Otwórz oczy

ꟻACEBOOK DOŁĄCZA DO PROJEKTU ID2020 – KAŻDY DOSTANIE CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ.

ꟻACEBOOK DOŁĄCZA DO PROJEKTU  ID2020 – KAŻDY DOSTANIE CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ.

Na początku tego artykułu, musisz zdać sobie sprawę, że nad projektem Facebooka, stoją agenci DOD, NSA i DARPA, tacy jak Regina Dugan, odpowiedzialna za powstanie struktury Facebook F8, która jest szkołą werbunkową dla zdolnych programistów, hackerów, czy prywatnych przedsiębiorców.

Mark Zuckerberg, nigdy nie stworzył Facebooka, on po prostu dał cywilom broń samozagłady i samokontroli ubraną w masońskie symbole i hasła. Facebooka, stworzyła NSA i DARPA, rekrutując w 2002 roku, masona, syjonistę, studenta Phillips Exeter Academy w Exeter i członka Bractwa Purytańskich Pielgrzymów – Marka Zuckerberga.

LifeLog, to zaawansowany projekt militarny, za którym stoi Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności (DARPA) Departamentu Obrony USA (DOD).

LifeLog, to systemem ontologiczny, który przechwytuje, przechowuje i udostępnia przepływ doświadczeń jednej osoby i jej interakcji ze światem zewnętrznym, w celu przejęcia pełnej kontroli nad jej życiem zewnętrznym, jak i wewnętrznym …

Celem koncepcji LifeLog, jest i było prześledzenie dla celów militarnych, komercyjnych (fetysze) oraz kontrolnych, wszystkich wątków życia jednostki pod względem zdarzeń, stanów i relacji.

Facebook vel LifeLog, ma zdolność przejęcia wszystkich doświadczeń podmiotu, od historii jej życia, emocji, numerów telefonów, wiadomości sms oraz wiadomości e-mail wyświetlanych, na każdym urządzeniu wykorzystanym przez daną osobę, będącym w zasięgu logowania kontrolowanego, przez firmę Atlas, będąca łącznikiem Facebooka, Amazone, Google, Apple … z DOD, NSA i DARPA.

LifeLog, a teraz nieco zmodyfikowany pod względem komercyjnym i wizualnym – Facebook, ma na celu, skompilowanie ogromnej elektronicznej bazy danych każdej aktywności i relacji, w które angażuje się dana osoba.

Obejmuje ona zakupy za pomocą kart płatniczych, kart kredytowych, odwiedzane sklepy, strony internetowe, treści połączeń telefonicznych i e-maili wysyłanych i otrzymywanych, skanów faksów, wysyłane i odbierane wiadomości błyskawiczne, czytane newsy i książki oraz czasopisma, wybory telewizyjne i radiowe, lokalizacja fizyczna rejestrowana za pomocą noszonych czujników GPS, dane biomedyczne i biometryczne, przechwytywane przez czujniki stacjonarne i mobilne…

Celem wyższego poziomu rejestrowania danych było zidentyfikowanie „preferencji, planów, celów i innych wskaźników intencjonalności”.

Kolejne cele DARPA dla LifeLog i Facebooka, miały funkcję predykcyjną. Wyznacza się znaczące wzorce na osi czasu, które potrafią przewidywać rutynę, zwyczaje i relacje użytkownika z innymi ludźmi, organizacjami, miejscami i obiektami oraz wykorzystać te wzorce, aby zgłębić i skopiować sposób bytowania jednostki, dla wielu celów militarnych, takich jak zamachy false flag i komercyjnych, takich jak przekonanie społeczności o wojnie handlowej, czy kryzysie, zmieniającym podeście jednostki i grup społecznych do struktury komercyjnej w danym przedziale czasu …

Program DARPA, został odkryty i po cichu przekształcony w styczniu 2004 r, po krytyce ze strony działaczy cywilnych, działających na rzecz wolności słowa i prywatności w życiu i sieci.

Ogólnie rzecz biorąc, termin lifelog lub facelog, jest używany do opisania systemu pamięci masowej, która może automatycznie i trwale rejestrować i archiwizować pewien wymiar informacyjny o życiowych doświadczeniach danego obiektu lub użytkownika w określonej kategorii danych.

Doniesienia prasowe opisywały LifeLog, jako pamiętnik kończący wszystkie pamiętniki, ponieważ jest to multimedialny, zapis cyfrowy z dowolnego miejsca i wszystkiego, co widzisz, słyszysz, czytasz, mówisz i dotykasz. Co więcej, system za pomocą danych i sztucznej inteligencji, przewiduje twoje kolejne ruchy, myśli i kroki …

ID 2020

Facebook dołącza do sojuszu tożsamości cyfrowej ID2020. ID2020 ogłosił, że Facebook jest jego najnowszym członkiem. ID2020 to globalne partnerstwo publiczno-prywatne założone przez Gavi, The Rockefeller Foundation, Accenture, Microsoft i IDEO wraz z innymi znanymi członkami, takimi jak Mastercard i Mercy Corps.

Kluczowe cele obejmują zapewnienie, że osoby fizyczne kontrolują własne tożsamości cyfrowe, że identyfikatory chronią prywatność i są interoperacyjne.

