extra-terrestrial

TAJEMNICE KOMPLEKSU WOJSKOWO – PRZEMYSŁOWEGO – CZY ELITY JUŻ OD DAWNA LATAJĄ W KOSMOS ?

TAJEMNICE KOMPLEKSU WOJSKOWO – PRZEMYSŁOWEGO – CZY ELITY JUŻ OD DAWNA LATAJĄ W KOSMOS ?

Po katastrofie UFO w Roswell, w ciągu dekady konsorcjum amerykańskich wojskowych i największych firm lotniczych, czyli Military Industrial Complex (MIC), za wiedzą istot ET, opracowało i wdrożyło wykorzystanie energii punktu zerowego i technologii antygrawitacyjnej. Wojskowy kompleks przemysłowy, który działa jako rząd cieni, nie odpowiadający przed żadnym prezydentem USA, chociaż rząd USA zatwierdził wiele miliardów dolarów na operacje w Strefie 51.

Dzisiaj, amerykańskie wojsko, nie znane opinii publicznej z powodu kontroli mediów narodowych przez MIC, jest w stanie kontrolować przestrzeń kosmiczną Ziemi za pomocą technologii międzygalaktycznych – obiektów latających

W 2014 roku Mark McCandlish, znakomity ilustrator lotniczy, złożył zeznania na konferencji Secret Space Program w San Francisco, gdzie ujawnił, że wojsko amerykańskie nie tylko opracowało operacyjną antygrawitację, ale od wielu lat rozwija i inżynieruje energię punktu zerowego, zasilając IFO przez ostatnie 50 lat.

Mark pracował dla wielu dużych firm z branży obronnej: General Dynamics, Lockheed, Northrop, McDonald-Douglas, Boeing, Rockwell International, Honeywell i Allied Signet Corporation. Mark był wcześniej zatrudniony w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych oraz w niektórych głównych firmach przemysłu lotniczego jako ilustrator statków kosmicznych. Zeznał on, że jego kolega Brad Sorenson, z którym studiował i o którym wspominał na konferencji, był w obiekcie w Norton Air Force Base, gdzie widział 3 różnej wielkości repliki pojazdów obcych lub ARV, które były w pełni funkcjonalne i unosiły się w powietrzu.

Wszystkie były identyczne pod względem kształtu i proporcji, z wyjątkiem różnic wielkości. Najmniejszy z nich miał około 7 metrów średnicy u podstawy. Kolejny miał 15 metrów średnicy, a największy miał około 36 do 40 metrów średnicy.

Brad widział również kasetę wideo, która pokazywała najmniejszy z trzech pojazdów który był zaparkowany na pustyni, przypuszczalnie nad wyschniętym dnem jeziora, gdzieś w pobliżu Strefy 51. Pokazała ona, że pojazd ten nie wydawał żadnych dźwięków, nie miał żadnych ruchomych części, nie miał spalin ani paliwa potrzebnego do napędu.

James King Jr. złożył wniosek patentowy, który wygląda jak pokazany powyżej ARV, z tą różnicą, że zamiast kopuły na przedział załogi ma cylinder w środku. Konstrukcja ma ten sam kształt, płaskie dno i skośne boki. Ma on cewki na obwodzie i płyty kondensatora wyrównane promieniowo. Patent został pierwotnie zgłoszony w 1960 roku i zabezpieczony w 1967, w tym samym roku, w którym zrobiono zdjęcie 52 lata temu w pobliżu Provo, Utah.

Wygląda on dokładnie tak samo jak statek kosmiczny pokazany na rysunku 9. Kent Sellen, były szef załogi ARV, stwierdził, że ARV, międzygwiezdny obiekt latający, mógł być operacyjny przed 1973 rokiem, 48 lat temu, według stanu na dzień pisania tego tekstu w 2021 roku.

