Przekraczając Rubikon

ZAKON CZARNEGO SŁOŃCA – BAZY SS NA KSIĘŻYCU I MARSIE.

ZAKON CZARNEGO SŁOŃCA – BAZY SS NA KSIĘŻYCU I MARSIE.

Pierwsze kolonie III Rzeszy na Marsie powstały pod koniec lat 50-tych. Ale to nie znaczy, że wcześniej nie było tam życia, ludzie z Marsa wymarli 10-12 tys. lat temu, a sądząc po artefaktach czy rysunkach na ścianach, byli to nasi przodkowie, tyle że prawie dwukrotnie więksi. Natomiast na tzw. Księżycu (właściwa nazwa inne światy) jako pierwsi w czasach nowożytnych byli Niemcy w trakcie trwania II wojny światowej w swoim nowym wunderwaffe (latających talerzach).

Następna kosmiczna wyprawa III Rzeszy odbyła się do innych światów zwanych przez nas – Mars. Jest to jeden z największych sekretów naszej współczesnej historii, że III Rzesza nigdy się nie poddała – poddali tylko terytorium Niemiec. Po zakończeniu wojny przenieśli się do swoich baz na Antarktydzie które odkryli jako pozostałości przedpotopowej cywilizacji i rozbudowali je w latach 30-tych a później do innych światów.

Pod koniec wojny przerzucili tam tysiące swoich jednostek, podobnie jak do zaprzyjaźnionej Argentyny. Możliwe nawet, że w Argentynie produkowali swoje spodki albo części do nich. Do tej pory nie można doliczyć się ok. 250 000 ludzi i ok stu U-botów (łodzi podwodnych), które wyparowały z III Rzeszy.


W latach 1943-1945 Niemcy razem z Japończykami zbudowali na tzw. Księżycu Stację Lunar Alpha-1. Niemcy po przeanalizowaniu budowy księżyca na miejsce pierwszego lądowania wyznaczyli obszar Mare Imbrium (Morze Deszczów). Mare Imbrium jest to to drugie co do wielkości morze księżycowe. Jednymi z głównych pojazdów wykorzystywanych do lotów na księżyc miały być pojazd autorstwa Miethe i Schriever.

Pojazdy miały średnice około 60 metrów, 45 metrów wysokości i 10 przedziałów dla załogi. Ostatecznie do pierwszego lotu na księżyc miano użyć specjalnie skonstruowanej rakiety Miethe. Pierwsze nazistowskie lądowanie na tzw. Księżycu odbyło się 23 sierpnia 1942 roku o 11:26 czasu środkowo europejskiego.

Cały etap lądowania odbyło się bez kontaktu radiowego z głównym centrum kontroli w Wilhelmshaven lub drugim centrum kontroli znajdującym się w pobliżu Anzio we Włoszech.Pierwszym człowiekiem który postawił swoją stopę na tzw. Księżycu był Kapitänleutnant Werner Theisenberg, Kriegsmarine. Astronauta podczas chodzenia bo srebrzystym globie ubrany był w specjalny skafander Draeger.

Nowy-1.JPG

Już od pierwszych dni lądowania na Księżycu, niemieccy astronauci zaczęli mozolne drążenie tuneli pod powierzchnią, tak aby stworzyć tam małą niemiecką, a właściwie bazę badawczą Nowej Szwabii. Do transportu sprzętu miały służyć pojazdy typu Haunebu. Niemcy podczas wojny opracowali Program kosmiczny SS (Raumflug), w który zaangażowani byli również specjaliści z japońskiej armii i marynarki wojennej.

Dlatego tuszowane są wszystkie zdjęcia pochodzące z Księżyca i Marsa, wykonane przez NASA a na księżycu przebywa dość duża kolonia liczona w setkach tysięcy. Niemcy byli w stanie również dolecieć aż na Marsa. Do tego celu miał posłużyć opracowany znacznie wcześniej pojazd Haunebu III. Z góry wiedziano, że jest to wyprawa samobójcza bo zastosowana technologii umożliwiała lot tylko w jedną stronę, bez możliwości powrotu.

Duże natężenie pola elektro-magnetycznego i słaba jakość metali wykorzystywanych w procesie budowy Haunebu III powodowała szybkie zmęczenie materiału. W skład załogi wchodziło wielu Japończyków, którym łatwiej było poświęcić swoje życie w misji „samobójczej”. Była to prawdopodobnie bardzo liczna załoga, licząca w setkach, ze względu na niski poziom zautomatyzowania statku. Większość systemów statku musiała być obsługiwana tak samo jak w przypadku U-Bootów w tym czasie -czyli ręcznie.

