Mistyczny 11/09/2001

11/09/2001 – ZAGADKA ”UPIECZONYCH” SAMOCHODÓW.

11/09/2001 – ZAGADKA ”UPIECZONYCH” SAMOCHODÓW.

W czasie opracowywania tego artykułu wiele osób wyrażało niedowierzanie, że broń energetyczna istnieje poza science fiction, dopóki nie przypomniano im o programie Gwiezdnych Wojen, znanym również jako Inicjatywa Obrony Strategicznej (SDI)*. Tytuł tego artykułu został wybrany jako przypomnienie, że broń energetyczna istnieje i była rozwijana przez ponad 100 lat. Większość tej technologii to informacje niejawne. 

Można również założyć, że taka technologia istnieje w wielu krajach. Celem tego artykułu było rozpoczęcie identyfikacji dowodów na to, co wydarzyło się 11 września 2001 r., które należy uwzględnić. Czyniąc to, dowody wykluczyły urządzenie energii kinetycznej (bomby, pociski itp.) jako metodę zniszczenia, a także „zawalenie się” oparte na grawitacji.

*SDI zostało stworzone przez prezydenta USA Ronalda Reagana 23 marca 1983 r. 1 Uważa się, że SDI mogło być po raz pierwszy nazwane „Gwiezdnymi Wojnami” przez przeciwnika dr Carol Rosin, konsultanta i byłego rzecznika Wernhera von Brauna. 

Jednak historycy Agencji Obrony Przeciwrakietowej (MDA) przypisują to określenie artykułowi Washington Post opublikowanemu 24 marca 1983 r., dzień po przemówieniu Gwiezdnych Wojen, w którym zacytowano demokratycznego senatora Teda Kennedy’ego, opisującego tę propozycję jako „lekkomyślne plany Gwiezdnych Wojen”. Zanim w 1983 r. został nazwany „Star Wars Program (SDI)”, był to Advanced Space Programs Development. 

1400 POJAZDÓW stopiło się W POBLIŻU WTC

Samochody, które były na dole… to było po prostu niewiarygodne. Były skręcone i stopione w nicość. Budowa… gruz jest po prostu niewiarygodny. A potem możecie zobaczyć wozy strażackie i policyjne, które były tam wcześnie, że wszystkie ich szyby, ich przednie szyby, są kompletnie zdmuchnięte — od… to musiało być od kiedy spadły gruzy.

Zgłoszono, że 1400 pojazdów zostało uszkodzonych 11 września. [ Odniesienie ] Pojazdy te miały specyficzne wzorce uszkodzeń, a niektóre znajdowały się tak daleko – około 7 przecznic od WTC, wzdłuż East River. Pojazdy miały na przykład brakujące klamki drzwi, wybite szyby, zdeformowane ramy okienne, stopione bloki silnika, opony ze stalowymi pasami, na których pozostały tylko stalowe pasy, oraz zniszczone przednie części pojazdu. Co mogło spowodować tak nadzwyczajne szkody? Część samochodów spłonęła, a papier w pobliżu nie.

Zwróć uwagę na pokryty kurzem samochód przed przypieczonym radiowozem. Na chodniku z dala od głównej części drogi są też gruzy. Prawdopodobnie nie mogli go bardzo dobrze wyczyścić, ponieważ były tam opieczone samochody. Zwróć uwagę na pokryty kurzem samochód za przypieczonym radiowozem. Na chodniku z dala od głównej części drogi są też gruzy. Wygląda więc na to, że jezdnia została już umyta.

Opiekane samochody na parkingu w pobliżu WTC.

Samochód z niespaloną tapicerką i niespalonymi plastikowymi listwami okiennymi.

Przód samochodu spalony z błyszczącą, niespaloną tylną częścią.

Co spaliło i zniekształciło te samochody ?

Wiele pojazdów miało odklejoną zewnętrzną powierzchnię jak puszka sardynek. W niektórych przypadkach najwyraźniej chodziło o coś więcej niż łuszczenie się farby. Wydaje się, że blacha uległa rozwarstwieniu, jakby coś spowodowało stopienie lub rozpad materiału na pewnej głębokości. W niektórych przypadkach wydaje się, że wewnątrz było więcej uszkodzeń termicznych niż na zewnątrz i na odwrót.

Co się stało z osiami, kołami i oponami? Na drzwiach wydaje się, że od góry spłynęła ciężka warstwa farby, ale farba z dolnej części drzwi nie została zdarta. Wow, czy koło dostało się pod tylne zawieszenie? Samochód z przebitą oponą wydaje się „zwiędnąć” od gorąca, od góry do dołu, pozostawiając łuszczący się wygląd z tyłu. W SUV-ie po prawej stronie brakuje całej szyby z wyjątkiem przedniej szyby. Pojazd po prawej stronie nie ma śladów opon, klamek drzwi, tylnych świateł ani okien. Czemu?

Odklejanie się bocznych drzwi wydaje się być rozwarstwione. Blacha nie jest laminowana, więc po co miałaby to robić ? Dlaczego ta karetka stopiła się w drzwiach? Wygląda na to, że wnętrze ucierpiało bardziej niż na zewnątrz. Co by to spowodowało?