Antygrawitacyjna technologia energii punktu zerowego nasuwa pytanie, które powinni zadać urzędnicy państwowi: „Po co wydawać wszystkie te pieniądze na rozwój rakiet NASA do eksploracji kosmosu, skoro Stany Zjednoczone dysponują technologią, która już teraz zabierze nas w przestrzeń międzygwiezdną?”.

Jest oczywiste, że wykorzystanie antygrawitacyjnej energii punktu zerowego nie zostało ujawnione, ponieważ kompleks wojskowo-przemysłowy (MIC) z powodzeniem utrzymywał te zaawansowane technologie w tajemnicy przed amerykańską oraz światową opinią publiczną i urzędnikami państwowymi. Nadszedł czas, aby świat głośno ogłosił, że MIC ujawnia tę technologię do użytku komercyjnego dla dobra ludzkości.

Ludzie powinni być poważnie zaniepokojeni faktem, że MIC nie chce zrezygnować ze swojej władzy i kontroli nad gospodarkami światowymi. Jest również możliwe, że MIC dezinformuje i pierze mózgi ludzi, aby wierzyli, że kosmici są zagrożeniem dla ludzkości.

Obcy mają bazy na naszym księżycu

Zaawansowana technologia antygrawitacji i energii punktu zerowego jest tak zaawansowana, że kosmici byli w stanie zbudować statek-matkę wystarczająco duży, aby pomieścić setki rodzin i utrzymać dziesiątki małych statków kosmicznych. Ważne jest, abyśmy nauczyli się, że obcy są naszymi sąsiadami. Używali Księżyca jako bazy przez 8 dekad, a być może znacznie dłużej. W Niemczech dwaj astronomowie, Fred i Glenn Stecklingowie, ojciec i syn, napisali o niezwykłych odkryciach w książce zatytułowanej We Discovered Alien Bases on the Moon (Odkryliśmy bazy obcych na Księżycu).

Książka została opublikowana w 2012 roku przez International Journal of Modern Physics i jest chroniona prawem autorskim przez World Scientific Publishing Company. W 2005 roku książka ta została przetłumaczona z języka niemieckiego. Fred i Glenn spędzili wiele nocy przy teleskopie patrząc na Księżyc i dokonali niesamowitego odkrycia; oszałamiającego wydarzenia, które nie spotkało się z dużym uznaniem amerykańskich mediów.

W rozdziale 3, Behind the Mysteries of the Moon, Fred Steckling napisał o tym, co on i jego syn zobaczyli na księżycowym kraterze Archimedes. W listopadzie 1970 roku używali 12,5-calowego (31,75 cm) reflektora do obserwacji pola Archimedesa, które znajdowało się na wysokości 2300 metrów nad poziomem morza. Pewnej nocy, ku ich zaskoczeniu, zobaczyli trzy bardzo duże obiekty w kształcie cygar na fundamencie Archimedesa.

Wszystkie trzy obiekty były tej samej wielkości, dwa z nich były ustawione na północnym, a drugi na południowym obszarze. Następnie porównali obiekty z mapą Air Force księżyca z tego obszaru, która pokazała, że dno krateru było stosunkowo płaskie i nie było żadnych dowodów na istnienie tych obiektów. Fred i Glenn przez kilka godzin obserwowali trzy obiekty w kształcie cygar w kraterze. Średnica krateru Archimedes wynosi około 80 kilometrów, a jego szerokość około 80 kilometrów. Według ich badań, struktury w kształcie cygara miały co najmniej 50 kilometrów długości i około 7 kilometrów szerokości. Rysunek 10 przedstawia krater o szerokości 80 km zajęty przez trzy obiekty w kształcie cygar.

Rysunek 10. Na polu krateru Archimedesa znajdowały się trzy obiekty w kształcie cygar.

Zaawansowana technologia antygrawitacji i energii punktu zerowego jest tak zaawansowana, że kosmici byli w stanie zbudować statek-matkę wystarczająco potężny, aby pomieścić setki rodzin i utrzymać dziesiątki małych statków kosmicznych. Używali Księżyca jako bazy przez 8 dekad, a być może znacznie dłużej. Pisał Steckling,„Sam pomysł, że ktokolwiek posiada wiedzę pozwalającą na budowę statków kosmicznych o tak monstrualnych rozmiarach, jest nie do pojęcia. O ich istnieniu świadczą jednak dowody fotograficzne.”