Start niemiecko-japońskiej misji na Marsa nastąpił w 1945 roku. Silniki ze względów bezpieczeństwa nie pracowały cały czas z pełną mocą przez co lot miał trwać dłużej, 8 miesięcy. W styczniu 1946 roku po ciężkim, katastrofalnym lądowaniu na Marsie, spodek bez uszczerbku dla załogi uległ prawie całkowitemu zniszczeniu . Komunikat radiowy z wiadomości z Marsa został przyjęty przez niemieckie podziemne centrum sterowania w Neuschwabenland na Antarktydzie i ich bazy badawczej na Księżycu.

Trzecia Rzesza, już w latach 30 ubiegłego wieku wyprzedzała resztę cywilizacji o jakieś 70 lat, gdzie są dzisiaj można się tylko domyślać 🙂 Dzięki wiedzy zawartej w przedpotopowych okultystycznych przekazach opanowali antygrawitacyjne loty kosmiczne, i wybudowali liczne stacje kosmiczne, pomagające w badaniach nad podróżami w czasie, a ich statki kosmiczne, z opracowanym układem Warp przekroczyły prędkość światła. Po II wojnie światowej kontynuowali rozwój programu kosmicznego w utwardzonych schronach pod lodami Antarktydy a później na księżycu i Marsie.

Prawdopodobnie zwiedzili już inne światy i wymiary a niektórzy z nich mogą żyć znacznie dłużej niż my a inni dzięki technologi porzucili prymitywną cielesną konstrukcję zrobioną z materii albo żyją po za czasem i przestrzenią. Już w latach 30 ubiegłego wieku eksperymentowali z tzw. energią Vrill.

Energia ta odpowiednio ukierunkowana lub zmodyfikowana daje władzę nad każdą formą materii ożywionej i nieożywionej i może być użyta do podróży w czasie, uzdrawiania, ożywiania zmarłych oraz budowania i niszczenia. Poza tym III Rzeszy przeprowadziła kilka supertajnych programów pod nazwą Laternentrager (niosacy światło/szatan) czy Chronos (Kronos).

Kronos to grecki bóg czasu – co daje podstawę do spekulacji, że „Projekt Kronos” został zaprojektowany, aby przetestować możliwości zakrzywienia czasu i przestrzeni gdzie wykorzystano szczyt wiedzy okultystycznej dla stworzenia super tajnych technologi.

Ale to nie jest żadna nowość. Gatunek ludzki (przedpotopowy) taką wiedzą dysponował już dawno i już wtedy eksplorował kosmos i to właśnie od nich III Rzesza pozyskała tego typu informacje. Już pół miliarda lat temu, Aryjczycy (znani jako Bogowie, Hiperborejczycy, Elohim itp.) zaczęli kolonizować nasz układ słoneczny, a ich główna siedzibą był Aldebaran z którego przybyli.

Wszędzie pozostawiali swoje potomstwo, które nauczali jako Bogowie i które później zakładało cywilizacje na skolonizowanych planetach. Marduk (Maldek,Phaeton) , planeta istniejąca w tym, co jest dzisiaj zwane pasem asteroid, był pierwszym skolonizowanym przez nich miejscem, a następnie pojawili się na Marsie i na ziemi gdzie znamy ich z sumeryjskiej mitologii jako cywilizacje przedpotopowe (Bogowie).

Baza na Marsie (proszę przybliżyć na maxa symbolem +) 🙁 niestety ale od 01.08.17 bazy zamaskowano.

Baza na Marsie po przybliżeniu 🙁 niestety ale od 01.08.17 bazy zamaskowano.

ALE NA SZCZĘŚCIE NIEKTÓRZY TO UWIECZNILI I TAK TO WYGLĄDAŁO PRZED MASKOWANIEM

Udostępnij

ZAKON CZARNEGO SŁOŃCA – BAZY SS NA KSIĘŻYCU I MARSIE.

Globalna Świadomość8 września 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”CZWARTE KRÓLESTWO POCHŁONIE CAŁĄ PLANETĘ” – CO BIBLIA MÓWI O OWYCH DNIACH ”POCHWYCENIA”Następny artykułNIESAMOWITY DOWÓD NA PODRÓŻ W CZASIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZAKON CZARNEGO SŁOŃCA – BAZY SS NA KSIĘŻYCU I MARSIE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?