Z zadowoleniem przyjmujemy partnerów, którzy poważnie zobowiązują się do przestrzegania wartości i zasad przedstawionych w Manifeście ID2020 i podzielają naszą misję poprawy życia poprzez „dobry” identyfikator cyfrowy

dyrektor wykonawcza ID2020, Dakota Gruener.

„Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z powitania Facebooka w naszej szybko rozwijającej się społeczności”. Marki Facebooka to WhatsApp i Instagram, które mają 2,9 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie. Związek Dakota Gruener z Światowym Forum Ekonomicznym

„Dołącz do Petera Schwartza, starszego wiceprezesa ds. planowania strategicznego w Salesforce, który przeprowadza wywiad z Dakotą Gruener, dyrektorem wykonawczym ID2020 podczas 47. dorocznego spotkania Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii. Posłuchaj, jak Dakota mówi o poważnym problemie, przed którym stoi 1/5 światowej populacji: braku oficjalnie uznanej tożsamości.

ID2020 wykorzystuje technologię, aby zapewnić unikalną tożsamość cyfrową dla wszystkich. Dowiedz się, jakie kroki podejmuje ID2020, aby do 2030 r. co najmniej 1 miliard zagrożonych osób uzyskało legalną tożsamość.”

Wracając do Facebooka i współpracy z ID2020. C19 wysunął na pierwszy plan rozwiązania dotyczące tożsamości cyfrowej z potrzebą udostępniania danych testów lub szczypawek, ale z chęcią zachowania prywatności. ID2020 stworzyło organizację Good Health Pass Collaborative zrzeszającą ponad 125 organizacji, aby pomóc we współdziałaniu rozwiązań.

Jednym z wyzwań jest to, że opracowano wiele rozwiązań dotyczących przepustek zdrowotnych, ale interoperacyjność nie zawsze była kluczowym czynnikiem, co utrudniało pracę liniom lotniczym i tym, które muszą weryfikować wiele różnych przepustek zdrowotnych. W czerwcu organizacja Good Health Pass Collaborative opublikowała projekt planu interoperacyjności poświadczeń i ostateczny dokument na początku tego miesiąca.

Tymczasem Facebook przygotowuje się do uruchomienia swojego portfela blockchain Novi . Założona sieć płatności blockchain, Diem (dawniej Libra), wciąż czeka na zatwierdzenie przez organy regulacyjne. Facebook został ukarany grzywną za naruszenia prywatności kilka godzin po ogłoszeniu współpracy z ID2020.

Koreańska Komisja Ochrony Danych Osobowych zakazała Facebookowi przetwarzania cyfrowych numerów identyfikacyjnych bez podstawy prawnej i nałożyła na giganta mediów społecznościowych drugą co do wielkości grzywnę za tworzenie i przechowywanie szablonów rozpoznawania twarzy 200 000 lokalnych użytkowników bez odpowiedniej zgody od kwietnia 2018 do września 2019.

Facebook został ukarany grzywną w wysokości kolejnych 26 milionów wonów (22 000 USD) za nielegalne zbieranie numerów identyfikacyjnych (numerów rejestracyjnych rezydentów) i niewydawanie powiadomień o zmianach w zarządzaniu danymi osobowymi, zgodnie z oświadczeniem PIPC.6,46 miliarda wonów (5,5 miliona dolarów)

Za niezgodne z przepisami korzystanie przez Facebooka z rozpoznawania twarzy jest drugim co do wielkości, jaki wydał PIPC, chociaż jego największa, wynosząca 6,7 ​​miliarda, również trafiła do Facebooka w listopadzie 2020 r. za przekazywanie danych osobowych innym operatorom bez zgody użytkownika, zauważa Rejestr.

Firma otrzymała nakazy sprostowania w celu zniszczenia informacji dotyczących rozpoznawania twarzy zebranych bez zgody i zabroniono jej przetwarzania numerów rejestracyjnych rezydentów bez podstawy prawnej. Kolejne zawiadomienie o ulepszeniu prosi Facebooka o ułatwienie użytkownikom sprawdzania informacji prawnych, gdy prosi o dodatkowe dane osobowe.

Netflix został również ukarany znacznie mniejszymi grzywnami za gromadzenie danych bez zgody, a Google otrzymał zalecenie poprawy obsługi danych i bardziej precyzyjnego formułowania not prawnych.

Źródło: https://www.ledgerinsights.com/facebook-joins-digital…/https://www.biometricupdate.com/…/facebook-joins-id2020…

Udostępnij

ꟻACEBOOK DOŁĄCZA DO PROJEKTU ID2020 – KAŻDY DOSTANIE CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ.

Globalna Świadomość30 sierpnia 20216 sierpnia 2023

ID 2020

Facebook dołącza do sojuszu tożsamości cyfrowej ID2020. ID2020 ogłosił, że Facebook jest jego najnowszym członkiem. ID2020 to globalne partnerstwo publiczno-prywatne

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPEDOFILIA I SATANIZM NA SZCZYTACH HOLLYWOOD(LAND) – DISNEY I PODPROGOWA INDOKTRYNACJA DZIECI.Następny artykułANUNNAKI – PIERWSZE MIASTA NA ZIEMI ZAŁOŻONE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ꟻACEBOOK DOŁĄCZA DO PROJEKTU ID2020 – KAŻDY DOSTANIE CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ.
  • ID 2020
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?