Budowa ogromnego lotniskowca, o długości około ćwierć kilometra, nie może się równać z ogromem statku kosmicznego ET; arcydzieło inżynierii, którego budowa na Ziemi byłaby niezwykle zaporowo droga. Statek kosmiczny o długości 50 kilometrów byłby prawie niemożliwy do zbudowania przez człowieka. Pan Steckling mądrze napisał: „Kimkolwiek oni tam są, są o wiele bardziej zaawansowani niż my.

ODKRYWANIE ENERGII PUNKTU ZEROWEGO DLA DOBRA LUDZKOŚCI

Z arogancji, tajni przywódcy Wojskowego Kompleksu Przemysłowego (MIC) zachowali tajną technologię obcych, aby potajemnie kontrolować rząd, światowe organizacje i bogactwo. Jest rzeczą pewną, że MIC odnalazł kosmitów, którzy przetrwali katastrofy statków kosmicznych. Jest prawdopodobne, że komunikowali się oni z kosmitami, ale małostkowe cele przywódców MIC wydają się skupiać jedynie na światowej władzy i kontroli. Ludzie na całym świecie muszą domagać się ujawnienia całej technologii statków kosmicznych UFO ET potajemnie opracowanej przez MIC, aby umożliwić komercyjne wykorzystanie antygrawitacji i energii punktu zerowego.

Konieczne jest, aby ludzie we wszystkich krajach zaczęli wykorzystywać energię punktu zerowego, aby uzyskać tanią energię bez użycia biopaliw i paliw jądrowych, które stale zanieczyszczają Ziemię.

Dzięki tym korzyściom ludzie na całym świecie nie będą już dłużej znosić biedy i braku pożywienia, a zyskają wolny czas na rozwój intelektualny i moralny. To żądanie musi być wysunięte przez wszystkich ludzi, aby uzyskać kontrolę od MIC, rządu cieni, który odrzuca odpowiedzialność i kontrolę Kongresu, Senatu i władzy wykonawczej rządu Stanów Zjednoczonych oraz całego Świata.

Dziennikarze i redaktorzy mediów informacyjnych są dobrze wyedukowani i znają korzyści płynące z energii punktu zerowego. Można by pomyśleć, że w ramach swojej profesji, ta wyrafinowana technologia zostanie przedstawiona opinii publicznej, aby ujawnić jej korzyści dla ludzi na całym świecie. Ale w czym tkwi problem, co ogranicza ich zdolność do informowania ludzi na całym świecie o korzyściach płynących z energii punktu zerowego? Czy to możliwe, że ich głosy są tłumione, ponieważ media informacyjne są finansowane i kontrolowane przez kompleks wojskowo-przemysłowy? Odpowiedź jest taka, że MIC ma całkowitą kontrolę nad krajowymi mediami, które są finansowane przez miliardy podatników.

Rząd cieni MIC jest tak skrycie wszechobecny, że prezydent Eisenhower w swoim przemówieniu z 1961 roku wystosował surowe ostrzeżenie do narodu amerykańskiego. Stwierdził:„Zostaliśmy zmuszeni do stworzenia stałego przemysłu zbrojeniowego o ogromnych rozmiarach. Ponadto trzy i pół miliona mężczyzn i kobiet jest bezpośrednio zatrudnionych w instytucjach obronnych. Rocznie wydajemy na bezpieczeństwo militarne więcej niż wynosi dochód netto wszystkich amerykańskich korporacji. Takie połączenie ogromnej instytucji wojskowej i rozbudowanego przemysłu obronnego jest nowością w doświadczeniach amerykańskich.”

