Świat jest inny

ATAK FARMACEUTYCZNY ELIT NA KONOPIE – W 1900 ROKU KAŻDA CHOROBA BYŁA ULECZALNA

ATAK FARMACEUTYCZNY ELIT NA KONOPIE – W 1900 ROKU KAŻDA CHOROBA BYŁA ULECZALNA

Metody na wyleczenie praktycznie wszystkich chorób i dolegliwości istniały w 1900 roku, ale wyleczony pacjent jest straconym klientem i musieli go zakazać … „Do 1833 roku Cannabis Sativa była największą uprawą rolną na świecie, z tej rośliny można było uzyskać niezliczoną ilość różnych produktów, ponieważ roślina konopi ma najbardziej odporne włókno naturalne na świecie.

Można z niej uzyskać tkaniny, oleje, lekarstwa i papier Do roku 1900 większość tekstyliów wytwarzanych była z konopi, a także około 50% leków na rynku, przez prawie całą drugą połowę XIX w. Ponad 25 tysięcy produktów z jej celulozy (od dynamitu do celofan).

Ale już w 1900 roku w Stanach Zjednoczonych w gazetach zaczęły pojawiać się uderzające notatki, które zwracały uwagę na niebezpieczeństwa tej przeklętej rośliny, która doprowadzała czarnych do szaleństwa i sprawiała, że ​​grali „diabelską muzykę”: wtedy właśnie rodził się blues.

A wyleczony pacjent, który może również ubierać się, jeść i czerpać energię z rośliny, był straconym klientem. Tak więc konopie indyjskie lub konopie zostały zakazane we wszystkich formach. Nie mógł konkurować z rodzącym się przemysłem bawełny, przetworzonej żywności i ropy naftowej.

Z biegiem czasu nazywano ją „marihuaną”, co było uwłaczającą aluzją do Meksykanów (pierwszych, którzy przywieźli tę roślinę do USA), którzy spożywali ją paląc po wielu godzinach ciężkiej pracy.

Do tej pory substancją, która zabija najwięcej ludzi na świecie (pokonuje AIDS, heroinę, crack, alkohol, kokainę, wypadki samochodowe, pożar i przestępczość łącznie) jest tytoń. Jednak w wielu krajach otrzymuje dotacje od państwa, a do jego produkcji używa się nawet nawozów radioaktywnych. Tytoń zabija prawie 8 milionów istnień rocznie na całym świecie; alkohol ponad 3 miliony.

Nawet kofeina jest odpowiedzialna za prawie 10 000 zgonów rocznie, a kolejne 7500 osób (w samych Stanach Zjednoczonych) zabijają środki przeciwbólowe. Jeśli pomyślimy na przykład o uzależnieniach, przed konopiami indyjskimi, w stopniach uzależnienia (według samej Światowej Organizacji Zdrowia) znajdziemy nikotynę, alkohol, heroinę, kokainę, środki przeciwbólowe i kawę.

Cztery z sześciu wymienionych substancji (do których można dodać cukier według nowych badań) są legalne ”.Jest to zastanawiające, że substancje bardziej szkodliwe ☠ są legalne, a przynoszące korzyści dla zwykłego człowieka są surowo zakazane

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochać, a rzeczy zostały stworzone po to, by je wykorzystywać. Powodem, dla którego światem rządzi chaos jest fakt, że rzeczy zaczęły być kochane, a ludzie wykorzystywani. Kogo jeszcze we współczesnym świecie obchodzi drugi człowiek i jego los? Zbyt często pieniądze, zyski i dobra materialne idą przed zasadami moralnymi, etyką i podstawowymi prawami jednostki. Błędy zostają rozpowszechnione a cywilizacja wprowadzona w błąd, wszystko to jednak nie dzieje się bez powodu.

Czy wiecie, że nazwa pepsi czytana odwrotnie daje rezultat is ded? Czy wiecie, że pewien mężczyzna pozwał firmę pepsi, ponieważ twierdził, że znalazł mysz w napoju mountain dew? Jednak obrona producenta napoju stwierdziła, że nie jest to możliwe, gdyż po trzydziestu dniach mountain dew rozpuściłby zwierzę, a minęły siedemdziesiąt dwa dni od wyprodukowania napoju.

Czy wiecie, że pepsi rozpuszcza rdzę? Więc jak ogromne spustoszenie ten napój musi czynić w układzie pokarmowym człowieka?

Specjaliści w telewizorze o każdej możliwej porze emitują reklamy lekarstw i tak zwanych suplementów diety, które to mają na celu rzekome poprawienie stanu zdrowia człowieka. Eksperci od żywienia wypowiadają się w mediach komercyjnych na temat chorób cywilizacyjnych, jak chociażby cukrzyca i przestrzegają przed nadmiernym używaniem cukru i zastępowanie go słodzikami. Nie wspominają jednak, że słodziki zawierają niezwykle szkodliwy i rakotwórczy aspartam.

Eksperci nie wspominają o pepsi, czy w ostatnim czasie, o tak popularnych napojach energetyzujących, które są głównym czynnikiem potęgującym wzrost liczby zachorowań na cukrzycę u osób w młodym wieku. Z kolei eksperci, niedopuszczeni do występowania w mediach głównego nurtu, jednoznacznie wskazują na szkodliwość wyżej wspomnianych produktów. Gdzie, zatem w tym wszystkim jest, chociaż krzta logiki?

Odpowiedz jest prosta, koncerny farmaceutyczne nie potrzebują zdrowych społeczeństw. Najlepiej, gdy każdy jest na coś chory, jednak nie na tyle by nie mógł pracować i odprowadzać podatków i nie na tyle by miał zaraz umrzeć, ponieważ koncerny farmaceutyczne i globalne lobby postrzegają człowieka jako rzecz, która zdrowa nie przynosi takiego dochodu, martwa również, zatem człowiek powinien znajdować się w stanie pośrednim.

Dlatego również fluor, zalecany i promowany przez międzynarodowe organizacje oraz medycynę akademicką w rzeczywistości jest trucizną. Nie pochodzi on ze źródeł naturalnych. Fluor ten jest toksycznym produktem ubocznym powstającym przy produkcji aluminium oraz nawozów. Trucizna ta została sprytnie przebrana za lekarstwo. Prosty przykład, fluor to składnik pasty do zębów, jednak pastę do zębów ostatecznie wypluwamy, a fluoryzowaną wodę już nie.

Drodzy Czytelnicy przemysł farmaceutyczny produkuje leki i stwarza klientów. Farmacja posiada lekarstwa na wszystko? To, dlaczego chorób jest coraz więcej? Otóż biznes na chorobach to kura znosząca złote jajka. Mafia farmaceutyczna stworzyła nawet swój biznes plan opisujący choroby, które mają przynieść największe zyski.

Oto lista wymieniona w trzech punktach. Na szczycie znajdują się choroby nowotworowe, mają przynieść koncernom aż sto dwadzieścia do sto pięćdziesiąt miliardów dolarów zysku.

Dalej na drugim miejscu największe dochody ma przynieść cukrzyca. Szacuje się, że dochód wyniesie ponad sto miliardów dolarów. Pierwszą trójkę zamykają choroby autoimmunologiczne, które wzbogacą tak zwaną Big Pharmę o blisko osiemdziesiąt miliardów dolarów.

Widzimy, zatem jak choroby są dochodowym biznesem, który kwitnie w najlepsze a społeczeństwa coraz wyraźniej przeistaczają się w twory uzależnione od różnorakich leków.

Udostępnij