extra-terrestrial

ANUNNAKI – PIERWSZE MIASTA NA ZIEMI ZAŁOŻONE PRZEZ BOGÓW.

ANUNNAKI – PIERWSZE MIASTA NA ZIEMI ZAŁOŻONE PRZEZ BOGÓW.

Wstępny przekaz był trochę ogólnikowy, lecz żeby zrozumieć cokolwiek z tego przekazu, rozwinę ten temat z dostępnych mi materiałów. Dla mnie to też nauka. Jest to rys historyczny wydarzeń z ostatniego pół miliona lat życia na ziemi. Podzieliłem ten opis na kilka części i każda z tych części dotyczy konkretnego tematu z wydarzeń które zaszły w tym czasie na ziemi.

Na tym etapie zajmujemy się rejonem od Zatoki Perskiej (Mezopotamii) po Afrykę. Zacznę opowieść od lądowania tu na ziemi statku kosmicznego z planety Nibiru, jego dowódcą był Alalu, wydarzenie miało miejsce ok 460 tys. lat temu. Miejscem lądowania była Zatoka Perska. W tym miejscu na ziemi najbardziej rozwiniętymi ziemskimi istotami są małpy a życie rozwija się w pełni okazałości. Ziemia w tym czasie jest w epoce kamienia.

Alalu Znajduje tu złoto. Następnie przekazuje na Nibiru informację o złożach złota jakie znalazł. Przysłano z Nibiru pierwszą ekspedycję na ziemię wraz z Enkim synem króla Nibiru. Wraz z nim na ziemię w statku przybywa 50 Nibirian. Oni, czyli Nibirianie rozpoczęli tworzyć tu zaplecze do wydobycia złota. Ziemia, jako nieliczna z planet posiada złoża kopalne w skorupie ziemskiej a nie w jądrze.

To daje im możliwość wydobywania surowców. Enki zakłada pierwszą osadę którą nazwał Eridu, i zaczyna wydobywać złoto z Zatoki Perskiej. Nie były to jednak wystarczające ilości. Zajął się też badaniem ziemi . Po pewnym czasie znalazł złoto w Afryce. Minęło już około 20 tysięcy lat od przybycia.

Przygotowano maszyny do wydobywania złota w Afryce i przetransportowano je na ziemię. Enki buduje dla Enlila swojego brata siedzibę którą nazwał Larsa. Na ziemię przybywa Enlil. Na ziemię ma przybyć też Anu z całym transportem.

Enki buduje siedzibę dla ojca Anu, którą nazwał Edin. Enki zajął się wydobyciem, Enlil zajął się zarządzaniem ziemią a Anu powrócił na swoją planetę. Minęło już 28 tysięcy lat. W Nippur było centrum zarzadzania ziemią, Badtibira miało stać się centrum metalurgicznym. W Sippar powstało centrum lądowania statków kosmicznych. Na ziemię przybywali nowi pracownicy, od imienia Anu nazwano ich Anunakami, do pracy w kopalniach, które utworzyli w Afryce. Tam wydobywali złoto.

Enki rozbudowywał kopalnie w Afryce i wybudował tam swoją siedzibę oraz zajął się badaniami nad wpływem długotrwałego pobytu Anunaków na ich zdrowie oraz prowadził inne badania. Mijały lata, dziesiątki lat, złoto było transportowane na Nibiru a kopalnie pracowały pełną parą.

Anunaki przebywając tu na ziemi nie byli w pełni przygotowani do życia i pracy w warunkach, jakie tu panowały. Mieli problemy z adaptacją do rytmu ziemskiego, lecz udawało im się jakoś przetrwać i żyć w tak trudnych warunkach, pracowali dla ratowania swojej planety.

Anu wysyła na ziemię Nirhursag. Enlil zbudował dla Nirhursag siedzibę i nazwał ją Szuruppag tam leczyła ona chorych Anunnaków. Do Nirhursag przyleciały Nibirianki do pomocy w jej lecznicy. Przywieziono też wiedzę niezbędną do rozwoju powstającej tu cywilizacji, ale także i nasiona do uprawy.

Wydobycie trwało już ok. kilkuset tysięcy lat. Powstawały nowe miasta, budowano nowe kopalnie kruszców, życie nabierało tempa. Rozwijali technikę w każdym kierunku. Pracowali nad rozwijaniem swojej technologii. Enki i Ninhursag ściągają na ziemię swojego syna.Rodziły się tu też dzieci które płodził Enki z nielicznymi przybyłymi Nubirankami.

Enki rozwija swój klan w Afryce ze zrodzonych tu sowich synów. Enlil też zaczął uprawiać sex z Nibirianką Ninmach i jemu narodziło się dwóch synów, z Nibiru przybył jego syn Ninurta, on został wysłany na Marsa. Na Nibiru nie spadało zapotrzebowanie na złoto, transporty nadal były wysyłane. Enlil był odpowiedzialny za dyscyplinę , rozwój rolnictwa i sadownictwa. Enki zajmował się wydobyciem, badaniami i rozwojem technologii, powstawały też uczelnie w których uczyli się Anunaki.

Mijały lata, lecz taki stan rzeczy nie trwał wiecznie. Anunnaki pracowali w ciężkich warunkach, chorując i także umierali tu. Byli znużeni monotonią życia tu na ziemi i także jedzeniem. Dochodziło do konfliktów między klanami braci, a także do buntów. Mijały lata dziesiątki lat a nawet tysiące, następne pokolenia pracujących tu Anunaków, nie były już tak zmotywowane do pracy i w pewnym momencie podnieśli bunt. Enlil chciał poskromić buntowników siłą.

Wydobycie spadło drastycznie i zostaje zwołana narada tzw. bogów, w celu ustalenia dalszych działań. Anunnaki mieli już dość pracy w trudnych warunkach jakie panowały tu w kopalniach. Na ziemię przybywa Anu z Nibiru i zbiera się rada królów w celu ustalenia dalszych kroków.

Tak oto wygląda w skrócie początek pobytu Anunnaków na ziemi. Kosmici wydobywają tu złoto oraz inne kruszce od ponad stu tysięcy lat, niezbędne do ratowania swojej planety, lecz po pewnym czasie ich pobratyńcy podnoszą bunt i nie chcą dalej tak pracować. W dogodnym czasie zbiera się rodzina panująca na naradzie na ziemi…………Decyzje jakie zapadną będą bezpośrednio powiązane z naszą rasą ludzi.

Udostępnij

ANUNNAKI – PIERWSZE MIASTA NA ZIEMI ZAŁOŻONE PRZEZ BOGÓW.

Globalna Świadomość30 sierpnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułꟻACEBOOK DOŁĄCZA DO PROJEKTU ID2020 – KAŻDY DOSTANIE CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ.Następny artykułCZY WAMPIRY TO WYMYSŁ HOLLYWOOD? – PRAWDZIWA HISTORIA VLAD’A

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ANUNNAKI – PIERWSZE MIASTA NA ZIEMI ZAŁOŻONE PRZEZ BOGÓW.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?