Całkowity wpływ – ekonomiczny, polityczny, a nawet duchowy – jest odczuwalny w każdym mieście, w każdym domu, w każdym biurze rządu. Dostrzegamy istotną konieczność tego rozwoju. Nie wolno nam jednak błędnie oceniać jego poważnych implikacji. Dotyczy to naszej pracy, naszych zasobów i naszych środków do życia; dotyczy to również struktury naszego społeczeństwa. W radach rządowych musimy strzec się przed uzyskaniem przez kompleks wojskowo-przemysłowy nieuzasadnionych wpływów, do których dąży lub nie.

Potencjał katastrofalnego wzrostu błędnej władzy istnieje i pozostanie. Nie wolno nam nigdy pozwolić, aby ciężar tej kombinacji zagroził naszym wolnościom lub procesom demokratycznym. Nie powinniśmy brać niczego za pewnik. Tylko czujni i poinformowani obywatele mogą wymusić właściwe współgranie ogromnej przemysłowej i wojskowej machiny obronnej z naszymi pokojowymi metodami i celami, tak aby bezpieczeństwo i wolność mogły wspólnie rozkwitać.

Jeden z najlepszych naukowców, Rick Fousch, z Naval Research Labs, największego laboratorium obronnego na świecie, ujawnił, że antygrawitacja i energia punktu zerowego zostały opracowane i wdrożone w październiku 1954 roku.

Przez nieujawnienie antygrawitacji i energii punktu zerowego do celów komercyjnych, narody Ameryki i wielu części świata straciły ponad sześć dekad rozwoju technologicznego. MIC nie dopuściło do wykorzystania energii punktu zerowego, ponieważ wyeliminowałoby to setki bilionów dolarów w aktywach naftowych i infrastrukturalnych, które kontroluje i z których stale czerpie zyski.

Dla MIC, aby utrzymać swój uścisk na światowej gospodarce i prać ludziom mózgi za pomocą Fake News, ostrzeżenie prezydenta Eisenhowera jest nie tylko rzeczywistością, ale stanem wyjątkowym, który zagraża dobrobytowi ludzkości i naszej planety. Rozwiązaniem może być nowo utworzona jednostka Sił Kosmicznnych.

Jest oczywiste, że siły kosmiczne zatrudniają wielu oficerów i pracowników MIC. To byłoby mądre posunięcie, aby zapewnić ujawnienie technologii antygrawitacji i energii punktu zerowego do użytku komercyjnego we wszystkich krajach.

Ich wdrożenie zapoczątkuje nową erę rozwoju, która przyniesie ludzkości korzyści zarówno pod względem technicznym, jak i moralnym. Chociaż ujawnienie tej technologii zmieniłoby świat poprzez wyeliminowanie scentralizowanej gospodarki opartej na petrodolarach, w ciągu jednego pokolenia zostałaby ona zastąpiona przez wiele innowacyjnych gałęzi przemysłu, które podniosłyby jakość życia wszystkich ludzi.

Kompleks wojskowo-przemysłowy powstrzymuje energię punktu zerowego

Dr Steven M. Greer, lekarz medycyny ratunkowej i dyrektor ds. medycyny ratunkowej w dużym szpitalu w Północnej Karolinie, porzucił zawód lekarza, aby całkowicie poświęcić się edukowaniu Amerykanów na temat prawdy o ET i UFO. Około trzy lata później, w 2001 roku, był gospodarzem spotkania w National Press Club, aby rozpocząć swoją kampanię ujawnienia informacji.

Wielu wysoce wiarygodnych oficerów i pracowników naukowych przybyło aby zeznać, że byli oni świadkami lub pracowali nad ściśle tajnymi programami UFO i ET. Podczas tego wydarzenia dr Greer zaproponował następujące cele:

– Otwarte i uczciwe przesłuchania na temat UFO i ET w Kongresie USA.

– Należy wprowadzić stały zakaz uzbrajania przestrzeni kosmicznej lub celowania w obiekty pochodzenia ET. Aby zainicjować taki zakaz, należy niezwłocznie wprowadzić ustawodawstwo i traktaty krajowe/międzynarodowe zakazujące broni kosmicznej.