Co dziwne, 11 września w Pentagonie pojawiły się również upieczone samochody. To ten sam pojazd, który pokazano na poprzednim rysunku po ugaszeniu pożarów. Dlaczego drzwi pasażera są spalone?

Poniższe zdjęcia dokumentują różnorodne uszkodzenia pojazdów, w tym całkowite spalenie pojazdów i zaginione bloki silnika, opony z opasaniem stalowym bez gumowych i tylko stalowych pasów, zdeformowane koła, brakujące grille, połamane i brakujące szyby i lusterka pojazdu, żadnych klamek, zwiędłych drzwi i niespalonego papieru obok płonących samochodów.

Ciężko uszkodzony wóz strażacki. Gdzie podział się jego silnik? Spód opony zaniknął poniżej wyraźnej poziomej linii w oponie. Ciężarówka FDMY Hazmat przed WTC6 na West Street . Pozostała górna część ciężarówki została miejscami obrana i odparowana. Nie ma górnej części kabiny i wydaje się, że zniknął blok silnika. Zdjęcie zostało zrobione 11 września po zniknięciu WTC1, ale przed upadkiem WTC7 .

 Ciężarówka pocztowa zaparkowana po lewej stronie ulicy wygląda na spaloną. Czemu? (Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie.) Budynek po lewej to budynek federalny USPS, a po prawej WTC7. WTC5 płonie na końcu ulicy. Czemu? Jeśli ten obszar jest wystarczająco gorący do samozapłonu, dlaczego papier się nie pali? Opiekane są również samochody po prawej stronie ulicy. Dlaczego ten samochód jest do góry nogami? Spalony SUV z brakującymi szybami i przypieczonym przodem jest zaparkowany przed WFC2 na West Street, ale nie będzie się poruszał o własnych siłach.

W debacie na temat ”upieczonych” samochodów niektórzy twierdzili, że pojazdy zostały uszkodzone w pobliżu WTC p czym zostały załadowane i przetransportowane i zrzucone do przechowywania. Po pierwsze, nie ma dowodów na to, że tak się stało. Po drugie, nie ma sensu ładować wraków, transportować ich, tylko po to, by zrzucać je na ruchliwej ulicy w celu przechowywania. 

Jeśli pojazdy rzeczywiście zostały przeniesione z WTC to dlaczego stalowe belki WTC nie były również układane w stos skoro był to tak dobry obszar magazynowy. Możemy się mylić co do faktów, ale wygląda na to, że motywem tych spekulacji na temat przemieszczania wraków po dolnym Manhattanie jest ochrona oficjalnej historii lub innych domowych teorii. 

Nie widzimy innego wytłumaczenia takiego „przymusowego” interpretacja tych fotografii. Po piąte, znaki na jezdni sugerują, że niektóre z tych pojazdów zostały zepchnięte na pobocze, dopóki nie można ich było usunąć. Jest to bardziej naturalne wyjaśnienie, dlaczego niektóre samochody wydają się być przeniesione z miejsca, w którym zostały uszkodzone ?

Ten ogień wydaje się być bardzo selektywny. Minivan zostaje pochłonięty przez płomienie. Ogień szaleje wewnątrz pojazdu, powstrzymywany przez pozostałe okna. Ogień wydaje się bardziej intensywny z przodu, gdzie znajduje się silnik.  Płoną opony, a nawet chodnik pod autem. Okna wydają się nienaruszone, bez widocznego pożaru wewnętrznego. Wzdłuż pokrywy bagażnika jest linia ognia. Prawy przedni błotnik jest zdeformowany i zmienił kolor na biały.

Światło słoneczne zaczyna przepływać przez skrzyżowanie. Skrzyżowanie i trawiasta parcela są pokryte papierem i kurzem, który się nie spalił. Więc co spowodowało, że pojazdy nagle zapaliły się? Jak te samochody zapaliły się? W większości z 1400 wypieczonych samochodów brakowało niektórych, jeśli nie wszystkich, okien. Co by to spowodowało?

Udostępnij

11/09/2001 – ZAGADKA ”UPIECZONYCH” SAMOCHODÓW.

Globalna Świadomość26 września 20216 sierpnia 2023

1400 POJAZDÓW stopiło się W POBLIŻU WTC

Samochody, które były na dole… to było po prostu niewiarygodne. Były skręcone i stopione w nicość. Budowa… gruz jest po prostu niewiarygodny. A

Co spaliło i zniekształciło te samochody ?

Wiele pojazdów miało odklejoną zewnętrzną powierzchnię jak puszka sardynek. W niektórych przypadkach najwyraźniej chodziło o coś więcej niż łuszczenie się farby. Wydaje

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSEKRETY WATYKANU – CZY RELIGIE ZATAIŁY PRZED NAMI PRAWDZIWĄ SIŁĘ MODLITWY ?Następny artykuł10/04/2010 SMOLEŃSK – KATASTROFA KTÓREJ NIE BYŁO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 11/09/2001 – ZAGADKA ”UPIECZONYCH” SAMOCHODÓW.
  • 1400 POJAZDÓW stopiło się W POBLIŻU WTC
  • Co spaliło i zniekształciło te samochody ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?