extra-terrestrial

EX MARINE TWIERDZI, ŻE SPĘDZIŁ 15 LAT NA MARSIE CHRONIĄĆ LUDZKIE KOLONIE.

EX MARINE TWIERDZI, ŻE SPĘDZIŁ 15 LAT NA MARSIE CHRONIĄĆ LUDZKIE KOLONIE.

Według twierdzeń emerytowanego oficera Randy’ego Cramera – początkowo znanego pod pseudonimem Captain Kaye – ludzie nie tylko dotarli na Marsa w przeszłości, ale opracowaliśmy tajny program kosmiczny i flotyllę, która działa w kosmosie. Wydaje się, że istnieją dwie wersje, które są filtrowane dla społeczeństwa, jeśli chodzi o przestrzeń kosmiczną, Marsa i powiązane z nimi działania.

Po pierwsze, nie byliśmy na Marsie, jest dużo pracy do wykonania, a nasza technologia jest wciąż bardzo ograniczona. Druga jest dokładnie odwrotna, wersja, którą kilka osób poparło w ciągu ostatniej dekady. 

Pytanie brzmi, kto mówi prawdę? I czy byłoby śmieszne myśleć, że dotarliśmy na Marsa i skolonizowaliśmy czerwoną planetę dzięki tajnym programom kosmicznym?

przeszedł na emeryturę, twierdząc, że spędził ponad 15 lat w kosmosie i na Marsie, chroniąc 5 ludzkich kolonii

Według „Kapitan Kaye”, który jest byłym amerykańskim żołnierzem piechoty morskiej, przez lata przebywał na Czerwonej Planecie, a jego misją była ochrona pięciu ludzkich kolonii przed rdzennymi formami życia na Marsie. Nie tylko spędził lata na Marsie, ale przez trzy lata służył na pokładzie gigantycznego statku kosmicznego.

Według byłego US Marine pracował dla Mars Defence Force (MDF), która jest zarządzana przez Mars Colony Corporation (MCC),organizacje będącą konglomeratem instytucji finansowych, rządowych i firm technologicznych.

Cramer i jego zespół byli częścią specjalnej sekcji US Marines z ściśle tajną misją, ochrony i zapewnienia istnienia pięciu nowo założonych kolonii na powierzchni Czerwonej Planety.

Earth Defense Force, kolejny tajny oddział wojskowy, ma rekrutów wojskowych z krajów takich jak Stany Zjednoczone, Chiny i Rosja.

Co więcej, Cramer twierdzi, że jego trening odbył się na Księżycu, w tajnej bazie zwanej LOC lub Lunar Operations Command, na Księżycowym Tytanie Saturna, a nawet w kosmosie. Nie tylko dysponujemy technologią, która pozwoli nam dotrzeć na Saturna i przestrzeń kosmiczną, Mars jest planetą pełną życia, zgodnie z oświadczeniami byłego marine.

Według Randy’ego Cramera , flota kosmiczna ma technologię o wiele lepszą niż jakakolwiek dostępna na Ziemi. Różne statki mają różne systemy napędowe, które pozwalają flocie kosmicznej z łatwością dotrzeć do granic naszego Układu Słonecznego.

Według Cramer, systemy napędowe wykorzystywały zarówno silniki rozszczepialne, jak i fuzyjne, sterownik totemu i technologię antygrawitacyjną, postęp, który został ułatwiony ludzkości dzięki przyjaznym „Szarym Obcym”.

Pan Cramer twierdzi, że na Marsie żyją dwa rdzenne gatunki: gady i insektoidy,  które są bardzo inteligentne. Reptilianie to gatunek znacznie bardziej agresywny, broniący swojego terytorium za wszelką cenę. Insektoidy są równie inteligentne i zdolne, ale są bardziej pasywne.

Fakt, że Mars jest planetą zdolną do życia, poparło kilku badaczy, w tym dr Brandenburg, który twierdzi nawet, że obce istoty prowadziły wojnę nuklearną na czerwonej planecie i że dziś możemy znaleźć na to dowody.

Według dr Brandenburga starożytni Marsjanie znani jako Cydończycy i Utopiści zostali zmasakrowani w gigantycznym ataku nuklearnym – a dowody na ludobójstwo można zobaczyć do dziś. Według naukowców na Marsie znajdują się bardzo duże ślady Xenon-129, a jedynym znanym nam procesem wytwarzającym Xenon-129 jest eksplozja nuklearna.

W wywiadzie telewizyjnym dr Brandenburg stwierdził : „Dwie wielkie katastrofy wydarzyły się na Marsie ”, powiedział Supreme Master TV, wskazując na Utopię na mapie.

Po ataku nuklearnym nastąpiło zderzenie asteroidy i Cydonia znalazła się pomiędzy nimi. To zagadkowe. Dlaczego tak wiele złych rzeczy miałoby się wydarzyć w jednym obszarze Marsa ?

wybuchy nuklearne mars

Chociaż kapitan Kaye nie ma żadnych fizycznych dowodów na poparcie swoich twierdzeń, mówi, że robi wszystko, co w jego mocy, aby uzyskać ściśle tajne dokumenty, które udowodnią, że to, co mówi, jest prawdą. Część zeznań kapitana Kaye jest zgodna z zeznaniami Michaela Relfe, innego informatora, który twierdzi, że służył przez 20 lat w podróży na Czerwonej Planecie.

Laura Magdalene Eisenhower , prawnuczka byłego prezydenta Eisenhowera, twierdzi, że podjęto wysiłki, aby zrekrutować ją do ludzkiej kolonii na Marsie , kierowanej przez badacza dr Hala Puthoffa.

Po 20 latach służby w kosmosie, Marsie i Księżycu kapitan Kaye przeszedł na emeryturę z honorami.

Udostępnij

EX MARINE TWIERDZI, ŻE SPĘDZIŁ 15 LAT NA MARSIE CHRONIĄĆ LUDZKIE KOLONIE.

Globalna Świadomość11 sierpnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMASOŃSKIE MAPY Z XIX WIEKU UJAWNIAJĄ PODZIEMNE MIASTO POD PIRAMIDAMI W GIZIENastępny artykułADAM, KAIN, SETH – KIM BYLI PIERWSI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • EX MARINE TWIERDZI, ŻE SPĘDZIŁ 15 LAT NA MARSIE CHRONIĄĆ LUDZKIE KOLONIE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?