– Należy przeprowadzić pełne badania nad tajnymi technologiami związanymi z tą kwestią, aby sprawdzić, w jaki sposób można je odpowiednio odtajnić i wykorzystać do pokojowej produkcji energii, aby uwolnić świat od paliw kopalnych na czas, aby zapobiec szkodom środowiskowym lub wojnom z nadciągającymi kryzysami energetycznymi, które z pewnością ogarną Ziemię w nadchodzącym dziesięcioleciu.

– Musi nastąpić ujawnienie obecnie utajnionych technologii, które mogłyby złagodzić kryzys ekologiczny i energetyczny. Aby zlikwidować ubóstwo, poprawić jakość powietrza na Ziemi i podnieść jakość życia wszystkich ludzi, musimy wykorzystać systemy napędu antygrawitacyjnego i energii środowiska punktu zerowego, które zostały już opracowane w ściśle tajnych programach.

W dniu 23 stycznia 2009 r. dr Greer napisał list do prezydenta w imieniu Centrum Badań nad Inteligencją Pozaziemską, aby zwrócić uwagę prezydenta na potrzebę ujawnienia informacji.

Do listu dołączony był specjalny briefing prezydencki (SPB) dla byłego prezydenta Obamy i jego zespołu wojskowo-wywiadowczego. SPB dostarczyło pełny briefing, który zawierał szczegółowe informacje na temat projektów, numerów kodowych projektów, nazwisk, firm, lokalizacji, itp. związanych z tajnymi operacjami UFO/ET. Napisał on apel do przyjaciół i zwolenników ujawnienia, aby aktywnie informowali prezydenta Obamę o koniecznych działaniach dotyczących istot pozaziemskich.

W dniu 1 czerwca 2017 r. dr Steven Greer ponownie komunikował się z wyższymi urzędnikami rządowymi poprzedniego prezydenta Donalda J. Trumpa. Miał on nadzieję, że nowy prezydent raz na zawsze ujawni i wyda informacje o UFO ET.

Dr Greer, który od kilku lat poświęca się demaskowaniu tajemnic kompleksu wojskowo-przemysłowego, twierdzi, że ma dowody na to, że mała tajna grupa ludzi zakorzenionych w rządzie tłumi technologię obcych. Od czasu opracowania i wdrożenia antygrawitacyjnej energii punktu zerowego w połowie lat 60-tych XX wieku, Kompleks Wojskowo-Przemysłowy (MIC) nie udostępnił tej technologii do celów komercyjnych.

Celem dr Greer jest podniesienie świadomości społecznej na temat obcych odwiedzających Ziemię. Wielu świadków wojskowych, cywilów i naukowców zaangażowanych w ściśle tajne operacje zeznało o swoich spotkaniach z ET i UFO. Ujawnił on, że Projekt Ujawnienie skoordynował wywiady z ponad 800 informatorami z wysokiego szczebla kontrahentów obronnych, urzędników rządowych i personelu wojskowego/wywiadu, którzy zeznają o istnieniu UFO i istot ET. Dr Greer chciałby jednak zobaczyć falę poparcia ze strony społeczeństwa.

Świat musi nalegać na ujawnienie wiedzy ET-UFO

Potężny status quo establishmentu i kompleksu militarno-przemysłowego zdominuje i będzie kontrolować losy ludzkości? Ważne jest, aby ludzie byli poinformowani i wyedukowani, aby zdali sobie sprawę, że ich przywódcy polityczni muszą nalegać, aby kompleks wojskowo-przemysłowy ujawnił technologię IFO.

W pewnym momencie ludzie nie będą dłużej tolerować bycia zakładnikami nowej ery zdolnej do energii punktu zerowego, która może być stosowana we wszystkich ruchomych obiektach i niezbędnej odbudowie infrastruktury naszych miast, dróg i mostów.

