Świat jest inny

CO SKRYWJĄ TAJEMNICZE TUNELE CIĄGNĄCE SIĘ POD CAŁĄ POLSKĄ ?

CO SKRYWJĄ TAJEMNICZE TUNELE CIĄGNĄCE SIĘ POD CAŁĄ POLSKĄ ?

Naukowcy odkryli ogromną sieć tuneli łączącą Szkocję z Turcją. Te masywne, liczące 12 tysięcy lat podziemne tunele są wytworem starożytnego człowieka, który był o wiele bardziej zaawansowany technologicznie, niż to, co mówią nam obecni naukowcy. A zatem czy te tunele są ostatecznym dowodem zaginionej kultury zamieszkującej Europę? Czy te tunele znaczą coś więcej, bo przecież tak tytaniczna praca nie mogła zostać wykonana dla kaprysu?

Ponad 12 000 lat temu starożytni ludzie z Europy zaczęli drążyć ogromne podziemne tunele na całym kontynencie. Nikt nie wie, dlaczego i jak te tunele zostały wykonane, ale są jednymi z najbardziej niesamowitych konstrukcji przypisywanych człowiekowi starożytnemu. W rzeczywistości, ponad 10 000 lat temu, starożytny człowiek był w stanie wznieść niektóre z najbardziej fascynujących starożytnych struktur znanych człowiekowi. Dowodem na to jest chociażby Göbekli Tepe.

Także w Niemczech Archeolodzy odkryli tysiące podziemnych tuneli, które sięgają epoki kamienia łupanego. Tunele te rozprzestrzeniły się po całej Europie, od Szkocji po Turcję, pozostawiając badaczy zaintrygowanych ich pierwotną funkcją. Jaki był cel tych enigmatycznych tuneli? Czy były używane jako grobowce? A może te tunele były skomplikowanymi kryjówkami, które miały chronić przed drapieżnikami? Czy to możliwe, że 12 000 lat temu, starożytny człowiek stworzył te tunele jako ochronę przed globalnym kataklizmem?

Wielu naukowców, w tym niemiecki archeolog dr Heinrich Kusch, wierzy, że te megalityczne tunele były wykorzystywane jako współczesne autostrady, umożliwiające przejście ówczesnych ludzi do odległych miejsc w Europie. W książce „Secrets Of The Underground Door to An Ancient World” dr Kusch stwierdza, że ​​ślady masywnych podziemnych tuneli znaleziono pod dziesiątkami neolitycznych osad na całym kontynencie europejskim. Co ciekawe, wiele z tych dużych tuneli nadal istnieje w całej Europie, a naukowcy dopiero zaczynają je lokalizować i odkrywać.

,,W całej Europie istniały tysiące takich tuneli od północy w Szkocji aż po Morze Śródziemne. Są one przeplatane zakamarkami, w niektórych miejscach są większe i znajdują się siedzenia, komory do przechowywania i pokoje. Nie wszystkie się łączą, ale razem tworzą masową podziemną sieć.’’

Wiele tak zwanych komór łączy się z interesującymi miejscami lub starożytnymi osadami. Wrota do tunelu można czasami znaleźć w pobliżu starych budynków gospodarczych, w pobliżu zabytkowych kościołów i cmentarzy lub w środku lasów. Te tunele zostały zbudowane przez ludzi, którzy dokładnie wiedzieli, co robią. Budowniczowie tuneli byli niezwykle kompetentni i stworzyli tunele w taki sposób, że te gigantyczne podziemne autostrady przetrwały dziesiątki tysięcy lat.

W rzeczywistości starożytni budowniczowie stworzyli metodę budowania zygzakowatego, która pozwalała tunelom wspierać ekstremalną wagę. Podobne tunele do tych znalezionych w Austrii i Niemczech odkryto w całej Europie. W rzeczywistości istnieją ślady podziemnych tuneli w Hiszpanii, na Węgrzech, w Turcji, w Anglii, a nawet w Bośni. Jednak nikt nie był w stanie wyjaśnić, jak i dlaczego te starożytne tunele zostały zbudowane.

Niektórzy eksperci mocno wierzą, że rozległa sieć tuneli była sposobem opracowanym przez starożytnych, aby chronić się przed zagrożeniami ze świata zewnętrznego jak drapieżniki, wojna czy liczne epidemie. Istnieją jednak i tacy badacze, którzy wprost uważają, że sieć tuneli w Europie jest tylko małym odkryciem, które ostatecznie doprowadzi do wielkiego podziemnego świata, który czeka na odkrycie.

