenia na chrześcijaństwo i infiltrowali każdy aspekt społeczeństwa: handel, medycynę, religię i prawodawstwo, wyłącznie w celu zemsty.

Kiedy słuchałem Ossebaard, uderzyło mnie podobieństwo między jej słowami a słowami kanadyjskiego pisarza żydowskiego, Henry’ego Makowa, opisującego sposób, w jaki komuniści infiltrowali hierarchię katolicką w XX wieku:

„Komunistyczna uciekinierka Bella Dodd ujawniła, że ​​w latach trzydziestych XX w. Partia Komunistyczna miała 1100 członków, którzy przyłączyli się do katolickiego kapłaństwa. Zostali biskupami, kardynałami i papieżami. Przyjmując tę ​​strategię kameleona, ten satanistyczny kult zinfiltrował i obalił większość rządów i religii oraz ustanowił niewidzialną tyranię bez zwracania większej uwagi. Jak powiedział utalentowany żydowski badacz Clifford Shack:

„Dzięki infiltracji, ukryciu i przebiegłości ta niewidzialna sieć zaczęła rządzić nami wszystkimi”.

Według Makowa przodkami nie tylko komunistów, ale iluminatów byli sabatajczycy, a Rotszyldowie to sabatajczycy udający Żydów. Ten XVII-wieczny odstępczy kult judaizmu został założony przez Szabataja Cwi (znanego również jako Szabatai Cwi) w Imperium Osmańskim, skąd rozprzestrzenił się na Europę Wschodnią. Zwolennicy wierzyli, że Mesjasz powróci albo kiedy wszyscy ludzie staną się dobrzy, albo kiedy wszyscy staną się źli.

Wierząc, że łatwiej byłoby przyspieszyć przybycie Mesjasza podążając ciemną ścieżką, zaczęli odwracać praktyki własnej wiary, aby przyspieszyć powrót Mesjasza, czyli „odkupienie przez grzech”.

W 1756 r. frankiści (następcy sabatejczyków) zostali ekskomunikowani przez establishmentowych rabinów za ich heretyckie, satanistyczne praktyki, ale mówi się, że pojawili się ponownie, jako przywódcy zarówno ruchu reformowanego, jak i chasydzkiego ruchu żydowskiego. Dwadzieścia lat później, w 1776, Rotszyldowie poparli iluminatów Weishaupta, łącząc siły z jezuitami w celu infiltracji lóż masońskich w Europie.

Chociaż nie mogę ręczyć za prawdziwość wszystkiego, co zostało powiedziane w tej części „Upadku kabały”, po raz pierwszy zrozumiałem historyczne i fundamentalne relacje napędzające mechanizm, który jednoczy tak pozornie odmienne zjawiska, jak Wall Street , Big Pharma, komunizm, Watykan i neokonserwatyści i skąd te różne kohorty czerpią swoją władzę.

Staje się krystalicznie jasne, w jaki sposób satanizm jest duchową podstawą Nowego Porządku Świata.

Ossebaard podsumowuje ten epizod następującymi słowami:

„Trzy lata po bulli papieskiej, która stłumiła Zakon Jezuitów, Adam Weishaupt i Lord Rothschild założyli Zakon Iluminatów. Opierając się na ich świętych starożytnych dokumentach, wprowadzono w życie znakomity i dobrze udokumentowany plan podboju świata i całej ludzkości.

„Zemsta jezuitów spaliła ziemię. Europa zapłaciła najwyższą cenę za zdradę zakonu jezuitów. Szalała wojna po wojnie, zabijając miliony i pozostawiając tylko rozpacz i strach wśród mas, a każda wojna jeszcze bardziej wzbogacała Kabałę.

„Protestanckie Niemcy zostały obalone, ale kabała dopiero się rozpoczęła. Kontynuowali swój niszczycielski plan podporządkowania sobie całego świata. Manipulując światową giełdą (począwszy od USA) Świat miał krwawić jeszcze bardziej, a wydarzenia, które się pojawiły, doprowadziły do ​​II wojny światowej”.

Całą serie 17 odcinków znajdziecie tutaj :

https://www.bitchute.com/playlist/Skk97ugVNWv7/

Udostępnij