Czy ludzie staną się na tyle świadomi, by poprawić jakość swojego życia, spotkać kosmitów i wejść w erę międzygalaktyczną? Ujawnienie technologii IFO może być osiągnięte przez ludzi piszących do swoich przywódców politycznych, kongresmenów, senatorów i prezydenta, aby osiągnąć przejrzystość i wreszcie uwolnić się od całej kontroli.

ENERGIA PUNKTU ZEROWEGO MOŻE WPROWADZIĆ LUDZKOŚĆ W NOWĄ ERĘ

Ludzkość stale się rozwija, zarówno pod względem technicznym, jak i psychologicznym. Ludzie dokonali postępu w dziedzinach technicznych, ale ze względu na wiele różnych poglądów na temat duchowych, religijnych, filozoficznych i politycznych przekonań, nie ma wspólnej zgody na system wierzeń, który wszyscy mogliby przyjąć.

W rezultacie doszło do wielu konfliktów, które doprowadziły do nienawiści, przemocy i śmierci ludzi w wielu krajach. Byłoby korzystne dowiedzieć się, kiedy ET rozwiązali swoje różnice ideologiczne i rozwinęli akceptowalny pogląd na to, jak kochać się nawzajem.

To jest efekt końcowy; czcić wszelkie życie i uczyć się na podstawie cudów innych istot we wszechświecie.Ale nadal żyjemy w świecie gdzie lęki i terror, które ludzie zadają innym istotom, ograniczają naszą zdolność do wzniesienia się na wyższy poziom rozwoju duchowego i intelektualnego.

Kiedy Wojskowy Kompleks Przemysłowy (MIC) ujawni antygrawitacyjną Energię Punktu Zero, czy ludzie na całym świecie będą gotowi na dramatyczne zmiany, które wpłyną na ich życie? Gospodarki każdego kraju zostaną dotknięte nowymi możliwościami produkcyjnymi, które będą wymagały intelektualnego odrodzenia naszych instytucji edukacyjnych i religijnych.

Czy ludzie są tolerowani przez istoty międzygalaktyczne?

Istnieje możliwość, że ludzie będą podróżować w przestrzeń międzygalaktyczną i spotykać istoty pozaziemskie z innych światów. Ale czy człowiek jest przygotowany na spotkanie z ET, którzy intelektualnie i technologicznie są tysiące, a może nawet miliony lat do przodu?

Kiedy każdego dnia jesteśmy świadkami masowego zabijania ludzi o innych przekonaniach religijnych i jesteśmy świadkami cierpienia milionów ludzi z powodu ubóstwa i braku żywności, staje się jasne, że my, ludzkość, nie nauczyliśmy się rozwiązywać problemów, które religia może wyeliminować różnice, ubóstwo i wojny. Jak ET mogą zaakceptować ludzi, którzy nie nauczyli się żyć ze sobą w pokoju? Stanowimy zagrożenie dla ET, ponieważ wciąż przejawiamy arogancję, bigoterię, chciwość władzy i bogactwa, nienawiść i przemoc wobec siebie nawzajem.

Udostępnij

TAJEMNICE KOMPLEKSU WOJSKOWO – PRZEMYSŁOWEGO – CZY ELITY JUŻ OD DAWNA LATAJĄ W KOSMOS ?

Globalna Świadomość31 października 20216 sierpnia 2023

Czy ludzie są tolerowani przez istoty międzygalaktyczne?

Istnieje możliwość, że ludzie będą podróżować w przestrzeń międzygalaktyczną i spotykać istoty pozaziemskie z innych światów. Ale czy człowiek jest

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułINSTYTUT TAVISTOCK – KONTROLA UMYSŁÓW I POWSTANIE SWIATOWEGO FENOMENU MUZYCZNEGO MTVNastępny artykułMITAR TARABIC – ” CZARNY” WIZJONER , KTÓRY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE KOMPLEKSU WOJSKOWO – PRZEMYSŁOWEGO – CZY ELITY JUŻ OD DAWNA LATAJĄ W KOSMOS ?
  • Czy ludzie są tolerowani przez istoty międzygalaktyczne?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?