Jednak abstrahując już od tego, co zostało napisane powyżej zaskakujące jest również i to, że ludzie stworzyli te gigantyczne, skomplikowane tunele dziesiątki tysięcy lat temu. Podczas gdy główni archeolodzy zdecydowanie promują przekonanie, iż 10 000 lat temu, starożytni ludzie byli niezwykle prymitywnymi istotami. Dowody jednak temu przeczą, spójrzmy na Göbekli Tepe czy piramidy w Gizie i Stonehenge. Te konstrukcje pokazują, że nasi przodkowie posiadali niezwykle zaawansowane technologie.

,,Jednak te tunele są nie tylko w Europy. W rzeczywistości istnieje wiele starożytnych kultur na całym świecie, które wspominają o istnieniu podobnych tuneli prowadzących do podziemnego świata. Istnieje wiele doniesień opisujących ów nieznany i jeszcze nie odkryty świat. Czy rzeczywiście odkryta sieć tuneli ostatecznie prowadzi do jednego miejsca, czyli w głąb naszej planety do miejsca zamieszkiwanego przez inną cywilizację? Tego na pewno nie wiemy, natomiast z czasem poznamy odpowiedzi.’’

Według Indian Macuxi z Amazonii, rozległa sieć tuneli łączy nasz świat z tajemniczymi komorami znajdującymi się pod powierzchnią. Indianie Macuxi są rdzennymi mieszkańcami Amazonii, w krajach takich jak Brazylia, Gujana i Wenezuela. Ich legendy donoszą o przejściu łączącym powierzchnię naszej planety z wnętrzem Ziemi. 

Indianie Macuxi do roku 1907 wkraczali do jaskini i podróżowali nią od 13 do 15 dni, aż dotarli do ​​wnętrza planety. To tam ma znajdować się druga strona świata, gdzie żyją Giganci i stworzenia, które mają około 3-4 metry wysokości.

Wielu badaczy podziemnych głębin twierdzi, że pod prawie każdym nowoczesnym duże miasto istnieje cała sieć rozgałęzionych tuneli i korytarzy. Odkryto także podziemne tunele, które można nazwać transkontynentalnymi. Wiele podziemnych struktur było całkiem zdolnych do zbudowania przez współczesnych ludzi, a nawet neandertalczyków. Istnieje jednak wiele kilometrów przejść, do stworzenia których wykorzystano nieznane dotąd technologie. Co więcej, wszystkich tych tajemnic nie ma gdzieś w Egipcie czy Peru (choć jest ich tam też mnóstwo), ale tuż obok nas.

Blisko Zachodnia Europana granicy z Polską i Słowenią leży Babia Góra. Tajemnicę tej góry od czasów starożytnych strzegli mieszkańcy okolic. Jak powiedziała jedna z osób o imieniu Vincent, w latach 60. udał się ze swoim ojcem na Babya Mountain. Wspięli się na wysokość około 600 metrów i zepchnęli na bok jeden z wystających głazów. Ich oczy otworzyły wejście do tunelu. Sam tunel był szeroki, prosty. Zmieściłby się w nim cały pociąg. Lśniąca i gładka powierzchnia podłogi i ścian wydawała się pokryta szkłem. Pochylony tunel prowadził ich do przestronnej sali przypominającej wielką beczkę.

Wychodziło z niego kilka tuneli w różnych kierunkach. Niektóre z nich były okrągłe, inne trójkątne. Ojciec Vincenta twierdził, że stąd tunelami można dostać się na różne kontynenty. Prawy tunel prowadzi do Rosji, następnie na Kaukaz, do Chin i Japonii, a następnie do Ameryki. Lewy tunel prowadzi do Niemiec, Anglii i dalej na kontynent amerykański. Tunele są ze sobą połączone.

Tajemniczy podziemny wszechświat istnieje nie tylko w legendach. W poprzednich dziesięcioleciach liczba odwiedzających jaskinie znacznie wzrosła. Coraz głębiej i głębiej poszukiwacze przygód i górnicy przedostają się do wnętrza Ziemi i coraz częściej natrafiają na ślady działalności tajemniczego podziemni mieszkańcy… Okazało się, że teraz prawie pod nami znajduje się cała sieć tuneli ciągnących się na tysiące kilometrów, a także otaczających siecią całą Ziemię, a także ogromnych, czasem nawet zamieszkanych podziemne miasta.

Udostępnij

CO SKRYWJĄ TAJEMNICZE TUNELE CIĄGNĄCE SIĘ POD CAŁĄ POLSKĄ ?

Globalna Świadomość21 listopada 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKRYZYS MIGRACYJNY NA GRANICY TO ATAK ”FAŁSZYWEJ FLAGI” – CO DZIEJE SIĘ W TLE I ZA KULISAMI TYCH DZIAŁAŃ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ? SOYLET GREEN

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO SKRYWJĄ TAJEMNICZE TUNELE CIĄGNĄCE SIĘ POD CAŁĄ POLSKĄ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?