extra-terrestrial

CZY ZIEMIA JEST PLANETĄ WIĘZIENNĄ A KSIĘŻYC KOSMICZNĄ STRAŻNICĄ ?

CZY ZIEMIA JEST PLANETĄ WIĘZIENNĄ A KSIĘŻYC KOSMICZNĄ STRAŻNICĄ ?

Isaac Asimov dawno temu zasugerował, że Księżyc nie jest naturalnym ciałem astralnym. Wszystkie niezależne badania od tego czasu wspierały obliczenia Asimova i ponad wszelką wątpliwość udowodniono, że charakterystyka grawitacyjna Księżyca nie jest pełna niezgodności. Są to dokładne liczby potrzebne, aby Księżyc nie wymknął się ziemskiej grawitacji i nie został przyciągnięty do Słońca, jak powinno to wynikać z prawa powszechnego ciążenia.

Biorąc pod uwagę setki nienaturalnych zjawisk zachodzących na powierzchni Księżyca, których NASA nigdy nie ujawniła opinii publicznej, ale które były obserwowane od wieków przez niezależnych obserwatorów, można założyć, że Księżyc jest skonstruowanym statkiem kosmicznym, a nie normalnym ciałem astralnym. Aby wymienić tylko kilka z tych obserwacji:

 • Księżyc jest starszy od Ziemi.
 • Datowanie węglowe pokazuje, że Ziemia ma 4,6 miliarda lat, a Księżyc 5,3 miliarda lat.
 • Pył wokół Księżyca ma skład chemiczny, który nie pasuje do składu skał na samym Księżycu.
 • Sam pył jest wciąż o miliard lat starszy od Księżyca.
 • Księżyc nie ma pola magnetycznego a skały księżycowe są namagnesowane.
 • Istnieją pewne dowody na to, że kratery na Księżycu zostały utworzone sztucznie gdyż Księżyc nigdy nie był wystarczająco gorący, aby tworzyć wulkany.
 • Metale powierzchniowe są cięższe niż metale rdzeniowe, zazwyczaj metale lekkie znajdują się na powierzchni, a najcięższe w pobliżu rdzenia.
 • Metale powierzchniowe składają się w 80% z tytanu. Taka ilość tytanu nie występuje na całej Ziemi.
 • Na Księżycu występuje aktywność sejsmiczna bez zderzeń meteorytów i ruchu płyt tektonicznych.

Zdaje się, że Księżyc został umieszczony na orbicie Ziemi, a nie przez jakiś przypadkowy akt czy naturę, czy też w wyniku zastosowania jakiegokolwiek prawa astrofizyki. Opisano teorię, że Księżyc został tam umieszczony jako tarcza dla Ziemi przed meteorytami. Przyjmijmy to jako fakt. Przez kogo?

Nie skupiajmy się na części tarczy. Skupmy się na tym, że „został tam umieszczony”. W oparciu o pewne fakty, w różnych liniach czasowych pojawiły się teorie, które wspierają koncepcję, że cała nasza planeta została stworzona jako pewnego rodzaju więzienie.

Według jednej z teorii obserwacji naszego gatunku jest więzieniem. Według innej teorii Ziemia jest duchowym więzieniem. Abstrahując od kwestionowania poczytalności osób, które te teorie przytaczały, skupmy się na faktach, na których te teorie się opierają.

Miejmy otwarty umysł na ten temat, ponieważ to naturalne, że gdy przedstawia się teorię na poparcie czegoś innego niż to, czego nauczano w szkole, większość ludzi odrzuca ją, nawet nie biorąc pod uwagę dowodów.

Ziemia jest z natury niestabilną planetą, ciągłe trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów i inne „zjawiska naturalne” rzekomo niszczą każdą cywilizację, która znacznie wyprzedzała swoje czasy (cywilizacja minojska, Atlantyda, Pompeje, Damghan (Iran), Antiochia, plagi w rzymskich imperiach Wschodu i Zachodu. itp.).

Ludzkość jest autodestrukcyjna, faktem jest, że ludzie nie mogą znieść innych ludzi. Wojny, ataki, naloty, morderstwa, gwałty, zbrodnie i wszystko inne co ludzie mogą sobie wyobrazić, aby skrzywdzić innych ludzi.

Czy nie tak właśnie dzieje się w więzieniu pełnym przestępców? Ludzie trafiają za kratki, gdy przestępczość ma charakter na małą skalę (jednostki i małe grupy), ale „incydenty” na dużą skalę są zapisywane w historii jako ważne wydarzenia, takie jak krucjaty, wojny światowe, wojny rewolucyjne, wojny domowe.

Paradoksalnie te wydarzenia są nauczane w podręcznikach historii iw szkołach. Czy to coś dla kogoś znaczy? Ludzkość jest zawsze poruszana przez „wyższą siłę”. Przyjrzyjmy się niektórym wielkim postaciom w historii. Aleksander Wielki, Karol Wielki, Barbarossa, Piotr Wielki, Iwan Groźny, Mao Zedong, Józef Stalin, Winston Churchill, Adolf Hitler, Benito Mussolini, Khmer Rouge, Czyngis-chan, Attyla Hun, Juliusz Cezar, Francisco Pissarro, Franco i Le lista jest długa.

Wyżej wymienieni noszą krew na rękach około 1 000 000 000 zabitych. Tak, liczba jest prawidłowa. Miliard zabitych w wojnach prowadzonych przez „wyższe siły”. Miliard dusz poświęconych „w imię Wyższej Siły (zastąp Wyższą Siłę dowolną nazwą)”.

Jaki jest najlepszy sposób kontrolowania więźniów? Pozwolić im zachować strukturę gangu w środku? Naród aryjski przeciwko Czarnym Panterom? Triady przeciwko mafii? Latynosi przeciwko wszystkim? Dziel i rządź. Najstarsza sztuczka w świecie. 756 000 więźniów we wszystkich więzieniach na całym świecie straciło życie w wojnach gangów wewnątrz murów więziennych. I dlaczego ? Ideologia, rasa, sposób działania, religia, jednostka.

Udostępnij

CZY ZIEMIA JEST PLANETĄ WIĘZIENNĄ A KSIĘŻYC KOSMICZNĄ STRAŻNICĄ ?

Globalna Świadomość14 sierpnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOKULTYSTYCZNY PROGRAM KOSMICZNY ”SS RAMFLUG” I POWSTANIE NASA.Następny artykułBABA WANGA, NOSTRADAMUS, A.D 2030 – CZY POLSKĘ CZEKA OGROMNY POTOP

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CZY ZIEMIA JEST PLANETĄ WIĘZIENNĄ A KSIĘŻYC KOSMICZNĄ STRAŻNICĄ ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?